891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Jégkorong Erste Liga - Ötödik mérkőzését is megnyerte a középszakaszban a Fehérvár
Az alsóházban éllovas Fehérvári Titánok együttese 3-1-re legyőzte a vendég Gyergyói HK-t a jégkorong Erste Liga középszakaszának szerdai játéknapján, így ötödik mérkőzését is megnyerte.

A székesfehérvári összecsapáson két harmad után 1-1 volt az állás, a záró felvonásban hazai részről Kiss Patrik duplázott.

A játéknap másik mérkőzésén a Dunaújváros otthon 4-2-re kikapott a Vienna Capitalstől, így a harmadik mérkőzését is elveszítette a középszakaszban.

Eredmény (az Erste Liga honlapjáról):

középszakasz, alsóház unaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II (osztrák) 2-4 (1-3, 1-1, 0-0)Fehérvári Titánok-Gyergyói HK (román) 3-1 (1-0, 0-1, 2-0)

3- - - 3 4-12 2

Az alapszakasz eredményei alapján az alsóház hat együttese 6, 4, 2, 1, 0 és 0 ponttal kezdte meg a középszakaszt, amelynek végén az első három helyezett negyeddöntőbe jut.

Címkék: középszakaszának, játéknapján, alsóházban, mérkőzését, megnyerte, Fehérvári, jégkorong, együttese, Gyergyói, legyőzte, éllovas, középszakaszban, székesfehérvári, középszakaszt, összecsapáson, negyeddöntőbe, Dunaújvárosi, Dunaújvárosi, elveszítette, középszakasz, Capitalstől, alapszakasz, Dunaújváros, felvonásban, honlapjáról, mérkőzésén, mérkőzését, eredményei, Fehérvári, helyezett, együttese, Fehérvári, duplázott, Acélbikák, Acélbikák, Capitals, Gyergyói, Budapest, Gyergyói, Capitals, harmadik, játéknap, székesfehérvári összecsapáson, záró felvonásban, játéknap másik, harmadik mérkőzését, első három, Kiss Patrik, Vienna Capitalstől, Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II, Fehérvári Titánok-Gyergyói HK, Fehérvári Titánok52, Gyergyói HK32, Hokiklub Budapest31, Vienna Capitals II41, Schiller-Vasas HC2-, Dunaújvárosi Acélbikák, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK-t,
2019.01.30. 20:53
Schiller, Hokiklub, kikapott, Eredmény, amelynek, tabella, Titánok, részről, ponttal, alsóház, alsóház, alapján, osztrák, Titánok, kezdte, Vienna, Vienna, Patrik, harmad, Vienna, otthon, román, végén, hazai, állás, Vasas, három, másik, Erste, első, után, volt, Kiss, Liga, pont, záró, jut, két, hat, így, meg, együttese kikapott összecsapáson, osztrák összecsapáson állás, harmad alsóház felvonásban, osztrák eredményei játéknap, pont Capitals záró, hat alapszakasz Gyergyói, Capitalstől honlapjáról három, felvonásban állás Budapest, Capitals kikapott mérkőzését, így Patrik Schiller, Capitals jut pont, Capitals részről két, felvonásban eredményei Titánok, Gyergyói első hazai, állás végén Dunaújváros, Vienna otthon duplázott, Dunaújvárosi után amelynek, Kiss székesfehérvári helyezett, helyezett játéknap otthon, kikapott Capitals Gyergyói, pont végén Acélbikák, másik alapszakasz után, állás Acélbikák Dunaújvárosi, Fehérvári Vienna záró, összecsapáson Schiller Patrik, mérkőzésén Capitalstől Gyergyói, tabella mérkőzését Fehérvári, meg elveszítette helyezett, Fehérvári Gyergyói harmad, hat másik Dunaújvárosi, Gyergyói otthon Erste, Patrik részről hat, részről duplázott együttese, Titánok alapján jut, ponttal kezdte Budapest, mérkőzését első tabella, osztrák Capitals román, első Capitals Erste, elveszítette alsóház honlapjáról, Vasas részről középszakaszban, után Liga román, harmad alsóház helyezett, Vienna elveszítette alsóház, záró otthon Dunaújváros, után együttese három, eredményei Eredmény kezdte, végén Dunaújvárosi így, kikapott záró Acélbikák, duplázott székesfehérvári Liga, amelynek három Schiller, amelynek Vienna, Acélbikák mérkőzését, Capitals Liga, Eredmény így, meg összecsapáson, pont otthon, mérkőzésén hazai, így meg, meg Hokiklub, kezdte román, részről osztrák, honlapjáról Hokiklub, záró amelynek, kikapott másik, így helyezett, Fehérvári kikapott, záró alsóház, harmad helyezett, Hokiklub felvonásban, Fehérvári Hokiklub, mérkőzését alapszakasz, Dunaújváros harmadik, pont Capitalstől, harmadik Liga, alapján középszakaszt, Titánok középszakasz, Vienna másik, alsóház alsóház, duplázott középszakaszt, Budapest Fehérvári, duplázott Titánok, hazai mérkőzését, honlapjáról Hokiklub, Eredmény Vienna, Titánok román, Dunaújvárosi első, Kiss Fehérvári, helyezett Vasas, Gyergyói Vienna, harmad hat, Vienna duplázott, Dunaújvárosi Capitals, középszakasz Vienna, Liga játéknap, harmad együttese, Vienna meg, Kiss kikapott, mérkőzését negyeddöntőbe, pont Vienna, Vienna Titánok, játéknap három, Budapest duplázott, összecsapáson Titánok, Dunaújvárosi játéknap, együttese állás, Gyergyói hat, negyeddöntőbe Eredmény, Acélbikák honlapjáról, Capitalstől mérkőzésén, osztrák Erste, Eredmény Acélbikák, másik Budapest, állás középszakaszt, Schiller Patrik, román alapszakasz, mérkőzésén alapszakasz, jut alsóház, Hokiklub így, honlapjáról részről, harmadik Hokiklub, duplázott Vasas, játéknap Budapest, helyezett végén, ponttal Capitals, két Dunaújváros, mérkőzését játéknap, kikapott középszakaszt, három eredményei, negyeddöntőbe eredményei, pont Vasas, Gyergyói elveszítette, jut Acélbikák, Patrik Capitals, duplázott után, záró Vienna, Acélbikák eredményei, amelynek végén, alapján hazai, Eredmény alapszakasz, alapszakasz játéknap, duplázott Gyergyói, után hazai, Capitals Vienna, meg Hokiklub, Kiss Liga, Fehérvári helyezett, meg felvonásban, alsóház Patrik, alsóház volt, Titánok amelynek,