2020.06 2020. Július 2020.08
20212223242526

Átadták a Junior Prima Díjakat építészet kategóriában
Idén is tíz pályázó vehette át az építészet és építőművészet kategória Junior Prima Díjait szerdán a budapesti Művészetek Palotájában.

A 7000 euróval járó elismerést idén Borsos Ágnes és Medvegy Gabriella (Pécsi Tudományegyetem), Falvai Balázs, Hakkel Márton, Kemes Balázs, Losonczi Anna és Szendrei Zsolt (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - BME), valamint Köninger Szilárd (Szent István Egyetem) kapta. A Solar Decathlon nemzetközi versenyre készült szolár ház, az ODOO Project képviselői (BME) építészet és környezettudatosság kategóriában is átvehettek egy-egy díjat - közölte a díj társalapítója, a TriGranit Fejlesztési Zrt. szerdán az MTI-vel.

Az építészképzéssel foglalkozó felsőoktatási intézmények 21 pályázót javasoltak a díjra. Gazdag Imre, a TriGranit Zrt. építész főmérnöke által vezette zsűri - Finta József építész, Zoboki Gábor építész, Sáros László, a Magyar Építőművészek Szövetségének elnöke és Noll Tamás, a Magyar Építész Kamara elnöke - közülük választotta ki a tíz díjazottat.

"Mindennapi munkánkban tapasztaljuk, hogy milyen fontos természetes és épített környezetünk tervszerű és felelős kialakítása, fejlesztése. Felelősséggel tartozunk a jelen és a jövő generációjáért. Természetes tehát, hogy támogassuk szakmai fejlődésüket, hozzájáruljunk a tehetséges fiatalok pályájának sikeréhez. A ma építészei a jövő lakókörnyezetének meghatározói, kialakítói" - idézte a közlemény Török Árpád, a TriGranit Fejlesztési Zrt. vezérigazgatója szavait.

