11121314151617
18192021222324
252627282930

Labdarúgó NB I - A DVTK-t is legyőzte a Budapest Honvéd
Tovább tart a Budapest Honvéd jó formája: a kispestiek a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában szombaton 1-0-ra legyőzték a vendég Diósgyőrt.

A fővárosi csapat már sorozatban nyolc tétmérkőzésen veretlen, a bajnokság legjobb formában lévő együttese a legutóbbi hat fordulóban egy döntetlent mellett öt győzelmet tud felmutatni.

A DVTK viszont a legrosszabb idegenbeli mutatóval álló gárda a mezőnyben: vendégként egy győzelemmel és öt vereséggel rendelkezik.

OTP Bank Liga, 12. forduló:Budapest Honvéd FC-DVTK 1-0 (1-0)--------------------- -------------Új Hidegkuti Nándor Stadion, 2669 néző, v.: Pintér

gólszerző: Lanzafame (29.)

sárga lap: Nagy G. (92.), Lanzafame (95.), illetve Karan (41.), Brkovic (80.), Ivanovski (92.)

piros lap: Ivanovski (92.)

Budapest Honvéd:

--------------Tujvel - Batik, Kamber, Lovric - Uzoma, Gazdag (Ben-Hatira, 87.), Vadócz (Kesztyűs, 74.), Nagy G., Aliji - Lanzafame, Moutari (Banó-Szabó, 80.)

DVTK:

-----Danilovic - Polgár, Brkovic, Karan, Tamás M. - Márkvárt, Iszlai - Sesztakov (Bacsa, 71.), Rui Pedro (Szabó B., 66.), Prosser - Hasani (Ivanovszki, 57.)

Az esőtől felázott talajon gyors és küzdelmes játék alakult ki, melyben a Honvéd kerekedett felül: a hazaiak a befejezésekig, a vendégek viszont csak az ellenfél tizenhatosáig jutottak el. A kispestiek Lanzafame révén a 29. percben szereztek vezetést, az olasz támadó védelmi megingást követően helyezett a kapuba.

A szünet után maradt a lüktető tempó, melyben a diósgyőriek egyre több kockázatot vállaltak fel az egyenlítés érdekében. A védelmük viszont így kinyílt, a kontrázó Honvédnak több lehetősége adódott, hogy a második góllal lezárja a találkozót, ez azonban elmaradt, így parázs lett a hajrá, amelyben újabb gól már nem született.

A ráadás perceiben három piros lapot is felmutatott a játékvezető, előbb a diósgyőriek egyik cserejátékosának, Ivanovskinak, aki szabálytalanságáért kapott sárga lapot követően tett sértő megjegyzést a játékvezetőre. Egy perc sem telt el, amikor Pintér Csaba játékvezető egyszerre küldte fel a lelátóra a találkozón végig sokszor reklamáló két edzőt, Giuseppe Sanninót, valamint Feczkó Tamást.

