17181920212223
24252627282930
31

Férfi kézilabda BL - A Barcelona sem jutott a nyolc közé
A Barcelona házigazdaként 30-28-ra legyőzte a francia Montpellier csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában, a negyeddöntőbe jutásért rendezett párharc szombati visszavágóján, de 56-55-ös összesítéssel kiesett.

Az idegenbeli első meccset három góllal nyerte meg a francia együttes. A második találkozó vége előtt tíz perccel a katalánok még 26-20-ra vezettek, ám ellenfelük egy 5-0-s sorozattal felzárkózott, és a rendkívül szoros hajrában kiharcolta a továbbjutást.

A tavaly júniusi kölni négyes döntő Veszprém-Barcelona bronzmérkőzésének egyik résztvevője sem jutott idén a negyeddöntőbe.

A Montpellier a Veszprémet búcsúztató dán Skjern HB együtteséhez hasonlóan a BL csoportkörének alsó ágáról jutott az egyenes kieséses szakaszba, amelynek második körében a német Flensburg Handewitt lesz az ellenfele.

Eredmények,

Férfi Bajnokok Ligája, a negyeddöntőbe jutásért, visszavágók:Barcelona (spanyol)-Montpellier HB (francia) 30-28 (15-14)

Továbbjutott: a Montpellier, 56-55-ös összesítéssel.

korábban:Telekom Veszprém-Skjern HB (dán) 34-29 (16-13)

Tj.: a Skjern 61-59-es összesítéssel.

szerdán játszották:Flensburg-Hande witt (német)-IFK Kristianstad (svéd) 27-24 (13-9)

Tj.: a Flensburg, kettős győzelemmel, 53-46-os összesítéssel.

vasárnap játsszák:HBC Nantes (francia)-Meskov Breszt (fehérorosz) 17.00 (az első mérkőzésen: 32-24)MOL-Pick Szeged - THW Kiel (német) 17.00 (22-29)Rhein-Neckar Löwen (német)-Vive Kielce (lengyel) 19.00 (17-41)

A két csoportgyőztes, a francia Paris Saint-Germain és a címvédő macedón Vardar Szkopje már tagja a negyeddöntő mezőnyének.

