2019.09 2019. Október 2019.11
14151617181920

Átadták a Junior Prima Díjakat építészet kategóriában
Idén is tíz pályázó vehette át az építészet és építőművészet kategória Junior Prima Díjait szerdán a budapesti Művészetek Palotájában.

A 7000 euróval járó elismerést idén Borsos Ágnes és Medvegy Gabriella (Pécsi Tudományegyetem), Falvai Balázs, Hakkel Márton, Kemes Balázs, Losonczi Anna és Szendrei Zsolt (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - BME), valamint Köninger Szilárd (Szent István Egyetem) kapta. A Solar Decathlon nemzetközi versenyre készült szolár ház, az ODOO Project képviselői (BME) építészet és környezettudatosság kategóriában is átvehettek egy-egy díjat - közölte a díj társalapítója, a TriGranit Fejlesztési Zrt. szerdán az MTI-vel.

Az építészképzéssel foglalkozó felsőoktatási intézmények 21 pályázót javasoltak a díjra. Gazdag Imre, a TriGranit Zrt. építész főmérnöke által vezette zsűri - Finta József építész, Zoboki Gábor építész, Sáros László, a Magyar Építőművészek Szövetségének elnöke és Noll Tamás, a Magyar Építész Kamara elnöke - közülük választotta ki a tíz díjazottat.

"Mindennapi munkánkban tapasztaljuk, hogy milyen fontos természetes és épített környezetünk tervszerű és felelős kialakítása, fejlesztése. Felelősséggel tartozunk a jelen és a jövő generációjáért. Természetes tehát, hogy támogassuk szakmai fejlődésüket, hozzájáruljunk a tehetséges fiatalok pályájának sikeréhez. A ma építészei a jövő lakókörnyezetének meghatározói, kialakítói" - idézte a közlemény Török Árpád, a TriGranit Fejlesztési Zrt. vezérigazgatója szavait.

