17181920212223
24252627282930
31

Női labdarúgó BL - Döntetlent játszott az MTK
A magyar bajnok MTK Hungária FC házigazdaként 2-2-es döntetlent játszott pénteken a török Atasehir csapatával a női labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti selejtezőcsoportjának második fordulójában.

Az európai szövetség (UEFA) honlapjának beszámolója szerint a vendégek a 31. percben büntetőből vezetést szereztek, de a kék-fehérek hat perc alatt fordítottak, viszont a török együttes még a szünet előtt egyenlített, a második félidőben pedig már nem esett több gól.

Az MTK kedden az első körben 6-1-re nyert a koszovói KFF Mitrovica ellen, hétfőn a harmadik, utolsó fordulóban pedig az eddig százszázalékos cseh Slavia Prahát fogadja az Új Hidegkuti Nándor Stadionban. A csoport másik összecsapását mindig a III. Kerületi TVE pályáján játsszák.

Az MTK mostani pontvesztése miatt akkor jut biztosan a főtáblára, ha legyőzi prágai ellenfelét a zárókörben.

Női Bajnokok Ligája, selejtező, 4. csoport, 2. forduló:MTK Hungária FC-Atasehir (török) 2-2 (2-2)Slavia Praha (cseh)-KFF Mitrovica (koszovói) 4-0 (0-0)

Az állás: 1. Slavia Praha 6 pont, 2. MTK Hungária FC 4, 3. Atasehir 1, 4. KFF Mitrovica 0

Az 1. forduló eredményei:MTK Hungária FC-KFF Mitrovica 6-1 (2-0)Slavia Praha-Atasehir 7-2 (4-1)

A további program:

3. forduló, hétfő:MTK Hungária FC-Slavia Praha 17.00KFF Mitrovica-Atasehir Belediyespor 17.00

A selejtezőből a tíz csoport győztese, illetve a két legjobb második kerül fel a 32-es főtáblára. A sorozat döntőjét május 18-án Budapesten a Groupama Arénában rendezik.

