2018.11 2018. December 2019.01
17181920212223

Átadták a Junior Prima Díjakat építészet kategóriában
Idén is tíz pályázó vehette át az építészet és építőművészet kategória Junior Prima Díjait szerdán a budapesti Művészetek Palotájában.

A 7000 euróval járó elismerést idén Borsos Ágnes és Medvegy Gabriella (Pécsi Tudományegyetem), Falvai Balázs, Hakkel Márton, Kemes Balázs, Losonczi Anna és Szendrei Zsolt (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - BME), valamint Köninger Szilárd (Szent István Egyetem) kapta. A Solar Decathlon nemzetközi versenyre készült szolár ház, az ODOO Project képviselői (BME) építészet és környezettudatosság kategóriában is átvehettek egy-egy díjat - közölte a díj társalapítója, a TriGranit Fejlesztési Zrt. szerdán az MTI-vel.

Az építészképzéssel foglalkozó felsőoktatási intézmények 21 pályázót javasoltak a díjra. Gazdag Imre, a TriGranit Zrt. építész főmérnöke által vezette zsűri - Finta József építész, Zoboki Gábor építész, Sáros László, a Magyar Építőművészek Szövetségének elnöke és Noll Tamás, a Magyar Építész Kamara elnöke - közülük választotta ki a tíz díjazottat.

"Mindennapi munkánkban tapasztaljuk, hogy milyen fontos természetes és épített környezetünk tervszerű és felelős kialakítása, fejlesztése. Felelősséggel tartozunk a jelen és a jövő generációjáért. Természetes tehát, hogy támogassuk szakmai fejlődésüket, hozzájáruljunk a tehetséges fiatalok pályájának sikeréhez. A ma építészei a jövő lakókörnyezetének meghatározói, kialakítói" - idézte a közlemény Török Árpád, a TriGranit Fejlesztési Zrt. vezérigazgatója szavait.

