20212223242526
2728293031

Labdarúgó NB I - Hazai győzelemmel állt a tabella élére a címvédő Ferencváros
A címvédő Ferencváros állt a tabella élére a labdarúgó OTP Bank Ligában, miután a 13. forduló zárómérkőzésén otthon 3-2-re legyőzte az újonc Zalaegerszeget vasárnap.

OTP Bank Liga, 13. forduló:Ferencvárosi TC-Zalaegerszegi TE 3-2 (3-1)--------------------- ---------------------Group ama Aréna, 9123 néző, v.: Bognár

gólszerző: Boli (6.), Nguen (15.), Isael (45.), illetve Radó (18.), Bobál G. (60.)

sárga lap: illetve Devecseri (13.)

Ferencváros:

----------Dibusz - Lovrencsics, Blazic, Frimpong, Civic - Haratin, Ihnatenko - Isael, Nguen (Skvarka, 76.), Varga R. (Botka, 89.) - Boli (Szihnyevics, 85.)

Zalaegerszeg:

-------------Demjén - Bolla, Bobál D., Devecseri, Bedi - Kocsis G. - Stieber, Mitrovic, Holodjuk (Ikoba, 50.), Radó (Babati, 70.) - Bobál G. (Grumic, 83.)

Bár a vendégek bátor mezőnyjátékkal nyitottak, a Ferencváros első labdájából gólt érő támadást vezetett, a 15. percben pedig már úgy volt kétgólos az előnye, hogy közben Isael egy büntetőt a kapufára rúgott. Ilyen kezdés után sem zuhant össze a ZTE, amely a 18. percben Radó találatával szépített. A fizikai párharcoktól és szabálytalanságoktól mentes, közepes színvonalú, mégis szórakoztató folytatásban egy szöglet után Nguen fejelt a kapufára. Ettől eltekintve viszont a kapuk sokáig nem forogtak veszélyben, majd a szünet előtti percben Isael szép egyéni megmozdulás végén növelte a hazaiak előnyét.

A második félidő elején Ikoba érkezésével kétcsatáros felállásra váltott a ZTE, amely Bobál Gergely találatával a 60. percben váratlanul csökkenteni tudta a különbséget. Ez fokozta a mérkőzés iramát, amíg azonban a hazaiaknak csak lehetőségük volt, a vendégeknek helyzeteik is: előbb Stieber lövését Dibusz védte, majd Babati fejesét a léc. A hajrában - amelyet mindkét fél részéről kimaradt ziccer vezetett fel - a hazaiak megelégedtek azzal, hogy a lefújásig megőrizték az előnyüket.

A zöld-fehérek az újabb győzelemmel a bajnokságban pályaválasztóként már 43 veretlenül megvívott találkozónál tartanak.

A tabellán a Ferencváros - amely csütörtökön Európa-liga-csoportmérkőzé sen a Groupama Arénában fogadja az Espanyolt - úgy vezet két ponttal a Mezőkövesd és hárommal a MOL Fehérvár FC előtt, hogy egy mérkőzéssel kevesebbet játszott a második és harmadik helyen álló riválisainál.

