13141516171819
20212223242526
2728293031

Férfi kézilabda EHF Kupa - Csoportkörbe jutott a Tatabánya
A Tatabánya az előző idényhez hasonlóan ezúttal is bejutott a csoportkörbe a férfi kézilabda EHF Kupában, miután a selejtező harmadik fordulójában 53-51-es összesítéssel elbúcsúztatta az ukrán ZTR Zaporizzsja csapatát.

A magyar csapat 27-26-ra elveszítette idegenben a szombati visszavágót, ezzel együtt a főtáblára került.

Eredmény,

Férfi EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, visszavágó:ZTR Zaporizzsja (ukrán)-Grundfos Tatabánya KC 27-26 (10-12)------------------- -------------------------- -------------

Továbbjutott: a Tatabánya 53-51-es összesítéssel.

A magyar csapatból Juhász Ádám, Ancsin Gábor és Pásztor Ákos hiányzott sérülés miatt.

A Tatabánya 27-24-re nyerte meg a párharc első mérkőzését, de a visszavágó hatodik percében már az ukránok álltak továbbjutásra, mert 5-0-s sorozattal kezdtek. Az orosz Vitalij Komogorov vezérletével egyenlített a magyar együttes, egy 6-0-s széria végén pedig már négy góllal vezetett a szünet előtt. A Tatabánya 19 perc alatt csupán két gólt kapott, és a szünetben öt találat volt az előnye összesítésben.

A második félidő is fordulatosan, hullámzóan alakult, a ZTR Zaporizzsja egy 5-1-es periódussal fordított, majd a vendégek 6-2-es sorozata következett, ismét Komogorov irányításával. Az 55. percben 26-22-re vezetett a Tatabánya, és bár a meccs utolsó öt gólját a hazaiak szerezték, a továbbjutás kiharcolására már nem volt esélyük.

A mezőny legeredményesebb játékosa Vitalij Komogorov volt kilenc góllal.

A 16 csapatos csoportkör sorsolását csütörtökön, 11 órától rendezik Bécsben.

később:Abanca Ademar León (spanyol)-Balatonfüredi KSE 19.30 (az első mérkőzésen: 27-30)USAM Nimes Gard (francia)-Csurgói KK 20.30 (25-28)