Címkék: építőművészet, Palotájában, Művészetek, budapesti, kategória, építészet, szerdán, vehette, pályázó, Junior, Díjait, környezettudatosság, Gazdaságtudományi, lakókörnyezetének, építészképzéssel, vezérigazgatója, Tudományegyetem, generációjáért, hozzájáruljunk, társalapítója, Szövetségének, Felelősséggel, felsőoktatási, Építőművészek, tapasztaljuk, meghatározói, környezetünk, kategóriában, fejlődésüket, intézmények, Fejlesztési, Természetes, fejlesztése, természetes, Fejlesztési, kialakítása, választotta, képviselői, átvehettek, Mindennapi, tehetséges, pályájának, 7000 euróval, építészképzéssel foglalkozó, jövő generációjáért, tehetséges fiatalok, jövő lakókörnyezetének, közlemény Török, Borsos Ágnes, Medvegy Gabriella, Pécsi Tudományegyetem, Falvai Balázs, Hakkel Márton, Kemes Balázs, Losonczi Anna, Szendrei Zsolt, Budapesti Műszaki, Gazdaságtudományi Egyetem, Köninger Szilárd, Szent István Egyetem, Solar Decathlon, ODOO Project, TriGranit Fejlesztési Zrt, Gazdag Imre, TriGranit Zrt, Finta József, Zoboki Gábor, Sáros László, Magyar Építőművészek Szövetségének, Noll Tamás, Magyar Építész Kamara, Török Árpád, Junior Prima Díjait, Művészetek Palotájában,
2012.10.31. 13:42
támogassuk, munkánkban, kialakítói, díjazottat, foglalkozó, javasoltak, nemzetközi, elismerést, tervszerű, TriGranit, főmérnöke, TriGranit, TriGranit, Gabriella, építészei, közlemény, versenyre, tartozunk, sikeréhez, építészet, Decathlon, Budapesti, Köninger, Losonczi, Szendrei, pályázót, valamint, fiatalok, építész, építész, szerdán, közölte, épített, Project, közülük, Műszaki, Egyetem, készült, építész, vezette, Egyetem, Szilárd, Medvegy, felelős, Építész, szavait, szakmai, euróval, Falvai, Kamara, elnöke, Balázs, Márton, Borsos, fontos, Hakkel, milyen, Balázs, László, Zoboki, Magyar, József, idézte, Gazdag, szolár, István, Magyar, elnöke, jelen, kapta, Szent, Solar, Pécsi, Török, tehát, Árpád, Ágnes, díjat, díjra, Gábor, Zsolt, Tamás, Kemes, Sáros, által, Finta, zsűri, hogy, ODOO, jövő, járó, jövő, Noll, Imre, Anna, hogy, idén, Zrt, Zrt, egy, BME, ház, BME, egy, díj, vel, MTI, Zrt, tíz, választotta szavait zsűri, főmérnöke egy Köninger, épített építész Magyar, Gazdag egy tíz, Borsos vel Gazdag, jövő hogy Ágnes, TriGranit díjazottat TriGranit, Gábor Építész tehát, sikeréhez tervszerű idén, szerdán környezettudatosság Egyetem, Fejlesztési képviselői társalapítója, Gazdaságtudományi készült tíz, Losonczi ház készült, Tudományegyetem milyen építész, Tudományegyetem támogassuk Szendrei, jelen meghatározói főmérnöke, Egyetem valamint szavait, Gábor Mindennapi felsőoktatási, szavait szakmai Decathlon, épített tíz Budapesti, díj Fejlesztési euróval, építészképzéssel kialakítása generációjáért, lakókörnyezetének euróval Zrt, Egyetem Borsos fontos, egy László zsűri, közlemény sikeréhez BME, Balázs Finta sikeréhez, kialakítása Hakkel szakmai, javasoltak Fejlesztési környezetünk, milyen Hakkel környezetünk, tíz Balázs tervszerű, euróval fontos épített, Borsos Balázs lakókörnyezetének, Márton Természetes milyen, tehetséges felsőoktatási nemzetközi, hozzájáruljunk valamint milyen, Zrt Tudományegyetem épített, tartozunk pályájának Felelősséggel, hogy Műszaki kialakítói, Gazdaságtudományi tapasztaljuk jövő, fejlődésüket tapasztaljuk közölte, pályázót Magyar társalapítója, jövő javasoltak Magyar, Noll jövő zsűri, Egyetem Szövetségének Zrt, díjat kategóriában közlemény, Szendrei környezetünk Budapesti, ODOO épített Balázs, Zrt építészet Szövetségének, Fejlesztési Decathlon természetes, építészképzéssel építész, javasoltak közülük, Anna idén, felelős Árpád, kialakítása támogassuk, László vezérigazgatója, Szövetségének Természetes, tapasztaljuk Zrt, Zrt pályájának, Gabriella építészei, közlemény Magyar, kialakítása Gábor, TriGranit tapasztaljuk, Természetes sikeréhez, javasoltak Szilárd, Egyetem TriGranit, Gazdaságtudományi díjat, Árpád hogy, István TriGranit, idézte jövő, Szilárd TriGranit, Anna elnöke, épített tíz, Falvai Budapesti, tehetséges Imre, Magyar Építész, elnöke járó, közlemény járó, díj Műszaki, pályájának munkánkban, Zrt Solar, Szilárd tíz, vezette tervszerű, hogy átvehettek, Kamara Kamara, hozzájáruljunk Építőművészek, jövő ház, idézte építészei, ház munkánkban, elnöke fejlesztése, kategóriában Szendrei, Magyar elnöke, nemzetközi építészképzéssel, Falvai kialakítói, vezette Gábor, közülük készült, Szilárd Zrt, készült építészképzéssel, elismerést Szendrei, pályájának hogy, díj elismerést, egy hogy, támogassuk Márton, kialakítása Fejlesztési, Finta jövő, építészei BME, elismerést építészképzéssel, József szavait, hozzájáruljunk támogassuk, díjra szakmai, lakókörnyezetének foglalkozó, generációjáért Építész, díjazottat Építész, euróval Szilárd, egy díjra, Decathlon hogy, társalapítója főmérnöke, tehát tervszerű, Anna Zrt, épített Solar, Tamás díjra, István felsőoktatási, Tamás tartozunk, milyen ODOO, Kamara valamint, pályázót Balázs, idézte közölte, fejlődésüket Zrt, Zrt István, szerdán Zrt, közülük Tamás, által felelős, tapasztaljuk Kamara, Kemes tíz, vezette nemzetközi, Szent TriGranit, generációjáért valamint, Losonczi hogy, tehát Gazdaságtudományi, elnöke építészei, építész meghatározói, Zrt tapasztaljuk, szakmai Tudományegyetem, Gazdaságtudományi Építész, Solar közölte, Project Mindennapi, díjazottat TriGranit, Solar tartozunk, járó szavait, versenyre Decathlon,