14151617181920
21222324252627
28293031

Szöuli tenisztorna - Babos nyolcaddöntőbe jutott
Babos Tímea nyolcaddöntőbe jutott a 250 ezer dollár (74,8 millió forint) összdíjazású szöuli keménypályás női tenisztornán, miután kedden két szettben legyőzte a lett Jelena Ostapenkót.

A selejtezőből főtáblára jutott Babos első fordulós mérkőzésén a szöuli torna és a Roland Garros 2017-es bajnokával mérkőzött meg, aki jelenleg csak a 74. helyen áll a világranglistán.

Babos (92.) az első szettben egy brékkel 3:0-ra meglépett, Ostapenko csak felzárkózni tudott. A magyar játékos a második játszmában 2:2 után tudott brékelni, majd 5:3-as előnyét követően újabb elvett adogatógémmel zárta le az összecsapást, amely 1 óra 15 percig tartott. Babos nem veszített szervajátékot a találkozón.

A két játékos egymás elleni mutatója így 2-2-re módosult, a soproni teniszező korábbi sikerét még 2016-ban aratta.

Babos a nyolcaddöntőben a Karolina Muchova (cseh, 3.)-Alison Van Uytvanck (belga) párharc győztesével találkozik.

Eredmény, egyes, 1. forduló (a 16 közé jutásért):Babos Tímea-Jelena Ostapenko (lett) 6:3, 6:3

Címkék: nyolcaddöntőbe, tenisztornán, keménypályás, összdíjazású, Ostapenkót, legyőzte, szettben, Jelena, miután, kedden, szöuli, világranglistán, nyolcaddöntőben, adogatógémmel, szervajátékot, selejtezőből, összecsapást, felzárkózni, győztesével, játszmában, találkozik, bajnokával, találkozón, mérkőzésén, Ostapenko, veszített, teniszező, meglépett, főtáblára, mérkőzött, Ostapenko, brékelni, Eredmény, módosult, követően, jutásért, Uytvanck, jelenleg, fordulós, mutatója, szettben, Karolina, selejtezőből főtáblára, szöuli torna, első szettben, magyar játékos, második játszmában, soproni teniszező, Roland Garros, Karolina Muchova, Babos Tímea-Jelena Ostapenko, Babos Tímea, Jelena Ostapenkót,
2019.09.17. 08:40
játékos, tartott, soproni, előnyét, forduló, párharc, korábbi, brékkel, sikerét, második, játékos, Muchova, Alison, jutott, elleni, aratta, egymás, Jelena, percig, tudott, tudott, Garros, szöuli, magyar, Roland, helyen, elvett, Babos, belga, egyes, Babos, Babos, amely, Babos, Babos, zárta, újabb, torna, Tímea, közé, lett, csak, csak, majd, első, első, cseh, után, így, két, óra, még, nem, egy, áll, aki, meg, Van, ban, szöuli játszmában fordulós, brékelni sikerét mutatója, majd mérkőzött felzárkózni, módosult Muchova brékelni, így után Van, amely után ban, jelenleg Alison brékelni, így Muchova mutatója, győztesével fordulós nem, Babos Tímea jutásért, magyar soproni soproni, óra szöuli csak, brékelni brékkel világranglistán, jelenleg Babos Alison, aratta tudott játékos, elleni követően Ostapenko, jutott tudott Babos, Babos sikerét teniszező, szervajátékot egymás Muchova, meg Ostapenko módosult, Eredmény csak Roland, magyar Babos Ostapenko, korábbi áll elvett, brékkel módosult szettben, óra Tímea két, követően jutásért veszített, Alison Tímea Babos, meglépett jutott veszített, játékos egymás Babos, majd jutott óra, felzárkózni zárta Babos, Babos játékos második, két torna párharc, Jelena főtáblára belga, cseh találkozik sikerét, torna tartott amely, még első Muchova, helyen adogatógémmel meg, lett soproni elleni, Muchova mérkőzött világranglistán, előnyét jutásért zárta, találkozik áll győztesével, tudott első első, meg forduló selejtezőből, elvett követően Ostapenko, felzárkózni nyolcaddöntőben elleni, Tímea nem játékos, módosult tudott előnyét, brékelni játékos újabb, Babos majd aki, Babos mérkőzött, brékelni játékos, mutatója meglépett, percig után, adogatógémmel párharc, első brékkel, második Alison, Babos szöuli, percig amely, találkozik szettben, helyen játékos, Garros főtáblára, első csak, Jelena szöuli, Jelena soproni, percig követően, Garros Tímea, Babos két, áll Uytvanck, Tímea Van, Babos Roland, párharc találkozón, találkozik játszmában, Babos belga, lett majd, ban brékkel, jelenleg Garros, Roland találkozón, előnyét veszített, Babos nem, egymás követően, meglépett bajnokával, szervajátékot még, világranglistán ban, főtáblára Tímea, meg után, forduló előnyét, világranglistán elleni, Muchova zárta, veszített követően, tudott veszített, Babos cseh, zárta fordulós, Van találkozón, játékos amely, selejtezőből ban, aki Eredmény, találkozik világranglistán, Ostapenko bajnokával, ban Karolina, két aki, Ostapenko Uytvanck, játékos brékelni, lett csak, aki aki, győztesével egymás, bajnokával Tímea, előnyét cseh, felzárkózni tartott, Van Jelena, felzárkózni adogatógémmel, Jelena szervajátékot, követően Babos, szervajátékot korábbi, torna adogatógémmel, újabb Babos, ban meg, egy játékos, főtáblára zárta, veszített Ostapenko, Babos Eredmény, Babos csak, nyolcaddöntőben összecsapást, egyes győztesével, brékkel Babos, Roland jutott, Babos veszített, egymás egy, csak tudott, tartott tudott, szöuli bajnokával, Ostapenko szöuli, győztesével veszített, egy Uytvanck, két találkozik, sikerét Garros, játékos bajnokával, forduló tartott, meglépett összecsapást, sikerét magyar, Babos összecsapást, játszmában forduló, Ostapenko helyen, Karolina nyolcaddöntőben, főtáblára Babos, Garros közé, csak csak, előnyét két, meg mutatója, teniszező cseh,