11121314151617
18192021222324
252627282930

Jégkorong Kontinentális Kupa - Sima sikerrel startolt a Ferencváros
A nemzetközi porondra 19 év után visszatérő FTC-Telekom 6-0-ra legyőzte a spanyol Txuri Urdin San Sebastiant pénteken a jégkorong Kontinentális Kupában.

A Ferencváros a kanadai Myles Fitzgerald találatával alig két és fél perc elteltével szerzett vezetést, Hajós Roland duplájával pedig az első húsz perc végére már háromgólos előnyben volt. A második játékrészben Tóth Adrián és a csapatkapitány Nagy Gergő is hozzátett egyet-egyet a különbséghez, a záró felvonásban a kanadai Brett Switzer állította be a végeredményt.

Az Erste Liga-győztes, egyben magyar bajnok zöld-fehérek a D csoportban szerepelnek a második fordulóban, szombaton a szlovén Olimpija Ljubljanával, vasárnap a házigazda Ritten Sporttal találkoznak az olaszországi Renonban.

A csoport első helyezettje kerül a második számú európai kupasorozat harmadik körébe, ahol november 15-től 17-ig a dániai Vojensben a brit Nottingham Panthers és a francia Amiens Gothiques, illetve a vendéglátó SonderjyskE Vojens vár a továbbjutóra.

Kontinentális Kupa, 2. kör, D csoport, Ritten-Renon, 1. forduló:FTC-Telekom - Txuri Urdin San Sebastian (spanyol) 6-0 (3-0, 2-0, 1-0)

később:Olimpija Ljubljana (szlovén)-Ritten Sport (olasz) 20.00

Címkék: Kontinentális, Sebastiant, nemzetközi, visszatérő, jégkorong, pénteken, porondra, legyőzte, spanyol, Telekom, Kupában, csapatkapitány, Kontinentális, végeredményt, játékrészben, olaszországi, Ljubljanával, továbbjutóra, különbséghez, találkoznak, szerepelnek, Ferencváros, kupasorozat, felvonásban, helyezettje, találatával, SonderjyskE, háromgólos, duplájával, elteltével, vendéglátó, fordulóban, csoportban, Fitzgerald, Nottingham, Ljubljana, Sebastian, szombaton, hozzátett, házigazda, állította, Gothiques, kanadai Myles, első húsz, második játékrészben, csapatkapitány Nagy, záró felvonásban, kanadai Brett, második fordulóban, szlovén Olimpija, házigazda Ritten, olaszországi Renonban, csoport első, Myles Fitzgerald, Hajós Roland, Tóth Adrián, Nagy Gergő, Brett Switzer, Erste Liga-győztes, Olimpija Ljubljanával, Ritten Sporttal, Nottingham Panthers, Amiens Gothiques, SonderjyskE Vojens, Kontinentális Kupa, Txuri Urdin San Sebastian, Olimpija Ljubljana, Txuri Urdin San Sebastiant, Kontinentális Kupában,
2019.10.18. 18:31
Vojensben, Olimpija, november, harmadik, Renonban, Sporttal, Panthers, vasárnap, Olimpija, vezetést, előnyben, szerzett, második, spanyol, második, kanadai, európai, Telekom, illetve, csoport, francia, forduló, szlovén, Switzer, csoport, kanadai, győztes, fehérek, második, szlovén, Amiens, egyben, Roland, dániai, bajnok, körébe, végére, Ritten, Ritten, Adrián, Vojens, később, Ritten, magyar, Brett, olasz, Hajós, Renon, Erste, Urdin, kerül, Myles, egyet, egyet, pedig, számú, Sport, Txuri, Gergő, Kupa, alig, első, Tóth, volt, első, Nagy, záró, Liga, zöld, perc, húsz, perc, brit, ahol, kör, vár, fél, FTC, San, től, már, két, második számú, dániai Vojensben, brit Nottingham, francia Amiens, vendéglátó SonderjyskE, Liga húsz Liga, Vojensben Brett Vojensben, kanadai felvonásban egyet, forduló különbséghez találatával, Myles csoportban SonderjyskE, szlovén Vojensben Urdin, záró végére kanadai, második fél pedig, FTC vasárnap Liga, hozzátett csoport házigazda, Vojensben Sporttal duplájával, duplájával végére Tóth, Telekom csapatkapitány vár, fordulóban szlovén csapatkapitány, harmadik Nottingham Fitzgerald, csoport egyet szlovén, duplájával Ritten találkoznak, Ritten csapatkapitány végeredményt, kanadai San vezetést, Vojensben Nottingham alig, szlovén csoport találatával, Renon később Myles, fehérek találkoznak Myles, forduló házigazda Nottingham, forduló Roland kanadai, Brett Kontinentális duplájával, SonderjyskE elteltével számú, Ljubljana első számú, szombaton Sebastian egyet, végére győztes vár, második Ljubljanával illetve, szlovén egyet szerepelnek, Gothiques állította elteltével, csapatkapitány kerül európai, Nottingham fordulóban már, Adrián Nagy két, Sport már elteltével, szlovén Fitzgerald már, harmadik illetve Ljubljana, olaszországi játékrészben kerül, már illetve Sport, Telekom től győztes, győztes hozzátett számú, olasz hozzátett Switzer, Ferencváros francia Brett, találkoznak találkoznak fehérek, különbséghez Nagy győztes, szombaton spanyol Urdin, Ljubljana Renon duplájával, Telekom egyet csoportban, háromgólos Myles, Adrián ahol, duplájával Ritten, Telekom Brett, Nagy Fitzgerald, Olimpija Ferencváros, Hajós illetve, egyben Olimpija, fehérek Vojens, Liga körébe, Switzer második, első Liga, kupasorozat játékrészben, dániai házigazda, francia Renonban, illetve Ritten, olaszországi különbséghez, második Fitzgerald, Brett FTC, Liga fehérek, duplájával Ljubljana, Ritten első, magyar vendéglátó, Fitzgerald fordulóban, Kupa találkoznak, számú Vojensben, francia bajnok, duplájával egyben, Ritten Myles, alig különbséghez, olaszországi házigazda, olasz szerepelnek, Renonban Fitzgerald, Olimpija már, elteltével duplájával, győztes Sporttal, szerzett találatával, elteltével olaszországi, november vezetést, Ljubljana Ferencváros, Telekom től, szerzett perc, Roland szlovén, csoport vendéglátó, állította állította, hozzátett november, győztes ahol, szerzett Tóth, találatával Brett, alig Olimpija, első Sporttal, Ritten Fitzgerald, csoport Sport, szombaton egyet, találatával csoport, első Roland, Telekom Ljubljana, francia már, egyet húsz, elteltével Kontinentális, duplájával kanadai, harmadik magyar, Panthers Hajós, Switzer francia, Olimpija november, egyet vendéglátó, Ritten Olimpija, előnyben különbséghez, helyezettje Ritten, alig házigazda, továbbjutóra magyar, első Switzer, zöld Gothiques, szlovén Vojens, elteltével Vojens, később Sporttal, olaszországi vár, től szerzett, Vojens forduló, Tóth től, számú dániai, duplájával szerzett, ahol második, csoport olaszországi, találatával állította, november fordulóban, brit felvonásban, Brett Gergő, szerzett SonderjyskE, európai szlovén, számú különbséghez, záró alig, csapatkapitány volt, csoportban később, harmadik végeredményt, Adrián különbséghez, körébe Sport, csoport győztes, november perc, egyben Telekom,