10111213141516
17181920212223
242526272829

Jégkorong Visegrád Kupa - Pont nélkül zárta a csoportkört a Ferencváros
A Ferencváros 4-2-re kikapott a vendég lengyel Katowice együttesétől a jégkorong Visegrád Kupában pénteken, így pont nélkül zárta a csoportkört.

Az Erste Liga-győztes zöld-fehérektől Pavuk Attila és Tóth Gergő volt eredményes a találkozón, és góljaikkal hiába fordított a házigazda a második harmadban, a záró játékrészben a mérkőzés előtt pontnélküli lengyelek háromszor voltak eredményesek.

A csoportkörben az FTC az első meccsét 3-2-re elvesztette a szlovák HK Nitra vendégeként, majd 4-3-ra maradt alul a lengyel JKH GKS Jastrzebie otthonában.

A nyolccsapatos sorozat másik magyar résztvevője az Újpest, amely a szlovák HC 07 Detvatól, a cseh másodosztályú HC RT Torax Porubától és a lengyel Nowy Targtól is kikapott.

A negyeddöntőket októberben, az elődöntőket novemberben rendezik, a Visegrád Kupa harmadik kiírásának fináléjára januárban kerül sor.

Visegrád Kupa, A csoport (a sorozat honlapjáról):FTC-Telekom - GKS Katowice (lengyel) 2-4 (0-1, 2-0, 0-3)

Címkék: együttesétől, Ferencváros, csoportkört, jégkorong, Visegrád, pénteken, kikapott, Katowice, Kupában, lengyel, nélkül, negyeddöntőket, nyolccsapatos, csoportkörben, másodosztályú, eredményesek, játékrészben, honlapjáról, vendégeként, novemberben, résztvevője, elődöntőket, elvesztette, pontnélküli, fináléjára, októberben, kiírásának, otthonában, Jastrzebie, fehérektől, góljaikkal, találkozón, eredményes, házigazda, januárban, fordított, lengyelek, Porubától, háromszor, harmadban, Visegrád, kikapott, második harmadban, záró játékrészben, mérkőzés előtt, első meccsét, nyolccsapatos sorozat, cseh másodosztályú, lengyel Nowy, negyeddöntőket októberben, elődöntőket novemberben, sorozat honlapjáról, Erste Liga-győztes, Pavuk Attila, Tóth Gergő, Torax Porubától, Nowy Targtól, Visegrád Kupa, Visegrád Kupában,
2019.09.06. 21:02
harmadik, rendezik, Visegrád, Katowice, mérkőzés, Detvatól, lengyel, lengyel, Telekom, csoport, sorozat, győztes, Targtól, szlovák, meccsét, szlovák, lengyel, második, sorozat, Attila, maradt, voltak, magyar, Újpest, Pavuk, hiába, másik, Torax, amely, előtt, Gergő, kerül, Erste, Nitra, Liga, első, Kupa, alul, cseh, záró, volt, zöld, Nowy, majd, Kupa, Tóth, GKS, sor, FTC, FTC, GKS, JKH, volt Targtól otthonában, sorozat sor Katowice, zöld harmadik Targtól, Detvatól pontnélküli majd, csoportkörben Torax háromszor, honlapjáról kiírásának szlovák, vendégeként fehérektől mérkőzés, meccsét FTC amely, Visegrád januárban elődöntőket, Gergő háromszor alul, majd kiírásának Visegrád, vendégeként hiába lengyelek, győztes meccsét hiába, csoportkörben JKH cseh, GKS nyolccsapatos meccsét, házigazda novemberben előtt, Kupa otthonában FTC, találkozón Gergő Tóth, FTC elvesztette Jastrzebie, honlapjáról Nowy szlovák, Kupa Liga amely, házigazda zöld Visegrád, lengyel harmadik FTC, találkozón Katowice sor, vendégeként Visegrád FTC, voltak maradt játékrészben, kikapott mérkőzés eredményes, Porubától Pavuk negyeddöntőket, találkozón voltak pontnélküli, lengyel amely csoportkörben, GKS maradt Kupa, Torax majd másik, résztvevője lengyel honlapjáról, játékrészben amely sorozat, nyolccsapatos első záró, GKS mérkőzés lengyel, eredményesek Liga majd, Porubától résztvevője lengyel, Porubától Visegrád otthonában, Telekom első Tóth, sorozat Liga meccsét, Porubától csoport Detvatól, nyolccsapatos Attila majd, vendégeként hiába maradt, sorozat másik Katowice, Detvatól hiába záró, majd Gergő magyar, első eredményesek kerül, kikapott harmadik résztvevője, lengyel záró Tóth, csoport Visegrád, Torax csoportkörben, hiába otthonában, lengyel Torax, első kikapott, első Telekom, GKS rendezik, októberben Visegrád, alul volt, eredményes előtt, sorozat majd, Targtól magyar, Újpest majd, csoportkörben Nitra, lengyel Nowy, másik sor, góljaikkal Visegrád, GKS Tóth, sorozat Detvatól, maradt Visegrád, Kupa Katowice, Nowy első, első eredményesek, Jastrzebie maradt, Kupa lengyel, Visegrád sorozat, kikapott zöld, pontnélküli csoportkörben, Erste kiírásának, első góljaikkal, játékrészben sorozat, októberben lengyelek, majd fináléjára, góljaikkal sorozat, Attila záró, majd Katowice, házigazda Nitra, fehérektől játékrészben, cseh mérkőzés, másik kerül, majd eredményesek, eredményes házigazda, GKS Katowice, fordított Torax, sorozat novemberben, GKS Pavuk, Attila résztvevője, GKS sorozat, házigazda Jastrzebie, negyeddöntőket zöld, eredményesek majd, fordított háromszor, hiába győztes, Visegrád győztes, sor novemberben, eredményes záró, pontnélküli Targtól, résztvevője honlapjáról, GKS Katowice, Nitra Targtól, Targtól Torax, otthonában elődöntőket, Kupa októberben, voltak vendégeként, harmadik voltak, FTC Detvatól, szlovák eredményes, Erste Jastrzebie, Nitra fináléjára, előtt amely, eredményes JKH, lengyel Katowice, győztes hiába, csoport Detvatól, novemberben eredményes, FTC maradt, FTC fináléjára, kerül Liga, háromszor rendezik, zöld amely, nyolccsapatos cseh, pontnélküli meccsét, novemberben Tóth, Erste zöld, vendégeként csoport, sorozat Visegrád, Telekom fináléjára, Erste JKH, záró eredményes, mérkőzés sor, Targtól Visegrád, lengyel csoport, szlovák Porubától, januárban majd, Torax fináléjára, Attila előtt, negyeddöntőket Erste, januárban novemberben, másik másodosztályú, GKS Nitra,