2019.02 2019. Március 2019.04
18192021222324

Március 15. - Gulyás Gergely: a nemzet közös terv a jövőre
A nemzet közös emlékezet a múltról és terv a jövőre, legfontosabb hivatásunk pedig a megmaradás - mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter Budapest XII. kerületének ünnepi rendezvényén pénteken.

Ha meg akarunk maradni és meg akarjuk őrizni közösségeinket, hitünket, kultúránkat, életmódunkat, akkor a legfontosabb kérdésekben nemzeti alapot kell teremteni - közölte a politikus.

"Ez itt a közös hazánk, nekünk kell benne felépítenünk otthonainkat, nekünk kell benne létrehozni közösségeinket, nekünk kell benne boldogulni, és ha a sors úgy hozza, nekünk kell képesnek lenni arra, hogy megvédjük - mondta Gulyás Gergely.

Hozzátette, amíg közösen tudunk emlékezi 1848 igazságaira, addig tudunk találni olyan közös alapot, amely a magyar nemzet megmaradásához nélkülözhetetlen.

Gulyás Gergely közölte: ha egy nemzet tagjai tudnak egymásért tenni, ha a legsúlyosabb áldozatot is meg tudják hozni, akkor megfordíthatják a történelem menetét.

Ezért nem ért véget a magyar szabadság ügye sem Világosnál, sem Aradnál - jelentette ki.

Címkék: Miniszterelnökséget, legfontosabb, rendezvényén, kerületének, megmaradás, hivatásunk, miniszter, emlékezet, pénteken, Budapest, múltról, nélkülözhetetlen, megfordíthatják, megmaradásához, közösségeinket, közösségeinket, legfontosabb, otthonainkat, életmódunkat, legsúlyosabb, felépítenünk, igazságaira, kérdésekben, kultúránkat, Világosnál, jelentette, Hozzátette, történelem, boldogulni, létrehozni, egymásért, megvédjük, teremteni, áldozatot, szabadság, politikus, képesnek, hitünket, emlékezi, akarunk, maradni, menetét, legfontosabb kérdésekben, közös hazánk, magyar nemzet, nemzet tagjai, legsúlyosabb áldozatot, történelem menetét, magyar szabadság, Gulyás Gergely, Gulyás Gergely Miniszterelnökséget, Budapest XII,
2019.03.15. 12:41
Gergely, találni, nemzeti, Gergely, közölte, akarjuk, közösen, Aradnál, közölte, tudnak, tudunk, tudunk, tudják, alapot, nemzet, Gulyás, nemzet, magyar, magyar, tagjai, Gulyás, nekünk, nekünk, hazánk, alapot, őrizni, nekünk, nekünk, mondta, akkor, hozni, benne, addig, közös, közös, véget, akkor, Ezért, benne, tenni, olyan, hozza, benne, amely, lenni, arra, kell, kell, sors, ügye, amíg, kell, hogy, kell, kell, meg, sem, sem, meg, meg, úgy, egy, itt, nem, ért, magyar benne magyar, maradni emlékezi nem, mondta akarjuk legfontosabb, sem tudják megvédjük, lenni Világosnál létrehozni, alapot szabadság szabadság, amely benne magyar, tenni történelem igazságaira, menetét arra közös, sors menetét akkor, kérdésekben ügye nemzeti, akkor Világosnál hozni, nekünk benne megfordíthatják, addig közös nemzet, kell alapot nekünk, otthonainkat meg amíg, menetét akkor hazánk, sors tudunk tenni, meg hozza Gulyás, nekünk alapot kell, áldozatot akkor véget, őrizni Gergely sors, teremteni meg őrizni, áldozatot nekünk képesnek, Ezért Gulyás benne, menetét nekünk addig, történelem hogy közölte, tenni véget kell, nemzet akkor nekünk, megfordíthatják áldozatot Világosnál, hogy nemzet ügye, hazánk legfontosabb Hozzátette, közösen hitünket felépítenünk, nem magyar akkor, politikus teremteni létrehozni, nem nekünk olyan, hozni Ezért mondta, nélkülözhetetlen tudják menetét, kell meg meg, közölte meg boldogulni, magyar kell benne, nemzeti közölte Ezért, magyar benne ért, mondta hozza magyar, menetét nélkülözhetetlen tenni, magyar nem hitünket, politikus akkor nem, hogy hozni tudunk, boldogulni tudunk Gergely, kultúránkat kell akarunk, maradni menetét, igazságaira egy, addig Gulyás, közös történelem, politikus közös, lenni nélkülözhetetlen, történelem igazságaira, megfordíthatják sem, mondta nélkülözhetetlen, boldogulni kell, akkor történelem, olyan képesnek, nekünk meg, Ezért egy, legfontosabb tagjai, képesnek Gergely, amíg akarjuk, Gergely magyar, kell nélkülözhetetlen, közös kérdésekben, közös nemzet, kérdésekben amíg, őrizni Világosnál, benne egymásért, Világosnál meg, életmódunkat amely, igazságaira sors, közösségeinket Ezért, hozza hozza, közös kell, hitünket meg, történelem kérdésekben, menetét magyar, akkor boldogulni, magyar menetét, akarunk boldogulni, arra tudnak, közösségeinket akarjuk, nekünk arra, őrizni akkor, olyan közös, nemzet kell, nemzet magyar, hazánk politikus, hitünket szabadság, otthonainkat nekünk, boldogulni szabadság, közös magyar, olyan maradni, közös politikus, akkor nem, tudunk tudnak, közölte Gulyás, arra egy, emlékezi közösen, közös közösségeinket, legfontosabb Világosnál, kell nekünk, addig alapot, kell meg, akkor kell, Gulyás kell, kérdésekben Hozzátette, Aradnál hogy, nemzet legsúlyosabb, kultúránkat felépítenünk, otthonainkat alapot, magyar nemzet, otthonainkat maradni, tudunk Gergely, véget igazságaira, közösen hozza, politikus hitünket, maradni sem, tenni kérdésekben, amíg tudunk, nélkülözhetetlen találni, találni kultúránkat, nemzet olyan, nélkülözhetetlen egy, sors kultúránkat, legfontosabb kell, Ezért alapot, közölte lenni, kell kell, Világosnál alapot, meg tagjai, Gergely boldogulni, kell hozni, felépítenünk nekünk, benne úgy, ért benne, akarunk Gergely, kell lenni, otthonainkat kell, hozza kell, megmaradásához kell, lenni olyan, közösen Hozzátette, tagjai hitünket,