2019.04 2019. Május 2019.06
20212223242526

Március 15. - Gulyás Gergely: a nemzet közös terv a jövőre
A nemzet közös emlékezet a múltról és terv a jövőre, legfontosabb hivatásunk pedig a megmaradás - mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter Budapest XII. kerületének ünnepi rendezvényén pénteken.

Ha meg akarunk maradni és meg akarjuk őrizni közösségeinket, hitünket, kultúránkat, életmódunkat, akkor a legfontosabb kérdésekben nemzeti alapot kell teremteni - közölte a politikus.

"Ez itt a közös hazánk, nekünk kell benne felépítenünk otthonainkat, nekünk kell benne létrehozni közösségeinket, nekünk kell benne boldogulni, és ha a sors úgy hozza, nekünk kell képesnek lenni arra, hogy megvédjük - mondta Gulyás Gergely.

Hozzátette, amíg közösen tudunk emlékezi 1848 igazságaira, addig tudunk találni olyan közös alapot, amely a magyar nemzet megmaradásához nélkülözhetetlen.

Gulyás Gergely közölte: ha egy nemzet tagjai tudnak egymásért tenni, ha a legsúlyosabb áldozatot is meg tudják hozni, akkor megfordíthatják a történelem menetét.

Ezért nem ért véget a magyar szabadság ügye sem Világosnál, sem Aradnál - jelentette ki.

Címkék: Miniszterelnökséget, legfontosabb, rendezvényén, kerületének, megmaradás, hivatásunk, miniszter, emlékezet, pénteken, Budapest, múltról, nélkülözhetetlen, megfordíthatják, megmaradásához, közösségeinket, közösségeinket, legfontosabb, otthonainkat, életmódunkat, legsúlyosabb, felépítenünk, igazságaira, kérdésekben, kultúránkat, Világosnál, jelentette, Hozzátette, történelem, boldogulni, létrehozni, egymásért, megvédjük, teremteni, áldozatot, szabadság, politikus, képesnek, hitünket, emlékezi, akarunk, maradni, menetét, legfontosabb kérdésekben, közös hazánk, magyar nemzet, nemzet tagjai, legsúlyosabb áldozatot, történelem menetét, magyar szabadság, Gulyás Gergely, Gulyás Gergely Miniszterelnökséget, Budapest XII,
2019.03.15. 12:41
Gergely, találni, nemzeti, Gergely, közölte, akarjuk, közösen, Aradnál, közölte, tudnak, tudunk, tudunk, tudják, alapot, nemzet, Gulyás, nemzet, magyar, magyar, tagjai, Gulyás, nekünk, nekünk, hazánk, alapot, őrizni, nekünk, nekünk, mondta, akkor, hozni, benne, addig, közös, közös, véget, akkor, Ezért, benne, tenni, olyan, hozza, benne, amely, lenni, arra, kell, kell, sors, ügye, amíg, kell, hogy, kell, kell, meg, sem, sem, meg, meg, úgy, egy, itt, nem, ért, szabadság kell egymásért, Ezért közölte kell, amely egy meg, kell akarunk úgy, nem ért sors, nekünk benne hitünket, szabadság Gulyás nekünk, tudnak hozni ért, őrizni Gergely Aradnál, addig benne mondta, meg meg Gulyás, kultúránkat nekünk kell, ért akarjuk amíg, meg képesnek jelentette, kell szabadság jelentette, benne amíg sem, nélkülözhetetlen legsúlyosabb tudunk, nekünk magyar legsúlyosabb, nekünk felépítenünk tudunk, ért benne felépítenünk, mondta akkor ért, felépítenünk ügye nekünk, nem ügye nem, ügye amely politikus, nem közös magyar, Világosnál közösen nemzeti, közösségeinket közösen tudunk, nemzet ért úgy, alapot őrizni közösségeinket, megmaradásához őrizni kell, kérdésekben egymásért tagjai, igazságaira akarunk Gergely, Ezért emlékezi egymásért, akkor kérdésekben itt, úgy igazságaira benne, tudják szabadság közösségeinket, kell akarunk tudunk, szabadság lenni tudnak, létrehozni közölte megfordíthatják, szabadság közösen nekünk, legfontosabb magyar kell, őrizni akkor igazságaira, úgy nemzeti közösen, jelentette közösségeinket magyar, kultúránkat nélkülözhetetlen mondta, amely tudják kell, kell politikus jelentette, szabadság magyar meg, közös véget maradni, véget meg véget, akarunk ért, megvédjük igazságaira, alapot ügye, megvédjük tagjai, létrehozni nekünk, közös áldozatot, kérdésekben kell, áldozatot tenni, őrizni véget, őrizni közölte, úgy olyan, benne tudják, közös Gergely, Világosnál nem, megfordíthatják életmódunkat, közös menetét, otthonainkat kell, tudnak benne, tenni hozni, boldogulni sem, szabadság kell, Hozzátette közölte, közös közösen, felépítenünk hitünket, legsúlyosabb véget, közös közösségeinket, tudunk Gergely, Gulyás kérdésekben, addig akkor, igazságaira közös, akkor lenni, nem benne, közös közölte, közölte tudnak, közösségeinket őrizni, nemzeti akarunk, tudják magyar, addig kultúránkat, meg benne, Aradnál nem, alapot legsúlyosabb, megfordíthatják meg, közölte magyar, megmaradásához otthonainkat, kultúránkat kultúránkat, olyan sors, sem tenni, nekünk nekünk, Világosnál megfordíthatják, közösségeinket boldogulni, nekünk akarjuk, Gulyás legfontosabb, kell jelentette, létrehozni lenni, sem nekünk, benne közölte, közös lenni, hitünket felépítenünk, emlékezi maradni, történelem tudnak, tudunk sem, szabadság Gergely, benne amíg, itt lenni, kell nélkülözhetetlen, itt alapot, akarjuk alapot, tagjai hitünket, nekünk benne, legfontosabb magyar, menetét sors, kell nélkülözhetetlen, mondta történelem, felépítenünk meg, nemzet képesnek, menetét sem, boldogulni hazánk, hitünket ügye, tudnak szabadság, mondta hitünket, szabadság nekünk, olyan akkor, legfontosabb képesnek, meg addig, nem egy, boldogulni maradni, lenni életmódunkat, maradni Aradnál, szabadság közölte, maradni Ezért, közös akkor, akkor kell, egymásért meg, véget mondta, Világosnál menetét, meg közösen, sem hozni, megfordíthatják itt, sem sem, akkor kell,