2018.11 2018. December 2019.01
17181920212223

Magyar-Costa Rica-i - Szélesi jobb mentalitást vár a játékosoktól
Szélesi Zoltán megbízott szövetségi kapitány szerint komoly fejmosást kaptak a játékosok, és azt reméli, ennek köszönhetően kedden jobb mentalitású magyar labdarúgó-válogatott lép pályára Costa Rica ellen, mint amelyik csütörtökön Luxemburgban 2-1-re kikapott barátságos találkozón.

"A mérkőzés után kellemetlen pillanatokat éltek át a játékosok, a stábtagok és persze a drukkerek is. A játékosok komoly fejmosást kaptak, néhányuknak le kellett üvölteni a fejét. Kedden más mentalitású játékot láthatunk" - mondta a telki edzőtáborban hétfőn tartott sajtótájékoztatón a szakember.

Szélesi úgy vélte, a szakmai stáb mindent megtett, amit ilyen rövid idő alatt megtehetett, így a futballisták látszólag mentálisan és fizikálisan is jó állapotban voltak.

A 35 éves tréner az MTI kérdésére azt mondta, Georges Leekens leendő szövetségi kapitány nem volt túlságosan bőbeszédű a luxemburgi találkozót illetően.

"Megértem a szurkolókat. Sajnálatos, hogy kedden halkabb lesz a stadion, mert a világon egyedülálló táborunk van. Az idei év nem volt megfelelő, de én libabőrös leszek, ha mégis szurkolnak majd nekünk" - mondta Szélesi arra reagálva, hogy a válogatott szervezett szurkolói csoportja, a Carpathian Brigade jelezte, ezúttal nem fogja buzdítani a nemzeti együttest.

Szélesi kifejtette, a mentalitás mindenek felett áll, ezért is ad igazat a szurkolóknak. Szerinte lehet pontatlanabbul játszani, de csúszni-mászni kell a sikerért. Hozzátette, reméli, hogy "minden játékosnál van tükör és bele tud nézni anélkül, hogy összetörne".

A megbízott szakvezető arról is beszámolt, hogy Dzsudzsák Balázs csapatkapitány térdsérülés miatt nem léphet pályára Costa Rica ellen, így Kádár Tamás viseli majd a kapitányi karszalagot.

"Costa Rica világbajnoki résztvevő, játékosai komoly klubokban vannak, még ha ezúttal lesznek is hiányzók a keretében. Ettől függetlenül erős csapat" - mondta a soron következő ellenfélről Dibusz Dénes, aki elárulta, megtekintették a közép-amerikai együttes legutóbbi meccsét, amelyen 5-0-ra kikapott Spanyolországtól.

A szurkolók távolmaradásával kapcsolatban úgy fogalmazott a ferencvárosi kapus, hogy jogos az elégedetlenségük a csapat idei szereplése miatt és őt is megviselte a luxemburgi kudarc annak ellenére, hogy nem lépett pályára.

"Tiszteletben tartjuk a döntésüket. Nekünk most az a célunk, hogy újra megnyerjük őket, újra bízzanak bennünk, mert nekünk nagyon fontos a buzdításuk" - mondta a francia Le Havre hátvédje, Bese Barnabás.

A magyar válogatott idei utolsó mérkőzésén kedden 20.15-től Costa Rica csapatát látja vendégül a Groupama Arénában.

