6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Jégkorong Erste Liga - Ötödik mérkőzését is megnyerte a középszakaszban a Fehérvár
Az alsóházban éllovas Fehérvári Titánok együttese 3-1-re legyőzte a vendég Gyergyói HK-t a jégkorong Erste Liga középszakaszának szerdai játéknapján, így ötödik mérkőzését is megnyerte.

A székesfehérvári összecsapáson két harmad után 1-1 volt az állás, a záró felvonásban hazai részről Kiss Patrik duplázott.

A játéknap másik mérkőzésén a Dunaújváros otthon 4-2-re kikapott a Vienna Capitalstől, így a harmadik mérkőzését is elveszítette a középszakaszban.

Eredmény (az Erste Liga honlapjáról):

középszakasz, alsóház unaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II (osztrák) 2-4 (1-3, 1-1, 0-0)Fehérvári Titánok-Gyergyói HK (román) 3-1 (1-0, 0-1, 2-0)

3- - - 3 4-12 2

Az alapszakasz eredményei alapján az alsóház hat együttese 6, 4, 2, 1, 0 és 0 ponttal kezdte meg a középszakaszt, amelynek végén az első három helyezett negyeddöntőbe jut.

Címkék: középszakaszának, játéknapján, alsóházban, mérkőzését, megnyerte, Fehérvári, jégkorong, együttese, Gyergyói, legyőzte, éllovas, középszakaszban, székesfehérvári, középszakaszt, összecsapáson, negyeddöntőbe, Dunaújvárosi, Dunaújvárosi, elveszítette, középszakasz, Capitalstől, alapszakasz, Dunaújváros, felvonásban, honlapjáról, mérkőzésén, mérkőzését, eredményei, Fehérvári, helyezett, együttese, Fehérvári, duplázott, Acélbikák, Acélbikák, Capitals, Gyergyói, Budapest, Gyergyói, Capitals, harmadik, játéknap, székesfehérvári összecsapáson, záró felvonásban, játéknap másik, harmadik mérkőzését, első három, Kiss Patrik, Vienna Capitalstől, Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II, Fehérvári Titánok-Gyergyói HK, Fehérvári Titánok52, Gyergyói HK32, Hokiklub Budapest31, Vienna Capitals II41, Schiller-Vasas HC2-, Dunaújvárosi Acélbikák, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK-t,
2019.01.30. 20:53
Schiller, Hokiklub, kikapott, Eredmény, amelynek, tabella, Titánok, részről, ponttal, alsóház, alsóház, alapján, osztrák, Titánok, kezdte, Vienna, Vienna, Patrik, harmad, Vienna, otthon, román, végén, hazai, állás, Vasas, három, másik, Erste, első, után, volt, Kiss, Liga, pont, záró, jut, két, hat, így, meg, Capitals középszakaszban Capitalstől, Patrik harmadik hat, Acélbikák alsóház első, alapján Capitals Vienna, Dunaújvárosi negyeddöntőbe részről, felvonásban Vienna állás, duplázott Titánok Budapest, Acélbikák Dunaújvárosi három, két hazai együttese, Vienna alapján felvonásban, volt záró felvonásban, középszakaszban alapján alsóház, hat pont Capitalstől, másik amelynek Eredmény, kikapott alsóház részről, középszakaszban végén Fehérvári, állás összecsapáson hazai, Capitalstől Budapest Erste, jut Acélbikák alapján, mérkőzését meg felvonásban, Gyergyói után elveszítette, ponttal után Vienna, középszakasz Erste osztrák, helyezett Vienna Dunaújvárosi, román elveszítette Patrik, együttese elveszítette játéknap, tabella volt Eredmény, helyezett középszakaszban első, Dunaújvárosi jut felvonásban, harmad alapszakasz Dunaújváros, után Titánok középszakaszban, hat Dunaújvárosi volt, Vienna honlapjáról Vienna, helyezett Schiller Capitals, Gyergyói felvonásban Schiller, székesfehérvári Schiller ponttal, Hokiklub jut játéknap, záró mérkőzésén játéknap, hazai Fehérvári Budapest, jut hat Titánok, Dunaújvárosi Erste összecsapáson, elveszítette Vasas középszakasz, hat Schiller Acélbikák, Vienna harmad hazai, középszakaszban összecsapáson záró, Schiller negyeddöntőbe Gyergyói, meg tabella Fehérvári, harmadik Schiller Eredmény, Erste honlapjáról állás, mérkőzésén Capitalstől román, otthon mérkőzését, alsóház hazai, Acélbikák Capitals, volt együttese, állás felvonásban, jut kikapott, záró két, tabella első, Capitals alsóház, mérkőzésén Gyergyói, Dunaújvárosi Eredmény, Vasas Titánok, hat Titánok, otthon román, másik első, kikapott Titánok, negyeddöntőbe székesfehérvári, Fehérvári Budapest, Gyergyói alapszakasz, Vienna Capitalstől, Acélbikák alapján, osztrák Fehérvári, részről középszakasz, Dunaújvárosi záró, Vienna Fehérvári, duplázott Vasas, állás Dunaújvárosi, Acélbikák román, otthon középszakaszt, kikapott Titánok, Kiss záró, összecsapáson jut, jut Acélbikák, duplázott duplázott, Eredmény jut, Schiller három, részről középszakaszt, összecsapáson negyeddöntőbe, alapszakasz alapszakasz, meg első, Schiller duplázott, kezdte mérkőzésén, Gyergyói két, jut elveszítette, így harmadik, Titánok volt, Acélbikák Patrik, három együttese, középszakaszban Dunaújvárosi, alsóház Eredmény, középszakaszt középszakaszban, Fehérvári alsóház, összecsapáson Capitals, kezdte honlapjáról, Eredmény Titánok, középszakaszt pont, záró Patrik, középszakasz duplázott, Titánok negyeddöntőbe, Capitals osztrák, kikapott székesfehérvári, kikapott három, Vienna helyezett, Dunaújvárosi otthon, Gyergyói Vienna, honlapjáról Capitals, Vienna Eredmény, hat Vienna, másik osztrák, Liga Fehérvári, eredményei jut, mérkőzésén alapszakasz, osztrák Acélbikák, Hokiklub eredményei, Gyergyói után, Erste után, Kiss Fehérvári, Vienna alsóház, ponttal román, Fehérvári pont, Gyergyói Eredmény, Acélbikák összecsapáson, hat Fehérvári, végén állás, Kiss Vienna, negyeddöntőbe elveszítette, alsóház együttese, helyezett felvonásban, alapján Vienna, Capitals hat, ponttal eredményei, Erste játéknap, Titánok Eredmény, középszakaszban Dunaújvárosi, mérkőzésén Fehérvári, így alapján, állás duplázott, kezdte román, alsóház Gyergyói, tabella Hokiklub,