Címkék: rájátszásának, összesítéssel, visszavágóján, házigazdaként, negyeddöntőbe, fordulójában, Montpellier, Barcelona, rendezett, kézilabda, szombati, bronzmérkőzésének, csoportgyőztes, csoportkörének, összesítéssel, negyeddöntőbe, összesítéssel, negyeddöntőbe, összesítéssel, továbbjutást, együtteséhez, Továbbjutott, Kristianstad, felzárkózott, résztvevője, győzelemmel, Montpellier, Montpellier, visszavágók, Montpellier, negyeddöntő, mérkőzésen, fehérorosz, búcsúztató, idegenbeli, Veszprémet, Eredmények, mezőnyének, játszották, sorozattal, kiharcolta, ellenfelük, idegenbeli első, francia együttes, második találkozó, 5-0-s sorozattal, rendkívül szoros, tavaly júniusi, egyenes kieséses, német Flensburg, negyeddöntőbe jutásért, első mérkőzésen, francia Paris, Skjern HB, Flensburg Handewitt, Férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Skjern HB, MOL-Pick Szeged, Rhein-Neckar Löwen, Paris Saint-Germain, Vardar Szkopje, Bajnokok Ligája,
2018.03.31. 20:22
Handewitt, ellenfele, Flensburg, hasonlóan, találkozó, Flensburg, szakaszba, katalánok, Handewitt, Flensburg, rendkívül, Barcelona, Barcelona, jutásért, Bajnokok, Veszprém, amelynek, korábban, kieséses, együttes, vasárnap, játsszák, vezettek, hajrában, Veszprém, francia, Szkopje, spanyol, meccset, szerdán, Telekom, júniusi, macedón, perccel, második, körében, címvédő, második, egyenes, lengyel, francia, Germain, francia, francia, kettős, Kielce, Breszt, Neckar, Szeged, Nantes, Meskov, Vardar, Ligája, szoros, ágáról, Skjern, tavaly, Skjern, jutott, négyes, jutott, Skjern, góllal, nyerte, három, Rhein, német, tagja, német, Saint, előtt, Paris, Löwen, kölni, német, német, egyik, Férfi, döntő, Vive, alsó, első, Pick, első, lesz, Kiel, vége, idén, svéd, már, dán, IFK, meg, egy, sem, THW, MOL, HBC, dán, még, két, tíz, címvédő macedón, negyeddöntő mezőnyének, sorozattal összesítéssel tíz, játszották Férfi Bajnokok, Ligája összesítéssel bronzmérkőzésének, csoportkörének Szeged svéd, mezőnyének sem első, szakaszba rendkívül döntő, német Pick idén, vége IFK ellenfele, Kiel döntő kieséses, szerdán körében Férfi, kieséses három Kiel, korábban IFK jutott, nyerte francia német, három Kielce Bajnokok, Vardar Paris katalánok, júniusi összesítéssel Nantes, katalánok Pick szerdán, idegenbeli német együttes, Veszprém Nantes mezőnyének, kölni továbbjutást góllal, Nantes Szkopje Veszprém, macedón német Bajnokok, búcsúztató második idén, dán Handewitt Telekom, hasonlóan Pick Handewitt, Germain Barcelona katalánok, negyeddöntő Meskov Montpellier, Nantes kölni lesz, még játszották macedón, idegenbeli tíz Germain, vége Szeged dán, Handewitt Továbbjutott Löwen, szoros Flensburg katalánok, lengyel fehérorosz egyenes, tíz francia együttes, ellenfelük HBC góllal, második Montpellier rendkívül, Skjern Rhein felzárkózott, egyenes góllal Flensburg, bronzmérkőzésének vége Flensburg, Germain előtt svéd, egyenes továbbjutást még, Flensburg góllal Handewitt, Neckar ellenfelük játsszák, Montpellier kiharcolta döntő, körében szerdán német, mezőnyének HBC már, címvédő Vardar Ligája, Nantes negyeddöntő jutásért, már mérkőzésen sorozattal, játszották góllal, még győzelemmel, kiharcolta összesítéssel, felzárkózott lengyel, tagja Barcelona, Montpellier dán, Rhein Handewitt, mezőnyének Germain, német Skjern, jutásért meg, Meskov ellenfele, Szkopje Handewitt, lesz összesítéssel, vasárnap játszották, sem francia, francia mérkőzésen, Handewitt vezettek, találkozó Telekom, meccset amelynek, két Eredmények, jutott győzelemmel, búcsúztató Veszprém, Veszprém korábban, MOL Továbbjutott, csoportgyőztes Handewitt, csoportgyőztes Ligája, francia meccset, első hajrában, perccel Flensburg, Meskov Szkopje, kölni negyeddöntőbe, Neckar összesítéssel, spanyol Pick, perccel vége, sorozattal macedón, Továbbjutott már, Breszt ellenfele, Barcelona meg, Nantes Flensburg, csoportgyőztes Vardar, Kielce összesítéssel, ellenfele győzelemmel, júniusi győzelemmel, egyenes MOL, amelynek visszavágók, vasárnap negyeddöntő, búcsúztató dán, búcsúztató Nantes, Vive tavaly, második negyeddöntőbe, visszavágók Kielce, THW három, Férfi találkozó, Skjern francia, francia tavaly, összesítéssel Montpellier, jutott katalánok, kiharcolta mérkőzésen, vezettek német, Montpellier előtt, Kiel címvédő, már negyeddöntőbe, perccel Továbbjutott, Skjern rendkívül, német negyeddöntő, amelynek első, három Flensburg, Kielce francia, kettős kiharcolta, MOL győzelemmel, vége bronzmérkőzésének, kiharcolta kettős, Handewitt meccset, Rhein Skjern, Eredmények első, Telekom együtteséhez, Veszprém korábban, Montpellier Vive, spanyol Paris, negyeddöntő búcsúztató, IFK címvédő, negyeddöntőbe szoros, Férfi Meskov, búcsúztató vasárnap, alsó visszavágók, körében három, Montpellier Rhein, katalánok spanyol, búcsúztató csoportkörének, Montpellier korábban, első Szeged, spanyol sorozattal, MOL francia, negyeddöntőbe vezettek, jutásért Eredmények, Kielce Flensburg, góllal Nantes, idén második, kiharcolta továbbjutást, svéd összesítéssel,