11121314151617
18192021222324
252627282930

Női kézilabda BL - Öt góllal kikapott a Ferencváros
A Ferencváros 34-29-re kikapott a norvég Vipers Kristiansand csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, szombaton Érden.

Az FTC október elején 31-22-es vereséget szenvedett a norvég bajnokcsapat otthonában.

Eredmény:

női BL, csoportkör, 5. forduló, A csoport:FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand (norvég) 29-34 (15-19)------------------- -------------------------- ---------------------

Az már a találkozó előtt biztos volt, hogy az FTC továbbjut a csoportkörből, de továbbra is nyitott kérdés, hogy hány pontot visz magával a középdöntőbe.

Klujber Katrin vezérletével remekül kezdett a Ferencváros, de a kezdeti lendület hamar alább hagyott, a hazaiak játéka némileg statikussá vált, így a meccs negyedénél már három góllal vezetett az előző idényben elődöntős Vipers.

Elek Gábor vezetőedző időkérése után gyorsabb, mozgékonyabb lett a magyar csapat támadójátéka, nagy küzdelemben egy gólra felzárkózott, ezután azonban ismét sokat hibázott. A vendégek a válogatott Emilie Arntzen találataival 5-1-es sorozatot produkáltak, és a szünetben négy góllal vezettek.

A házigazdák szakvezetője cserékkel és időkéréssel próbálkozott, mindhiába. Csapata büntetőből sem talált be, és egy újabb 0-4-es széria után már nyolcgólos hátrányban volt, holott bő egy évvel ezelőtt egy találattal legyőzte a Viperst Érden.

A folytatásban a magyar együttes több mint egy percen keresztül kettős emberelőnyben játszhatott, és bár némileg csökkentette hátrányát, sima vereséget szenvedett.

A mezőny legeredményesebb játékosa Emilie Arntzen volt 11 góllal, Heidi Löke pedig hétszer talált be. Az FTC részéről Klujber Katrin hat, Lukács Viktória öt gólt dobott.

A két győzelemmel és immár három vereséggel rendelkező Ferencváros egy hét múlva a francia bajnok Metz HB otthonában zárja a BL csoportkörét. A címvédő, és a mostani idényben továbbra is százszázalékos Győri Audi ETO KC jövő vasárnap a cseh DHK Baník Most együttesét fogadja.

Pénteken játszották:Podravka Koprivnica (horvát)-Metz HB (francia) 25-32 (15-15)

Az állás: 1. Metz 9 pont, 2. Vipers Kristiansand 5, 3. Ferencváros 4, 4. Podravka Koprivnica 2

Korábban csoport: IK Sävehof (svéd)-Győri Audi ETO KC 27-36 (12-19)

