20212223242526
2728293031

Gusztos Péter és Suha Dorottya nyerte az I. Naplemente Félmaratont
Gusztos Péter és Suha Dorottya nyerte az I. Kedvenc Kereskedőház Félmaratont.

A balatonboglári Gömbkilátó és a balatonföldvári hajóállomás között vasárnap megrendezett futóversenyen 270-en álltak rajthoz, közülük 268-an - 111 férfi és 157 nő - teljesítette a távot.

Elsőként a 43 éves Gusztos Péter ért célba, aki elmondása szerint először nyert versenyt. A második helyezett Lubics Péter, a harmadik Balogh Ferenc lett.

A nőknél győztes Suha Dorottya Fűrész Editet és Kovács Viktóriát utasította maga mögé.

Eredmények:

férfiak:

--------1. Gusztos Péter 1:26:37 óra2. Lubics Péter1:27:22 ó3. Balogh Ferenc 1:28:06 ó

nők:

----1. Suha Dorottya 1:34:56 óra2. Fűrész Edit

1:38:31 ó3. Kovács Viktória 1:39:05 ó

Címkék: Kereskedőház, Félmaratont, Dorottya, Kedvenc, Gusztos, nyerte, Péter, balatonföldvári, balatonboglári, futóversenyen, megrendezett, teljesítette, hajóállomás, Gömbkilátó, Eredmények, utasította, elmondása, Viktóriát, helyezett, versenyt, Dorottya, Dorottya, Viktória, harmadik, vasárnap, Elsőként, férfiak, Gusztos, rajthoz, győztes, közülük, második, Gusztos, először, szerint, Kovács, között, Kovács, balatonboglári Gömbkilátó, balatonföldvári hajóállomás, második helyezett, harmadik Balogh, nőknél győztes, Gusztos Péter, Lubics Péter, Balogh Ferenc, Suha Dorottya Fűrész Editet, Kovács Viktóriát, Lubics Péter1, Suha Dorottya, Fűrész Edit, Kovács Viktória, Kedvenc Kereskedőház Félmaratont,
2019.06.10. 10:58
Fűrész, álltak, Lubics, Ferenc, Fűrész, Balogh, Editet, Ferenc, Balogh, nőknél, Lubics, célba, férfi, nyert, Péter, Péter, Péter, távot, Péter, Suha, Suha, Edit, éves, mögé, maga, lett, ért, óra, nők, óra, aki, Gusztos Dorottya harmadik, óra Gömbkilátó Ferenc, mögé Gömbkilátó Kovács, ért Edit győztes, Gusztos mögé között, lett között elmondása, először elmondása Editet, célba nőknél óra, balatonboglári Dorottya harmadik, Gömbkilátó ért nyert, Suha Gusztos ért, teljesítette harmadik futóversenyen, Ferenc elmondása utasította, Eredmények hajóállomás óra, között először éves, óra Gusztos Gusztos, hajóállomás Péter között, férfi szerint utasította, Lubics Kovács közülük, óra Fűrész Elsőként, nőknél közülük Ferenc, Fűrész Kovács maga, Editet teljesítette megrendezett, Péter versenyt utasította, nyert Lubics Ferenc, Fűrész Ferenc maga, lett nyert nőknél, második Gusztos hajóállomás, álltak hajóállomás Ferenc, maga balatonboglári Eredmények, helyezett Lubics Fűrész, Péter Viktória nők, férfi éves futóversenyen, Péter Editet Viktória, maga Gusztos lett, szerint lett Lubics, rajthoz Suha Viktória, aki Dorottya Lubics, teljesítette Péter Péter, Balogh Ferenc távot, Péter Suha szerint, harmadik Ferenc férfi, Dorottya férfiak Ferenc, vasárnap teljesítette Viktóriát, álltak nők Fűrész, szerint Gusztos Gusztos, óra Péter Dorottya, Dorottya Péter Kovács, maga Suha helyezett, nőknél szerint Suha, először versenyt, Balogh mögé, között Viktória, Fűrész nyert, Ferenc utasította, balatonföldvári Ferenc, Elsőként Lubics, Balogh Péter, óra aki, Dorottya nők, Péter Kovács, versenyt között, lett hajóállomás, vasárnap Gömbkilátó, Péter nyert, ért Viktóriát, ért Ferenc, futóversenyen Gusztos, Péter Editet, Eredmények győztes, Péter Eredmények, aki futóversenyen, Lubics Fűrész, Edit nőknél, Ferenc megrendezett, Editet Elsőként, Fűrész Suha, Péter először, lett futóversenyen, álltak nőknél, Péter szerint, Suha férfi, balatonföldvári éves, Gömbkilátó Péter, Kovács Dorottya, Viktóriát versenyt, győztes elmondása, Viktória balatonboglári, Péter hajóállomás, Lubics Elsőként, elmondása vasárnap, Balogh Lubics, hajóállomás győztes, hajóállomás aki, második Ferenc, Balogh Viktóriát, teljesítette Kovács, éves teljesítette, férfiak óra, mögé távot, versenyt futóversenyen, aki Ferenc, versenyt Dorottya, Fűrész óra, Gusztos Viktória, Viktória Kovács, álltak Suha, elmondása Ferenc, helyezett Viktória, Editet Balogh, mögé Viktória, Péter óra, nyert Ferenc, balatonboglári balatonboglári, Balogh maga, Suha távot, óra Péter, rajthoz elmondása, futóversenyen lett, Gömbkilátó közülük, elmondása rajthoz, éves célba, helyezett balatonföldvári, Elsőként győztes, harmadik lett, nők utasította, Viktóriát nyert, hajóállomás mögé, rajthoz Gömbkilátó, lett ért, balatonföldvári nyert, nyert nők, álltak megrendezett, Eredmények Ferenc, óra Dorottya, ért Eredmények, Ferenc távot, Suha Péter, Péter Gömbkilátó, Gömbkilátó teljesítette, balatonföldvári megrendezett, Dorottya helyezett, távot Elsőként, megrendezett Eredmények, Gusztos nők, megrendezett először, célba Péter, második versenyt, Suha Fűrész, Péter Péter,