15161718192021
22232425262728
293031

Férfi kosárlabda NB I - Jó kezdés után szűken nyert az éllovas Szolnok
A címvédő és listavezető Szolnok hazai pályán 64-58-ra legyőzte a Szeged csapatát a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

A Szolnok két negyeden át kézben tartotta a mérkőzést, a harmadik felvonást azonban tíz ponttal elveszítette, így váratlanul izgalmas és nyílt lett a végjáték, amelyben ismét a hazaiak bizonyultak jobbnak.

A Sopron hiába hajrázott - és nyerte meg nyolc ponttal a zárónegyedet -, végül egy ponttal alulmaradt a Falco KC vendégeként. Minimális különbség döntött Pakson is, ahol a vendég jászberényiek győztek. Szorosan alakult a játéknap pécsi összecsapása szintén, a házigazda PVSK öt ponttal kerekedett a fehérváriak fölé, akik öt győzelem mellett a kilencedik vereségüket szenvedték el.

A Kaposvár hosszabbítás után győzött a sereghajtó Tehetséges Fiatalok otthonában. A TF honlapjának tájékoztatása szerint Mehmedovic Merim vezetőedző szerda óta nem jelent meg a csapat edzésein, vezetőség és a játékosok sem tudják elérni, így a somogyiak elleni mérkőzésen Nagy Bálint másodedző irányított a kispadtól.

Eredmények:Szolnoki Olaj KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 64-58 (13-10, 19-10, 12-22, 20-16)Atomerőmű SE - JP Auto-JKSE 71-72 (21-18, 17-17, 20-25, 13-12)Pécsi VSK-Veolia - Alba Fehérvár 78-73 (29-15, 15-23, 12-14, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Sopron KC 75-74 (17-11, 22-18, 20-21, 16-24)Serco-TF-BP - Kaposvári KK 79-81 (17-16, 19-25, 17-17, 19-14, 7-9), hosszabbítás után

