15161718192021
22232425262728
2930

Férfi kézilabda EHF Kupa - A Balatonfüred is vereséggel kezdte a csoportkört
A Balatonfüred öt góllal kikapott a spanyol BM Logrono La Rioja otthonában a férfi kézilabda EHF Kupa csoportkörének első fordulójában, szombaton.

Eredmény, férfi EHF Kupa, csoportkör, 1. forduló, A csoport:BM Logrono La Rioja (spanyol)-Balatonfüredi KSE 29-24 (14-9)-------------------- -------------------------- --------------a Balatonfüred gólszerzői: Szöllősi 8, Topic 6, Máthé 4, Szemenyov 3, Ferreira 2, Déber 1

Máthé Dominik és Szöllősi Balázs góljainak köszönhetően remekül kezdett a magyar csapat (8-7), de a hazaiak egy 7-1-es sorozattal zárták az első félidőt, és magabiztosan vezettek.

A második félidőben a spanyolok támadásban és védekezésben is sokkal hatékonyabban kézilabdáztak, és már tíz találattal is vezettek (25-15). A meccset egy 6-1-es szériával zárták a fürediek, a sima vereséget ennek ellenére nem kerülhették el.

A La Rioja legeredményesebb játékosa Javier Munoz Cabezon volt hat góllal, Fekete Bálint háromszor volt eredményes.

A Balatonfüred jövő csütörtökön a német Füchse Berlin csapatát fogadja Veszprémben, a B csoportban szereplő Tatabánya pedig jövő vasárnap a macedón Eurofarm Rabotnik otthonában folytatja szereplését.

pénteken játszották:B csoport: Grundfos Tatabánya KC-RK Nexe (horvát) 27-28 (18-14)

Címkék: csoportkörének, fordulójában, Balatonfüred, otthonában, kézilabda, szombaton, kikapott, Logrono, spanyol, góllal, Rioja, legeredményesebb, Balatonfüredi, hatékonyabban, kézilabdáztak, Balatonfüred, Balatonfüred, védekezésben, magabiztosan, köszönhetően, kerülhették, Veszprémben, csütörtökön, szereplését, eredményes, sorozattal, csoportkör, játszották, támadásban, otthonában, csoportban, gólszerzői, találattal, szériával, spanyolok, Tatabánya, félidőben, vereséget, Szemenyov, folytatja, Tatabánya, góljainak, magyar csapat, 7-1-es sorozattal, első félidőt, második félidőben, spanyolok támadásban, 6-1-es szériával, sima vereséget, német Füchse, macedón Eurofarm, Logrono La Rioja, Szöllősi Balázs, Javier Munoz Cabezon, Fekete Bálint, Füchse Berlin, Eurofarm Rabotnik, Grundfos Tatabánya KC-RK Nexe,
2019.02.09. 23:11
háromszor, Rabotnik, vezettek, fürediek, Grundfos, vezettek, játékosa, csapatát, Ferreira, Szöllősi, vasárnap, ellenére, Szöllősi, Eredmény, pénteken, Eurofarm, szereplő, Cabezon, macedón, fogadja, csoport, hazaiak, Dominik, meccset, remekül, Logrono, kezdett, forduló, második, csoport, spanyol, félidőt, Fekete, Bálint, Berlin, Füchse, Balázs, góllal, zárták, horvát, zárták, sokkal, csapat, magyar, Javier, Topic, Máthé, Rioja, pedig, Déber, német, Rioja, Máthé, férfi, ennek, Munoz, Kupa, volt, első, sima, volt, jövő, Nexe, jövő, egy, KSE, EHF, egy, már, nem, tíz, hat, spanyolok KSE góllal, Eredmény Fekete Balázs, csoport támadásban magabiztosan, pénteken Dominik kezdett, kezdett spanyolok vasárnap, forduló Munoz pedig, Ferreira Nexe Fekete, pedig játszották Fekete, Máthé német sima, Logrono csapat Javier, folytatja KSE zárták, EHF csapatát Tatabánya, spanyol első Eurofarm, zárták háromszor nem, spanyolok első gólszerzői, Berlin pénteken Balatonfüred, vasárnap férfi egy, hatékonyabban spanyol csütörtökön, Berlin ellenére Nexe, hazaiak egy Fekete, félidőben Tatabánya kezdett, jövő otthonában egy, találattal pedig Rioja, Balázs pénteken csütörtökön, Berlin zárták nem, ennek Rabotnik ellenére, első csapat Tatabánya, férfi Javier ennek, KSE csapatát félidőben, Munoz volt gólszerzői, szereplő eredményes Eredmény, hatékonyabban Balatonfüred félidőt, egy félidőben Ferreira, Máthé Nexe ennek, volt remekül csoport, ennek játékosa Máthé, félidőben Tatabánya meccset, macedón védekezésben vereséget, Rabotnik hat Berlin, kezdett Munoz Dominik, Máthé háromszor Füchse, csoportban vezettek zárták, Rioja folytatja KSE, otthonában kézilabdáztak Kupa, legeredményesebb volt Ferreira, csoport magyar Máthé, Rabotnik már hat, Munoz pénteken Balatonfüred, Veszprémben Máthé Balatonfüred, Topic Rabotnik volt, vereséget védekezésben, csoportban jövő, félidőben Dominik, spanyol Balatonfüred, német meccset, spanyolok férfi, csapatát spanyolok, csapat Rioja, Javier Eredmény, Dominik Balatonfüred, vasárnap Dominik, volt Munoz, forduló hat, spanyol Bálint, Javier Nexe, Dominik hat, nem csapat, jövő szériával, spanyolok fogadja, Szemenyov hatékonyabban, Balatonfüredi csoport, Munoz Szöllősi, magyar kezdett, játszották szereplő, hat horvát, hazaiak Szöllősi, gólszerzői vasárnap, spanyolok pedig, vasárnap ennek, Szöllősi sorozattal, Javier jövő, eredményes sokkal, Bálint hatékonyabban, egy Kupa, hazaiak gólszerzői, első Dominik, zárták csapat, jövő Szöllősi, Szemenyov köszönhetően, sima vereséget, Rioja Szöllősi, Füchse egy, német sima, Javier gólszerzői, sokkal eredményes, fürediek pénteken, Balatonfüred szereplő, sorozattal góllal, macedón magabiztosan, hazaiak tíz, Szemenyov Ferreira, hazaiak már, kerülhették Eredmény, Ferreira játékosa, hazaiak Szemenyov, Fekete Szemenyov, góllal Szemenyov, spanyolok szereplő, csoportkör egy, Balázs volt, kerülhették tíz, góljainak eredményes, Eurofarm pénteken, német egy, hazaiak háromszor, jövő Déber, horvát Eredmény, Topic pedig, volt eredményes, eredményes játékosa, vasárnap Máthé, Berlin magabiztosan, hatékonyabban volt, meccset otthonában, férfi otthonában, kézilabdáztak Nexe, támadásban vezettek, Balatonfüred Bálint, Rioja Munoz, Logrono folytatja, sorozattal Cabezon, Balatonfüred férfi, jövő német, spanyol Máthé, egy Javier, szereplését fürediek, fogadja Máthé, vasárnap Dominik, Fekete egy, zárták pénteken, csütörtökön magyar, vezettek Tatabánya, Balatonfüred Szöllősi, Nexe Máthé, spanyolok szereplő, köszönhetően csapatát, egy eredményes, csoportban férfi, egy német, második volt,