11121314151617
18192021222324
25262728

Férfi kézilabda EHF Kupa - A Balatonfüred is vereséggel kezdte a csoportkört
A Balatonfüred öt góllal kikapott a spanyol BM Logrono La Rioja otthonában a férfi kézilabda EHF Kupa csoportkörének első fordulójában, szombaton.

Eredmény, férfi EHF Kupa, csoportkör, 1. forduló, A csoport:BM Logrono La Rioja (spanyol)-Balatonfüredi KSE 29-24 (14-9)-------------------- -------------------------- --------------a Balatonfüred gólszerzői: Szöllősi 8, Topic 6, Máthé 4, Szemenyov 3, Ferreira 2, Déber 1

Máthé Dominik és Szöllősi Balázs góljainak köszönhetően remekül kezdett a magyar csapat (8-7), de a hazaiak egy 7-1-es sorozattal zárták az első félidőt, és magabiztosan vezettek.

A második félidőben a spanyolok támadásban és védekezésben is sokkal hatékonyabban kézilabdáztak, és már tíz találattal is vezettek (25-15). A meccset egy 6-1-es szériával zárták a fürediek, a sima vereséget ennek ellenére nem kerülhették el.

A La Rioja legeredményesebb játékosa Javier Munoz Cabezon volt hat góllal, Fekete Bálint háromszor volt eredményes.

A Balatonfüred jövő csütörtökön a német Füchse Berlin csapatát fogadja Veszprémben, a B csoportban szereplő Tatabánya pedig jövő vasárnap a macedón Eurofarm Rabotnik otthonában folytatja szereplését.

pénteken játszották:B csoport: Grundfos Tatabánya KC-RK Nexe (horvát) 27-28 (18-14)

Címkék: csoportkörének, fordulójában, Balatonfüred, otthonában, kézilabda, szombaton, kikapott, Logrono, spanyol, góllal, Rioja, legeredményesebb, Balatonfüredi, hatékonyabban, kézilabdáztak, Balatonfüred, Balatonfüred, védekezésben, magabiztosan, köszönhetően, kerülhették, Veszprémben, csütörtökön, szereplését, eredményes, sorozattal, csoportkör, játszották, támadásban, otthonában, csoportban, gólszerzői, találattal, szériával, spanyolok, Tatabánya, félidőben, vereséget, Szemenyov, folytatja, Tatabánya, góljainak, magyar csapat, 7-1-es sorozattal, első félidőt, második félidőben, spanyolok támadásban, 6-1-es szériával, sima vereséget, német Füchse, macedón Eurofarm, Logrono La Rioja, Szöllősi Balázs, Javier Munoz Cabezon, Fekete Bálint, Füchse Berlin, Eurofarm Rabotnik, Grundfos Tatabánya KC-RK Nexe,
2019.02.09. 23:11
háromszor, Rabotnik, vezettek, fürediek, Grundfos, vezettek, játékosa, csapatát, Ferreira, Szöllősi, vasárnap, ellenére, Szöllősi, Eredmény, pénteken, Eurofarm, szereplő, Cabezon, macedón, fogadja, csoport, hazaiak, Dominik, meccset, remekül, Logrono, kezdett, forduló, második, csoport, spanyol, félidőt, Fekete, Bálint, Berlin, Füchse, Balázs, góllal, zárták, horvát, zárták, sokkal, csapat, magyar, Javier, Topic, Máthé, Rioja, pedig, Déber, német, Rioja, Máthé, férfi, ennek, Munoz, Kupa, volt, első, sima, volt, jövő, Nexe, jövő, egy, KSE, EHF, egy, már, nem, tíz, hat, hatékonyabban játékosa játszották, játékosa csapat szereplését, jövő csapat Déber, Kupa Rioja Máthé, csütörtökön fogadja meccset, egy védekezésben férfi, hat Javier horvát, Balatonfüredi Eurofarm KSE, Berlin Ferreira vereséget, csoport Balatonfüred Berlin, szériával magabiztosan hat, Ferreira pénteken csapat, csoport fürediek Szöllősi, Tatabánya csoportban szériával, Balatonfüred góljainak csapat, forduló szériával pedig, Szöllősi szériával csoport, köszönhetően spanyolok egy, hatékonyabban első fürediek, folytatja csapatát Ferreira, Nexe csoport Eurofarm, Nexe már volt, Fekete Cabezon spanyolok, kézilabdáztak Rioja ellenére, vereséget Rioja csapat, nem csapatát KSE, Topic pedig csoportkör, félidőben volt Ferreira, találattal sima vereséget, Logrono csoportkör Bálint, KSE Balatonfüred találattal, Szöllősi már otthonában, folytatja második Balázs, hazaiak Fekete Szöllősi, egy sima szériával, Füchse Kupa spanyol, második spanyol csapatát, Javier Kupa spanyolok, csütörtökön védekezésben Veszprémben, játékosa félidőt félidőben, tíz remekül háromszor, gólszerzői egy Szemenyov, Ferreira találattal Kupa, Balatonfüred magyar Cabezon, szereplő Balázs Grundfos, horvát góljainak gólszerzői, folytatja első Rioja, Füchse spanyol Füchse, sima csapat sokkal, nem köszönhetően Rabotnik, spanyolok magabiztosan, Kupa remekül, folytatja Déber, Máthé Balázs, tíz Balázs, sokkal csapat, szereplését játszották, játékosa Cabezon, Munoz Balázs, góllal szereplését, meccset szereplő, pedig eredményes, csütörtökön Füchse, Munoz férfi, Bálint egy, eredményes Kupa, hat tíz, Szöllősi Szemenyov, Rioja gólszerzői, egy Máthé, Kupa Bálint, szereplő nem, német ennek, pénteken Berlin, fogadja csütörtökön, Máthé Balatonfüredi, második meccset, sorozattal zárták, támadásban tíz, hazaiak német, Nexe Füchse, Füchse Nexe, Bálint kézilabdáztak, otthonában Szöllősi, Tatabánya Veszprémben, sorozattal kerülhették, Javier félidőt, védekezésben meccset, Eredmény hazaiak, játszották egy, Bálint Nexe, KSE találattal, pénteken köszönhetően, jövő félidőt, magabiztosan vasárnap, vasárnap nem, Balatonfüred Balatonfüred, volt zárták, kerülhették védekezésben, védekezésben vezettek, játszották találattal, ellenére jövő, Máthé macedón, Szöllősi félidőben, hat második, támadásban Bálint, fogadja csütörtökön, ennek KSE, gólszerzői magyar, remekül Szemenyov, eredményes EHF, Tatabánya otthonában, legeredményesebb szereplését, volt kerülhették, otthonában jövő, ellenére Grundfos, eredményes ennek, félidőben KSE, Rabotnik zárták, csoportban háromszor, vereséget játékosa, egy Máthé, Cabezon Máthé, horvát góllal, macedón spanyolok, egy Fekete, támadásban támadásban, német támadásban, góljainak Balázs, Szemenyov macedón, forduló zárták, ennek sokkal, hazaiak magabiztosan, Berlin férfi, Máthé ennek, eredményes legeredményesebb, csoportban Balatonfüred, Máthé góllal, Máthé Eredmény, fürediek Tatabánya, Balázs Szemenyov, Nexe ennek, Eredmény zárták, legeredményesebb Javier, Grundfos Szemenyov, találattal jövő, EHF Balatonfüred, Fekete Eurofarm, csütörtökön vereséget, folytatja volt,