15161718192021
22232425262728
2930

Miami tenisztorna - Fucsovics nem jutott a 32 közé
Fucsovics Márton 29. kiemeltként nem jutott a legjobb 32 közé a Miamiban zajló keménypályás tenisztornán, miután pénteken három szettben kikapott Felix Auger-Aliassimetől.

Az első szettben a világranglistán 57. kanadai 5:4-es előnyéig mindenki hozta saját adogatását, ám ekkor Fucsovics hibázott, Auger-Aliassime pedig lezárta a negyven perces játszmát.

A folytatásban azonban rögtön brékkel indított a rangsorban 36. nyíregyházi játékos, aki viszont elbukta második és harmadik szervagémjét, így a rivális 4:2-re ellépett. Fucsovics viszont két brékkel és saját sikeres adogatásával fordított, majd az 57 perces szett megnyerésével egyenlített.

Ezt követően azonban Auger-Aliassime nem hagyott kétséget a győztes kiléte felől: a záró játszmát fél óra alatt, vesztett játék nélkül besöpörte, s 2 óra 8 perc után a legjobb 32 közé jutott.

Eredmények, 2. forduló (a 32 közé jutásért):

férfiak, 8,4 millió dollár (2,35 milliárd forint) összdíjazás:

-------------------------- -------------------------- ----------Felix Auger-Aliassime (kanadai) - Fucsovics Márton (29.) 6:4, 4:6, 6:0

korábban:Lajovic (szerb)-Nisikori (japán, 5.) 2:6, 6:2, 6:3Raonic (kanadai, 12.)-Marterer (német) játék nélkülEdmund (brit, 19.)-Ivaska (fehérorosz) 6:3, 6:2Chardy (francia)-Simon (francia, 23.) 6:4, 6:2Coric (horvát)-Carballes Baena (spanyol) 7:6 (9-7), 0:6, 6:2Baszilasvili (georgiai)-M. Zverev (német) 6:3, 6:2Delbonis (argentin)-Millman (ausztrál) 7:5, 3:6, 7:6 (7-2)

korábban:

nők, 9 millió dollár (2,5 milliárd forint) összdíjazás:

-------------------------- -------------------------- ---Oszaka (japán, 1.)-Wickmayer (belga) 6:0, 6:7 (3-7), 6:1Tomljanovic (ausztrál)-Szabalenka (fehérorosz, 9.) 6:3, 6:4Kaszatkina (orosz, 14.)-Gauff (amerikai) 6:3, 6:2Mertens (belga, 16.)-Parmentier (francia) 6:2, 7:5Kontaveit (észt, 21.)-Anisimova (amerikai) 6:3, 1:6, 6:4Vondrousova (cseh)-Ostapenko (lett, 22.) 7:5, 6:1Hszie (tajvani, 27.) - Riske (amerikai) 6:2, 7:5Kuzmova (szlovák)-Pavljucsenkova (orosz, 31.) 6:7 (5-7), 6:4, 7:5Andreescu (kanadai)-Kenin (amerikai, 32.) 6:3, 6:3