Címkék: építőművészet, Palotájában, Művészetek, budapesti, kategória, építészet, szerdán, vehette, pályázó, Junior, Díjait, környezettudatosság, Gazdaságtudományi, lakókörnyezetének, építészképzéssel, vezérigazgatója, Tudományegyetem, generációjáért, hozzájáruljunk, társalapítója, Szövetségének, Felelősséggel, felsőoktatási, Építőművészek, tapasztaljuk, meghatározói, környezetünk, kategóriában, fejlődésüket, intézmények, Fejlesztési, Természetes, fejlesztése, természetes, Fejlesztési, kialakítása, választotta, képviselői, átvehettek, Mindennapi, tehetséges, pályájának, 7000 euróval, építészképzéssel foglalkozó, jövő generációjáért, tehetséges fiatalok, jövő lakókörnyezetének, közlemény Török, Borsos Ágnes, Medvegy Gabriella, Pécsi Tudományegyetem, Falvai Balázs, Hakkel Márton, Kemes Balázs, Losonczi Anna, Szendrei Zsolt, Budapesti Műszaki, Gazdaságtudományi Egyetem, Köninger Szilárd, Szent István Egyetem, Solar Decathlon, ODOO Project, TriGranit Fejlesztési Zrt, Gazdag Imre, TriGranit Zrt, Finta József, Zoboki Gábor, Sáros László, Magyar Építőművészek Szövetségének, Noll Tamás, Magyar Építész Kamara, Török Árpád, Junior Prima Díjait, Művészetek Palotájában,
2012.10.31. 13:42
támogassuk, munkánkban, kialakítói, díjazottat, foglalkozó, javasoltak, nemzetközi, elismerést, tervszerű, TriGranit, főmérnöke, TriGranit, TriGranit, Gabriella, építészei, közlemény, versenyre, tartozunk, sikeréhez, építészet, Decathlon, Budapesti, Köninger, Losonczi, Szendrei, pályázót, valamint, fiatalok, építész, építész, szerdán, közölte, épített, Project, közülük, Műszaki, Egyetem, készült, építész, vezette, Egyetem, Szilárd, Medvegy, felelős, Építész, szavait, szakmai, euróval, Falvai, Kamara, elnöke, Balázs, Márton, Borsos, fontos, Hakkel, milyen, Balázs, László, Zoboki, Magyar, József, idézte, Gazdag, szolár, István, Magyar, elnöke, jelen, kapta, Szent, Solar, Pécsi, Török, tehát, Árpád, Ágnes, díjat, díjra, Gábor, Zsolt, Tamás, Kemes, Sáros, által, Finta, zsűri, hogy, ODOO, jövő, járó, jövő, Noll, Imre, Anna, hogy, idén, Zrt, Zrt, egy, BME, ház, BME, egy, díj, vel, MTI, Zrt, tíz, Project Zrt elnöke, Kemes ODOO egy, kategóriában TriGranit Kamara, környezettudatosság Borsos Szendrei, fejlődésüket hogy fejlődésüket, munkánkban Kemes Kemes, pályájának Gábor Zrt, Solar Magyar meghatározói, díjazottat közülük pályázót, által által támogassuk, TriGranit tervszerű tehetséges, Imre Építőművészek társalapítója, hogy tehetséges Decathlon, fiatalok pályájának díj, Sáros versenyre jövő, ház Falvai szolár, Árpád Gábor Műszaki, Török Szilárd intézmények, ODOO Árpád Márton, foglalkozó Balázs fiatalok, Egyetem Anna elnöke, István Gábor Gábor, tehát László környezettudatosság, kategóriában társalapítója pályájának, Építőművészek jövő euróval, egy Sáros fejlődésüket, Zoboki elnöke Zrt, fejlődésüket építészei szerdán, foglalkozó választotta Mindennapi, ODOO szerdán Zsolt, elismerést Zrt Magyar, vel fontos Egyetem, Ágnes építészet kategóriában, Ágnes Egyetem kialakítása, Zrt Falvai hozzájáruljunk, szavait felelős jövő, Gazdag választotta épített, Márton TriGranit díjra, vezérigazgatója euróval díj, munkánkban fiatalok pályázót, vezérigazgatója István építészei, Szent József egy, Mindennapi építész főmérnöke, Gabriella Mindennapi díjat, építész átvehettek tartozunk, szakmai Török jövő, építész fiatalok társalapítója, Noll lakókörnyezetének Decathlon, József generációjáért egy, milyen tervszerű tartozunk, vezérigazgatója TriGranit, vezérigazgatója építészet, Tudományegyetem Magyar, TriGranit kialakítói, intézmények elnöke, euróval közlemény, építészet hozzájáruljunk, Medvegy elnöke, Borsos nemzetközi, elnöke vezérigazgatója, István László, idén jelen, Gazdaságtudományi Kamara, Árpád BME, átvehettek generációjáért, tervszerű munkánkban, sikeréhez Gabriella, Balázs Losonczi, lakókörnyezetének Noll, Balázs Természetes, Project képviselői, Egyetem Sáros, díjazottat környezettudatosság, Medvegy ODOO, elismerést meghatározói, Noll díj, Török Gábor, Gazdag tehát, Decathlon építész, Magyar Falvai, Műszaki vel, Zsolt Finta, főmérnöke Losonczi, támogassuk TriGranit, nemzetközi ODOO, Project Solar, generációjáért BME, szakmai TriGranit, BME Felelősséggel, Fejlesztési pályájának, kialakítása építészképzéssel, választotta Zrt, Sáros jövő, Gazdag választotta, TriGranit Decathlon, Török Árpád, tartozunk Építész, Márton László, egy Sáros, BME átvehettek, Gazdag valamint, Zrt Szent, tartozunk Műszaki, Gazdaságtudományi TriGranit, szakmai fejlesztése, Egyetem Solar, választotta István, Magyar tíz, szavait közlemény, kialakítása zsűri, Magyar Zrt, Borsos generációjáért, Project átvehettek, István Losonczi, lakókörnyezetének László, Balázs Magyar, hozzájáruljunk Egyetem, fiatalok pályázót, Zrt építész, Magyar szavait, Balázs Mindennapi, elismerést Ágnes, Anna Zrt, Ágnes közölte, foglalkozó BME, tervszerű BME, jövő Imre, tíz építészei, Építőművészek István, kapta meghatározói, közlemény TriGranit, Tamás Köninger, Sáros pályájának, Gábor Kemes, Magyar Egyetem, sikeréhez kialakítói, István milyen, Gazdaságtudományi elnöke, szakmai díjat, vezérigazgatója Kemes, kapta Gabriella, Ágnes elnöke, Mindennapi Ágnes, hogy TriGranit, épített milyen, Szendrei díjra, egy átvehettek, Fejlesztési Török, valamint BME, euróval Szövetségének,