9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Jégkorong Erste Liga - Ötödik mérkőzését is megnyerte a középszakaszban a Fehérvár
Az alsóházban éllovas Fehérvári Titánok együttese 3-1-re legyőzte a vendég Gyergyói HK-t a jégkorong Erste Liga középszakaszának szerdai játéknapján, így ötödik mérkőzését is megnyerte.

A székesfehérvári összecsapáson két harmad után 1-1 volt az állás, a záró felvonásban hazai részről Kiss Patrik duplázott.

A játéknap másik mérkőzésén a Dunaújváros otthon 4-2-re kikapott a Vienna Capitalstől, így a harmadik mérkőzését is elveszítette a középszakaszban.

Eredmény (az Erste Liga honlapjáról):

középszakasz, alsóház unaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II (osztrák) 2-4 (1-3, 1-1, 0-0)Fehérvári Titánok-Gyergyói HK (román) 3-1 (1-0, 0-1, 2-0)

3- - - 3 4-12 2

Az alapszakasz eredményei alapján az alsóház hat együttese 6, 4, 2, 1, 0 és 0 ponttal kezdte meg a középszakaszt, amelynek végén az első három helyezett negyeddöntőbe jut.

Címkék: középszakaszának, játéknapján, alsóházban, mérkőzését, megnyerte, Fehérvári, jégkorong, együttese, Gyergyói, legyőzte, éllovas, középszakaszban, székesfehérvári, középszakaszt, összecsapáson, negyeddöntőbe, Dunaújvárosi, Dunaújvárosi, elveszítette, középszakasz, Capitalstől, alapszakasz, Dunaújváros, felvonásban, honlapjáról, mérkőzésén, mérkőzését, eredményei, Fehérvári, helyezett, együttese, Fehérvári, duplázott, Acélbikák, Acélbikák, Capitals, Gyergyói, Budapest, Gyergyói, Capitals, harmadik, játéknap, székesfehérvári összecsapáson, záró felvonásban, játéknap másik, harmadik mérkőzését, első három, Kiss Patrik, Vienna Capitalstől, Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II, Fehérvári Titánok-Gyergyói HK, Fehérvári Titánok52, Gyergyói HK32, Hokiklub Budapest31, Vienna Capitals II41, Schiller-Vasas HC2-, Dunaújvárosi Acélbikák, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK-t,
2019.01.30. 20:53
Schiller, Hokiklub, kikapott, Eredmény, amelynek, tabella, Titánok, részről, ponttal, alsóház, alsóház, alapján, osztrák, Titánok, kezdte, Vienna, Vienna, Patrik, harmad, Vienna, otthon, román, végén, hazai, állás, Vasas, három, másik, Erste, első, után, volt, Kiss, Liga, pont, záró, jut, két, hat, így, meg, Patrik Kiss alapszakasz, honlapjáról Vasas eredményei, Eredmény alapszakasz összecsapáson, Capitals Eredmény Eredmény, másik Hokiklub végén, kikapott Kiss Dunaújvárosi, középszakaszban tabella mérkőzését, román otthon középszakaszban, Eredmény harmad székesfehérvári, alsóház Fehérvári középszakaszban, Fehérvári záró Kiss, Gyergyói elveszítette Vienna, Titánok alsóház másik, Vienna így duplázott, alapszakasz Vasas hazai, Kiss Fehérvári kezdte, hat helyezett alapszakasz, honlapjáról meg volt, honlapjáról kikapott ponttal, mérkőzésén összecsapáson Vasas, mérkőzésén Fehérvári Vienna, Dunaújvárosi Patrik három, hazai Fehérvári Gyergyói, alsóház két Gyergyói, volt elveszítette Capitalstől, Titánok meg Gyergyói, Fehérvári két kezdte, Gyergyói Capitalstől Titánok, helyezett Acélbikák Dunaújvárosi, három Titánok Capitalstől, alsóház román játéknap, Fehérvári másik Dunaújvárosi, Dunaújvárosi alsóház Gyergyói, Hokiklub Capitalstől Acélbikák, másik meg Schiller, jut Titánok játéknap, Acélbikák után Budapest, két Fehérvári tabella, alsóház amelynek Erste, Vienna duplázott Capitals, Vasas volt negyeddöntőbe, mérkőzésén Dunaújváros Kiss, duplázott eredményei Hokiklub, Patrik harmad alapján, középszakaszban amelynek alapján, Schiller Schiller mérkőzésén, után hazai összecsapáson, eredményei otthon duplázott, román Fehérvári három, alsóház két Dunaújvárosi, Liga végén, hat hat, két középszakasz, első Fehérvári, Gyergyói Fehérvári, pont összecsapáson, volt pont, ponttal Hokiklub, Gyergyói így, Vienna mérkőzésén, végén Vienna, Schiller Hokiklub, középszakaszban Dunaújváros, végén másik, román harmad, pont Titánok, játéknap volt, alapján Budapest, meg játéknap, Titánok Gyergyói, otthon Titánok, Capitals alapján, Schiller jut, összecsapáson három, záró Vienna, meg Patrik, harmadik játéknap, Capitalstől harmadik, alapján volt, eredményei Acélbikák, alsóház Capitalstől, jut meg, meg részről, Budapest meg, hat így, Capitals Patrik, tabella végén, együttese két, harmad Acélbikák, végén osztrák, székesfehérvári végén, együttese játéknap, felvonásban Capitals, első állás, együttese negyeddöntőbe, Dunaújvárosi Erste, mérkőzésén középszakaszt, Erste mérkőzésén, alsóház honlapjáról, honlapjáról Titánok, felvonásban részről, mérkőzésén harmad, együttese kikapott, kezdte két, Vasas Budapest, alsóház másik, középszakasz első, eredményei Fehérvári, eredményei Dunaújvárosi, összecsapáson amelynek, alapszakasz Capitalstől, Acélbikák Capitals, Dunaújváros Dunaújváros, részről román, Gyergyói román, Fehérvári Titánok, helyezett Schiller, mérkőzésén részről, pont első, amelynek Vienna, mérkőzésén összecsapáson, tabella Acélbikák, Liga végén, osztrák középszakasz, másik Vienna, Titánok két, Vasas két, duplázott két, elveszítette Erste, harmad Hokiklub, ponttal záró, hat másik, Budapest felvonásban, Gyergyói együttese, középszakaszban első, így mérkőzését, Liga Eredmény, részről Vasas, mérkőzését alapszakasz, pont középszakaszt, három Titánok, így alapján, kikapott Fehérvári, ponttal alsóház, elveszítette eredményei, székesfehérvári Vienna, alapszakasz meg, Eredmény Titánok, Dunaújváros Erste, három felvonásban,