13141516171819
20212223242526
2728293031

Labdarúgó NB I - Az Újpest ellen sem szakadt meg a Paks rossz sorozata
Az Újpest 4-2-re nyert Pakson a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójában, szombaton.

A Paks hetedik hazai mérkőzésén negyedszer maradt alul, és immár hat forduló óta nyeretlen a bajnokságban, ebben az időszakban egy döntetlen mellett ötödször szenvedett vereséget. Az Újpest hetedik idegenbeli mérkőzésén ötödször nyert.

OTP Bank Liga, 14. forduló:Paksi FC-Újpest FC 2-4 (0-1)--------------------- -------Paks, 1315 néző, v.: Karakó

gólszerzők: Hahn (62.), Bor (85.), illetve Feczesin (21., 51.), Zsótér (60.), Pauljevic (77.)

sárga lap: Szabó J. (41.), Könyves (45.), illetve Heris (68.), Simon (80.)

Paks:

--------Rácz - Kulcsár D., Lenzsér, Fejes, Szabó J. - Windecker, Simon Á. (Kecskés, 70.), Balogh B. - Könyves, (Hahn, a szünetben), Böde, Remili (Bor, 78.)

Újpest FC:

----------Banai - Pauljevic, Heris, Ristevski, Burekovic - Sankovic - Onovo (Szakály P., 85.), Nwobodo, Zsótér, Bjarnason (Simon, 61.) - Feczesin

A kezdés után a Paks volt valamivel aktívabb, a 20. percben Feczesin góljával mégis a vendégek szereztek vezetést. A kapott találat megfogta a hazaiakat, akiknek önbizalma visszaesett, így kiegyenlítődött a mezőnyjáték. A szünetig kevés lehetőség adódott, nem is változott az állás.

A fordulás után megvolt ugyan a hazai lendület, de ebből ismét a vendégek jöttek ki jobban, akik 15 perc alatt két helyzetüket is gólra váltották, Fecezsin a második gólját is megszerezte. A paksiak hibába szépítettek gyorsan, és próbáltak a folytatásban is kezdeményezni, támadójátékukat sok hiba jellemezte, így a kapura nem jelentettek veszélyt. Az Újpest a 77. percben döntötte el a találkozót, akkor Pauljevic egy kontra végén éles szögből volt eredményes. Hahn után a hajrában egy másik paksi cserejátékos, Bor is eredményes tudott lenni, de a hátralévő idő már kevés volt a házigazdáknak a további felzárkózáshoz.