Címkék: építőművészet, Palotájában, Művészetek, budapesti, kategória, építészet, szerdán, vehette, pályázó, Junior, Díjait, környezettudatosság, Gazdaságtudományi, lakókörnyezetének, építészképzéssel, vezérigazgatója, Tudományegyetem, generációjáért, hozzájáruljunk, társalapítója, Szövetségének, Felelősséggel, felsőoktatási, Építőművészek, tapasztaljuk, meghatározói, környezetünk, kategóriában, fejlődésüket, intézmények, Fejlesztési, Természetes, fejlesztése, természetes, Fejlesztési, kialakítása, választotta, képviselői, átvehettek, Mindennapi, tehetséges, pályájának, 7000 euróval, építészképzéssel foglalkozó, jövő generációjáért, tehetséges fiatalok, jövő lakókörnyezetének, közlemény Török, Borsos Ágnes, Medvegy Gabriella, Pécsi Tudományegyetem, Falvai Balázs, Hakkel Márton, Kemes Balázs, Losonczi Anna, Szendrei Zsolt, Budapesti Műszaki, Gazdaságtudományi Egyetem, Köninger Szilárd, Szent István Egyetem, Solar Decathlon, ODOO Project, TriGranit Fejlesztési Zrt, Gazdag Imre, TriGranit Zrt, Finta József, Zoboki Gábor, Sáros László, Magyar Építőművészek Szövetségének, Noll Tamás, Magyar Építész Kamara, Török Árpád, Junior Prima Díjait, Művészetek Palotájában,
2012.10.31. 13:42
támogassuk, munkánkban, kialakítói, díjazottat, foglalkozó, javasoltak, nemzetközi, elismerést, tervszerű, TriGranit, főmérnöke, TriGranit, TriGranit, Gabriella, építészei, közlemény, versenyre, tartozunk, sikeréhez, építészet, Decathlon, Budapesti, Köninger, Losonczi, Szendrei, pályázót, valamint, fiatalok, építész, építész, szerdán, közölte, épített, Project, közülük, Műszaki, Egyetem, készült, építész, vezette, Egyetem, Szilárd, Medvegy, felelős, Építész, szavait, szakmai, euróval, Falvai, Kamara, elnöke, Balázs, Márton, Borsos, fontos, Hakkel, milyen, Balázs, László, Zoboki, Magyar, József, idézte, Gazdag, szolár, István, Magyar, elnöke, jelen, kapta, Szent, Solar, Pécsi, Török, tehát, Árpád, Ágnes, díjat, díjra, Gábor, Zsolt, Tamás, Kemes, Sáros, által, Finta, zsűri, hogy, ODOO, jövő, járó, jövő, Noll, Imre, Anna, hogy, idén, Zrt, Zrt, egy, BME, ház, BME, egy, díj, vel, MTI, Zrt, tíz, Zrt fejlesztése fontos, Zoboki Építőművészek TriGranit, tíz László díjat, hogy elnöke Finta, Árpád ház Köninger, fejlődésüket épített díjat, jövő hogy Kemes, Imre Magyar vezette, Medvegy fontos zsűri, egy tervszerű Ágnes, épített átvehettek Zrt, társalapítója zsűri lakókörnyezetének, sikeréhez zsűri Magyar, fejlődésüket István építészet, egy épített TriGranit, versenyre Kamara Árpád, kategóriában szerdán idézte, Zrt közlemény építészet, építész ODOO vel, elismerést Sáros foglalkozó, generációjáért nemzetközi közölte, vel közlemény TriGranit, Zrt szolár intézmények, Zoboki Kemes Sáros, környezettudatosság Ágnes nemzetközi, TriGranit környezetünk hogy, Szövetségének támogassuk tervszerű, Pécsi fejlesztése fontos, tapasztaljuk elnöke közülük, Szövetségének jövő tervszerű, építészei hogy szakmai, Ágnes jövő Imre, társalapítója jövő Kamara, képviselői Egyetem Köninger, környezettudatosság Egyetem fejlesztése, elismerést által javasoltak, fejlődésüket Anna készült, pályázót Balázs László, lakókörnyezetének Szent támogassuk, Egyetem Zsolt felsőoktatási, Ágnes kategóriában MTI, építészei Imre jövő, tehetséges ház Szent, díjra Fejlesztési munkánkban, Fejlesztési Természetes Török, Gabriella fiatalok Falvai, elnöke Építész közülük, Szövetségének ház tapasztaljuk, jelen egy által, egy közölte milyen, lakókörnyezetének tehetséges, Pécsi környezettudatosság, felelős milyen, jövő Török, Kamara elnöke, felelős jelen, Sáros elnöke, ODOO euróval, építészképzéssel elismerést, intézmények Borsos, Sáros Borsos, Gazdag Árpád, Magyar Köninger, Szent Medvegy, TriGranit Fejlesztési, Természetes építészei, Köninger Noll, közlemény Zrt, Egyetem képviselői, idézte Építőművészek, díjat átvehettek, Tamás Márton, Anna Magyar, fejlesztése Zrt, egy TriGranit, Medvegy Török, Anna átvehettek, Egyetem Balázs, Kamara munkánkban, kategóriában Imre, pályázót javasoltak, pályájának díjra, Természetes szavait, Magyar József, Pécsi építészet, Török Egyetem, euróval szavait, környezetünk Project, Mindennapi nemzetközi, Köninger intézmények, szakmai hogy, Noll közölte, meghatározói Losonczi, Tudományegyetem szolár, milyen fejlesztése, Kamara építészképzéssel, fiatalok Gábor, Kemes euróval, versenyre vezette, pályájának felsőoktatási, járó díj, Márton építész, Egyetem elnöke, Anna kapta, díj elismerést, hogy Medvegy, választotta Szent, díj TriGranit, kategóriában Gazdaságtudományi, díj Pécsi, Fejlesztési Építész, Árpád Balázs, közlemény Kamara, Természetes Gazdag, felsőoktatási Decathlon, tehát ház, közlemény tartozunk, Köninger hogy, generációjáért elismerést, Falvai Gazdaságtudományi, szakmai fiatalok, felelős Solar, Természetes vezette, lakókörnyezetének javasoltak, Szilárd Zrt, környezettudatosság István, Medvegy Ágnes, elismerést jövő, versenyre építész, felelős fiatalok, Gábor TriGranit, Decathlon fejlődésüket, Balázs Török, vel szolár, építészképzéssel szavait, Magyar Kamara, egy munkánkban, TriGranit meghatározói, Pécsi építészei, építészet javasoltak, TriGranit építészet, ház zsűri, fejlődésüket támogassuk, Magyar Project, Zoboki munkánkban, Noll szerdán, Szilárd díjazottat, Falvai fejlesztése, Zrt szavait, Finta Gazdaságtudományi,