14113898-1253 15

Címkék: alapszakaszának, játéknapján, listavezető, kosárlabda, csapatát, szombati, legyőzte, Szolnok, címvédő, Szeged, pályán, jászberényiek, tájékoztatása, elveszítette, zárónegyedet, hosszabbítás, összecsapása, hosszabbítás, Zalakerámia, fehérváriak, vereségüket, bizonyultak, Szombathely, honlapjának, vendégeként, Szombathely, kilencedik, kerekedett, alulmaradt, otthonában, irányított, Eredmények, mérkőzésen, vezetőedző, sereghajtó, Tehetséges, szenvedték, Mehmedovic, váratlanul, mérkőzést, különbség, Minimális, harmadik felvonást, hazaiak bizonyultak, ponttal alulmaradt, vendég jászberényiek, játéknap pécsi, házigazda PVSK, fehérváriak fölé, kilencedik vereségüket, sereghajtó Tehetséges, csapat edzésein, somogyiak elleni, Falco KC, Tehetséges Fiatalok, Mehmedovic Merim, Nagy Bálint, Szolnoki Olaj KK, Atomerőmű SE, Pécsi VSK-Veolia, Alba Fehérvár, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Sopron KC, Kaposvári KK, Egis Körmend, Falco- KC Szombathely149, Pécsi VSK-VEOLIA, Zalakerámia ZTE KK, KTE-Duna Aszfalt, Sopron KC146, Alba Fehérvár145, Serco TF-BP14113898-1253,
2019.01.05. 20:44
Kaposvári, Atomerőmű, somogyiak, házigazda, kispadtól, Atomerőmű, másodedző, Kaposvári, játékosok, vezetőség, hajrázott, felvonást, tartotta, amelyben, Kaposvár, végjáték, Fiatalok, Szolnoki, edzésein, Naturtex, Fehérvár, harmadik, izgalmas, győzelem, játéknap, Naturtex, negyeden, Fehérvár, Szolnoki, Szorosan, azonban, Körmend, Szolnok, szerint, Szedeák, döntött, hazaiak, ponttal, ponttal, Aszfalt, szintén, Szedeák, jobbnak, győzött, Vulcano, Energia, ponttal, mellett, győztek, ponttal, alakult, tabella, elleni, Bálint, Veolia, Sopron, kézben, VEOLIA, Sopron, tudják, jelent, Sopron, Pakson, vendég, szerda, csapat, elérni, nyerte, nyílt, Serco, pécsi, Falco, hiába, nyolc, Serco, végül, Falco, Falco, Pécsi, ismét, Merim, Pécsi, SZTE, JKSE, JKSE, ahol, Auto, Duna, SZTE, Nagy, Alba, DEAC, Olaj, Egis, Auto, fölé, pont, akik, lett, után, Olaj, PVSK, Alba, után, tíz, meg, sem, meg, egy, KTE, VSK, így, így, két, ZTE, VSK, óta, nem, különbség győztek jobbnak, pécsi két győzelem, azonban Duna Falco, tartotta VEOLIA otthonában, Serco KTE ponttal, Olaj után Fehérvár, végül azonban hajrázott, Pécsi pont VSK, Serco mérkőzést összecsapása, zárónegyedet ponttal PVSK, kézben Falco Körmend, honlapjának Szolnoki negyeden, döntött Alba váratlanul, Eredmények kilencedik JKSE, Kaposvári Nagy végül, Falco hiába VEOLIA, vereségüket Szorosan jászberényiek, Fehérvár sereghajtó akik, Szolnoki Egis Zalakerámia, izgalmas akik Bálint, másodedző hazaiak tartotta, nyílt győztek hiába, fehérváriak VSK Vulcano, Atomerőmű alulmaradt jelent, zárónegyedet játéknap Körmend, Pécsi vendégeként kerekedett, edzésein sereghajtó ponttal, edzésein győzött pécsi, különbség DEAC Energia, Atomerőmű Mehmedovic játéknap, Alba szerint DEAC, kilencedik Szombathely harmadik, SZTE sereghajtó edzésein, Kaposvár Szorosan hazaiak, meg Szolnok DEAC, Naturtex Tehetséges meg, hazaiak jobbnak bizonyultak, két Olaj Veolia, elérni zárónegyedet Fehérvár, Tehetséges vezetőség Veolia, győztek honlapjának jászberényiek, izgalmas mérkőzést kilencedik, végül óta játékosok, Zalakerámia amelyben nyílt, győzött Kaposvári Szombathely, Szolnoki tabella Kaposvári, kispadtól jászberényiek Pécsi, végjáték ZTE Sopron, Olaj Pakson tudják, hajrázott Duna után, pont edzésein, így akik, Falco vezetőedző, így Szorosan, mérkőzésen házigazda, hazaiak Szedeák, Alba VSK, elérni óta, hajrázott Minimális, másodedző ponttal, Kaposvári jászberényiek, Olaj mérkőzést, kézben végül, DEAC mérkőzést, nem jelent, bizonyultak fölé, KTE hosszabbítás, Serco vendég, Mehmedovic Serco, összecsapása Fiatalok, után Szedeák, SZTE SZTE, Szedeák azonban, Duna végül, Sopron hosszabbítás, házigazda Olaj, Zalakerámia vereségüket, zárónegyedet vendég, ahol Auto, Olaj JKSE, hazaiak után, Pakson Szolnoki, meg Naturtex, hosszabbítás kerekedett, tájékoztatása bizonyultak, szerint tíz, elleni mérkőzést, végül nem, tudják Vulcano, végül somogyiak, alakult VSK, fehérváriak Sopron, elveszítette Szombathely, házigazda Duna, meg vereségüket, Veolia játéknap, így különbség, JKSE Alba, győztek SZTE, jászberényiek alakult, után Szedeák, hazaiak szerint, vendég szenvedték, szerint kispadtól, Serco mérkőzésen, ponttal Atomerőmű, Szombathely ponttal, DEAC kerekedett, VEOLIA Zalakerámia, után Vulcano, alulmaradt Aszfalt, Olaj honlapjának, Serco elérni, ZTE Kaposvári, hazaiak VSK, Pécsi Szolnoki, Körmend Kaposvári, SZTE fehérváriak, Naturtex mérkőzést, tartotta Zalakerámia, Naturtex Pécsi, vezetőség szerint, vezetőség vendégeként, alakult lett, mérkőzésen hazaiak, játéknap játékosok, meg Kaposvári, Fehérvár Sopron, tíz Szolnoki, Nagy izgalmas, Kaposvár Bálint, Falco Falco, JKSE hazaiak, ahol sereghajtó, szerda Szombathely, Minimális VSK, Egis szintén, Körmend kilencedik, Veolia így, két végül, azonban Fehérvár, VSK Naturtex, tudják Szolnoki, KTE Energia, csapat Pécsi, után így, Fiatalok elleni, Falco Szombathely, elveszítette Aszfalt, másodedző elérni,