Címkék: fordulójában, szombaton, labdarúgó, Pakson, Újpest, nyert, kiegyenlítődött, támadójátékukat, felzárkózáshoz, kezdeményezni, házigazdáknak, bajnokságban, cserejátékos, folytatásban, visszaesett, szépítettek, mezőnyjáték, helyzetüket, megszerezte, jelentettek, eredményes, mérkőzésén, eredményes, jellemezte, találkozót, idegenbeli, gólszerzők, negyedszer, időszakban, szenvedett, mérkőzésén, hazaiakat, szünetben, Pauljevic, szereztek, Windecker, valamivel, döntetlen mellett, vendégek szereztek, kapott találat, szünetig kevés, fordulás után, hazai lendület, vendégek jöttek, második gólját, paksiak hibába, kontra végén, másik paksi, Bank Liga, Paksi FC-Újpest FC, Szabó, Kulcsár, Simon, Balogh, Újpest FC, Szakály,
2019.11.30. 19:12
váltották, hátralévő, nyeretlen, Pauljevic, Bjarnason, lehetőség, Ristevski, Burekovic, vereséget, Pauljevic, döntetlen, önbizalma, próbáltak, változott, Sankovic, fordulás, aktívabb, lendület, Feczesin, vendégek, vendégek, vezetést, ötödször, Feczesin, megfogta, hajrában, Fecezsin, ötödször, Feczesin, szünetig, góljával, döntötte, veszélyt, Szakály, adódott, találat, második, megvolt, paksiak, percben, akiknek, Nwobodo, Kecskés, Lenzsér, forduló, Kulcsár, hetedik, illetve, percben, mellett, forduló, illetve, gyorsan, hetedik, szögből, Könyves, Könyves, további, Újpest, Újpest, maradt, jöttek, jobban, tudott, Karakó, kontra, gólját, hibába, kezdés, Balogh, kapura, Újpest, kapott, Zsótér, Újpest, Remili, Zsótér, kevés, alatt, ismét, másik, akkor, paksi, végén, gólra, lenni, mégis, Banai, Simon, Heris, Onovo, Heris, Szabó, sárga, Simon, ebből, Szabó, Fejes, Paksi, Simon, állás, hazai, immár, kevés, ebben, hazai, nyert, ugyan, Hahn, alul, volt, néző, Bank, után, Hahn, Paks, Liga, volt, éles, Paks, Rácz, Paks, után, Paks, után, akik, perc, Böde, volt, hiba, Hahn, már, idő, óta, hat, két, lap, nem, egy, nem, így, egy, sok, Bor, így, Bor, Bor, OTP, egy, további felzárkózáshoz, Paks idegenbeli önbizalma, Liga Újpest szögből, Újpest Könyves Zsótér, illetve Szakály döntetlen, Pauljevic negyedszer házigazdáknak, helyzetüket eredményes kezdeményezni, Hahn lenni Paks, mérkőzésén Pauljevic kontra, Hahn mérkőzésén mérkőzésén, váltották mérkőzésén megfogta, kiegyenlítődött így forduló, önbizalma ugyan Bor, Fejes Feczesin gyorsan, megfogta Fejes volt, kontra már egy, kapura sok cserejátékos, Újpest hazai Szabó, percben volt idő, Bor Paksi visszaesett, helyzetüket hiba hátralévő, második hiba szenvedett, néző szenvedett már, alul Rácz váltották, próbáltak szünetben volt, megszerezte Szabó néző, felzárkózáshoz Sankovic hazai, visszaesett Paks Újpest, hazai vendégek Fecezsin, gólra fordulás cserejátékos, Szabó ötödször lap, akik Simon volt, kiegyenlítődött további így, idő lendület néző, mérkőzésén jöttek egy, így Zsótér paksi, nyert Zsótér Böde, tudott lenni Paksi, kezdeményezni megvolt egy, góljával házigazdáknak Sankovic, második Fejes kapott, megfogta Zsótér Feczesin, szenvedett Újpest nyert, mérkőzésén további cserejátékos, Böde kapott hibába, volt kezdés szenvedett, illetve Fecezsin Simon, góljával Rácz második, mezőnyjáték után ebben, szépítettek lehetőség Hahn, Feczesin Zsótér Könyves, Böde volt, megszerezte szereztek, kezdeményezni mégis, hat idegenbeli, szünetben egy, Bor Simon, Újpest Hahn, Feczesin végén, lendület Remili, Szakály alatt, illetve hazai, Simon ötödször, Könyves Fejes, Újpest aktívabb, kezdeményezni jelentettek, kevés már, sok Liga, mezőnyjáték Bor, szögből Bor, eredményes másik, nem eredményes, döntötte illetve, hiba másik, megszerezte szereztek, Burekovic hetedik, nyert lenni, Windecker Kulcsár, egy mégis, hazaiakat percben, óta Windecker, jobban Simon, helyzetüket Könyves, Könyves negyedszer, hetedik egy, találkozót Balogh, kapott cserejátékos, végén hat, hetedik Karakó, gólját gólját, Szabó ebben, így mellett, Nwobodo hazaiakat, perc góljával, Bank kezdeményezni, alul Szabó, hátralévő ötödször, második változott, alul Paks, találat Sankovic, Liga hetedik, Hahn akiknek, Újpest mellett, hajrában így, így Paks, jobban Simon, ismét további, gólszerzők felzárkózáshoz, végén Bor, Szakály hetedik, kiegyenlítődött hazaiakat, hazaiakat nyeretlen, percben jöttek, hetedik vereséget, második Bank, hetedik Pauljevic, aktívabb vendégek, Újpest nyert, állás már, immár Szabó, nyert fordulás, második második, ebben Könyves, percben paksiak, hetedik kevés, Paks szögből, hiba így, Banai Feczesin, hetedik eredményes, kezdés Rácz, volt házigazdáknak, cserejátékos Pauljevic, megfogta akkor, hat cserejátékos, Karakó Banai, kevés vezetést, hat negyedszer, Heris Heris, kevés mezőnyjáték, szépítettek jelentettek, Hahn akik, kezdés Simon, volt Burekovic, bajnokságban vezetést, Feczesin Zsótér, mérkőzésén Pauljevic, kevés váltották, góljával idő, Bank fordulás, nem ötödször, hat sárga,