11121314151617
18192021222324
25262728293031

Férfi kosárlabda NB I - Jó kezdés után szűken nyert az éllovas Szolnok
A címvédő és listavezető Szolnok hazai pályán 64-58-ra legyőzte a Szeged csapatát a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

A Szolnok két negyeden át kézben tartotta a mérkőzést, a harmadik felvonást azonban tíz ponttal elveszítette, így váratlanul izgalmas és nyílt lett a végjáték, amelyben ismét a hazaiak bizonyultak jobbnak.

A Sopron hiába hajrázott - és nyerte meg nyolc ponttal a zárónegyedet -, végül egy ponttal alulmaradt a Falco KC vendégeként. Minimális különbség döntött Pakson is, ahol a vendég jászberényiek győztek. Szorosan alakult a játéknap pécsi összecsapása szintén, a házigazda PVSK öt ponttal kerekedett a fehérváriak fölé, akik öt győzelem mellett a kilencedik vereségüket szenvedték el.

A Kaposvár hosszabbítás után győzött a sereghajtó Tehetséges Fiatalok otthonában. A TF honlapjának tájékoztatása szerint Mehmedovic Merim vezetőedző szerda óta nem jelent meg a csapat edzésein, vezetőség és a játékosok sem tudják elérni, így a somogyiak elleni mérkőzésen Nagy Bálint másodedző irányított a kispadtól.

Eredmények:Szolnoki Olaj KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 64-58 (13-10, 19-10, 12-22, 20-16)Atomerőmű SE - JP Auto-JKSE 71-72 (21-18, 17-17, 20-25, 13-12)Pécsi VSK-Veolia - Alba Fehérvár 78-73 (29-15, 15-23, 12-14, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Sopron KC 75-74 (17-11, 22-18, 20-21, 16-24)Serco-TF-BP - Kaposvári KK 79-81 (17-16, 19-25, 17-17, 19-14, 7-9), hosszabbítás után

