17181920212223
24252627282930
31

Férfi vízilabda BL - A Szolnok és az OSC is kikapott Olaszországban
A címvédő Szolnok, valamint az OSC is kikapott Olaszországban a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati játéknapján.

A Szolnok decemberben hazai medencében 10-9-re legyőzte a nyolcszoros győztes Pro Reccót, de ezúttal több mint öt perc telt el, mire megszerezte első találatát. A második negyedben már hárommal is vezettek a hazaiak (5-2), de a magyar bajnok és kupagyőztes a harmadik szakaszban Aaron Younger vezérletével egyenlített (5-5).

Mivel az utolsó negyedben a Szolnok egyszer sem talált a hálóba, ezúttal nem lehetett esélye a győzelemre.

A továbbjutásról már biztosan lemaradó OSC az első, a második és a harmadik játékrészben is csak egy-egy gólt dobott a szintén olasz AN Brescia otthonában, így az utolsó felvonás előtt eldőlt a meccs (6-3). A magyar együttes végül négy találattal kapott ki.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló:

A csoport:AN Brescia (olasz) - A-Híd OSC-Újbuda 9-5 (2-1, 3-1, 1-1, 3-2)---------------------- -------------------------- --------------a magyar csapat gólszerzői: Kovács G. 3, Gór-Nagy, Burián 1-1

B csoport:Pro Recco (olasz) - Szolnoki Dózsa 8-5 (3-2, 2-1, 1-2, 2-0)---------------------- -------------------------- -----------a magyar csapat gólszerzői: Younger 4,Aleksic 1

vasárnap játsszák:

B csoport:Sabadell (spanyol) - ZF-Eger 12.00

Címkék: csoportkörének, Olaszországban, játéknapján, vízilabda, Bajnokok, kikapott, szombati, valamint, címvédő, Szolnok, Ligája, továbbjutásról, játékrészben, vezérletével, egyenlített, megszerezte, kupagyőztes, decemberben, nyolcszoros, győzelemre, gólszerzői, gólszerzői, otthonában, találattal, csoportkör, medencében, szakaszban, negyedben, találatát, negyedben, Szolnoki, együttes, Bajnokok, felvonás, harmadik, lemaradó, harmadik, biztosan, lehetett, hárommal, vasárnap, Sabadell, nyolcszoros győztes, második negyedben, magyar bajnok, harmadik szakaszban, utolsó negyedben, harmadik játékrészben, szintén olasz, utolsó felvonás, magyar együttes, Aaron Younger, Férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda, Kovács, Szolnoki Dózsa, Bajnokok Ligája,
2018.03.31. 22:03
legyőzte, vezettek, játsszák, Szolnok, csoport, csoport, második, győztes, szintén, Brescia, csoport, forduló, Brescia, ezúttal, spanyol, Aleksic, Younger, hazaiak, egyszer, Szolnok, Younger, ezúttal, második, eldőlt, kapott, magyar, utolsó, magyar, magyar, Újbuda, Reccót, Burián, talált, bajnok, Kovács, csapat, utolsó, csapat, dobott, hálóba, magyar, Ligája, esélye, olasz, hazai, Recco, olasz, Dózsa, Mivel, Aaron, olasz, előtt, Férfi, végül, meccs, Eger, Nagy, csak, telt, mire, első, első, perc, gólt, több, négy, mint, már, Pro, sem, OSC, így, Gór, Híd, Pro, egy, már, OSC, egy, nem, együttes lehetett így, több Reccót továbbjutásról, találattal nem végül, meccs utolsó forduló, továbbjutásról Szolnok így, gólszerzői egy hazaiak, magyar esélye hálóba, decemberben Bajnokok Újbuda, ezúttal Sabadell telt, talált esélye olasz, harmadik gólt OSC, medencében Dózsa Younger, szakaszban első Younger, Pro Kovács nyolcszoros, legyőzte csapat magyar, felvonás hazai utolsó, hálóba lemaradó Szolnoki, Sabadell Sabadell csoport, mire Férfi magyar, dobott csoport játsszák, vezettek Újbuda negyedben, felvonás hazai több, esélye mire Recco, medencében Mivel Sabadell, Bajnokok nem négy, Aaron felvonás Reccót, biztosan perc meccs, Aleksic találattal kupagyőztes, csak Gór telt, hazaiak Burián szakaszban, előtt gólt hazai, Pro decemberben szintén, végül Aaron negyedben, egyszer gólt már, Aaron kupagyőztes mint, Kovács Eger gólszerzői, szakaszban vezérletével Gór, OSC hazaiak megszerezte, egy harmadik OSC, végül olasz Újbuda, sem Aleksic ezúttal, bajnok Szolnok Younger, Gór győzelemre együttes, otthonában magyar megszerezte, nem lehetett gólszerzői, mint első négy, egy OSC már, már már csoport, Gór perc Reccót, OSC utolsó harmadik, Szolnok utolsó, magyar több, gólszerzői egy, csoport egyenlített, egyenlített kapott, szakaszban Burián, Újbuda medencében, telt hálóba, továbbjutásról hálóba, kapott már, csapat Brescia, gólt kapott, Mivel Nagy, győztes Sabadell, Dózsa egy, kapott találatát, ezúttal szakaszban, vezérletével Burián, otthonában második, csapat szakaszban, perc olasz, olasz forduló, négy kapott, vezérletével négy, szakaszban magyar, perc Férfi, OSC Recco, hárommal dobott, második csapat, Pro együttes, Burián ezúttal, győztes egyenlített, Újbuda Brescia, csapat magyar, Dózsa felvonás, Nagy Újbuda, Gór második, Gór telt, egy Pro, olasz csoportkör, ezúttal utolsó, mint Brescia, harmadik medencében, játékrészben Recco, olasz OSC, mint vezettek, Szolnok lemaradó, csoport gólt, Kovács Gór, kapott vezettek, medencében legyőzte, első nyolcszoros, végül végül, négy Férfi, Mivel Újbuda, mint Bajnokok, decemberben Férfi, bajnok vasárnap, már Kovács, Pro dobott, magyar első, OSC mire, kupagyőztes lehetett, olasz hálóba, Szolnoki negyedben, Gór játsszák, egyszer végül, Brescia harmadik, magyar biztosan, egy lehetett, Eger perc, hazaiak első, Kovács játékrészben, otthonában második, utolsó decemberben, otthonában találattal, már vezérletével, Gór Híd, vasárnap utolsó, bajnok hazaiak, meccs magyar, előtt lemaradó, Sabadell találattal, Younger csak, győztes Brescia, kupagyőztes medencében, harmadik második, már első, eldőlt nyolcszoros, Szolnok otthonában, csoportkör spanyol, harmadik játékrészben, Younger negyedben, Pro olasz, Férfi magyar, medencében magyar, megszerezte mint, előtt Szolnok, egy Szolnoki, találattal második,