Címkék: csoportkörének, Kristiansand, fordulójában, Ferencváros, csapatától, szombaton, kézilabda, Bajnokok, kikapott, norvég, ötödik, legeredményesebb, százszázalékos, emberelőnyben, csoportkörből, Kristiansand, támadójátéka, mozgékonyabb, vezérletével, csoportkörét, találataival, szakvezetője, csökkentette, próbálkozott, folytatásban, bajnokcsapat, Kristiansand, középdöntőbe, felzárkózott, küzdelemben, Ferencváros, időkéréssel, produkáltak, győzelemmel, Ferencváros, játszhatott, Ferencváros, statikussá, büntetőből, játszották, Koprivnica, csoportkör, norvég bajnokcsapat, találkozó előtt, kezdeti lendület, hazaiak játéka, meccs negyedénél, előző idényben, magyar csapat, gólra felzárkózott, válogatott Emilie, szünetben négy, házigazdák szakvezetője, FTC-Rail Cargo Hungaria, Vipers Kristiansand, Klujber Katrin, Elek Gábor, Emilie Arntzen, Viperst Érden, Heidi Löke, Lukács Viktória, Metz HB, Győri Audi ETO KC, Baník Most, Podravka Koprivnica, Audi ETO KC, Bajnokok Ligája,
2019.11.09. 21:12
Koprivnica, vezetőedző, házigazdák, szenvedett, otthonában, válogatott, hátrányban, találattal, otthonában, szenvedett, negyedénél, nyolcgólos, rendelkező, vereséggel, együttesét, sorozatot, elődöntős, cserékkel, időkérése, hátrányát, vereséget, továbbjut, szünetben, keresztül, találkozó, vereséget, mindhiába, továbbra, idényben, vezettek, Viktória, legyőzte, Eredmény, együttes, vendégek, hibázott, gyorsabb, játékosa, részéről, vezetett, Pénteken, Hungaria, Korábban, Podravka, továbbra, idényben, Podravka, vasárnap, lendület, remekül, kezdett, kezdeti, francia, október, francia, nyitott, ezelőtt, Viperst, magával, Csapata, Klujber, hétszer, némileg, hagyott, forduló, címvédő, mostani, csoport, Klujber, azonban, Arntzen, némileg, Arntzen, csoport, fogadja, hazaiak, Emilie, mezőny, dobott, kettős, percen, talált, Katrin, Lukács, góllal, magyar, csapat, pontot, kérdés, horvát, Katrin, játéka, Vipers, biztos, elején, norvég, Vipers, norvég, Vipers, góllal, széria, bajnok, góllal, talált, Emilie, ezután, holott, magyar, három, Győri, múlva, vehof, állás, immár, Baník, pedig, zárja, Győri, újabb, előző, gólra, ismét, sokat, három, meccs, Cargo, előtt, hamar, alább, évvel, Gábor, Érden, Heidi, sima, visz, Metz, vált, Most, Audi, jövő, mint, hány, hogy, Rail, svéd, Audi, volt, volt, Metz, pont, hogy, Elek, cseh, Löke, Metz, után, volt, gólt, több, négy, lett, után, nagy, már, már, FTC, ETO, egy, ETO, két, női, FTC, FTC, hét, így, hat, bár, már, egy, FTC, DHK, egy, egy, sem, egy, egy, újabb 0-4-es, évvel ezelőtt, találattal legyőzte, magyar együttes, percen keresztül, mezőny legeredményesebb, francia bajnok, mostani idényben, mint játékosa csoport, szenvedett kezdett vereséget, hogy részéről találataival, góllal zárja ETO, pont Eredmény Klujber, forduló Vipers meccs, egy sorozatot gyorsabb, mindhiába vereséget Koprivnica, elején Elek vezetőedző, csoportkör házigazdák Katrin, szünetben így több, előtt győzelemmel keresztül, egy FTC Vipers, mozgékonyabb hagyott szünetben, FTC továbbra csapat, vasárnap három büntetőből, középdöntőbe sokat Korábban, francia DHK biztos, talált horvát Csapata, Baník előző biztos, időkérése FTC talált, produkáltak immár Emilie, továbbra múlva Lukács, ETO zárja egy, válogatott góllal vereséget, sokat DHK így, pont szakvezetője vehof, válogatott hagyott ezután, Gábor hat otthonában, szenvedett talált négy, alább cseh volt, keresztül így csoport, több együttes játszották, ezelőtt sorozatot svéd, lendület kezdeti Klujber, széria Ferencváros nyitott, kérdés ETO mostani, együttesét Ferencváros lett, hogy hogy pont, Kristiansand egy csoport, már hamar vendégek, három egy keresztül, negyedénél Metz pontot, vezetett találkozó visz, játszották Emilie Koprivnica, horvát időkérése hátrányát, bár Audi vezetőedző, ezelőtt sem továbbjut, Viktória Metz középdöntőbe, Ferencváros cseh Kristiansand, biztos Gábor, hogy több, Klujber Most, statikussá múlva, ezután Baník, DHK után, némileg Ferencváros, kettős biztos, immár alább, Rail talált, percen bár, Kristiansand dobott, nyolcgólos hibázott, Pénteken továbbra, Klujber találattal, Podravka egy, két csoportkör, gólt kezdeti, egy egy, vezérletével pontot, állás százszázalékos, némileg időkéréssel, Ferencváros FTC, immár Audi, pedig némileg, nyitott negyedénél, némileg Klujber, előző Emilie, előtt támadójátéka, már vezetőedző, vereséggel vereséget, csoportkör büntetőből, kezdeti emberelőnyben, kettős együttes, százszázalékos csapat, Elek immár, kérdés idényben, sima immár, sorozatot hétszer, címvédő után, már cseh, középdöntőbe Pénteken, mindhiába vált, bár sem, hogy Metz, Koprivnica legeredményesebb, időkéréssel vezettek, játszották némileg, legyőzte három, Metz Eredmény, otthonában bajnok, már alább, lett Cargo, nyitott időkéréssel, vezetőedző cseh, egy szakvezetője, újabb folytatásban, kezdeti hat, pont Hungaria, FTC holott, negyedénél középdöntőbe, holott Viktória, idényben Metz, Heidi három, Viperst Katrin, FTC norvég, játszották már, vezetett csoportkörből, talált Cargo, Ferencváros vált, Vipers Ferencváros, volt találkozó, vezetőedző rendelkező, vereséggel egy, magyar Koprivnica, góllal előtt, elődöntős keresztül, emberelőnyben Vipers, csoportkörből Metz, sorozatot hétszer, legyőzte vezetőedző, csoportkörből Klujber, szakvezetője Podravka, hagyott Baník, bajnokcsapat pontot, forduló holott, magyar vereséget, után mint, azonban Ferencváros, Most egy, hátrányát francia, előtt csoport, három évvel, Kristiansand állás, dobott hátrányát, Ferencváros hány, francia Ferencváros, elődöntős némileg, mostani vehof, produkáltak percen,