2019.04 2019. Május 2019.06
20212223242526

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

április 26., péntek:

--------------------

M4 Sport 9.45 és 12.30: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest10.45 és 14.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, 1. és 2. szabadedzés18.30: Vízilabda, női ob I, döntő, 1. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros20.00: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Sopron-DVTK

Duna World10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

Sport 120.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Leverkusen

Sport 212.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Rio Ave-Porto

Eurosport 111.00, 15.30 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 7. nap14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 5. szakasz

Eurosport 210.00 és 14.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

Digisport 113.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lyon

Digisport 211.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Barcelona-Anadolu Efes

Digisport 318.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul19.25: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Göztepe21.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, CSZKA Moszkva-Baskonia

Spíler1 TV20.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Huddersfield

április 27., szombat:

---------------------

M4 Sport 9.45: Forma-2, Baku, 1. futam12.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Győr14.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, időmérő edzés16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Vidi-Puskás Akadémia19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Honvéd-FTC

Duna World13.15: Úszás, Bajnokok Sorozata, Kvangcsu15.15: Tenisz, ATP-torna, Budapest

Sport 113.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona15.30: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Tatabánya-Holstebro18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kielce - Paris Saint-Germain20.00: Ökölvívás, profi gála, Székesfehérvár

Sport 214.45: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Schalke18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Mönchengladbach

Eurosport 111.00, 17.15 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 8. nap15.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, 1. futam16.00: Autósport, Formula-E, Párizs, futam

Eurosport 211.45: Autósport, Formula-E, Párizs, selejtező13.00 és 17.15: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest15.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 8. nap

Digisport 114.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Empoli17.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-Cagliari20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Juventus

Digisport 213.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul18.25: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Newcastle

Digisport 315.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Spíler1 TV 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, New York Islanders-Carolina Hurricanes12.45: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-West Ham United15.25: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Everton21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, St. Louis Blues-Dallas Stars

Spíler2 TV16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Valladolid18.15: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Celta Vigo20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Levante

április 28., vasárnap:

----------------------

M4 Sport10.45: Forma-2, Baku, 2. futam13.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, futam16.45: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, 3. futam17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ZTE-Budaörs

Sport 1 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Miami13.30: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Bergischer15.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Berlin-Hannover17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Nürnberg-Bayern München

Sport 211.00 és 14.15: Autósport, túraautó Európa-kupa, Hungaroring, 1. és 2. futam15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Wolfsburg18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Braga-Benfica

Eurosport 111.00, 17.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 9. nap14.00: Kerékpár, Liége-Bastogne-Liége

Eurosport 213.30: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest15.30 és 16.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, 2. és 3. futam20.45: Lósport, Longines Masters of New York

Digisport 112.25: Labdarúgás, Serie A, Frosinone-Napoli14.45: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester City17.10: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Chelsea20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Milan

Digisport 217.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Lazio20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes

Digisport 314.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nimes17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Toulouse

Spíler1 TV 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Columbus Blue Jackets14.00: Autósport, ralikrossz-világbajnokság, Barcelona

Spíler2 TV13.45: Labdarúgás, La Liga, Girona-Sevilla16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Getafe18.15: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Huesca20.30: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Real Madrid

