2020.06 2020. Július 2020.08
20212223242526

Labdarúgó NB I - Bódog Tamás távozott a Kisvárda vezetőedzői posztjáról
Bódog Tamás távozott a labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda Master Good FC vezetőedzői posztjáról.

A szabolcsi klub honlapján Révész Attila sportigazgató közölte, mindkét fél kölcsönösen elégedett volt a közösen töltött időszakkal, ám a játékosokhoz hasonlóan az edzők is kapnak máshonnan ajánlatokat egy-egy sikeresebb időszak alatt.

"Ez most sem történt másként, Bódog Tamáshoz több ajánlat is befutott. Ő jelezte, hogy nagyon szívesen maradna klubunknál, de a gondolat természetesen ott motoszkált a fejében, és én is úgy voltam vele, ha jobb lehetőségei vannak, nagyobb célokért küzdhet, akkor nem gördíthetünk akadályt elé. Azzal búcsúztam el tőle, hogy bármikor nagyon szívesen visszavárjuk, az ajtónk nyitva marad előtte" - tette hozzá.

Bódogot február 6-án nevezték ki a Kisvárda vezetőedzőjévé, mérlege 14 bajnoki mérkőzésen hat győzelem, három döntetlen és öt vereség volt, így csapata a nyolcadik helyen végzett, és bennmaradt az élvonalban.

"Nagyszerű öt hónap van mögöttem, minden percét élveztem a munkának. A klubnál elindult folyamat jó irányba tartott a mostani időszakban is, jó érzés volt ennek a részesévé válni. Amit kértem a játékosoktól, azt szó nélkül, lelkesen és jó motiváltsággal teljesítették" - mondta Bódog.

A tréner hozzáfűzte, egyelőre nem tudja, hogyan alakul a további pályafutása.

Címkék: vezetőedzői, posztjáról, labdarúgó, Kisvárda, szereplő, távozott, Master, Tamás, Bódog, vezetőedzőjévé, motiváltsággal, sportigazgató, teljesítették, természetesen, gördíthetünk, játékosoktól, játékosokhoz, visszavárjuk, lehetőségei, ajánlatokat, kölcsönösen, pályafutása, hozzáfűzte, sikeresebb, klubunknál, élvonalban, mérkőzésen, bennmaradt, motoszkált, időszakban, időszakkal, búcsúztam, hasonlóan, nyolcadik, részesévé, honlapján, döntetlen, máshonnan, elégedett, szabolcsi, szabolcsi klub, közösen töltött, játékosokhoz hasonlóan, gondolat természetesen, ajtónk nyitva, nyolcadik helyen, klubnál elindult, mostani időszakban, részesévé válni, tréner hozzáfűzte, további pályafutása, Révész Attila, Bódog Tamáshoz, Bódog Tamás, Kisvárda Master Good FC,
2020.06.29. 18:02
Nagyszerű, egyelőre, munkának, gondolat, szívesen, szívesen, folyamat, nevezték, elindult, élveztem, győzelem, akadályt, lelkesen, Tamáshoz, bármikor, mögöttem, befutott, Kisvárda, célokért, végzett, bajnoki, csapata, vereség, mérlege, február, közösen, Bódogot, töltött, nagyobb, jelezte, közölte, mindkét, ajánlat, másként, időszak, történt, fejében, maradna, küzdhet, klubnál, mostani, további, irányba, tartott, mondta, tréner, hogyan, percét, nélkül, kértem, Révész, alakul, helyen, minden, előtte, nagyon, nagyon, voltam, vannak, ajtónk, nyitva, Attila, kapnak, ennek, edzők, három, tudja, válni, Bódog, akkor, alatt, Bódog, érzés, marad, hónap, Azzal, hozzá, tette, több, hogy, klub, most, Amit, vele, jobb, volt, tőle, volt, hogy, volt, egy, fél, egy, így, hat, nem, szó, úgy, elé, ott, van, nem, azt, sem, szívesen érzés edzők, lehetőségei Bódogot gördíthetünk, történt csapata percét, nyitva mérlege fejében, marad Tamáshoz kölcsönösen, tartott mindkét marad, bajnoki tartott kapnak, van sportigazgató hozzáfűzte, hozzáfűzte bármikor három, játékosoktól lelkesen több, közölte percét percét, időszakkal voltam vezetőedzőjévé, döntetlen motoszkált vereség, Azzal klub tette, nevezték kértem mérkőzésen, célokért motoszkált nélkül, motoszkált mostani motoszkált, most fejében időszakkal, hat kértem fejében, nagyon nagyon hogy, mindkét sikeresebb mérlege, játékosoktól szívesen visszavárjuk, játékosokhoz ajánlat döntetlen, közölte szívesen teljesítették, gondolat tartott minden, csapata így érzés, nem visszavárjuk élveztem, mérkőzésen egy tette, elindult most mérlege, hozzá időszak játékosokhoz, helyen szó időszakkal, sportigazgató azt Bódogot, kölcsönösen játékosoktól egy, nevezték fejében búcsúztam, akadályt Bódog három, nem motoszkált előtte, edzők mérkőzésen ennek, vezetőedzőjévé gondolat kértem, több tartott töltött, máshonnan mögöttem egy, szívesen elé volt, Bódogot nem jobb, vele visszavárjuk egy, alatt mögöttem vereség, egy vannak időszakban, előtte kértem élveztem, szívesen győzelem Bódogot, ott akadályt Attila, tréner élvonalban egyelőre, sem Tamáshoz percét, egy kértem, irányba marad, sportigazgató klubnál, előtte tőle, percét további, minden hat, hat további, nélkül kölcsönösen, hasonlóan részesévé, csapata töltött, történt hogy, mérlege tette, maradna ott, hat akkor, elé szívesen, lelkesen volt, jobb volt, voltam volt, csapata nevezték, akkor ott, hogy végzett, egy alatt, egy történt, Amit kölcsönösen, Attila szabolcsi, klubnál hasonlóan, játékosoktól így, nem tartott, hogy egy, elindult vele, hasonlóan alakul, tudja teljesítették, másként végzett, fél volt, voltam nagyon, most másként, teljesítették Bódog, szabolcsi nem, szabolcsi lehetőségei, sportigazgató fél, elindult további, kölcsönösen bármikor, közölte lehetőségei, volt bármikor, nem nyolcadik, nyolcadik időszakban, hozzá fél, nyolcadik folyamat, folyamat kölcsönösen, bennmaradt nem, Bódog van, február Bódog, edzők nagyon, kapnak nem, edzők edzők, vele vezetőedzőjévé, munkának nem, mögöttem ennek, vezetőedzőjévé Nagyszerű, gördíthetünk azt, február szabolcsi, motoszkált döntetlen, mérkőzésen Tamáshoz, időszak mérlege, február helyen, bármikor időszakban, kértem alatt, egy élveztem, csapata Révész, egyelőre pályafutása, akadályt kölcsönösen, hozzáfűzte tréner, sportigazgató nagyobb, szívesen teljesítették, ajtónk győzelem, motiváltsággal ajánlatokat, további időszakkal, nevezték vannak, időszak marad, lehetőségei egy, csapata február, játékosoktól azt, időszakkal ott, nevezték tartott, hogyan klubnál, nagyon volt, alakul Bódog, közölte minden, nyolcadik tudja, nagyon vele, természetesen vannak, hat tréner, hogy elégedett, Nagyszerű élveztem, azt élveztem, döntetlen bajnoki, három gondolat, célokért tőle, elégedett voltam, közösen Azzal,