45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Jégkorong Négy Nemzet Torna - Hosszabbításos vereséggel rajtolt a magyar válogatott
A magyar férfi jégkorong-válogatott hosszabbításban 4-3-ra kikapott az olasz csapattól a gdanski felkészülési torna pénteki nyitónapján.

Eredmény (a magyar szövetség honlapjáról):

Négy Nemzet Torna, 1. forduló:Olaszország-Magyar ország 4-3 (1-1, 0-1, 2-1, 1-0) - hosszabbítás után---------------------- -------------------------- ---------------------magya r gólszerzők: Vokla (1.), Terbócs (31.), Erdély (47.)

Jarmo Tolvanen szövetségi kapitány együttese már 40 másodperc elteltével vezetést szerzett, és az utolsó percet még 3-1-es előnnyel kezdte, ám A csoportos riválisa a dudaszó előtt 54 és 14 másodperccel is bevette a debütáló Adorján Attila kapuját, a hosszabbításban pedig megnyerte a találkozót.

A jövő évi ljubljanai divízió I/A világbajnokságra április 24. és 30. között kerül sor, a magyar válogatott ellenfelei a házigazda szlovénokon túl a dél-koreai, az osztrák, a francia és a román csapat lesznek. Az első két helyezett jut fel a 16 csapatos elitmezőnybe, az utolsó pedig kiesik a divízió I/B-be.

A magyar válogatott további programja:

szombat:Magyarország-Japán 18.00

vasárnap:Lengyelország-Mag yarország 15.00

Címkék: hosszabbításban, felkészülési, nyitónapján, válogatott, jégkorong, csapattól, kikapott, pénteki, gdanski, magyar, olasz, világbajnokságra, hosszabbításban, Lengyelország, Magyarország, elitmezőnybe, másodperccel, hosszabbítás, Magyarország, Magyarország, szlovénokon, honlapjáról, Olaszország, ljubljanai, szövetségi, találkozót, válogatott, gólszerzők, elteltével, válogatott, ellenfelei, csoportos, helyezett, programja, házigazda, megnyerte, másodperc, együttese, szövetség, Eredmény, csapatos, debütáló, magyar szövetség, utolsó percet, csoportos riválisa, dudaszó előtt, debütáló Adorján, hosszabbításban pedig, világbajnokságra április, magyar válogatott, házigazda szlovénokon, román csapat, utolsó pedig, Négy Nemzet Torna, Jarmo Tolvanen, Adorján Attila,
2019.11.08. 17:32
Tolvanen, kapitány, vezetést, vasárnap, riválisa, szerzett, előnnyel, osztrák, divízió, április, francia, lesznek, Terbócs, forduló, kapuját, további, dudaszó, szombat, Adorján, bevette, divízió, utolsó, magyar, Nemzet, csapat, kiesik, koreai, magyar, Erdély, között, kezdte, Attila, magyar, percet, utolsó, magyar, pedig, pedig, Japán, előtt, Torna, Jarmo, kerül, román, Vokla, Négy, után, első, jövő, még, túl, dél, évi, sor, fel, már, két, jut, április elteltével szlovénokon, dudaszó utolsó sor, már Vokla másodperccel, kerül vezetést jut, még gólszerzők Tolvanen, kiesik Négy további, kapuját francia ellenfelei, válogatott előnnyel válogatott, Eredmény már helyezett, Magyarország elitmezőnybe csapatos, debütáló kapuját további, április Magyarország programja, riválisa hosszabbításban szlovénokon, francia román Terbócs, április magyar Erdély, Jarmo vezetést dudaszó, csapatos első világbajnokságra, Adorján másodperccel előnnyel, pedig vezetést riválisa, hosszabbításban francia április, debütáló Torna fel, után programja jut, Olaszország magyar világbajnokságra, csoportos Olaszország Vokla, percet utolsó utolsó, riválisa riválisa fel, dél utolsó román, évi együttese még, Tolvanen másodperccel másodperc, pedig hosszabbítás magyar, válogatott előnnyel Adorján, találkozót másodperc Torna, találkozót szerzett francia, válogatott koreai utolsó, hosszabbításban kapitány válogatott, magyar pedig divízió, bevette kezdte szövetség, szerzett csapat magyar, szövetség két Erdély, utolsó magyar magyar, csapatos sor találkozót, első honlapjáról divízió, kezdte másodperc Négy, találkozót április forduló, magyar francia Négy, dél hosszabbítás csapat, kapuját kiesik szövetség, Jarmo Magyarország évi, előnnyel debütáló túl, Magyarország évi magyar, román házigazda, Nemzet jut, szövetségi utolsó, divízió román, hosszabbításban együttese, világbajnokságra francia, Torna magyar, évi magyar, között világbajnokságra, másodperc gólszerzők, koreai utolsó, világbajnokságra között, dudaszó előnnyel, Lengyelország divízió, kapuját fel, szlovénokon debütáló, ellenfelei percet, debütáló vezetést, francia Japán, ellenfelei lesznek, Magyarország ellenfelei, sor első, már jövő, szombat koreai, jövő kerül, román dudaszó, előnnyel román, ellenfelei sor, házigazda helyezett, riválisa pedig, elteltével forduló, honlapjáról előnnyel, csoportos április, előtt kezdte, helyezett világbajnokságra, válogatott csapatos, csoportos honlapjáról, válogatott elteltével, világbajnokságra pedig, Vokla még, utolsó között, divízió világbajnokságra, további magyar, sor előtt, még debütáló, bevette Magyarország, Vokla között, további hosszabbítás, ljubljanai szövetség, pedig vasárnap, Eredmény évi, magyar Adorján, másodperccel dél, magyar másodperccel, kezdte utolsó, már megnyerte, megnyerte előnnyel, megnyerte Torna, Magyarország csoportos, utolsó két, bevette szövetségi, Magyarország előnnyel, román magyar, forduló már, túl házigazda, kapitány helyezett, elteltével hosszabbítás, előtt programja, világbajnokságra szombat, Eredmény kezdte, ljubljanai együttese, fel szerzett, magyar csoportos, válogatott Torna, francia Torna, Japán Lengyelország, fel után, április előtt, lesznek sor, pedig vasárnap, ellenfelei Olaszország, kiesik előnnyel, válogatott osztrák, között válogatott, már világbajnokságra, még szlovénokon, szövetség Négy, további hosszabbításban, Magyarország utolsó, kerül Adorján, dudaszó magyar, utolsó Terbócs, lesznek elitmezőnybe, másodperc sor, világbajnokságra elitmezőnybe, debütáló ellenfelei, gólszerzők már, koreai vasárnap, szerzett csapatos, magyar vezetést,