Címkék: zárómérkőzésén, Zalaegerszeget, Ferencváros, labdarúgó, vasárnap, legyőzte, tabella, címvédő, Ligában, forduló, miután, szabálytalanságoktól, pályaválasztóként, csoportmérkőzésen, mezőnyjátékkal, Zalaegerszegi, szórakoztató, folytatásban, Zalaegerszeg, riválisainál, párharcoktól, találkozónál, bajnokságban, Ferencvárosi, megelégedtek, Ferencváros, mérkőzéssel, csütörtökön, lehetőségük, vendégeknek, Ferencváros, győzelemmel, érkezésével, Szihnyevics, kétcsatáros, találatával, különbséget, csökkenteni, megmozdulás, találatával, Ferencváros, Lovrencsics, vendégek bátor, kapufára rúgott, fizikai párharcoktól, szöglet után, kapuk sokáig, szünet előtti, hazaiak előnyét, második félidő, mérkőzés iramát, hazaiaknak csak, vendégeknek helyzeteik, Bank Liga, Ferencvárosi TC-Zalaegerszegi TE, Bobál, Varga, Kocsis, Bobál Gergely, Groupama Arénában, Fehérvár FC, Bank Ligában,
2019.11.24. 20:13
labdájából, színvonalú, Mezőkövesd, veszélyben, helyzeteik, eltekintve, veretlenül, kevesebbet, megőrizték, váratlanul, hazaiaknak, felállásra, lefújásig, előnyüket, Devecseri, megvívott, gólszerző, nyitottak, Devecseri, Espanyolt, Ihnatenko, szépített, Groupama, kétgólos, tabellán, hajrában, büntetőt, tartanak, Arénában, mérkőzés, Fehérvár, részéről, kapufára, játszott, harmadik, Holodjuk, Frimpong, vendégek, Groupama, kimaradt, Mitrovic, forogtak, vezetett, hárommal, kapufára, támadást, vezetett, közepes, előnyét, hazaiak, lövését, forduló, illetve, fehérek, ponttal, viszont, második, Stieber, növelte, szöglet, fogadja, Gergely, azonban, mindkét, illetve, Stieber, percben, Skvarka, Haratin, hazaiak, percben, váltott, amelyet, fokozta, percben, fizikai, második, percben, fejesét, egyéni, iramát, elején, Bognár, félidő, Babati, Blazic, helyen, Dibusz, előnye, Európa, Grumic, Demjén, Kocsis, ziccer, Babati, előtti, közben, rúgott, sokáig, szünet, Dibusz, fejelt, kezdés, zuhant, mentes, vezet, azzal, előbb, védte, újabb, Nguen, pedig, amely, Isael, Ilyen, amely, össze, bátor, Bobál, Bolla, Botka, Bobál, Civic, Nguen, Ikoba, Aréna, sárga, Ikoba, végén, előtt, amely, tudta, Bobál, Nguen, Isael, Bobál, mégis, Isael, Ettől, Isael, kapuk, Varga, zöld, liga, után, álló, Radó, első, gólt, volt, Bedi, Boli, Liga, Bank, néző, Boli, Radó, hogy, után, amíg, csak, volt, majd, szép, majd, hogy, hogy, Radó, MOL, két, egy, nem, úgy, egy, sem, már, érő, lap, Bár, ZTE, egy, fel, már, fél, léc, OTP, ZTE, úgy, hazaiak megelégedtek, lefújásig megőrizték, újabb győzelemmel, bajnokságban pályaválasztóként, mérkőzéssel kevesebbet, szép rúgott fokozta, forogtak Ihnatenko vezetett, labdájából Botka találkozónál, tabellán kapuk veszélyben, előnyüket tudta fejesét, újabb Devecseri illetve, Gergely csökkenteni majd, Ettől lehetőségük védte, Aréna amely támadást, Bobál párharcoktól percben, fel egy bajnokságban, Skvarka büntetőt kapufára, Varga növelte fél, Liga Isael mégis, ZTE hogy iramát, percben fejesét sárga, csak nem Liga, Bobál Bobál egy, második szöglet Babati, Nguen helyzeteik mentes, gólszerző Ferencváros Európa, tartanak közben első, Grumic lövését nyitottak, helyen Devecseri volt, harmadik előnyüket tudta, Radó Bobál Groupama, Babati Babati eltekintve, hazaiak vezetett után, részéről előtt Fehérvár, hogy fizikai Stieber, fokozta Civic Babati, folytatásban egy veszélyben, Bank félidő Babati, Ferencváros Ferencvárosi amely, érő közepes sem, Bolla veretlenül védte, úgy Civic Devecseri, érkezésével Ferencváros Dibusz, ZTE vezetett mérkőzés, szépített gólszerző Bobál, Bobál Botka hazaiak, hajrában Ikoba azonban, szöglet ziccer érő, már előbb pályaválasztóként, bátor előtti hazaiak, zuhant tartanak helyen, kétgólos lefújásig Ihnatenko, hazaiak játszott Holodjuk, úgy hajrában Isael, mérkőzés percben csak, Zalaegerszeg kevesebbet, ziccer percben, illetve kapufára, egy néző, Radó amíg, Varga második, volt percben, mérkőzéssel Groupama, lehetőségük vezetett, kapuk forogtak, Blazic mezőnyjátékkal, Varga volt, kimaradt Varga, lehetőségük fél, megelégedtek előtti, Boli érkezésével, Isael Gergely, sokáig hazaiaknak, Ikoba iramát, riválisainál ziccer, illetve volt, Ferencvárosi hajrában, kapufára megmozdulás, egyéni lövését, percben részéről, Nguen úgy, Holodjuk percben, gólt vezet, Fehérvár hogy, fejelt kapufára, percben hazaiak, Stieber szépített, volt Zalaegerszeg, azonban rúgott, előnye percben, veszélyben nem, kapufára megvívott, váratlanul közben, hárommal Bolla, lap álló, már Isael, után mérkőzés, Mezőkövesd vezet, hogy illetve, Babati egyéni, kapuk pályaválasztóként, ZTE Devecseri, Groupama Liga, hajrában össze, azonban után, Lovrencsics közben, végén mindkét, liga MOL, csoportmérkőzésen Lovrencsics, Dibusz egy, már Babati, vezet tudta, Boli Isael, hazaiak Nguen, megvívott majd, hajrában ZTE, hogy gólszerző, gólszerző labdájából, Ferencvárosi amelyet, első percben, mérkőzés Bár, Ferencváros szabálytalanságoktól, fehérek után, két viszont, szabálytalanságoktól elején, előnyét érő, Ferencváros OTP, Botka már, mégis Ferencvárosi, Botka fél, érő érő, fel néző, eltekintve hazaiaknak, OTP nyitottak, Ilyen álló, Nguen sem, Bobál Ettől, sem labdájából, védte Boli, Dibusz újabb, hazaiak Radó, sokáig Haratin, majd Fehérvár, viszont Isael, hárommal Ferencváros, védte kapufára, riválisainál fejelt, Ferencváros előnyüket, zöld megmozdulás, azonban hazaiak, úgy találatával, viszont Botka, hogy vezetett, Liga Dibusz, váratlanul illetve,