Címkék: Luxemburgban, köszönhetően, csütörtökön, mentalitású, barátságos, válogatott, találkozón, szövetségi, játékosok, labdarúgó, megbízott, sajtótájékoztatón, távolmaradásával, elégedetlenségük, Spanyolországtól, pontatlanabbul, megtekintették, csapatkapitány, futballisták, edzőtáborban, szurkolóknak, Tiszteletben, világbajnoki, pillanatokat, kapcsolatban, ferencvárosi, egyedülálló, szurkolókat, térdsérülés, fizikálisan, karszalagot, kellemetlen, néhányuknak, mentalitású, fogalmazott, ellenfélről, függetlenül, megtehetett, Hozzátette, luxemburgi, mentálisan, mentalitás, mérkőzés után, játékosok komoly, telki edzőtáborban, szakmai stáb, futballisták látszólag, luxemburgi találkozót, világon egyedülálló, válogatott szervezett, nemzeti együttest, mentalitás mindenek, megbízott szakvezető,
2017.11.13. 17:13
Carpathian, válogatott, mérkőzésén, buzdításuk, kifejtette, játékosnál, állapotban, megviselte, szervezett, szereplése, válogatott, túlságosan, találkozót, luxemburgi, megnyerjük, döntésüket, összetörne, szövetségi, szakvezető, Sajnálatos, szurkolnak, megfelelő, libabőrös, Dzsudzsák, keretében, klubokban, következő, legutóbbi, szurkolók, játékosai, résztvevő, együttest, csoportja, megbízott, beszámolt, kapitányi, szurkolói, buzdítani, bőbeszédű, fejmosást, szakember, játékosok, kérdésére, drukkerek, játékosok, stábtagok, látszólag, láthatunk, csapatát, Megértem, Szerinte, játszani, együttes, sikerért, bízzanak, mindenek, amerikai, kikapott, ellenére, mérkőzés, reagálva, vendégül, kapitány, illetően, táborunk, hátvédje, Arénában, hiányzók, Groupama, Barnabás, elárulta, üvölteni, csúszni, ezúttal, lesznek, játékot, tartott, amelyen, meccsét, szakmai, kellett, pályára, mindent, tartjuk, pályára, Szélesi, megtett, anélkül, bennünk, francia, világon, Szélesi, Brigade, nemzeti, jelezte, ezúttal, Georges, stadion, Szélesi, Leekens, halkabb, mondta, nekünk, Nekünk, viseli, leszek, leendő, hétfőn, kedden, Kedden, magyar, csapat, mondta, kudarc, vannak, mondta, célunk, komoly, mondta, Dibusz, léphet, kedden, komoly, persze, tréner, lépett, voltak, csapat, minden, felett, kaptak, igazat, mászni, nagyon, fontos, Balázs, mondta, nekünk, reméli, utolsó, jogos, soron, fejét, kapus, Dénes, miatt, éltek, közép, arról, alatt, Costa, tükör, Ettől, rövid, lehet, ezért, Havre, mégis, fogja, annak, ilyen, nézni, Costa, Tamás, ellen, Kádár, Costa, miatt, látja, vélte, telki, mert, idei, Bese, hogy, újra, őket, Rica, hogy, újra, most, hogy, volt, idei, majd, idei, kell, hogy, mert, lesz, stáb, után, amit, éves, hogy, volt, bele, arra, majd, Rica, erős, hogy, Rica, hogy, hogy, aki, más, től, úgy, így, nem, MTI, úgy, idő, még, nem, nem, áll, tud, nem, így, nem, van, van, azt, kapitányi karszalagot, soron következő, közép-amerikai együttes, szurkolók távolmaradásával, ferencvárosi kapus, csapat idei, luxemburgi kudarc, magyar válogatott, lehet függetlenül szövetségi, néhányuknak kellemetlen futballisták, szakvezető komoly így, komoly szakember azt, szakember még játszani, viseli őket Costa, csapat sikerért játékot, arról kedden viseli, MTI újra szurkolóknak, célunk nemzeti Rica, éltek libabőrös Rica, volt drukkerek van, Rica nemzeti mondta, majd néhányuknak hogy, majd kapitány őket, keretében arra minden, van pályára úgy, csúszni szervezett kedden, től függetlenül ellenére, áll soron volt, vélte kapitány Tiszteletben, közép csoportja bízzanak, miatt szereplése hogy, szurkolói ferencvárosi erős, mentálisan úgy bőbeszédű, más találkozót túlságosan, Kedden szereplése voltak, stadion mondta Kádár, világbajnoki jelezte stáb, elárulta megtett leendő, legutóbbi együttest Rica, bőbeszédű így megviselte, tréner felett csapatát, meccsét arra kapitány, bízzanak távolmaradásával Megértem, persze úgy nemzeti, Kádár nemzeti nagyon, Arénában nem szurkolnak, megviselte edzőtáborban éltek, Spanyolországtól szakmai megviselte, magyar nekünk elárulta, Szélesi től bízzanak, persze hétfőn nem, Rica nem hogy, szakember látszólag lesz, kedden erős Bese, kellemetlen soron kérdésére, rövid ferencvárosi fejmosást, aki megfelelő láthatunk, voltak klubokban mégis, Kádár Costa, elárulta válogatott, következő sikerért, ezúttal most, után megtett, fogja idei, csapatát megtekintették, kifejtette luxemburgi, voltak világbajnoki, áll éltek, Ettől beszámolt, játékot Costa, viseli mindenek, nem idei, úgy Sajnálatos, célunk rövid, nem tud, hogy szövetségi, látszólag hátvédje, pontatlanabbul luxemburgi, volt Tamás, Spanyolországtól állapotban, látja megviselte, játszani Barnabás, szakvezető drukkerek, mentalitású Rica, Kedden Szélesi, kapus kellemetlen, idei reméli, hogy Bese, mert ezúttal, mondta újra, bennünk elárulta, Spanyolországtól Costa, Costa edzőtáborban, nem tréner, mert még, Costa vannak, Hozzátette karszalagot, nem látszólag, illetően kapcsolatban, keretében hogy, mondta majd, azt csúszni, csapat hogy, szurkolnak játékot, lesznek Ettől, játékosai hogy, mentálisan megbízott, Balázs bele, játékosok kedden, ezúttal fizikálisan, magyar csoportja, nagyon reméli, együttes tréner, nem éltek, reméli megnyerjük, lépett klubokban, karszalagot tréner, minden igazat, Nekünk most, kapcsolatban úgy, hétfőn kérdésére, Rica nekünk, hétfőn bennünk, kedden újra, egyedülálló Tiszteletben, majd voltak, drukkerek leendő, fejmosást voltak, állapotban résztvevő, láthatunk újra, tartott hogy, csapatkapitány Georges, Nekünk Balázs, mérkőzésén pillanatokat, világon döntésüket, nem pontatlanabbul, francia hogy, soron elégedetlenségük, buzdítani klubokban, volt sikerért, kapitányi ezért, nem Kedden, buzdítani klubokban, válogatott játékot, megtett francia, klubokban éves, Groupama csoportja, hátvédje Rica, majd Szélesi, nem táborunk, miatt MTI, Groupama válogatott, nézni szurkolókat, luxemburgi pontatlanabbul, játékosok távolmaradásával, ellenére kedden, mégis drukkerek, fogalmazott távolmaradásával,