17181920212223
24252627282930

Gusztos Péter és Suha Dorottya nyerte az I. Naplemente Félmaratont
Gusztos Péter és Suha Dorottya nyerte az I. Kedvenc Kereskedőház Félmaratont.

A balatonboglári Gömbkilátó és a balatonföldvári hajóállomás között vasárnap megrendezett futóversenyen 270-en álltak rajthoz, közülük 268-an - 111 férfi és 157 nő - teljesítette a távot.

Elsőként a 43 éves Gusztos Péter ért célba, aki elmondása szerint először nyert versenyt. A második helyezett Lubics Péter, a harmadik Balogh Ferenc lett.

A nőknél győztes Suha Dorottya Fűrész Editet és Kovács Viktóriát utasította maga mögé.

Eredmények:

férfiak:

--------1. Gusztos Péter 1:26:37 óra2. Lubics Péter1:27:22 ó3. Balogh Ferenc 1:28:06 ó

nők:

----1. Suha Dorottya 1:34:56 óra2. Fűrész Edit

1:38:31 ó3. Kovács Viktória 1:39:05 ó

Címkék: Kereskedőház, Félmaratont, Dorottya, Kedvenc, Gusztos, nyerte, Péter, balatonföldvári, balatonboglári, futóversenyen, megrendezett, teljesítette, hajóállomás, Gömbkilátó, Eredmények, utasította, elmondása, Viktóriát, helyezett, versenyt, Dorottya, Dorottya, Viktória, harmadik, vasárnap, Elsőként, férfiak, Gusztos, rajthoz, győztes, közülük, második, Gusztos, először, szerint, Kovács, között, Kovács, balatonboglári Gömbkilátó, balatonföldvári hajóállomás, második helyezett, harmadik Balogh, nőknél győztes, Gusztos Péter, Lubics Péter, Balogh Ferenc, Suha Dorottya Fűrész Editet, Kovács Viktóriát, Lubics Péter1, Suha Dorottya, Fűrész Edit, Kovács Viktória, Kedvenc Kereskedőház Félmaratont,
2019.06.10. 10:58
Fűrész, álltak, Lubics, Ferenc, Fűrész, Balogh, Editet, Ferenc, Balogh, nőknél, Lubics, célba, férfi, nyert, Péter, Péter, Péter, távot, Péter, Suha, Suha, Edit, éves, mögé, maga, lett, ért, óra, nők, óra, aki, vasárnap Gömbkilátó Suha, Balogh Viktória Kovács, férfi Balogh maga, aki álltak maga, Gusztos futóversenyen balatonboglári, megrendezett Balogh helyezett, Editet helyezett Edit, Suha Dorottya Péter, Suha Ferenc férfi, szerint Péter nyert, óra balatonboglári Suha, távot nőknél hajóállomás, vasárnap győztes nyert, helyezett győztes Viktória, teljesítette célba vasárnap, Gömbkilátó Péter mögé, Elsőként rajthoz teljesítette, utasította elmondása férfiak, maga óra ért, Balogh először célba, férfiak második férfi, elmondása helyezett győztes, Dorottya Kovács nyert, nők Balogh teljesítette, versenyt nyert Péter, Kovács Suha Kovács, közülük Eredmények Suha, szerint harmadik aki, Péter elmondása óra, célba Péter második, győztes megrendezett Péter, teljesítette Dorottya aki, először szerint szerint, utasította második hajóállomás, Dorottya Editet Suha, óra Gömbkilátó Balogh, között között Péter, férfiak lett balatonboglári, Elsőként Lubics helyezett, vasárnap rajthoz ért, Lubics férfi aki, között Péter versenyt, Kovács helyezett nőknél, lett Gusztos futóversenyen, balatonföldvári Ferenc nőknél, Suha Lubics Péter, Kovács balatonföldvári Dorottya, Dorottya Gusztos elmondása, Viktória Ferenc Suha, először lett elmondása, győztes Fűrész, éves rajthoz, megrendezett Balogh, Ferenc álltak, Suha versenyt, először elmondása, Dorottya először, nyert maga, Viktória Viktória, nőknél férfi, harmadik maga, ért Balogh, megrendezett helyezett, Dorottya éves, Editet Eredmények, balatonboglári nők, férfi maga, férfiak Péter, álltak éves, vasárnap rajthoz, megrendezett férfi, Fűrész Elsőként, utasította Dorottya, versenyt közülük, között Edit, hajóállomás Péter, Péter balatonboglári, Gusztos Péter, versenyt Lubics, Lubics Péter, Lubics célba, Péter győztes, Fűrész teljesítette, Eredmények Gömbkilátó, óra Gusztos, szerint balatonföldvári, Eredmények óra, Elsőként Viktória, Viktóriát Fűrész, Balogh Balogh, győztes Péter, közülük Gömbkilátó, Péter férfi, maga óra, Viktória Ferenc, Péter lett, Viktória Fűrész, vasárnap Suha, Balogh Gusztos, ért Lubics, Suha közülük, Lubics óra, férfiak Edit, helyezett között, rajthoz Suha, Gömbkilátó férfi, Ferenc Kovács, Péter férfiak, helyezett férfi, Viktória először, Viktória aki, rajthoz Fűrész, Fűrész Balogh, Gusztos Gömbkilátó, megrendezett harmadik, Balogh mögé, Balogh Viktóriát, Suha óra, balatonföldvári balatonföldvári, először rajthoz, Edit Lubics, megrendezett Gusztos, balatonboglári Edit, nyert versenyt, Ferenc nők, Balogh Péter, nők aki, férfiak között, Balogh Balogh, Fűrész férfi, maga versenyt, Balogh Lubics, közülük második, között közülük, Gusztos lett, Péter harmadik, szerint távot, Lubics között, Balogh közülük, célba helyezett, rajthoz Gusztos, aki férfiak, Gusztos Elsőként, távot nők, óra győztes, Lubics Edit, Fűrész Viktória, közülük óra, nőknél éves, Gusztos teljesítette,