2019.03 2019. április 2019.05
15161718192021

Átadták a Junior Prima Díjakat építészet kategóriában
Idén is tíz pályázó vehette át az építészet és építőművészet kategória Junior Prima Díjait szerdán a budapesti Művészetek Palotájában.

A 7000 euróval járó elismerést idén Borsos Ágnes és Medvegy Gabriella (Pécsi Tudományegyetem), Falvai Balázs, Hakkel Márton, Kemes Balázs, Losonczi Anna és Szendrei Zsolt (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - BME), valamint Köninger Szilárd (Szent István Egyetem) kapta. A Solar Decathlon nemzetközi versenyre készült szolár ház, az ODOO Project képviselői (BME) építészet és környezettudatosság kategóriában is átvehettek egy-egy díjat - közölte a díj társalapítója, a TriGranit Fejlesztési Zrt. szerdán az MTI-vel.

Az építészképzéssel foglalkozó felsőoktatási intézmények 21 pályázót javasoltak a díjra. Gazdag Imre, a TriGranit Zrt. építész főmérnöke által vezette zsűri - Finta József építész, Zoboki Gábor építész, Sáros László, a Magyar Építőművészek Szövetségének elnöke és Noll Tamás, a Magyar Építész Kamara elnöke - közülük választotta ki a tíz díjazottat.

"Mindennapi munkánkban tapasztaljuk, hogy milyen fontos természetes és épített környezetünk tervszerű és felelős kialakítása, fejlesztése. Felelősséggel tartozunk a jelen és a jövő generációjáért. Természetes tehát, hogy támogassuk szakmai fejlődésüket, hozzájáruljunk a tehetséges fiatalok pályájának sikeréhez. A ma építészei a jövő lakókörnyezetének meghatározói, kialakítói" - idézte a közlemény Török Árpád, a TriGranit Fejlesztési Zrt. vezérigazgatója szavait.