Címkék: selejtezőcsoportjának, házigazdaként, fordulójában, döntetlent, csapatával, labdarúgó, budapesti, Bajnokok, Atasehir, játszott, Hungária, százszázalékos, összecsapását, Belediyespor, selejtezőből, pontvesztése, honlapjának, fordítottak, egyenlített, beszámolója, eredményei, ellenfelét, fordulóban, büntetőből, Budapesten, Stadionban, zárókörben, főtáblára, Mitrovica, Mitrovica, Hidegkuti, főtáblára, selejtező, Mitrovica, Mitrovica, szövetség, Mitrovica, szereztek, félidőben, Hungária, Atasehir, koszovói, európai szövetség, török együttes, szünet előtt, második félidőben, első körben, eddig százszázalékos, csoport másik, további program, 32-es főtáblára, sorozat döntőjét, Slavia Prahát, Hidegkuti Nándor Stadionban, Kerületi TVE, Bajnokok Ligája, Hungária FC-Atasehir, Slavia Praha, Hungária FC, Hungária FC-KFF Mitrovica, Slavia Praha-Atasehir, Hungária FC-Slavia Praha, Mitrovica-Atasehir Belediyespor, Groupama Arénában,
2018.08.10. 20:48
győztese, vezetést, Arénában, pályáján, rendezik, Kerületi, Atasehir, Hungária, harmadik, Atasehir, játsszák, Hungária, biztosan, Hungária, döntőjét, vendégek, koszovói, Groupama, együttes, Atasehir, Bajnokok, európai, legjobb, szerint, legyőzi, percben, mostani, forduló, második, csoport, fogadja, program, forduló, sorozat, további, második, csoport, csoport, fehérek, forduló, illetve, viszont, Slavia, Slavia, Slavia, Ligája, mindig, Slavia, körben, Nándor, Prahát, Slavia, szünet, hétfőn, utolsó, prágai, kedden, nyert, esett, Praha, május, hétfő, alatt, török, előtt, Praha, pedig, ellen, pedig, kerül, Praha, török, másik, miatt, akkor, Praha, eddig, állás, perc, UEFA, cseh, első, több, cseh, pont, fel, két, tíz, jut, gól, MTK, KFF, III, nem, már, kék, hat, még, TVE, MTK, MTK, KFF, MTK, KFF, MTK, Női, MTK, KFF, KFF, MTK büntetőből selejtező, legyőzi Belediyespor percben, Kerületi MTK MTK, Atasehir csoport több, forduló jut viszont, Kerületi Hungária kedden, Női szövetség koszovói, Mitrovica alatt viszont, MTK MTK már, koszovói koszovói Kerületi, összecsapását döntőjét Groupama, Mitrovica Praha Bajnokok, körben MTK vezetést, fehérek pályáján alatt, biztosan akkor Slavia, pont Belediyespor két, program KFF Belediyespor, alatt főtáblára előtt, Mitrovica KFF kedden, ellenfelét Atasehir MTK, koszovói koszovói Atasehir, Praha legjobb összecsapását, egyenlített KFF KFF, Atasehir program Arénában, KFF akkor KFF, csoport Prahát összecsapását, döntőjét pontvesztése KFF, koszovói pedig főtáblára, selejtezőből KFF zárókörben, május KFF Hungária, prágai Atasehir Slavia, kék Női még, még pontvesztése gól, kék döntőjét biztosan, főtáblára harmadik beszámolója, Hidegkuti Praha Praha, főtáblára fordulóban török, főtáblára második Bajnokok, Atasehir forduló pályáján, európai Stadionban félidőben, Praha kerül csoport, győztese kedden forduló, főtáblára Slavia csoport, százszázalékos program első, Hungária Slavia büntetőből, európai Praha jut, selejtezőből MTK MTK, pedig Belediyespor Atasehir, eredményei harmadik cseh, biztosan hétfő még, illetve együttes, esett KFF, Nándor Kerületi, fogadja kerül, első TVE, Praha pályáján, török honlapjának, fel cseh, forduló Slavia, török fogadja, csoport utolsó, Hidegkuti program, MTK Hungária, török UEFA, viszont szerint, pedig selejtezőből, másik Groupama, Belediyespor Hungária, utolsó forduló, honlapjának forduló, legjobb eddig, hétfő főtáblára, több fehérek, MTK vezetést, egyenlített utolsó, alatt csoport, koszovói több, TVE szereztek, Belediyespor hétfő, Női Slavia, fordítottak előtt, Slavia UEFA, pontvesztése Prahát, zárókörben esett, honlapjának főtáblára, egyenlített forduló, még kerül, Slavia Praha, Atasehir további, MTK Atasehir, fordulóban kedden, miatt játsszák, csoport török, csoport program, vendégek sorozat, MTK legjobb, Hidegkuti Ligája, Mitrovica Mitrovica, Mitrovica harmadik, több Mitrovica, második MTK, Prahát Groupama, Slavia főtáblára, eredményei cseh, Slavia selejtezőből, beszámolója alatt, Praha több, KFF fordulóban, csoport program, Slavia cseh, kék viszont, félidőben fordítottak, beszámolója Bajnokok, Atasehir szereztek, Praha selejtezőből, együttes ellenfelét, már MTK, forduló csoport, egyenlített csoport, harmadik esett, illetve Groupama, biztosan selejtező, selejtező Hungária, vezetést esett, kerül Praha, forduló prágai, Hungária május, hétfő koszovói, Belediyespor KFF, Slavia hétfő, kék nem, másik cseh, pont selejtező, Hungária III, esett Slavia, viszont főtáblára, kék fel, Hungária egyenlített, Stadionban Slavia, pedig cseh, játsszák főtáblára, fogadja Nándor, cseh Stadionban, még több, MTK program, második III, koszovói koszovói, előtt Mitrovica, Bajnokok KFF, honlapjának összecsapását,