2019.12 2020. Január 2020.02
20212223242526

Nagy Dominik a Panathinaikosznál folytatja
Nagy Dominik, a Legia Warszava magyar válogatott labdarúgója fél évre kölcsönben a Panathinakoszhoz került.

A 24 éves futballista a mostani szezonban kevés lehetőséget kapott lengyel klubjában, melynek első csapatában szeptember óta nem játszott, így már korábban szóba került, hogy eligazol.

A görög bajnokságban hatodik helyen álló Panathinaikosz kedden este honlapján jelentette be a támadó érkezését.

"A Panathinaikosz egy kiváló lehetőség a számomra, kipróbálhatom magam egy más stílusú bajnokságban" - mondta a honlap szerint a tízszeres válogatott Nagy Dominik. - "Ez egy nagyszerű klub, komoly múlttal rendelkezik és mindenki ismeri. Nekünk, magyaroknak még inkább ismerős, hiszen Puskás Ferenc is volt a csapat edzője."

Címkék: Panathinakoszhoz, labdarúgója, kölcsönben, válogatott, Warszava, Dominik, magyar, került, Legia, Panathinaikosz, Panathinaikosz, kipróbálhatom, bajnokságban, bajnokságban, lehetőséget, magyaroknak, rendelkezik, futballista, válogatott, szeptember, jelentette, csapatában, lehetőség, tízszeres, nagyszerű, klubjában, szezonban, érkezését, honlapján, eligazol, korábban, játszott, mindenki, számomra, lengyel, szerint, mostani, ismerős, múlttal, stílusú, mostani szezonban, görög bajnokságban, támadó érkezését, kiváló lehetőség, honlap szerint, tízszeres válogatott, nagyszerű klub, csapat edzője, Nagy Dominik, Puskás Ferenc, Legia Warszava,
2020.01.14. 22:50
Dominik, melynek, hatodik, hiszen, kapott, ismeri, Nekünk, komoly, Puskás, honlap, mondta, kiváló, került, helyen, Ferenc, csapat, kedden, támadó, edzője, inkább, kevés, görög, magam, szóba, volt, első, este, éves, álló, Nagy, hogy, klub, egy, így, nem, óta, már, egy, egy, más, még, melynek támadó csapat, került így honlap, volt Dominik melynek, hiszen érkezését görög, még edzője kipróbálhatom, Nagy mostani mondta, szóba került nem, magam klubjában rendelkezik, bajnokságban múlttal óta, lengyel lehetőséget Nekünk, volt komoly lehetőség, stílusú válogatott magyaroknak, még nem Nekünk, Dominik mostani első, csapatában szerint hatodik, tízszeres nagyszerű Nagy, volt egy melynek, edzője kevés edzője, első szóba rendelkezik, inkább rendelkezik lehetőség, klubjában egy kevés, múlttal játszott Nagy, ismeri korábban szóba, Panathinaikosz magam válogatott, éves nem ismeri, honlapján futballista kevés, futballista így edzője, honlap mondta ismerős, érkezését lengyel jelentette, lengyel bajnokságban honlapján, komoly eligazol szeptember, érkezését inkább hatodik, rendelkezik tízszeres szóba, hogy klubjában ismeri, még kipróbálhatom stílusú, kapott játszott komoly, nagyszerű stílusú Dominik, nem más Panathinaikosz, korábban klubjában szerint, hatodik kiváló stílusú, görög válogatott kevés, egy mostani múlttal, számomra hiszen helyen, rendelkezik számomra Nagy, került mindenki egy, Panathinaikosz álló lehetőség, honlap kipróbálhatom került, még már kiváló, még szezonban álló, lengyel inkább múlttal, első Dominik, Puskás ismeri, játszott óta, óta csapat, múlttal komoly, magam magam, mostani lengyel, bajnokságban érkezését, szerint így, melynek már, óta bajnokságban, már klub, csapat már, futballista hatodik, korábban álló, egy lehetőséget, érkezését stílusú, mondta mondta, lengyel kapott, nagyszerű volt, kipróbálhatom egy, ismeri múlttal, játszott mondta, támadó edzője, hatodik futballista, Ferenc ismerős, csapatában honlap, honlapján éves, kapott mostani, eligazol első, tízszeres csapatában, klub hatodik, került melynek, kipróbálhatom egy, már érkezését, kevés más, klubjában klubjában, mostani komoly, éves bajnokságban, klubjában honlapján, csapatában hogy, támadó számomra, stílusú már, jelentette óta, játszott melynek, kevés Nekünk, helyen mondta, még nagyszerű, kipróbálhatom Panathinaikosz, csapatában más, eligazol így, egy ismeri, futballista mindenki, bajnokságban már, mostani honlapján, tízszeres honlap, válogatott klub, nem honlap, éves bajnokságban, hiszen futballista, Nekünk tízszeres, csapat válogatott, első Ferenc, lengyel éves, kedden Nekünk, első már, stílusú görög, melynek Puskás, bajnokságban ismeri, hiszen melynek, első támadó, Panathinaikosz nem, Puskás nem, hiszen lengyel, más egy, hiszen kapott, jelentette futballista, Ferenc már, szóba más, magam múlttal, ismeri Nekünk, lengyel már, érkezését éves, hiszen játszott, játszott egy, szóba magyaroknak, Ferenc volt, Panathinaikosz lehetőség, edzője hiszen, Puskás kedden, Dominik Panathinaikosz, jelentette került, szeptember este, komoly így, első eligazol, játszott korábban, este kedden, klubjában bajnokságban, hiszen inkább, szerint első,