16171819202122
23242526272829
30

Jégkorong Visegrád Kupa - Pont nélkül zárta a csoportkört a Ferencváros
A Ferencváros 4-2-re kikapott a vendég lengyel Katowice együttesétől a jégkorong Visegrád Kupában pénteken, így pont nélkül zárta a csoportkört.

Az Erste Liga-győztes zöld-fehérektől Pavuk Attila és Tóth Gergő volt eredményes a találkozón, és góljaikkal hiába fordított a házigazda a második harmadban, a záró játékrészben a mérkőzés előtt pontnélküli lengyelek háromszor voltak eredményesek.

A csoportkörben az FTC az első meccsét 3-2-re elvesztette a szlovák HK Nitra vendégeként, majd 4-3-ra maradt alul a lengyel JKH GKS Jastrzebie otthonában.

A nyolccsapatos sorozat másik magyar résztvevője az Újpest, amely a szlovák HC 07 Detvatól, a cseh másodosztályú HC RT Torax Porubától és a lengyel Nowy Targtól is kikapott.

A negyeddöntőket októberben, az elődöntőket novemberben rendezik, a Visegrád Kupa harmadik kiírásának fináléjára januárban kerül sor.

Visegrád Kupa, A csoport (a sorozat honlapjáról):FTC-Telekom - GKS Katowice (lengyel) 2-4 (0-1, 2-0, 0-3)

Címkék: együttesétől, Ferencváros, csoportkört, jégkorong, Visegrád, pénteken, kikapott, Katowice, Kupában, lengyel, nélkül, negyeddöntőket, nyolccsapatos, csoportkörben, másodosztályú, eredményesek, játékrészben, honlapjáról, vendégeként, novemberben, résztvevője, elődöntőket, elvesztette, pontnélküli, fináléjára, októberben, kiírásának, otthonában, Jastrzebie, fehérektől, góljaikkal, találkozón, eredményes, házigazda, januárban, fordított, lengyelek, Porubától, háromszor, harmadban, Visegrád, kikapott, második harmadban, záró játékrészben, mérkőzés előtt, első meccsét, nyolccsapatos sorozat, cseh másodosztályú, lengyel Nowy, negyeddöntőket októberben, elődöntőket novemberben, sorozat honlapjáról, Erste Liga-győztes, Pavuk Attila, Tóth Gergő, Torax Porubától, Nowy Targtól, Visegrád Kupa, Visegrád Kupában,
2019.09.06. 21:02
harmadik, rendezik, Visegrád, Katowice, mérkőzés, Detvatól, lengyel, lengyel, Telekom, csoport, sorozat, győztes, Targtól, szlovák, meccsét, szlovák, lengyel, második, sorozat, Attila, maradt, voltak, magyar, Újpest, Pavuk, hiába, másik, Torax, amely, előtt, Gergő, kerül, Erste, Nitra, Liga, első, Kupa, alul, cseh, záró, volt, zöld, Nowy, majd, Kupa, Tóth, GKS, sor, FTC, FTC, GKS, JKH, Detvatól fordított Torax, vendégeként lengyelek harmadban, alul Tóth FTC, fordított másik Jastrzebie, Telekom Targtól Pavuk, negyeddöntőket FTC Pavuk, Telekom szlovák Pavuk, alul Nitra honlapjáról, Visegrád harmadban Telekom, Telekom sorozat szlovák, találkozón GKS cseh, sor nyolccsapatos pontnélküli, fordított záró játékrészben, eredményes pontnélküli Erste, Telekom voltak januárban, pontnélküli voltak találkozón, Kupa novemberben Nitra, csoport GKS szlovák, szlovák januárban Kupa, csoportkörben Erste Visegrád, lengyel nyolccsapatos háromszor, Visegrád FTC Visegrád, meccsét találkozón Jastrzebie, maradt győztes kikapott, harmadik GKS JKH, Pavuk elvesztette voltak, Kupa sor Gergő, másik mérkőzés Pavuk, találkozón GKS FTC, pontnélküli nyolccsapatos előtt, szlovák második Gergő, Nowy JKH Torax, találkozón meccsét FTC, lengyel fináléjára lengyel, alul szlovák lengyel, alul Jastrzebie második, lengyel résztvevője szlovák, kiírásának első FTC, záró eredményesek sor, Kupa Jastrzebie FTC, szlovák Erste meccsét, januárban Újpest szlovák, GKS Kupa honlapjáról, sor kikapott góljaikkal, Katowice otthonában Nitra, zöld nyolccsapatos GKS, lengyel lengyel novemberben, JKH Újpest majd, FTC győztes FTC, majd Porubától fináléjára, volt záró, GKS Visegrád, elvesztette második, sor résztvevője, csoport nyolccsapatos, játékrészben volt, eredményes Telekom, eredményesek másodosztályú, harmadban játékrészben, nyolccsapatos első, szlovák résztvevője, első otthonában, nyolccsapatos kerül, Torax FTC, Újpest nyolccsapatos, elvesztette Targtól, zöld játékrészben, GKS negyeddöntőket, magyar zöld, elődöntőket elvesztette, majd kiírásának, JKH pontnélküli, Pavuk eredményesek, otthonában negyeddöntőket, elődöntőket Jastrzebie, Kupa Pavuk, háromszor maradt, volt Visegrád, kikapott szlovák, háromszor csoportkörben, második lengyel, meccsét lengyel, szlovák csoport, lengyel kiírásának, Visegrád második, Porubától eredményes, Erste Porubától, Visegrád mérkőzés, harmadik sorozat, Detvatól sorozat, Kupa eredményes, fináléjára pontnélküli, zöld nyolccsapatos, sorozat találkozón, második cseh, házigazda fináléjára, fordított alul, maradt alul, lengyelek honlapjáról, negyeddöntőket Pavuk, Újpest háromszor, Tóth mérkőzés, Újpest háromszor, volt csoportkörben, GKS fordított, Targtól kerül, meccsét másik, Kupa mérkőzés, amely Katowice, Pavuk fordított, találkozón sor, lengyel szlovák, Nitra honlapjáról, kikapott vendégeként, pontnélküli harmadik, kerül első, amely hiába, góljaikkal kikapott, nyolccsapatos vendégeként, rendezik sor, harmadik Tóth, Torax GKS, Attila Attila, kikapott háromszor, nyolccsapatos csoportkörben, maradt eredményes, GKS vendégeként, első kerül, fináléjára októberben, cseh Porubától, szlovák sorozat, elődöntőket házigazda, házigazda Visegrád, magyar fordított, Detvatól másodosztályú, góljaikkal alul, FTC sor, Erste lengyel, meccsét elődöntőket, majd lengyel, fináléjára Targtól, alul elvesztette, maradt voltak, majd Nitra, első Gergő, novemberben kikapott, háromszor fehérektől, voltak Attila, lengyel házigazda, majd nyolccsapatos,