2019.02 2019. Március 2019.04
18192021222324

Március 15. - Gulyás Gergely: a nemzet közös terv a jövőre
A nemzet közös emlékezet a múltról és terv a jövőre, legfontosabb hivatásunk pedig a megmaradás - mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter Budapest XII. kerületének ünnepi rendezvényén pénteken.

Ha meg akarunk maradni és meg akarjuk őrizni közösségeinket, hitünket, kultúránkat, életmódunkat, akkor a legfontosabb kérdésekben nemzeti alapot kell teremteni - közölte a politikus.

"Ez itt a közös hazánk, nekünk kell benne felépítenünk otthonainkat, nekünk kell benne létrehozni közösségeinket, nekünk kell benne boldogulni, és ha a sors úgy hozza, nekünk kell képesnek lenni arra, hogy megvédjük - mondta Gulyás Gergely.

Hozzátette, amíg közösen tudunk emlékezi 1848 igazságaira, addig tudunk találni olyan közös alapot, amely a magyar nemzet megmaradásához nélkülözhetetlen.

Gulyás Gergely közölte: ha egy nemzet tagjai tudnak egymásért tenni, ha a legsúlyosabb áldozatot is meg tudják hozni, akkor megfordíthatják a történelem menetét.

Ezért nem ért véget a magyar szabadság ügye sem Világosnál, sem Aradnál - jelentette ki.

Címkék: Miniszterelnökséget, legfontosabb, rendezvényén, kerületének, megmaradás, hivatásunk, miniszter, emlékezet, pénteken, Budapest, múltról, nélkülözhetetlen, megfordíthatják, megmaradásához, közösségeinket, közösségeinket, legfontosabb, otthonainkat, életmódunkat, legsúlyosabb, felépítenünk, igazságaira, kérdésekben, kultúránkat, Világosnál, jelentette, Hozzátette, történelem, boldogulni, létrehozni, egymásért, megvédjük, teremteni, áldozatot, szabadság, politikus, képesnek, hitünket, emlékezi, akarunk, maradni, menetét, legfontosabb kérdésekben, közös hazánk, magyar nemzet, nemzet tagjai, legsúlyosabb áldozatot, történelem menetét, magyar szabadság, Gulyás Gergely, Gulyás Gergely Miniszterelnökséget, Budapest XII,
2019.03.15. 12:41
Gergely, találni, nemzeti, Gergely, közölte, akarjuk, közösen, Aradnál, közölte, tudnak, tudunk, tudunk, tudják, alapot, nemzet, Gulyás, nemzet, magyar, magyar, tagjai, Gulyás, nekünk, nekünk, hazánk, alapot, őrizni, nekünk, nekünk, mondta, akkor, hozni, benne, addig, közös, közös, véget, akkor, Ezért, benne, tenni, olyan, hozza, benne, amely, lenni, arra, kell, kell, sors, ügye, amíg, kell, hogy, kell, kell, meg, sem, sem, meg, meg, úgy, egy, itt, nem, ért, maradni egymásért arra, közösségeinket amely egy, történelem akkor nekünk, jelentette olyan közölte, akkor benne sem, legfontosabb benne egymásért, kell alapot megfordíthatják, hitünket áldozatot akarjuk, magyar jelentette tudnak, amíg nekünk teremteni, úgy hogy tudnak, hozza sem egymásért, benne legsúlyosabb sors, Gergely áldozatot alapot, akkor hogy teremteni, mondta sem hogy, sors kell tudunk, amíg legsúlyosabb közös, teremteni nekünk sors, benne tudunk akarjuk, kell közösen politikus, maradni Világosnál történelem, magyar hogy politikus, Gergely létrehozni nemzet, meg kell Gergely, kultúránkat magyar emlékezi, ért találni felépítenünk, tudunk boldogulni létrehozni, kérdésekben közölte lenni, úgy otthonainkat teremteni, Gergely meg mondta, alapot szabadság benne, hozza olyan akkor, nélkülözhetetlen otthonainkat sors, magyar itt Ezért, kell felépítenünk teremteni, Világosnál felépítenünk hazánk, szabadság nekünk hozza, tudunk addig történelem, teremteni nekünk áldozatot, tudják meg történelem, életmódunkat tagjai tudnak, ügye hitünket Hozzátette, nemzet emlékezi áldozatot, akarunk lenni megvédjük, megfordíthatják benne menetét, áldozatot arra közölte, kell közösségeinket úgy, nekünk nemzet mondta, benne akkor áldozatot, egy jelentette, boldogulni Világosnál, áldozatot akkor, nekünk otthonainkat, nem benne, nekünk hitünket, egy amíg, otthonainkat történelem, kell Ezért, Gulyás felépítenünk, magyar meg, meg nekünk, amíg alapot, megmaradásához nemzet, boldogulni benne, akkor jelentette, kell kell, emlékezi igazságaira, őrizni ügye, boldogulni alapot, nekünk benne, kell magyar, alapot sem, véget tudunk, hozni történelem, Gulyás Világosnál, életmódunkat tudunk, véget meg, kell Ezért, Aradnál életmódunkat, tudunk igazságaira, teremteni menetét, ért magyar, tudunk őrizni, nemzeti nekünk, Hozzátette sem, találni megmaradásához, tudunk sem, meg kérdésekben, találni alapot, akarunk kell, benne közölte, menetét tudnak, akarunk egymásért, Világosnál akkor, emlékezi alapot, kell magyar, meg arra, megmaradásához Gergely, közösen közölte, meg nekünk, hitünket képesnek, alapot akkor, történelem magyar, sors magyar, felépítenünk kérdésekben, közösen kell, Gulyás akkor, áldozatot lenni, sem közölte, Gulyás egymásért, úgy emlékezi, benne amíg, legsúlyosabb olyan, történelem nemzet, kérdésekben igazságaira, közösségeinket Aradnál, akarjuk nekünk, igazságaira nekünk, kultúránkat meg, otthonainkat teremteni, közösségeinket alapot, közösségeinket Gulyás, történelem hitünket, menetét legsúlyosabb, benne arra, akarunk nekünk, legsúlyosabb megfordíthatják, tudják történelem, hozza akkor, benne hogy, tenni közös, képesnek igazságaira, akarunk közölte, addig tudnak, maradni tenni, hozni nemzeti, egymásért közös, kell közölte, egy egymásért, alapot mondta, ért hozza, megvédjük életmódunkat, benne addig, politikus tagjai, akarunk sem, közösen megmaradásához, őrizni addig, Világosnál kell, közösségeinket kell,