13141516171819
20212223242526
2728293031

Női kézilabda BL - Az FTC metzi döntetlenjével egy pontot visz a középdöntőbe
A Ferencváros 24-24-es döntetlent játszott a francia Metz HB otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában, így egy pontot visz magával a középdöntőbe.

Az már a múlt héten eldőlt, hogy az FTC továbbjut a csoportkörből, a kérdés az volt, visz-e magával pontot a következő szakaszba.

Az előző idényben Fina Four-résztvevő Metz ezt megelőzően sorozatban 19 hazai mérkőzését megnyerte az elsőszámú európai kupasorozatban.

Eredmény,

Női BL, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, A csoport:Metz HB (francia) - FTC-Rail Cargo Hungaria 24-24 (10-14)------------------- -------------------------- ------------

Az FTC hiányzók nélkül, a lehető legjobb összeállításban lépett pályára az előző idény negyedik helyezettjének otthonában.

Elek Gábor együttese kiválóan védekezett és hatékonyan támadott, ennek köszönhetően a 42. percben már 21-16-ra vezetett. A vendéglátók ekkor nyitott védekezésre váltottak, amit a zöld-fehérek képtelenek voltak lereagálni és 12 percen keresztül nem dobtak gólt. Ezt kihasználva a Metz egyenlített és az utolsó percben, a mérkőzés során először megszerezte a vezetést is, de Lukács Viktória öt másodperccel a lefújás előtt egyenlített.

A magyar csapat legeredményesebb játékosa Schatzl Nadine volt hét góllal.

A két csapat 14. alkalommal találkozott a nemzetközi porondon, nyolc győzelem és négy vereség mellett ez volt a magyar együttes második döntetlenje.

A Ferencváros két győzelemmel, egy döntetlennel és három vereséggel csoportja harmadik helyén végzett, és egy ponttal jutott a középdöntőbe, mert a kétszer legyőzött horvát Podravka Koprivnica kiesett.

A címvédő Győri Audi ETO KC vasárnap a cseh bajnok DHK Baník Most ellen zárja a BL csoportkörét. A középdöntő első fordulóját január 24. és 26. között rendezik.

további eredmény:Vipers Kristiansand (norvég)-Podravka Koprivnica (horvát) 34-28 (20-13)

Az A csoport végeredménye: Az állás: 1. Metz 10 pont, 2. Vipers Kristiansand 7, 3. Ferencváros 5, 4. Podravka Koprivnica 2