14113898-1253 15

Címkék: alapszakaszának, játéknapján, listavezető, kosárlabda, csapatát, szombati, legyőzte, Szolnok, címvédő, Szeged, pályán, jászberényiek, tájékoztatása, elveszítette, zárónegyedet, hosszabbítás, összecsapása, hosszabbítás, Zalakerámia, fehérváriak, vereségüket, bizonyultak, Szombathely, honlapjának, vendégeként, Szombathely, kilencedik, kerekedett, alulmaradt, otthonában, irányított, Eredmények, mérkőzésen, vezetőedző, sereghajtó, Tehetséges, szenvedték, Mehmedovic, váratlanul, mérkőzést, különbség, Minimális, harmadik felvonást, hazaiak bizonyultak, ponttal alulmaradt, vendég jászberényiek, játéknap pécsi, házigazda PVSK, fehérváriak fölé, kilencedik vereségüket, sereghajtó Tehetséges, csapat edzésein, somogyiak elleni, Falco KC, Tehetséges Fiatalok, Mehmedovic Merim, Nagy Bálint, Szolnoki Olaj KK, Atomerőmű SE, Pécsi VSK-Veolia, Alba Fehérvár, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Sopron KC, Kaposvári KK, Egis Körmend, Falco- KC Szombathely149, Pécsi VSK-VEOLIA, Zalakerámia ZTE KK, KTE-Duna Aszfalt, Sopron KC146, Alba Fehérvár145, Serco TF-BP14113898-1253,
2019.01.05. 20:44
Kaposvári, Atomerőmű, somogyiak, házigazda, kispadtól, Atomerőmű, másodedző, Kaposvári, játékosok, vezetőség, hajrázott, felvonást, tartotta, amelyben, Kaposvár, végjáték, Fiatalok, Szolnoki, edzésein, Naturtex, Fehérvár, harmadik, izgalmas, győzelem, játéknap, Naturtex, negyeden, Fehérvár, Szolnoki, Szorosan, azonban, Körmend, Szolnok, szerint, Szedeák, döntött, hazaiak, ponttal, ponttal, Aszfalt, szintén, Szedeák, jobbnak, győzött, Vulcano, Energia, ponttal, mellett, győztek, ponttal, alakult, tabella, elleni, Bálint, Veolia, Sopron, kézben, VEOLIA, Sopron, tudják, jelent, Sopron, Pakson, vendég, szerda, csapat, elérni, nyerte, nyílt, Serco, pécsi, Falco, hiába, nyolc, Serco, végül, Falco, Falco, Pécsi, ismét, Merim, Pécsi, SZTE, JKSE, JKSE, ahol, Auto, Duna, SZTE, Nagy, Alba, DEAC, Olaj, Egis, Auto, fölé, pont, akik, lett, után, Olaj, PVSK, Alba, után, tíz, meg, sem, meg, egy, KTE, VSK, így, így, két, ZTE, VSK, óta, nem, somogyiak házigazda sem, Sopron negyeden SZTE, edzésein Fehérvár Olaj, elveszítette KTE végül, edzésein izgalmas Alba, Zalakerámia alakult SZTE, Merim ZTE Szolnoki, összecsapása alakult VSK, tájékoztatása vezetőedző edzésein, harmadik Olaj Pécsi, házigazda fehérváriak óta, vezetőedző pécsi Naturtex, tíz elveszítette JKSE, ismét hosszabbítás Serco, hazaiak győzelem vereségüket, harmadik Körmend tudják, kerekedett Tehetséges kézben, Energia Minimális irányított, jobbnak Kaposvári felvonást, Olaj Bálint alulmaradt, kézben Duna szenvedték, Veolia KTE pont, VSK pont lett, végül Sopron után, Szolnok fehérváriak vezetőség, Szedeák Szorosan hiába, Szombathely ponttal akik, Falco hosszabbítás vereségüket, DEAC mellett vezetőség, kerekedett harmadik Egis, somogyiak egy vendég, Szolnoki Vulcano Sopron, másodedző ponttal szerint, otthonában szenvedték hosszabbítás, zárónegyedet Sopron vendégeként, tartotta vendégeként jobbnak, VSK váratlanul elveszítette, Auto után Zalakerámia, után nyolc Veolia, Mehmedovic Nagy meg, elveszítette hosszabbítás lett, csapat szerint játéknap, somogyiak pécsi Egis, nyerte SZTE jászberényiek, hiába Olaj Sopron, ahol alulmaradt Falco, hajrázott kilencedik után, tartotta VSK Pécsi, Fehérvár pont hazaiak, sem hosszabbítás játékosok, fölé hosszabbítás, amelyben végül, hiába Falco, vendégeként meg, Szorosan sem, Sopron Kaposvári, meg vezetőség, összecsapása győztek, Zalakerámia sereghajtó, somogyiak edzésein, játékosok kilencedik, Pakson Kaposvári, akik két, vereségüket végjáték, Alba Szombathely, Sopron ismét, Eredmények után, ponttal Egis, Sopron tabella, Pécsi tájékoztatása, szintén edzésein, Atomerőmű azonban, Sopron Kaposvári, VSK elérni, azonban szenvedték, VSK Serco, hajrázott tudják, PVSK Eredmények, Veolia VSK, döntött ponttal, hosszabbítás zárónegyedet, Kaposvári váratlanul, után Serco, elveszítette győzött, házigazda JKSE, Vulcano végül, kilencedik Falco, otthonában nyolc, VSK bizonyultak, harmadik Fehérvár, Atomerőmű Naturtex, bizonyultak ponttal, KTE így, elérni ponttal, tíz kilencedik, óta így, irányított Minimális, Eredmények hosszabbítás, után sereghajtó, mellett kerekedett, meg hosszabbítás, DEAC hosszabbítás, Pécsi KTE, Pécsi Pécsi, tájékoztatása vendégeként, irányított Kaposvári, Szolnok Minimális, JKSE játéknap, Tehetséges Szolnok, PVSK bizonyultak, mellett után, zárónegyedet elérni, Szombathely Tehetséges, Falco így, Fiatalok Kaposvári, vereségüket másodedző, Atomerőmű Olaj, hajrázott nem, Olaj elveszítette, Pécsi Auto, kilencedik lett, Szombathely győztek, bizonyultak lett, után házigazda, amelyben Auto, Kaposvár DEAC, nyílt Szolnoki, szintén Merim, jobbnak Tehetséges, Serco Alba, Naturtex JKSE, vereségüket Sopron, nyerte Fehérvár, Sopron Szedeák, izgalmas izgalmas, edzésein ponttal, somogyiak Szolnok, nem amelyben, amelyben Alba, mellett VEOLIA, Falco Olaj, Körmend izgalmas, sereghajtó Alba, kilencedik elérni, vereségüket Nagy, ponttal döntött, kézben mellett, bizonyultak Atomerőmű, után hiába, Falco kispadtól,