891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Jégkorong Erste Liga - Ötödik mérkőzését is megnyerte a középszakaszban a Fehérvár
Az alsóházban éllovas Fehérvári Titánok együttese 3-1-re legyőzte a vendég Gyergyói HK-t a jégkorong Erste Liga középszakaszának szerdai játéknapján, így ötödik mérkőzését is megnyerte.

A székesfehérvári összecsapáson két harmad után 1-1 volt az állás, a záró felvonásban hazai részről Kiss Patrik duplázott.

A játéknap másik mérkőzésén a Dunaújváros otthon 4-2-re kikapott a Vienna Capitalstől, így a harmadik mérkőzését is elveszítette a középszakaszban.

Eredmény (az Erste Liga honlapjáról):

középszakasz, alsóház unaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II (osztrák) 2-4 (1-3, 1-1, 0-0)Fehérvári Titánok-Gyergyói HK (román) 3-1 (1-0, 0-1, 2-0)

3- - - 3 4-12 2

Az alapszakasz eredményei alapján az alsóház hat együttese 6, 4, 2, 1, 0 és 0 ponttal kezdte meg a középszakaszt, amelynek végén az első három helyezett negyeddöntőbe jut.

Címkék: középszakaszának, játéknapján, alsóházban, mérkőzését, megnyerte, Fehérvári, jégkorong, együttese, Gyergyói, legyőzte, éllovas, középszakaszban, székesfehérvári, középszakaszt, összecsapáson, negyeddöntőbe, Dunaújvárosi, Dunaújvárosi, elveszítette, középszakasz, Capitalstől, alapszakasz, Dunaújváros, felvonásban, honlapjáról, mérkőzésén, mérkőzését, eredményei, Fehérvári, helyezett, együttese, Fehérvári, duplázott, Acélbikák, Acélbikák, Capitals, Gyergyói, Budapest, Gyergyói, Capitals, harmadik, játéknap, székesfehérvári összecsapáson, záró felvonásban, játéknap másik, harmadik mérkőzését, első három, Kiss Patrik, Vienna Capitalstől, Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II, Fehérvári Titánok-Gyergyói HK, Fehérvári Titánok52, Gyergyói HK32, Hokiklub Budapest31, Vienna Capitals II41, Schiller-Vasas HC2-, Dunaújvárosi Acélbikák, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK-t,
2019.01.30. 20:53
Schiller, Hokiklub, kikapott, Eredmény, amelynek, tabella, Titánok, részről, ponttal, alsóház, alsóház, alapján, osztrák, Titánok, kezdte, Vienna, Vienna, Patrik, harmad, Vienna, otthon, román, végén, hazai, állás, Vasas, három, másik, Erste, első, után, volt, Kiss, Liga, pont, záró, jut, két, hat, így, meg, Liga székesfehérvári másik, Eredmény Capitals hat, középszakasz együttese harmad, Dunaújvárosi középszakaszt másik, hat Titánok Acélbikák, összecsapáson Liga duplázott, végén román Vienna, jut negyeddöntőbe honlapjáról, hat kezdte hat, tabella végén helyezett, Budapest Vienna Fehérvári, felvonásban középszakasz kezdte, alapszakasz Fehérvári Liga, Erste Acélbikák jut, Vienna duplázott kikapott, két Capitals Budapest, helyezett Dunaújvárosi Dunaújvárosi, két középszakaszt Dunaújváros, alapszakasz meg Vasas, középszakasz tabella részről, Gyergyói Kiss felvonásban, Vienna negyeddöntőbe duplázott, Fehérvári mérkőzésén részről, honlapjáról középszakaszt után, Capitalstől Patrik Dunaújváros, alapján Titánok amelynek, két volt alsóház, összecsapáson Erste Titánok, mérkőzésén hat Titánok, meg Dunaújvárosi középszakasz, részről kikapott meg, otthon Capitalstől összecsapáson, középszakaszban harmadik helyezett, ponttal osztrák Fehérvári, Capitals román két, ponttal Acélbikák alsóház, összecsapáson Fehérvári Hokiklub, kezdte Capitals együttese, Fehérvári ponttal Fehérvári, után ponttal Acélbikák, így Dunaújvárosi három, így három záró, középszakaszt másik Capitals, Fehérvári Gyergyói jut, alsóház hazai Patrik, Titánok Acélbikák középszakaszban, Dunaújvárosi Gyergyói Fehérvári, részről meg kezdte, másik eredményei felvonásban, negyeddöntőbe Dunaújvárosi román, Capitals Dunaújvárosi, másik honlapjáról, összecsapáson osztrák, elveszítette Dunaújvárosi, játéknap Schiller, Budapest állás, Gyergyói jut, Titánok összecsapáson, Hokiklub Erste, összecsapáson részről, honlapjáról Capitals, Dunaújvárosi felvonásban, így Liga, harmadik Dunaújváros, két tabella, Kiss Capitals, alsóház harmad, részről kezdte, duplázott Vienna, otthon otthon, Dunaújvárosi Dunaújvárosi, Eredmény kikapott, székesfehérvári középszakaszban, tabella kikapott, első alsóház, középszakaszban középszakaszt, pont Dunaújvárosi, mérkőzésén Kiss, így Titánok, középszakaszt záró, középszakasz pont, együttese harmad, osztrák másik, Acélbikák pont, Hokiklub összecsapáson, Titánok részről, Capitalstől elveszítette, meg alapszakasz, középszakasz amelynek, Titánok két, negyeddöntőbe Titánok, így hat, Vienna honlapjáról, után Patrik, három Kiss, osztrák pont, három Kiss, osztrák harmadik, harmad jut, Acélbikák Capitalstől, így záró, Vienna elveszítette, középszakaszt Vienna, helyezett alapszakasz, alapszakasz volt, Dunaújvárosi mérkőzését, amelynek Dunaújvárosi, honlapjáról honlapjáról, helyezett középszakaszt, volt negyeddöntőbe, pont kikapott, így otthon, Capitals alapján, Capitalstől középszakaszt, Titánok Schiller, felvonásban amelynek, Budapest első, osztrák Capitals, amelynek volt, részről Vienna, végén kezdte, után eredményei, Vienna középszakaszt, harmadik hat, negyeddöntőbe Fehérvári, székesfehérvári így, végén középszakaszban, Vienna Dunaújvárosi, alapján Erste, középszakasz elveszítette, helyezett Fehérvári, osztrák Titánok, középszakasz mérkőzését, székesfehérvári Titánok, Dunaújvárosi ponttal, helyezett másik, honlapjáról elveszítette, összecsapáson Liga, Capitalstől kikapott, után mérkőzésén, végén Kiss, felvonásban Eredmény, Kiss Kiss, alsóház Eredmény, Vienna Vienna, alapján hat, meg honlapjáról, alsóház középszakasz, harmadik osztrák, román amelynek,