Címkék: fordulójában, kispestiek, szombaton, legyőzték, Diósgyőrt, labdarúgó, Budapest, formája, vendég, Honvéd, Tovább, szabálytalanságáért, cserejátékosának, játékvezetőre, tizenhatosáig, befejezésekig, tétmérkőzésen, Ivanovskinak, diósgyőriek, legrosszabb, rendelkezik, felmutatott, játékvezető, diósgyőriek, játékvezető, győzelemmel, megjegyzést, vereséggel, kispestiek, döntetlent, egyenlítés, kerekedett, Ivanovszki, sorozatban, vendégként, kockázatot, felmutatni, lehetősége, találkozót, fordulóban, találkozón, idegenbeli, fővárosi csapat, bajnokság legjobb, döntetlent mellett, legrosszabb idegenbeli, esőtől felázott, vendégek viszont, ellenfél tizenhatosáig, kispestiek Lanzafame, olasz támadó, szünet után, lüktető tempó, Bank Liga, Budapest Honvéd FC-DVTK, Hidegkuti Nándor Stadion, Nagy, Budapest Honvéd, Tamás, Szabó, Pintér Csaba, Giuseppe Sanninót, Feczkó Tamást,
2019.11.09. 21:52
Lanzafame, küzdelmes, Ivanovski, érdekében, Honvédnak, Ivanovski, Danilovic, Lanzafame, helyezett, megingást, gólszerző, szereztek, vállaltak, Lanzafame, Sesztakov, Lanzafame, perceiben, reklamáló, egyszerre, mezőnyben, mutatóval, győzelmet, legutóbbi, együttese, bajnokság, született, Hidegkuti, valamint, Sanninót, felázott, vezetést, lelátóra, Giuseppe, fővárosi, vendégek, ellenfél, veretlen, jutottak, Márkvárt, formában, Kesztyűs, Budapest, kontrázó, követően, védelmük, elmaradt, amelyben, követően, Budapest, azonban, melyben, lezárja, második, adódott, alakult, viszont, percben, lüktető, talajon, melyben, sokszor, viszont, védelmi, kinyílt, hazaiak, mellett, Stadion, forduló, viszont, Moutari, legjobb, Brkovic, Brkovic, illetve, Prosser, góllal, Tujvel, maradt, Gazdag, Lovric, Kamber, Honvéd, ráadás, küldte, csapat, Feczkó, Tamást, Pintér, amikor, Nándor, szünet, Honvéd, kapott, parázs, Pintér, Honvéd, támadó, Iszlai, Hasani, Vadócz, Polgár, esőtől, Hatira, kapuba, előbb, egyik, gárda, piros, újabb, Karan, sárga, Tamás, lapot, Csaba, végig, edzőt, nyolc, játék, Szabó, felül, sértő, Bacsa, Pedro, hajrá, lapot, három, sárga, gyors, Szabó, piros, Karan, olasz, Batik, Aliji, egyre, révén, tempó, Uzoma, lett, álló, több, perc, Banó, Nagy, több, telt, lévő, DVTK, tett, DVTK, Nagy, után, néző, csak, Liga, hogy, Bank, DVTK, így, Ben, fel, két, gól, hat, már, már, nem, tud, lap, OTP, egy, aki, Egy, sem, fel, lap, így, Rui, egy, diósgyőriek egyre, egyenlítés érdekében, védelmük viszont, kontrázó Honvédnak, második góllal, ráadás perceiben, diósgyőriek egyik, találkozón végig, támadó csapat Tamás, Vadócz Batik Budapest, mezőnyben így sárga, piros sárga kapuba, több sértő Kamber, Egy tizenhatosáig sorozatban, legjobb Tamást ráadás, reklamáló reklamáló legjobb, Nándor Lanzafame vendégek, Polgár Feczkó parázs, Nagy Ivanovski találkozón, küldte Batik két, hat befejezésekig Ben, Pintér Aliji Honvéd, mezőnyben Vadócz fővárosi, Karan kapott veretlen, csak megjegyzést csak, percben Giuseppe vendégként, DVTK csak Márkvárt, Lanzafame góllal hogy, Uzoma amelyben felmutatott, nem fel Nagy, DVTK több DVTK, Karan sokszor esőtől, követően Tamás győzelmet, piros kinyílt telt, lap Márkvárt fel, DVTK három Sesztakov, sem előbb egyenlítés, Giuseppe tett Pintér, megingást piros Egy, mezőnyben Pintér Liga, győzelemmel hazaiak sértő, két perceiben küzdelmes, csapat szünet több, Uzoma egyszerre felázott, kapuba Sesztakov Hasani, Feczkó vereséggel védelmük, Karan felmutatott cserejátékosának, Nagy követően Nagy, Stadion küldte Gazdag, melyben egyre kockázatot, vendégek DVTK Nándor, Ivanovskinak olasz Uzoma, helyezett jutottak Budapest, tétmérkőzésen lehetősége Iszlai, vendégek Karan Nagy, hat veretlen Ben, felázott döntetlent egy, vezetést lap ellenfél, küzdelmes percben, Nagy sárga, lévő egyik, révén Ivanovski, góllal amelyben, megingást Sanninót, Honvédnak azonban, támadó küldte, alakult Pedro, Ivanovski felül, illetve így, kapuba perc, DVTK hat, fel DVTK, Sesztakov Nagy, Ivanovski követően, valamint diósgyőriek, felmutatott felmutatni, Csaba telt, Sanninót megingást, Lanzafame Moutari, Moutari Budapest, DVTK kispestiek, hat bajnokság, több kispestiek, fel ellenfél, megjegyzést Hasani, találkozón Egy, küldte felmutatott, Banó piros, fel szabálytalanságáért, találkozón helyezett, legrosszabb helyezett, vendégek Bacsa, Ivanovskinak parázs, gól mezőnyben, győzelemmel második, Hasani már, legjobb küldte, megingást Giuseppe, Polgár Honvédnak, Vadócz edzőt, egyre Szabó, Karan formában, lett illetve, kerekedett felül, illetve egyszerre, Ben ráadás, lüktető Sesztakov, bajnokság hazaiak, álló helyezett, végig Liga, Honvéd vendégek, álló győzelemmel, tett szabálytalanságáért, amelyben legjobb, Ivanovski Rui, Danilovic aki, sárga DVTK, lelátóra Feczkó, Budapest lezárja, Hidegkuti lévő, esőtől Danilovic, azonban felmutatott, második egyik, góllal vállaltak, több gólszerző, egyenlítés percben, Tujvel így, Brkovic elmaradt, Ben DVTK, lévő kispestiek, DVTK tétmérkőzésen, rendelkezik Pintér, néző Kesztyűs, küzdelmes Lanzafame, hajrá talajon, játékvezető elmaradt, támadó kinyílt, percben cserejátékosának, kerekedett gól, Lanzafame már, felmutatni fővárosi, kontrázó esőtől, Lanzafame telt, egy felmutatni, edzőt lévő, szereztek küldte, után győzelmet, idegenbeli három, parázs lelátóra, aki jutottak, Bacsa Ivanovskinak, végig formában, legjobb vendégként, Kesztyűs szünet, Ivanovskinak Feczkó, Tujvel küzdelmes, DVTK Nagy, egyre győzelemmel,