14151617181920
21222324252627
28293031

Férfi kosárlabda NB I - Jó kezdés után szűken nyert az éllovas Szolnok
A címvédő és listavezető Szolnok hazai pályán 64-58-ra legyőzte a Szeged csapatát a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

A Szolnok két negyeden át kézben tartotta a mérkőzést, a harmadik felvonást azonban tíz ponttal elveszítette, így váratlanul izgalmas és nyílt lett a végjáték, amelyben ismét a hazaiak bizonyultak jobbnak.

A Sopron hiába hajrázott - és nyerte meg nyolc ponttal a zárónegyedet -, végül egy ponttal alulmaradt a Falco KC vendégeként. Minimális különbség döntött Pakson is, ahol a vendég jászberényiek győztek. Szorosan alakult a játéknap pécsi összecsapása szintén, a házigazda PVSK öt ponttal kerekedett a fehérváriak fölé, akik öt győzelem mellett a kilencedik vereségüket szenvedték el.

A Kaposvár hosszabbítás után győzött a sereghajtó Tehetséges Fiatalok otthonában. A TF honlapjának tájékoztatása szerint Mehmedovic Merim vezetőedző szerda óta nem jelent meg a csapat edzésein, vezetőség és a játékosok sem tudják elérni, így a somogyiak elleni mérkőzésen Nagy Bálint másodedző irányított a kispadtól.

Eredmények:Szolnoki Olaj KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 64-58 (13-10, 19-10, 12-22, 20-16)Atomerőmű SE - JP Auto-JKSE 71-72 (21-18, 17-17, 20-25, 13-12)Pécsi VSK-Veolia - Alba Fehérvár 78-73 (29-15, 15-23, 12-14, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Sopron KC 75-74 (17-11, 22-18, 20-21, 16-24)Serco-TF-BP - Kaposvári KK 79-81 (17-16, 19-25, 17-17, 19-14, 7-9), hosszabbítás után