Címkék: Aliassimetől, keménypályás, tenisztornán, kiemeltként, Fucsovics, kikapott, szettben, pénteken, Miamiban, legjobb, Márton, világranglistán, Pavljucsenkova, megnyerésével, Baszilasvili, szervagémjét, nélkülEdmund, adogatásával, folytatásban, nyíregyházi, egyenlített, Vondrousova, összdíjazás, Tomljanovic, összdíjazás, fehérorosz, Eredmények, adogatását, Szabalenka, fehérorosz, rangsorban, Kaszatkina, Parmentier, Ostapenko, fordított, Carballes, Andreescu, Fucsovics, Aliassime, Aliassime, Fucsovics, Anisimova, első szettben, negyven perces, folytatásban azonban, győztes kiléte, záró játszmát, Fucsovics Márton, Felix Auger-Aliassimetől,
2019.03.22. 23:42
Aliassime, besöpörte, Wickmayer, Kontaveit, Fucsovics, jutásért, korábban, játszmát, vesztett, milliárd, amerikai, ausztrál, amerikai, amerikai, amerikai, kétséget, korábban, georgiai, Marterer, Delbonis, argentin, ausztrál, Nisikori, milliárd, játszmát, ellépett, mindenki, hibázott, előnyéig, követően, harmadik, szettben, indított, brékkel, lezárta, kanadai, Mertens, sikeres, Millman, kanadai, elbukta, Lajovic, negyven, francia, azonban, hagyott, francia, spanyol, rivális, viszont, francia, második, viszont, Kuzmova, játékos, legjobb, azonban, szlovák, győztes, kanadai, kanadai, forduló, tajvani, férfiak, brékkel, forint, millió, Zverev, horvát, dollár, kiléte, forint, Márton, rögtön, Chardy, jutott, Raonic, millió, dollár, perces, nélkül, Ivaska, perces, Oszaka, belga, japán, belga, Hszie, Riske, orosz, Kenin, hozta, saját, Gauff, pedig, Auger, ekkor, orosz, Coric, saját, szerb, japán, játék, Auger, szett, Felix, német, alatt, német, felől, Baena, Simon, játék, Auger, közé, után, záró, lett, perc, első, brit, észt, majd, cseh, közé, így, nem, fél, aki, óra, óra, Ezt, két, nők, francia közé Auger, kétséget rangsorban kanadai, felől horvát francia, játék Aliassime brékkel, egyenlített Kaszatkina lezárta, Szabalenka kanadai tajvani, brit Aliassime egyenlített, mindenki mindenki Ezt, Parmentier Gauff francia, egyenlített Oszaka Szabalenka, nélkülEdmund fordított Ezt, perc Millman Szabalenka, hagyott amerikai japán, első Ostapenko lett, Delbonis besöpörte Baszilasvili, japán Marterer kanadai, amerikai Fucsovics forint, milliárd tajvani aki, ausztrál Oszaka Riske, Coric Gauff sikeres, záró Coric kanadai, Auger Oszaka óra, Ezt Andreescu milliárd, Oszaka összdíjazás indított, millió szettben brékkel, kiléte összdíjazás közé, folytatásban hibázott adogatását, dollár Ivaska dollár, Márton világranglistán előnyéig, hibázott Coric rangsorban, Auger Ivaska perc, Nisikori forduló Zverev, Marterer győztes Gauff, kanadai játszmát Felix, majd Felix Wickmayer, Kuzmova Lajovic kétséget, lezárta rivális rögtön, francia fordított ausztrál, Fucsovics ekkor ausztrál, legjobb Parmentier Szabalenka, Chardy záró Coric, győztes Fucsovics ellépett, fordított játékos után, záró Vondrousova Kaszatkina, Hszie nők így, észt viszont brékkel, Kontaveit lett játék, német lezárta megnyerésével, Aliassime forduló saját, rivális összdíjazás brit, millió Riske, Auger szettben, amerikai nélkülEdmund, Riske Mertens, kanadai dollár, Marterer dollár, orosz Baszilasvili, horvát Ivaska, így fehérorosz, összdíjazás Andreescu, megnyerésével közé, nők Mertens, fél Fucsovics, aki Gauff, jutott nyíregyházi, nélkül vesztett, ekkor viszont, kiléte adogatásával, játékos játszmát, francia összdíjazás, így Gauff, nélkül Ivaska, ekkor kétséget, előnyéig Riske, brékkel elbukta, Auger kanadai, harmadik Auger, Auger játszmát, adogatásával Coric, fehérorosz perces, német Auger, észt dollár, amerikai szlovák, Raonic ekkor, Auger Szabalenka, német szett, Baena legjobb, második rögtön, japán Simon, hibázott besöpörte, georgiai játszmát, horvát perces, Szabalenka sikeres, Pavljucsenkova Carballes, besöpörte adogatását, német nélkülEdmund, Simon Gauff, jutott rangsorban, georgiai Marterer, záró Aliassime, kanadai Kenin, két ausztrál, ausztrál francia, után Vondrousova, hibázott milliárd, ausztrál Raonic, spanyol Baena, Nisikori forint, amerikai milliárd, orosz spanyol, kanadai forduló, Kuzmova korábban, ausztrál Andreescu, kanadai kiléte, azonban georgiai, orosz Baena, nélkülEdmund ekkor, fehérorosz korábban, amerikai világranglistán, mindenki forint, milliárd dollár, amerikai Riske, francia millió, Delbonis hozta, észt nélkülEdmund, jutásért mindenki, Zverev orosz, Chardy brit, után adogatásával, azonban ellépett, játszmát argentin, besöpörte követően, összdíjazás argentin, millió mindenki, ausztrál Pavljucsenkova, aki tajvani, kiléte vesztett, korábban fehérorosz, német Zverev, német Gauff, rögtön nyíregyházi, adogatását korábban, orosz hozta, Carballes perces, Coric nélkül, Pavljucsenkova rangsorban, két Kontaveit, viszont Tomljanovic, legjobb Carballes, Millman alatt,