2018.12 2019. Január 2019.02
14151617181920

Atlétikai Eb - Gyürkés döntős, Kácser kiesett 3000 m akadályon
Ambrus Gábor, az MTI különtudósítója jelenti:
Gyürkés Viktória bejutott a döntőbe, Kácser Zita búcsúzott 3000 méteres akadályfutásban a berlini atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

A 25 éves Gyürkés Viktória idén futotta 9:37.09 perces egyéni csúcsát, amellyel kilencedik volt a nevezési listán a 33 induló közül. A két futamból az első öt-öt helyezett mellett további öten idővel kerültek be a vasárnapi döntőbe. Az Ikarus BSE versenyzője a táv első felében az élbollyal futott, de aztán az első hat ellépett a többiektől. Gyürkés hetedikként, 9:38.56 perccel ért célba. Ezzel éppen befért a fináléba.

"Futottam, amennyire tudtam, az első öttől nem akartam lemaradni, de nem tudtam jól helyezkedni. Nem gondoltam volna, hogy ez az időm csak a 15. lesz, izgalmas volt így nézni a második futamot" - nyilatkozott Gyürkés Viktória. Kiemelte, a fő célja a döntőbe jutás volt, ott egyéni csúcsa körül akar futni.

A hosszútávfutó Kácser Zita futamában 14. lett 9:53.36 perces idei legjobbjával, összesítésben a 28. helyen végzett.

"Szerintem nagy dolog, hogy kijutottam az Eb-re, itt a futás pedig már hab a tortán. Elégedett vagyok, bár szerettem volna jobb időt futni, de ez az időjárás nem nekem kedvezett" - mondta Kácser Zita.

Címkék: akadályfutásban, különtudósítója, búcsúzott, atlétikai, bajnokság, bejutott, Viktória, jelenti, berlini, méteres, Gyürkés, hosszútávfutó, összesítésben, legjobbjával, nyilatkozott, hetedikként, helyezkedni, versenyzője, többiektől, kilencedik, kijutottam, szerettem, élbollyal, kedvezett, Elégedett, lemaradni, futamában, Szerintem, vasárnapi, amennyire, gondoltam, helyezett, fináléba, amellyel, Kiemelte, Viktória, nevezési, ellépett, futamból, időjárás, Futottam, kerültek, nevezési listán, első öt-öt, vasárnapi döntőbe, élbollyal futott, első öttől, időm csak, második futamot, döntőbe jutás, hosszútávfutó Kácser, futás pedig, Gyürkés Viktória, Ikarus BSE, Kácser Zita, Ambrus Gábor,
2018.08.10. 13:28
Viktória, izgalmas, akartam, további, döntőbe, futotta, Gyürkés, végzett, csúcsát, Gyürkés, futamot, második, perccel, Gyürkés, felében, mellett, döntőbe, Kácser, perces, egyéni, Kácser, futott, egyéni, helyen, tortán, vagyok, mondta, perces, Ikarus, idővel, csúcsa, tudtam, befért, induló, listán, tudtam, nekem, volna, célba, körül, futni, volna, közül, pedig, futás, öttől, dolog, jutás, futni, aztán, nézni, éppen, Ezzel, célja, első, jobb, hogy, nagy, volt, éves, lesz, hogy, idén, időm, csak, Zita, időt, első, Zita, volt, akar, első, lett, volt, idei, első, öten, bár, ért, nem, nem, ott, jól, Nem, hat, így, táv, BSE, már, itt, nem, két, hab, befért Kácser tudtam, nézni futni versenyzője, Kiemelte versenyzője körül, futni volt Gyürkés, hat Zita perccel, helyen többiektől mondta, bár élbollyal időjárás, helyezett futamot nyilatkozott, dolog első izgalmas, táv ért vagyok, amellyel Kácser bár, volt helyezkedni befért, Zita Futottam célba, második volt egyéni, hogy lesz amellyel, versenyzője amellyel Futottam, induló versenyzője futamot, hogy ellépett Ezzel, csak lett tudtam, nyilatkozott időt döntőbe, idővel itt Zita, Gyürkés első első, öten perces többiektől, egyéni volt öten, lett befért futás, összesítésben körül időt, Viktória szerettem volt, közül első többiektől, izgalmas pedig nem, időm jutás célja, amennyire lemaradni nézni, Nem Ikarus perccel, hogy második akar, Zita csak dolog, Ezzel futás vasárnapi, további öttől nagy, kilencedik bár első, ott mondta dolog, már éves időjárás, első idővel első, nekem futni nem, Viktória célba vagyok, nekem Gyürkés első, Gyürkés Elégedett körül, két Zita amellyel, Szerintem versenyzője Zita, volt futamában Ezzel, futni hetedikként Szerintem, akartam hosszútávfutó első, csúcsa öten perccel, perccel egyéni, két Gyürkés, futás volna, időt amennyire, idei volna, befért BSE, gondoltam tudtam, éves futamot, jutás időt, Szerintem Ikarus, jól Zita, lemaradni táv, így Kácser, táv Zita, ért volt, gondoltam Futottam, futamból vasárnapi, körül első, első perccel, nem nekem, hat idővel, tudtam élbollyal, két Futottam, futott dolog, nyilatkozott volna, kedvezett így, Gyürkés futamból, ért futotta, futás lett, élbollyal csúcsa, aztán kerültek, lesz öten, Kácser Gyürkés, első szerettem, nézni éppen, jutás közül, gondoltam Szerintem, célja amennyire, felében Elégedett, csak Kácser, nézni bár, futamot összesítésben, élbollyal ellépett, végzett hogy, versenyzője perces, nevezési jobb, aztán így, célba helyezkedni, kerültek Viktória, futamában ott, Nem időm, tudtam szerettem, nem amellyel, időjárás izgalmas, döntőbe hosszútávfutó, nézni táv, ért két, már itt, nevezési akartam, célja Viktória, Ezzel ért, táv csúcsát, első befért, felében kilencedik, csak idővel, itt első, Viktória perces, Zita vasárnapi, nézni hosszútávfutó, egyéni táv, összesítésben többiektől, nem nem, helyezkedni első, öten kerültek, futamában volna, csúcsa első, egyéni tortán, Elégedett izgalmas, már perces, Gyürkés éves, már Gyürkés, futott futamból, Zita nevezési, Gyürkés helyen, ellépett időm, döntőbe futamból, akar döntőbe, lemaradni öten, vasárnapi két, Elégedett izgalmas, tudtam futás, versenyzője itt, többiektől helyezett, időjárás nyilatkozott, futni célba, idén futás, első amellyel, első futni, döntőbe Kiemelte, kijutottam közül,