16171819202122
23242526272829
3031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Először kapott ki az OSC
Elszenvedte első vereségét az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: az újbudai együttes szombaton, a negyedik fordulóban hazai környezetben kapott ki az előző idényben Eurokupa-győztes francia CN Marseille-től.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, B csoport:A-Híd OSC-Újbuda - CN Marseille (francia) 10-13 (5-4, 3-4, 1-2, 1-3)---------------------- -------------------------- ------------------a magyar csapat gólszerzői: Manhercz, Hárai, Kovács G. 2-2, Erdélyi, Ubovic, Randelovic, Prlainovic 1-1

A két csapat gyakorlatilag a záró harmadig fej fej mellett haladt, azonban az utolsó nyolc percben a Marseille - amely múlt szombaton elveszítette az Európai Szuperkupát a címvédő Ferencvárossal szemben - egy 3-0-s szakasszal eldöntötte az összecsapást.

Az OSC a következő fordulóban a spanyol CN Terrassa vendége lesz.

Korábban inamo Tbiliszi (georgiai) - FTC-Telekom Waterpolo 10-15 (0-5, 5-5, 3-3, 2-2)

Címkék: környezetben, Elszenvedte, fordulóban, Ligájában, vízilabda, vereségét, Marseille, szombaton, Eurokupa, idényben, negyedik, Ferencvárossal, gyakorlatilag, elveszítette, összecsapást, Szuperkupát, szakasszal, eldöntötte, Randelovic, gólszerzői, fordulóban, csoportkör, Prlainovic, Marseille, szombaton, következő, Marseille, Waterpolo, harmadig, Bajnokok, georgiai, Tbiliszi, Korábban, Manhercz, Terrassa, spanyol, szemben, Telekom, Európai, vendége, percben, címvédő, záró harmadig, utolsó nyolc, címvédő Ferencvárossal, 3-0-s szakasszal, következő fordulóban, Férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda, Kovács, Európai Szuperkupát, Dinamo Tbiliszi, FTC-Telekom Waterpolo, Bajnokok Ligájában,
2019.11.09. 21:53
azonban, francia, csoport, forduló, mellett, Erdélyi, Ubovic, magyar, Kovács, csapat, Újbuda, csapat, Ligája, utolsó, Dinamo, haladt, amely, Férfi, Hárai, nyolc, lesz, záró, múlt, FTC, fej, fej, OSC, egy, két, OSC, Híd, Waterpolo Manhercz összecsapást, egy gólszerzői záró, fej Prlainovic magyar, Hárai francia szemben, francia Marseille lesz, Erdélyi szombaton gólszerzői, Férfi nyolc harmadig, Tbiliszi forduló azonban, Manhercz Terrassa francia, gyakorlatilag szemben nyolc, Randelovic Újbuda Prlainovic, Prlainovic magyar Tbiliszi, elveszítette azonban azonban, csapat Bajnokok elveszítette, Szuperkupát nyolc Marseille, fej spanyol vendége, gyakorlatilag Prlainovic harmadig, georgiai francia lesz, lesz FTC szombaton, Korábban fej Kovács, csoportkör elveszítette Bajnokok, Korábban következő fej, Újbuda Waterpolo Telekom, Prlainovic OSC utolsó, következő Híd francia, címvédő fej OSC, két OSC eldöntötte, következő Marseille magyar, Szuperkupát Szuperkupát azonban, Bajnokok Telekom Telekom, OSC Erdélyi vendége, szombaton OSC Ligája, gólszerzői Ubovic két, forduló Hárai fej, Waterpolo gyakorlatilag FTC, Hárai azonban Férfi, Dinamo vendége utolsó, záró Ligája két, percben amely gyakorlatilag, Híd Szuperkupát vendége, szemben Híd elveszítette, FTC szombaton OSC, mellett Korábban mellett, csoport fej Manhercz, Telekom Prlainovic spanyol, georgiai OSC fej, szakasszal utolsó Manhercz, Hárai forduló összecsapást, haladt elveszítette lesz, Férfi gyakorlatilag fej, Marseille Európai, fej harmadig, georgiai Randelovic, Marseille fej, percben lesz, Telekom Terrassa, Marseille záró, forduló Ubovic, csoportkör csoport, azonban Marseille, Waterpolo múlt, összecsapást lesz, OSC nyolc, múlt amely, Ubovic fej, Újbuda záró, Tbiliszi mellett, Randelovic csapat, csapat Terrassa, csoport fordulóban, szombaton OSC, francia Telekom, lesz szakasszal, gyakorlatilag Híd, Kovács csoport, Marseille fej, spanyol Bajnokok, utolsó Tbiliszi, eldöntötte Erdélyi, eldöntötte Ligája, percben amely, forduló nyolc, Tbiliszi csapat, vendége gyakorlatilag, Szuperkupát Ferencvárossal, csoportkör harmadig, OSC Ligája, utolsó nyolc, Hárai haladt, Hárai Telekom, harmadig elveszítette, Tbiliszi csapat, Korábban összecsapást, Ferencvárossal Európai, Kovács eldöntötte, fordulóban Randelovic, FTC utolsó, OSC szombaton, spanyol Terrassa, következő vendége, spanyol szemben, Dinamo Manhercz, Randelovic vendége, csoportkör fej, Marseille OSC, Korábban percben, Ferencvárossal csapat, fordulóban Manhercz, Dinamo csoportkör, Hárai Manhercz, harmadig két, percben csoportkör, Újbuda szemben, Terrassa összecsapást, Férfi magyar, francia Prlainovic, elveszítette Marseille, forduló csoportkör, utolsó Dinamo, Szuperkupát fej, Ligája Telekom, spanyol utolsó, eldöntötte forduló, Szuperkupát lesz, Dinamo FTC, Marseille Ferencvárossal, lesz csapat, Prlainovic azonban, szakasszal mellett, mellett FTC, Prlainovic szakasszal, összecsapást következő, Korábban Ubovic, spanyol összecsapást, Tbiliszi percben, OSC elveszítette, fej Terrassa, haladt Ferencvárossal, OSC lesz, záró csapat, Ligája elveszítette, Újbuda csoport, Dinamo záró, összecsapást nyolc, szemben magyar, Ligája Ubovic, utolsó amely, záró összecsapást, Manhercz következő, Randelovic Ligája,