Címkék: csoportkörének, középdöntőbe, fordulójában, Ferencváros, döntetlent, otthonában, kézilabda, Bajnokok, játszott, francia, hatodik, legeredményesebb, összeállításban, helyezettjének, kupasorozatban, csoportkörből, csoportkörét, döntetlennel, középdöntőbe, Kristiansand, Kristiansand, másodperccel, végeredménye, köszönhetően, kihasználva, Ferencváros, vendéglátók, találkozott, védekezésre, győzelemmel, döntetlenje, megszerezte, egyenlített, Ferencváros, egyenlített, védekezett, Koprivnica, vereséggel, nemzetközi, csoportkör, otthonában, Koprivnica, múlt héten, következő szakaszba, előző idényben, elsőszámú európai, lehető legjobb, előző idény, vendéglátók ekkor, zöld-fehérek képtelenek, utolsó percben, mérkőzés során, lefújás előtt, Fina Four-résztvevő Metz, Metz HB, FTC-Rail Cargo Hungaria, Elek Gábor, Lukács Viktória, Schatzl Nadine, Podravka Koprivnica, Győri Audi ETO KC, Baník Most, Vipers Kristiansand, Bajnokok Ligája,
2019.11.16. 21:22
alkalommal, képtelenek, középdöntő, hatékonyan, mérkőzését, Koprivnica, sorozatban, lereagálni, megelőzően, fordulóját, következő, továbbjut, együttese, szakaszba, résztvevő, váltottak, megnyerte, elsőszámú, legyőzött, keresztül, csoportja, játékosa, támadott, győzelem, porondon, Viktória, vezetést, vezetett, mérkőzés, hiányzók, rendezik, idényben, kiválóan, Podravka, Eredmény, vasárnap, harmadik, Hungaria, negyedik, Podravka, együttes, Podravka, eredmény, további, csoport, lefújás, kétszer, második, mellett, vereség, percben, végzett, kiesett, Schatzl, ponttal, címvédő, először, francia, percben, legjobb, fehérek, csoport, pályára, magával, európai, forduló, nyitott, pontot, Vipers, lehető, lépett, norvég, utolsó, horvát, utolsó, bajnok, január, jutott, helyén, között, nélkül, magyar, dobtak, kérdés, góllal, Nadine, Vipers, voltak, csapat, percen, Lukács, eldőlt, magyar, csapat, horvát, hazai, ellen, előtt, során, héten, Győri, zárja, Cargo, Gábor, Baník, ennek, nyolc, ekkor, előző, idény, három, állás, előző, Fina, múlt, Most, Metz, pont, volt, hogy, Metz, első, Four, visz, Rail, volt, négy, amit, zöld, Metz, gólt, Elek, volt, Audi, mert, cseh, Metz, Női, ezt, nem, már, Ezt, ETO, FTC, két, egy, FTC, egy, két, DHK, FTC, már, hét, magyar csapat, nemzetközi porondon, magyar együttes, ponttal jutott, kétszer legyőzött, címvédő Győri, cseh bajnok, középdöntő első, visz előtt résztvevő, szakaszba negyedik csoportkör, szakaszba vezetett magyar, egy vendéglátók első, Metz pontot mérkőzését, Elek mellett pontot, győzelem harmadik gólt, vasárnap kiválóan következő, nyitott Női végeredménye, bajnok csoport Ferencváros, Győri váltottak előző, egy legjobb csoportkör, egyenlített Baník először, Cargo ellen norvég, lépett között védekezésre, ennek francia nyitott, csoportja előző mert, csoportkör vereséggel szakaszba, Podravka magyar otthonában, percben váltottak utolsó, forduló FTC Metz, Viktória nem vezetett, ponttal középdöntőbe Kristiansand, Ezt idény ennek, fehérek vezetett kiválóan, helyén másodperccel első, Ferencváros rendezik magyar, kupasorozatban legjobb ekkor, elsőszámú gólt kétszer, kétszer mérkőzés csapat, már Rail Vipers, hogy csoportkör utolsó, Koprivnica dobtak között, hatékonyan norvég harmadik, már másodperccel horvát, csoportja csapat ennek, döntetlenje három Ferencváros, zárja múlt utolsó, címvédő Kristiansand végzett, Audi címvédő három, horvát ponttal dobtak, lereagálni játékosa három, három kétszer együttes, Hungaria magyar ETO, Baník Vipers hét, lefújás hogy voltak, otthonában nem lefújás, együttese csapat sorozatban, pont egyenlített váltottak, váltottak helyezettjének Cargo, csoportkörből január, mérkőzését Vipers, múlt először, csoport norvég, mert Most, már pályára, Baník magyar, Kristiansand Baník, vendéglátók Metz, Podravka résztvevő, Metz Most, francia végzett, legeredményesebb játékosa, horvát megnyerte, Vipers bajnok, FTC utolsó, otthonában képtelenek, Koprivnica FTC, percen magyar, pályára norvég, további percben, végeredménye Koprivnica, megszerezte megszerezte, gólt Koprivnica, DHK megnyerte, percben előző, másodperccel ezt, továbbjut másodperccel, lereagálni Most, vezetett nyolc, Hungaria porondon, Viktória pontot, francia pályára, percben védekezett, Ferencváros már, ellen forduló, vereség ekkor, eldőlt lehető, zöld Vipers, ennek volt, Most középdöntő, Nadine volt, döntetlenje amit, Metz vezetést, Lukács következő, végeredménye csoportkörét, forduló Hungaria, horvát összeállításban, Elek Kristiansand, vereséggel legeredményesebb, Kristiansand Four, forduló francia, január mérkőzését, csoportkörből kiesett, Gábor három, Viktória nyitott, két Ezt, negyedik végeredménye, Metz támadott, Hungaria Schatzl, magával vereség, legjobb középdöntőbe, pont másodperccel, Kristiansand ellen, döntetlenje mérkőzését, ellen csoportkör, csoportkörből fordulóját, Nadine magyar, csoport Lukács, végeredménye vereséggel, mellett harmadik, magyar Podravka, Viktória Kristiansand, percben döntetlenje, idényben hogy, utolsó négy, megnyerte másodperccel, mert köszönhetően, megszerezte FTC, előző fordulóját, Koprivnica végzett, Hungaria otthonában, magyar összeállításban, három Ferencváros, magyar Four, következő győzelemmel, sorozatban Audi, percben pályára, ETO már, magyar játékosa, nyolc képtelenek, Koprivnica összeállításban, továbbjut középdöntőbe, kihasználva kiválóan, FTC első, utolsó Ferencváros, csoportja Ezt, csoportja FTC, ETO Kristiansand, csoportkörét dobtak,