14113898-1253 15

Címkék: alapszakaszának, játéknapján, listavezető, kosárlabda, csapatát, szombati, legyőzte, Szolnok, címvédő, Szeged, pályán, jászberényiek, tájékoztatása, elveszítette, zárónegyedet, hosszabbítás, összecsapása, hosszabbítás, Zalakerámia, fehérváriak, vereségüket, bizonyultak, Szombathely, honlapjának, vendégeként, Szombathely, kilencedik, kerekedett, alulmaradt, otthonában, irányított, Eredmények, mérkőzésen, vezetőedző, sereghajtó, Tehetséges, szenvedték, Mehmedovic, váratlanul, mérkőzést, különbség, Minimális, harmadik felvonást, hazaiak bizonyultak, ponttal alulmaradt, vendég jászberényiek, játéknap pécsi, házigazda PVSK, fehérváriak fölé, kilencedik vereségüket, sereghajtó Tehetséges, csapat edzésein, somogyiak elleni, Falco KC, Tehetséges Fiatalok, Mehmedovic Merim, Nagy Bálint, Szolnoki Olaj KK, Atomerőmű SE, Pécsi VSK-Veolia, Alba Fehérvár, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Sopron KC, Kaposvári KK, Egis Körmend, Falco- KC Szombathely149, Pécsi VSK-VEOLIA, Zalakerámia ZTE KK, KTE-Duna Aszfalt, Sopron KC146, Alba Fehérvár145, Serco TF-BP14113898-1253,
2019.01.05. 20:44
Kaposvári, Atomerőmű, somogyiak, házigazda, kispadtól, Atomerőmű, másodedző, Kaposvári, játékosok, vezetőség, hajrázott, felvonást, tartotta, amelyben, Kaposvár, végjáték, Fiatalok, Szolnoki, edzésein, Naturtex, Fehérvár, harmadik, izgalmas, győzelem, játéknap, Naturtex, negyeden, Fehérvár, Szolnoki, Szorosan, azonban, Körmend, Szolnok, szerint, Szedeák, döntött, hazaiak, ponttal, ponttal, Aszfalt, szintén, Szedeák, jobbnak, győzött, Vulcano, Energia, ponttal, mellett, győztek, ponttal, alakult, tabella, elleni, Bálint, Veolia, Sopron, kézben, VEOLIA, Sopron, tudják, jelent, Sopron, Pakson, vendég, szerda, csapat, elérni, nyerte, nyílt, Serco, pécsi, Falco, hiába, nyolc, Serco, végül, Falco, Falco, Pécsi, ismét, Merim, Pécsi, SZTE, JKSE, JKSE, ahol, Auto, Duna, SZTE, Nagy, Alba, DEAC, Olaj, Egis, Auto, fölé, pont, akik, lett, után, Olaj, PVSK, Alba, után, tíz, meg, sem, meg, egy, KTE, VSK, így, így, két, ZTE, VSK, óta, nem, azonban döntött felvonást, Duna Alba PVSK, ponttal elérni Sopron, amelyben pécsi vezetőedző, felvonást összecsapása edzésein, alakult otthonában Fehérvár, Veolia Fiatalok Zalakerámia, mellett ponttal ZTE, Naturtex nyerte egy, ponttal szerint hajrázott, Veolia fölé Falco, akik szerda győztek, Merim kerekedett mérkőzést, edzésein Szorosan lett, szintén Falco után, Nagy kispadtól zárónegyedet, vezetőedző Nagy Naturtex, Minimális Naturtex SZTE, Mehmedovic végül ponttal, kerekedett váratlanul PVSK, Fehérvár SZTE ismét, kerekedett Sopron Naturtex, csapat játéknap jobbnak, Egis nyolc Alba, Serco váratlanul kézben, tudják nem Olaj, Pakson vezetőedző vendég, két izgalmas két, JKSE ponttal Falco, házigazda elérni lett, otthonában hosszabbítás Pakson, akik sereghajtó másodedző, Atomerőmű Nagy Sopron, Pécsi csapat Szolnoki, vendég harmadik Energia, Atomerőmű így Energia, hosszabbítás kézben nyílt, pécsi elleni hosszabbítás, elérni edzésein Bálint, Fehérvár elleni Atomerőmű, Atomerőmű pécsi játékosok, Auto alakult Körmend, Szombathely Auto somogyiak, Falco ponttal után, Zalakerámia vezetőedző somogyiak, Bálint játéknap Mehmedovic, Szombathely Körmend JKSE, Merim kilencedik Szolnoki, JKSE Pécsi elérni, Naturtex kilencedik Kaposvári, elleni Fiatalok, Alba DEAC, Tehetséges döntött, Atomerőmű Kaposvári, házigazda Aszfalt, ZTE Pécsi, Fehérvár hosszabbítás, után Veolia, VEOLIA hajrázott, Merim Serco, hiába ponttal, Körmend SZTE, Auto mérkőzést, tabella győzött, győztek nyerte, végül Szombathely, ZTE jelent, sem Eredmények, fehérváriak szenvedték, Szolnoki tartotta, szerda Naturtex, hosszabbítás óta, Szorosan VSK, elleni nem, somogyiak végjáték, nyílt sem, Olaj vendégeként, Falco Serco, hajrázott hajrázott, Mehmedovic Alba, egy PVSK, meg tíz, Vulcano Egis, Zalakerámia elleni, jászberényiek döntött, fölé csapat, DEAC PVSK, szerda házigazda, Auto különbség, házigazda vereségüket, Energia Alba, VSK Fehérvár, VSK Serco, elveszítette játékosok, VSK különbség, honlapjának sem, vendégeként nem, Olaj VEOLIA, Egis Olaj, sereghajtó Auto, edzésein jászberényiek, jobbnak vezetőedző, Alba irányított, negyeden ismét, Szolnoki jelent, SZTE Auto, Energia Auto, váratlanul győzött, győzött Minimális, JKSE szintén, Szolnoki fölé, Szolnoki Szedeák, fölé házigazda, honlapjának Falco, alulmaradt kispadtól, mellett döntött, Atomerőmű zárónegyedet, Sopron mérkőzésen, vezetőedző VSK, Olaj szintén, VEOLIA pécsi, Fiatalok kerekedett, Aszfalt győzött, tudják két, nyolc játéknap, hazaiak kilencedik, somogyiak pont, kézben Szombathely, honlapjának nyílt, SZTE Minimális, után tartotta, csapat mérkőzésen, végjáték Atomerőmű, tartotta ponttal, házigazda szenvedték, KTE Olaj, fölé játékosok, egy Szolnoki, SZTE ponttal, tartotta ponttal, meg ismét, Bálint Eredmények, VEOLIA sereghajtó, Kaposvári pécsi, Olaj ZTE, PVSK Falco, játékosok győztek, után Sopron, ahol Tehetséges, hosszabbítás tájékoztatása,