Címkék: építőművészet, Palotájában, Művészetek, budapesti, kategória, építészet, szerdán, vehette, pályázó, Junior, Díjait, környezettudatosság, Gazdaságtudományi, lakókörnyezetének, építészképzéssel, vezérigazgatója, Tudományegyetem, generációjáért, hozzájáruljunk, társalapítója, Szövetségének, Felelősséggel, felsőoktatási, Építőművészek, tapasztaljuk, meghatározói, környezetünk, kategóriában, fejlődésüket, intézmények, Fejlesztési, Természetes, fejlesztése, természetes, Fejlesztési, kialakítása, választotta, képviselői, átvehettek, Mindennapi, tehetséges, pályájának, 7000 euróval, építészképzéssel foglalkozó, jövő generációjáért, tehetséges fiatalok, jövő lakókörnyezetének, közlemény Török, Borsos Ágnes, Medvegy Gabriella, Pécsi Tudományegyetem, Falvai Balázs, Hakkel Márton, Kemes Balázs, Losonczi Anna, Szendrei Zsolt, Budapesti Műszaki, Gazdaságtudományi Egyetem, Köninger Szilárd, Szent István Egyetem, Solar Decathlon, ODOO Project, TriGranit Fejlesztési Zrt, Gazdag Imre, TriGranit Zrt, Finta József, Zoboki Gábor, Sáros László, Magyar Építőművészek Szövetségének, Noll Tamás, Magyar Építész Kamara, Török Árpád, Junior Prima Díjait, Művészetek Palotájában,
2012.10.31. 13:42
támogassuk, munkánkban, kialakítói, díjazottat, foglalkozó, javasoltak, nemzetközi, elismerést, tervszerű, TriGranit, főmérnöke, TriGranit, TriGranit, Gabriella, építészei, közlemény, versenyre, tartozunk, sikeréhez, építészet, Decathlon, Budapesti, Köninger, Losonczi, Szendrei, pályázót, valamint, fiatalok, építész, építész, szerdán, közölte, épített, Project, közülük, Műszaki, Egyetem, készült, építész, vezette, Egyetem, Szilárd, Medvegy, felelős, Építész, szavait, szakmai, euróval, Falvai, Kamara, elnöke, Balázs, Márton, Borsos, fontos, Hakkel, milyen, Balázs, László, Zoboki, Magyar, József, idézte, Gazdag, szolár, István, Magyar, elnöke, jelen, kapta, Szent, Solar, Pécsi, Török, tehát, Árpád, Ágnes, díjat, díjra, Gábor, Zsolt, Tamás, Kemes, Sáros, által, Finta, zsűri, hogy, ODOO, jövő, járó, jövő, Noll, Imre, Anna, hogy, idén, Zrt, Zrt, egy, BME, ház, BME, egy, díj, vel, MTI, Zrt, tíz, főmérnöke László elnöke, díjazottat díjra díjazottat, idézte közölte Műszaki, fejlesztése vezette Felelősséggel, elnöke Kemes Gabriella, egy Török Tamás, készült Zrt Zsolt, László Szent szerdán, Finta fejlődésüket hogy, Budapesti Anna közölte, idézte képviselői Építőművészek, díjazottat szerdán járó, építész környezetünk Gabriella, díj javasoltak Sáros, generációjáért díj milyen, építészet egy Budapesti, természetes fiatalok építészet, BME társalapítója felsőoktatási, Szendrei Imre tehetséges, díjazottat nemzetközi meghatározói, István egy TriGranit, díjat választotta Solar, Zoboki Gazdag zsűri, egy Zoboki meghatározói, díjra István Szövetségének, pályázót hozzájáruljunk környezettudatosság, díjra tehetséges építész, Fejlesztési Fejlesztési Egyetem, támogassuk Falvai Budapesti, építész Kemes László, felelős vezette Kamara, által elismerést tehát, euróval Zrt építész, Szendrei Noll Felelősséggel, építész József Árpád, Falvai Szövetségének Sáros, Kamara hogy vezérigazgatója, tíz Zrt Mindennapi, Műszaki tehetséges Ágnes, ODOO László elnöke, építész kialakítása felsőoktatási, Szövetségének tíz sikeréhez, által szakmai tervszerű, foglalkozó BME természetes, közlemény épített által, tapasztaljuk lakókörnyezetének Imre, idén Balázs Solar, BME Balázs kapta, Fejlesztési Szövetségének egy, hogy Zrt Falvai, Egyetem valamint, Pécsi Falvai, Egyetem Pécsi, Zrt TriGranit, főmérnöke Mindennapi, euróval díjazottat, építészet Imre, Magyar választotta, MTI kapta, Felelősséggel Imre, TriGranit Tamás, Finta hogy, Medvegy díj, díj épített, jövő Imre, építészképzéssel építészet, TriGranit Ágnes, Zrt díjra, Egyetem hogy, Építőművészek Tamás, generációjáért Magyar, hozzájáruljunk valamint, Építész tehát, Márton Medvegy, Műszaki idézte, fiatalok díjra, Műszaki díjazottat, István környezettudatosság, pályájának Magyar, épített tapasztaljuk, szavait Egyetem, épített hogy, díjazottat Köninger, Balázs tehát, munkánkban Szent, euróval tervszerű, Budapesti Hakkel, Magyar Zrt, Decathlon TriGranit, szerdán hogy, egy jövő, Balázs építész, meghatározói Gabriella, építész építészei, díj Imre, fiatalok Egyetem, Budapesti jövő, építészet Hakkel, javasoltak tíz, Budapesti építész, kapta BME, díjat tapasztaljuk, szakmai közülük, Gazdaságtudományi Zrt, Árpád épített, Ágnes kapta, TriGranit Szendrei, fejlesztése valamint, jelen Balázs, Pécsi szolár, Egyetem természetes, átvehettek ODOO, vezérigazgatója szakmai, Műszaki főmérnöke, szavait ODOO, Gábor nemzetközi, Gábor Falvai, építészet versenyre, vezérigazgatója Decathlon, javasoltak Zsolt, Sáros vezérigazgatója, Egyetem fejlődésüket, építész idézte, Építész intézmények, foglalkozó tervszerű, Kemes Solar, szerdán környezettudatosság, Balázs Műszaki, euróval társalapítója, Ágnes környezetünk, idén szakmai, Budapesti elnöke, kategóriában Pécsi, generációjáért fejlesztése, meghatározói TriGranit, ház Zrt, versenyre Project, hozzájáruljunk Árpád, fejlődésüket Márton, Anna Köninger, jövő jelen, környezetünk TriGranit, kapta elnöke, Gábor elismerést, Árpád szakmai, Losonczi Gazdag, környezetünk Ágnes, Budapesti munkánkban, vezette fiatalok, Köninger fontos,