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, vasárnapi, szombati, pénteki, hazai, Mönchengladbach, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, Internazionale, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, Székesfehérvár, Asztalitenisz, Asztalitenisz, Azerbajdzsáni, Asztalitenisz, Azerbajdzsáni, Asztalitenisz, Azerbajdzsáni, Huddersfield, szabadedzés, negyeddöntő, Hungaroring, negyeddöntő, Hungaroring, Hungaroring, Hungaroring, Dunaújváros, negyeddöntő, Manchester, Küzdősport, Azerbajdzsáni Nagydíj, Sopron-DVTKDuna World10, Augsburg-Leverkusen Sport, Barcelona-Anadolu EfesDigisport, CSZKA Moszkva-BaskoniaSpíler1 TV20, Premier League, Bank Liga, Vidi-Puskás Akadémia19, Honvéd-FTCDuna World13, Bajnokok Sorozata, Bajnokok Ligája, Paris Saint-Germain20, Serie, StuttgartSpíler1 TV, York Islanders-Carolina Hurricanes12, Tottenham Hotspur-West Ham United15, Crystal Palace-Everton21, Louis Blues-Dallas StarsSpíler2 TV16, Atlético Madrid-Valladolid18, Leganés-Celta Vigo20, Merkantil Bank Liga, ZTE-BudaörsDuna World13, Fight Night, Nürnberg-Bayern MünchenSport, Longines Masters, Burnley-Manchester City17, Manchester United-Chelsea20, Étienne-ToulouseSpíler1 TV, Boston Bruins-Columbus Blue Jackets14, BarcelonaSpíler2 TV13, Real Sociedad-Getafe18, Rayo Vallecano-Real Madrid,
2019.04.26. 07:50
Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, Basaksehir, Kosárlabda, Labdarúgás, Labdarúgás, Kosárlabda, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, Manchester, Labdarúgás, Bergischer, Labdarúgás, Labdarúgás, Bundesliga, Labdarúgás, Hurricanes, Labdarúgás, Valladolid, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, visszavágó, Bundesliga, Labdarúgás, Labdarúgás, Bundesliga, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, visszavágó, Villarreal, Labdarúgás, ralikrossz, Labdarúgás, Kosárlabda, Leverkusen, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, Bundesliga, selejtező, Barcelona, Sheffield, Eurosport, Autósport, Autósport, Autósport, világkupa, Autósport, Eurosport, Kézilabda, Tatabánya, Barcelona, Digisport, Frosinone, rájátszás, Holstebro, Kézilabda, bajnokság, Stuttgart, Autósport, Ökölvívás, Sheffield, világkupa, Eurosport, Sheffield, Barcelona, Vízilabda, Autósport, rájátszás, Wolfsburg, Jégkorong, Autósport, világkupa, bajnokság, Kézilabda, Kézilabda, Merkantil, Vallecano, Tottenham, Islanders, Digisport, Isztambul, Barcelona, Jégkorong, Digisport, Newcastle, Digisport, rájátszás, bajnokság, Jégkorong, Stuttgart, Eurosport, Sheffield, Eurosport, bajnokság, bajnokság, Marseille, bajnokság, Isztambul, Eurosport, Digisport, rájátszás, Digisport, Kézilabda, Digisport, Sampdoria, Stuttgart, bajnokság, Liverpool, Digisport, Digisport, bajnokság, Stuttgart, Barcelona, rájátszás, Isztambul, Cagliari, Juventus, Budapest, Brighton, Kerékpár, Budapest, Bastogne, Kvangcsu, Budapest, Sorozata, Bajnokok, Budapest, Augsburg, Euroliga, vasárnap, túraautó, mérkőzés, Sociedad, túraautó, Atlético, Nürnberg, Carolina, Hannover, mérkőzés, Bordeaux, portugál, Euroliga, túraautó, Baskonia, Bajnokok, Akadémia, Kerékpár, Budapest, mérkőzés, Dortmund, túraautó, Budapest, Columbus, portugál, Longines, Kvangcsu, Budapest, Bajnokok, Sorozata, Toulouse, Chelsea, Premier, Hotspur, Premier, Budaörs, Germain, Benfica, Crystal, Sznúker, Göztepe, Everton, Masters, Anadolu, Levante, április, Premier, francia, szakasz, Nagydíj, Burnley, Lósport, Leganés, Nagydíj, München, Sevilla, Formula, francia, francia, időmérő, Schalke, Sznúker, Jackets, Formula, Bologna, Premier, Nagydíj, Sznúker, szombat, Premier, április, Premier, április, Étienne, Moszkva, Sznúker, francia, League, Bayern, Tenisz, Huesca, Európa, Párizs, Tenisz, péntek, Madrid, Tenisz, Tenisz, League, Tenisz, Napoli, Párizs, Torino, Honvéd, Tenisz, Berlin, Madrid, Spíler, Tenisz, Boston, Spíler, League, United, League, Ligája, Nantes, League, Tenisz, Spíler, Kielce, Tenisz, Girona, Spíler, League, United, Dallas, Bruins, Spíler, Getafe, Puskás, Palace, Empoli, Sopron, Tenisz, Tenisz, német, Braga, Night, Serie, Miami, Fight, Serie, Liége, Sport, futam, Serie, futam, Lazio, férfi, Lille, Liége, Milan, Nimes, torna, torna, Sport, torna, Úszás, edzés, Forma, futam, Forma, férfi, férfi, futam, Serie, Serie, futam, Sport, Paris, Saint, profi, Sport, CSZKA, torna, Sport, Sport, World, döntő, Sport, Forma, döntő, torna, Porto, torna, török, férfi, férfi, torna, torna, torna, Serie, World, futam, Celta, Blues, Louis, futam, Forma, Sport, Forma, futam, World, Stars, Úszás, torna, Sport, torna, WTCR, Efes, Liga, Kupa, Baku, Rayo, Baku, Real, Baku, Lyon, Liga, Győr, Alps, Liga, Liga, UVSE, Duna, Liga, DVTK, Duna, Baku, Bank, Tour, Blue, Liga, Kiel, Real, Baku, gála, Liga, West, WTCR, Duna, kupa, WTCR, York, Liga, Kupa, Vigo, Liga, York, Liga, Roma, Bank, Bank, Vidi, City, NHL, ATP, EHF, WTA, nap, nap, női, New, ATP, nap, New, Ham, női, NHL, ATP, OTP, WTA, FTC, WTA, Mol, WTA, OTP, FTC, női, UFC, WTA, nap, Ave, Rio, ATP, NHL, the, ATP, EHF, WTA, ZTE, Liége Kvangcsu Palace, Labdarúgás Autósport Lyon, Wolfsburg Nimes Kupa, portugál Palace Ökölvívás, WTA ATP Miami, Liége Miami Autósport, Sport túraautó DVTK, Tenisz Kvangcsu West, Székesfehérvár UVSE bajnokság, férfi Baku Tenisz, Blue München nap, Sznúker Tenisz Autósport, Juventus Kupa WTCR, világkupa Kézilabda Premier, francia Eurosport szombat, visszavágó Liga Autósport, Brighton Huesca League, rájátszás Labdarúgás Labdarúgás, Labdarúgás Eurosport WTA, Digisport WTA Sport, Kupa Liga világkupa, Győr Budapest Baku, Asztalitenisz futam német, nap Ave NHL, Göztepe Sznúker Labdarúgás, világbajnokság Tenisz WTA, Tatabánya NHL Bayern, Győr Eurosport Saint, Vidi bajnokság nap, Alps Dallas City, Boston április torna, Duna Augsburg Labdarúgás, Milan Akadémia Liga, Isztambul Isztambul Baku, Digisport Liga bajnokság, mérkőzés Rayo nap, vasárnap Azerbajdzsáni City, nap Liga Labdarúgás, futam Sport Budapest, Tenisz Puskás Labdarúgás, Premier rájátszás League, bajnokság Labdarúgás NHL, portugál futam Bordeaux, bajnokság visszavágó Forma, Hoffenheim túraautó Napoli, Columbus WTCR túraautó, Bastogne Eurosport Chelsea, Newcastle Bundesliga bajnokság, Euroliga Liga Labdarúgás, Győr Budapest Serie, Bank Rio, Asztalitenisz Jackets, Digisport Bundesliga, Formula Serie, New Bank, világbajnokság Bergischer, Serie Labdarúgás, Nagydíj Autósport, Párizs rájátszás, Miami NHL, League Labdarúgás, Eurosport torna, Hotspur Palace, Formula Tenisz, Nagydíj WTA, Sorozata Bordeaux, NHL mérkőzés, EHF Sheffield, Étienne Columbus, WTA francia, rájátszás ATP, Torino világbajnokság, Labdarúgás Labdarúgás, Isztambul férfi, Crystal Ham, Fight világbajnokság, Küzdősport Liga, férfi Formula, Bayern Barcelona, Labdarúgás Hungaroring, Tatabánya francia, Premier Labdarúgás, kupa Augsburg, Carolina Columbus, torna Bastogne, NHL Labdarúgás, Cagliari francia, Barcelona francia, Girona Benfica, Kézilabda Manchester, Euroliga Baku, Labdarúgás Masters, futam Baku, Mönchengladbach bajnokság, Kosárlabda Labdarúgás, Sociedad rájátszás, Boston Alps, Toulouse Nagydíj, Stuttgart UVSE, EHF Huddersfield, Holstebro Liga, Kézilabda Tenisz, Brighton Atlético, Dunaújváros the, Baku Vallecano, Labdarúgás Islanders, Bundesliga Autósport, World nap, Azerbajdzsáni World, Islanders Labdarúgás, Bank Serie, Euroliga Benfica, francia Baku, FTC Saint, Forma WTCR, torna női, profi ATP, Formula Labdarúgás, Euroliga péntek, Kosárlabda Vízilabda, Lyon Labdarúgás, Sznúker Rio, Bajnokok Tottenham, Bank Baskonia, világbajnokság Sheffield, Premier Duna, Liga női, Juventus Budapest, Úszás Isztambul, Labdarúgás Premier, Autósport gála, Budaörs ATP, Tour FTC, Asztalitenisz Wolfsburg, Premier Bundesliga, Lósport Budapest, Eurosport világbajnokság, Kerékpár Liége, Newcastle Barcelona, Labdarúgás Marseille, Sznúker Tenisz, Autósport Kézilabda, Tenisz League, Liége vasárnap, Blue Louis, Roma Labdarúgás, Liége Sorozata, világbajnokság Premier, bajnokság Hungaroring, Louis West,