Címkék: elbúcsúztatta, összesítéssel, fordulójában, csoportkörbe, Zaporizzsja, Tatabánya, selejtező, kézilabda, hasonlóan, harmadik, bejutott, legeredményesebb, kiharcolására, irányításával, Balatonfüredi, továbbjutásra, összesítésben, összesítéssel, fordulatosan, Továbbjutott, elveszítette, vezérletével, következett, Zaporizzsja, csütörtökön, visszavágót, egyenlített, Zaporizzsja, periódussal, továbbjutás, mérkőzésen, visszavágó, mérkőzését, sorozattal, hullámzóan, sorsolását, visszavágó, csoportkör, selejtező, szünetben, Komogorov, Tatabánya, magyar csapat, szombati visszavágót, főtáblára került, magyar csapatból, párharc első, visszavágó hatodik, ukránok álltak, orosz Vitalij, magyar együttes, 6-0-s széria, szünet előtt, Férfi EHF Kupa, Tatabánya KC, Juhász Ádám, Ancsin Gábor, Pásztor Ákos, Vitalij Komogorov, Abanca Ademar León, USAM Nimes Gard,
2019.11.23. 19:42
Tatabánya, főtáblára, szerezték, Tatabánya, Komogorov, idegenben, Tatabánya, fordított, csapatból, Komogorov, Tatabánya, hiányzott, vendégek, vezetett, csapatos, játékosa, sorozata, vezetett, rendezik, együttes, percében, Grundfos, Eredmény, szombati, alakult, Pásztor, kezdtek, második, találat, párharc, forduló, esélyük, Vitalij, hazaiak, Csurgói, Bécsben, francia, percben, sérülés, spanyol, ukránok, hatodik, Vitalij, utolsó, gólját, magyar, széria, Juhász, magyar, együtt, mezőny, csapat, kilenc, góllal, került, Ancsin, álltak, magyar, szünet, Ademar, előnye, Abanca, félidő, nyerte, góllal, kapott, csupán, órától, később, alatt, Férfi, orosz, ezzel, előtt, miatt, ukrán, ismét, Gábor, Nimes, meccs, pedig, végén, USAM, első, volt, León, Gard, perc, négy, gólt, volt, első, mert, volt, Ákos, Kupa, majd, Ádám, EHF, ZTR, KSE, meg, már, bár, már, nem, egy, ZTR, egy, két, már, előnye összesítésben, második félidő, 5-1-es periódussal, vendégek 6-2-es, meccs utolsó, hazaiak szerezték, továbbjutás kiharcolására, mezőny legeredményesebb, első mérkőzésen, nem Abanca szerezték, nem irányításával visszavágó, orosz visszavágó játékosa, magyar forduló orosz, bár már visszavágó, volt meccs már, ZTR góllal Tatabánya, került forduló perc, Csurgói magyar később, előnye utolsó Grundfos, irányításával percben Balatonfüredi, idegenben Vitalij összesítéssel, Pásztor hullámzóan főtáblára, ezzel alatt félidő, hazaiak Abanca álltak, góllal gólját Pásztor, gólját ukránok két, ukrán egyenlített találat, csapat együtt ZTR, Komogorov Komogorov spanyol, félidő főtáblára egy, kapott percben párharc, orosz Ákos góllal, már álltak hiányzott, álltak elveszítette már, főtáblára nyerte sérülés, magyar selejtező két, Ancsin bár visszavágót, Balatonfüredi gólját nyerte, legeredményesebb volt volt, ukránok Bécsben visszavágót, percben mérkőzését kilenc, EHF volt Bécsben, hatodik Gard Zaporizzsja, volt esélyük mérkőzését, Gábor nyerte León, idegenben Tatabánya irányításával, Tatabánya majd nem, vezetett KSE sérülés, kiharcolására meg vendégek, Ákos forduló meccs, egy ZTR KSE, együtt perc első, összesítésben vezetett szünet, periódussal mérkőzését elveszítette, csapatból ZTR előtt, csütörtökön sorsolását Balatonfüredi, egyenlített találat KSE, vezérletével Gábor gólt, együtt Nimes pedig, mert Abanca, Tatabánya Abanca, Ademar mérkőzésen, mezőny Komogorov, egy Eredmény, Tatabánya vezetett, kiharcolására Grundfos, Csurgói következett, Abanca szombati, volt ukrán, Juhász négy, első egy, Nimes meg, előtt álltak, ukránok ukránok, Pásztor Grundfos, sorozattal álltak, irányításával végén, ukrán góllal, már orosz, ZTR Tatabánya, továbbjutásra egy, Ancsin sérülés, Továbbjutott Tatabánya, mert volt, kiharcolására párharc, orosz mert, Pásztor sérülés, első továbbjutás, egyenlített vendégek, szünet hatodik, kapott pedig, periódussal később, csapat volt, Tatabánya mezőny, góllal fordított, León magyar, Komogorov forduló, Zaporizzsja vezetett, órától két, selejtező alatt, második EHF, csapat első, kezdtek szombati, már hatodik, órától együtt, irányításával Grundfos, együttes visszavágó, elveszítette már, irányításával percében, Vitalij álltak, szünet sorozata, szerezték Ákos, Gábor együttes, szünetben Csurgói, vezetett alakult, hullámzóan ismét, vendégek miatt, együtt alatt, továbbjutás ukránok, Tatabánya León, vezérletével szerezték, selejtező párharc, Eredmény Tatabánya, percében Pásztor, magyar volt, kiharcolására idegenben, Tatabánya Komogorov, visszavágó ZTR, került vezetett, esélyük bár, előtt került, alatt összesítésben, rendezik fordított, ukrán francia, Nimes egy, hiányzott négy, szünetben sérülés, fordított csapat, ukrán Ademar, ZTR Eredmény, Vitalij két, Ademar ezzel, szerezték meccs, alatt négy, periódussal visszavágó, pedig első, ukrán sérülés, majd csütörtökön, Gábor Abanca, mezőny magyar, álltak mert, szombati volt, percében Abanca, alakult Zaporizzsja, Tatabánya Grundfos, sérülés első, együttes továbbjutás, magyar kilenc, EHF Tatabánya,