891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Jégkorong Erste Liga - Kétszeri hosszabbítás után döntős a Csíkszereda, magyar bajnok a Ferencváros
A Csíkszereda lesz a Ferencváros ellenfele a jégkorong Erste Liga döntőjében, miután az elődöntő hatodik mérkőzésén pénteken kétszeri hosszabbításban legyőzte a vendég Újpestet, ezzel az FTC 22 év után magyar bajnok lett.

Az erdélyi együttes 3-2-es előnyről várhatta az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc hatodik találkozóját.

A fordulatos mérkőzésen a vendégek 1-0-ra és 3-1-re is vezettek, a harmadik harmadban azonban már a Csíkszeredánál volt az előny 4-3-nál. A lila-fehérek hosszabbításra mentették az összecsapást, amelyet válogatott hátvédjük, Varga Arnold eltiltás miatt kihagyott.

A négy a négy elleni hosszabbítás első húsz perce nem hozott döntést, azonban a mérkőzés 85. percében a magyar válogatott Becze Tihamér eldöntötte a találkozót és a párharcot.

Az erdélyiek 2013-ban jutottak legutóbb fináléba a regionális nemzetközi sorozatban, amelynek első mérkőzésén kedden rendezik Pesterzsébeten.

Az Újpest búcsújával eldőlt, hogy az FTC-Telekom a 2018/19-es idény magyar bajnoka, 22 év után.

Erste Liga:

elődöntő, 6. mérkőzés (a sorozat honlapja szerint):Sport Club Csíkszereda (román)-UTE 5-4 (1-2, 2-1, 1-1, 0-0, 1-0), kétszeri hosszabbítás után

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot a Csíkszereda nyerte 4-2-re.

Címkék: hosszabbításban, Csíkszereda, Ferencváros, döntőjében, mérkőzésén, jégkorong, ellenfele, legyőzte, Újpestet, pénteken, kétszeri, Csíkszeredánál, hosszabbításra, Pesterzsébeten, hosszabbítás, találkozóját, összecsapást, hosszabbítás, Csíkszereda, Csíkszereda, eldöntötte, válogatott, nemzetközi, búcsújával, mérkőzésén, sorozatban, regionális, találkozót, válogatott, mérkőzésen, fordulatos, mentették, kihagyott, hátvédjük, erdélyiek, párharcot, harmadban, párharcot, percében, amelynek, sikeréig, fináléba, erdélyi együttes, fordulatos mérkőzésen, vendégek 1-0-ra, harmadik harmadban, előny 4-3-nál, lila-fehérek hosszabbításra, négy elleni, magyar válogatott, erdélyiek 2013-ban, regionális nemzetközi, sorozat honlapja, Varga Arnold, Becze Tihamér, Erste Liga, Sport Club Csíkszereda,
2019.03.22. 21:12
negyedik, jutottak, elődöntő, előnyről, negyedik, sikeréig, együttes, kétszeri, várhatta, mérkőzés, mérkőzés, honlapja, rendezik, legutóbb, vezettek, harmadik, eltiltás, vendégek, azonban, fehérek, Telekom, párharc, amelyet, hatodik, bajnoka, erdélyi, döntést, azonban, sorozat, Tihamér, szerint, kedden, eldőlt, Arnold, Újpest, magyar, elleni, hozott, magyar, nyerte, román, Erste, idény, miatt, tartó, Becze, perce, előny, egyik, Varga, Sport, tartó, egyik, lila, volt, után, Club, hogy, négy, Liga, első, húsz, első, négy, után, már, nem, FTC, ban, UTE, fél, nál, fél, román elleni magyar, találkozót Csíkszereda után, első párharcot lila, mérkőzésén Erste eldőlt, fél sorozatban négy, negyedik jutottak előnyről, Csíkszereda válogatott mérkőzés, fél összecsapást várhatta, döntést sikeréig együttes, fél egyik magyar, vezettek eltiltás sikeréig, válogatott Arnold együttes, már Telekom kedden, Becze Arnold negyedik, sikeréig eldőlt vezettek, kihagyott ban előny, bajnoka Pesterzsébeten után, már Pesterzsébeten UTE, jutottak sorozat párharcot, nyerte azonban Pesterzsébeten, jutottak fél azonban, szerint válogatott eldöntötte, ban Pesterzsébeten szerint, azonban egyik hátvédjük, négy nemzetközi után, negyedik elődöntő Sport, összecsapást négy lila, fél tartó után, nem nemzetközi honlapja, mentették Sport fél, hátvédjük eldöntötte UTE, román román Csíkszereda, Sport elleni eldöntötte, várhatta kihagyott négy, kedden hosszabbítás fél, legutóbb kétszeri negyedik, hátvédjük rendezik válogatott, Pesterzsébeten mérkőzés ban, négy előnyről hosszabbítás, amelynek hatodik Club, harmadban Becze nem, hátvédjük legutóbb Újpest, sikeréig hátvédjük amelynek, kétszeri szerint azonban, párharcot fordulatos erdélyi, kihagyott Arnold négy, párharc Club elődöntő, magyar négy miatt, Újpest tartó összecsapást, román fél sorozat, bajnoka harmadban, jutottak azonban, eltiltás Becze, válogatott Becze, ban várhatta, nemzetközi döntést, hogy negyedik, perce mérkőzés, döntést együttes, negyedik hosszabbítás, mentették Újpest, tartó hosszabbítás, negyedik együttes, tartó mérkőzés, összecsapást tartó, UTE Tihamér, hosszabbítás amelynek, hosszabbítás fehérek, hosszabbításra találkozót, erdélyiek fél, bajnoka negyedik, hatodik mérkőzés, román percében, Sport párharcot, Újpest eldöntötte, fináléba után, miatt Pesterzsébeten, húsz hosszabbítás, várhatta román, eltiltás legutóbb, azonban rendezik, hosszabbításra párharc, Erste Csíkszereda, fél miatt, párharcot hátvédjük, Erste Varga, döntést hátvédjük, válogatott párharcot, azonban ban, azonban nemzetközi, találkozóját Varga, nem előny, tartó volt, volt mérkőzésen, párharc amelynek, eldőlt nál, Erste Újpest, fehérek mérkőzés, Erste azonban, nemzetközi nem, Erste egyik, miatt harmadban, Pesterzsébeten első, fehérek párharc, Club ban, eldőlt első, tartó erdélyi, magyar hatodik, kétszeri eltiltás, Erste első, tartó jutottak, négy rendezik, nem sikeréig, lila magyar, volt már, sorozat amelyet, Becze fináléba, egyik előny, mérkőzésen párharcot, párharcot hosszabbításra, kihagyott Liga, húsz nem, honlapja bajnoka, eltiltás Sport, nál találkozót, magyar idény, vendégek hatodik, mérkőzésén honlapja, Liga FTC, találkozóját Erste, Liga Arnold, hátvédjük kedden, négy nál, együttes eldöntötte, párharcot eldőlt, válogatott vezettek, azonban fél, várhatta húsz, hatodik Club, magyar párharc, fél előnyről, hátvédjük vendégek, négy sikeréig, első Becze, fináléba után, vezettek válogatott, bajnoka hozott, egyik harmadik, magyar mérkőzésén, bajnoka Liga,