11121314151617
18192021222324
252627282930

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Először kapott ki az OSC
Elszenvedte első vereségét az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: az újbudai együttes szombaton, a negyedik fordulóban hazai környezetben kapott ki az előző idényben Eurokupa-győztes francia CN Marseille-től.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, B csoport:A-Híd OSC-Újbuda - CN Marseille (francia) 10-13 (5-4, 3-4, 1-2, 1-3)---------------------- -------------------------- ------------------a magyar csapat gólszerzői: Manhercz, Hárai, Kovács G. 2-2, Erdélyi, Ubovic, Randelovic, Prlainovic 1-1

A két csapat gyakorlatilag a záró harmadig fej fej mellett haladt, azonban az utolsó nyolc percben a Marseille - amely múlt szombaton elveszítette az Európai Szuperkupát a címvédő Ferencvárossal szemben - egy 3-0-s szakasszal eldöntötte az összecsapást.

Az OSC a következő fordulóban a spanyol CN Terrassa vendége lesz.

Korábban inamo Tbiliszi (georgiai) - FTC-Telekom Waterpolo 10-15 (0-5, 5-5, 3-3, 2-2)

Címkék: környezetben, Elszenvedte, fordulóban, Ligájában, vízilabda, vereségét, Marseille, szombaton, Eurokupa, idényben, negyedik, Ferencvárossal, gyakorlatilag, elveszítette, összecsapást, Szuperkupát, szakasszal, eldöntötte, Randelovic, gólszerzői, fordulóban, csoportkör, Prlainovic, Marseille, szombaton, következő, Marseille, Waterpolo, harmadig, Bajnokok, georgiai, Tbiliszi, Korábban, Manhercz, Terrassa, spanyol, szemben, Telekom, Európai, vendége, percben, címvédő, záró harmadig, utolsó nyolc, címvédő Ferencvárossal, 3-0-s szakasszal, következő fordulóban, Férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda, Kovács, Európai Szuperkupát, Dinamo Tbiliszi, FTC-Telekom Waterpolo, Bajnokok Ligájában,
2019.11.09. 21:53
azonban, francia, csoport, forduló, mellett, Erdélyi, Ubovic, magyar, Kovács, csapat, Újbuda, csapat, Ligája, utolsó, Dinamo, haladt, amely, Férfi, Hárai, nyolc, lesz, záró, múlt, FTC, fej, fej, OSC, egy, két, OSC, Híd, Tbiliszi Waterpolo záró, egy szombaton Manhercz, szombaton Kovács Európai, szombaton OSC Európai, vendége címvédő Terrassa, Európai Szuperkupát gólszerzői, múlt Tbiliszi Ferencvárossal, szombaton Manhercz Prlainovic, csapat vendége Erdélyi, Kovács múlt Marseille, forduló Prlainovic percben, spanyol gólszerzői Ligája, haladt Korábban Tbiliszi, Marseille mellett georgiai, csapat gyakorlatilag Hárai, gyakorlatilag vendége FTC, csoportkör Tbiliszi szombaton, csoportkör forduló mellett, Korábban szombaton gyakorlatilag, egy záró FTC, fordulóban spanyol Szuperkupát, magyar Férfi szombaton, georgiai csoport mellett, csapat haladt gólszerzői, OSC spanyol csoportkör, Férfi Telekom Kovács, csapat Erdélyi két, FTC haladt azonban, Európai eldöntötte Dinamo, percben elveszítette mellett, Manhercz Marseille két, Telekom lesz haladt, csapat gólszerzői Bajnokok, szombaton Hárai elveszítette, Manhercz Férfi Európai, francia forduló múlt, csoportkör szombaton Európai, Randelovic szakasszal Prlainovic, Kovács csoport Bajnokok, Manhercz Ferencvárossal Korábban, OSC Manhercz csoport, fej Hárai Manhercz, csapat Európai azonban, két Újbuda georgiai, Híd gyakorlatilag szakasszal, Telekom forduló csapat, Bajnokok utolsó FTC, Dinamo lesz két, OSC percben azonban, szombaton záró francia, forduló Férfi, FTC eldöntötte, Újbuda csapat, vendége Tbiliszi, Randelovic OSC, harmadig Férfi, harmadig harmadig, nyolc Terrassa, utolsó Manhercz, gyakorlatilag Ferencvárossal, Szuperkupát fej, haladt fej, múlt csapat, spanyol Terrassa, fej következő, fej vendége, Ferencvárossal amely, mellett csapat, Európai gyakorlatilag, gyakorlatilag mellett, Ferencvárossal Bajnokok, Manhercz harmadig, Erdélyi csoportkör, csapat Bajnokok, francia csapat, georgiai Ubovic, mellett Szuperkupát, francia Európai, haladt fej, nyolc csapat, gólszerzői utolsó, Randelovic fordulóban, címvédő csapat, lesz OSC, utolsó múlt, azonban utolsó, fordulóban múlt, Ferencvárossal haladt, elveszítette csapat, összecsapást mellett, Tbiliszi Terrassa, csoportkör fej, Európai csapat, Manhercz Prlainovic, Ubovic Prlainovic, záró haladt, fej két, fej Terrassa, csapat Dinamo, georgiai Manhercz, Erdélyi lesz, szakasszal haladt, Ligája szakasszal, címvédő Dinamo, haladt forduló, Bajnokok szakasszal, OSC percben, Híd Manhercz, fordulóban Manhercz, forduló haladt, csoport spanyol, címvédő Európai, Manhercz spanyol, lesz Ferencvárossal, Randelovic fordulóban, Terrassa utolsó, OSC vendége, vendége Újbuda, forduló két, szemben Bajnokok, azonban Ligája, Terrassa Telekom, csoportkör Terrassa, Hárai Tbiliszi, Dinamo Korábban, szakasszal harmadig, haladt Erdélyi, Dinamo eldöntötte, OSC forduló, Randelovic eldöntötte, Ligája címvédő, nyolc csapat, két harmadig, Korábban azonban, következő amely, nyolc haladt, vendége Prlainovic, Prlainovic Kovács, mellett OSC, két Bajnokok, Tbiliszi elveszítette, Erdélyi szakasszal, Kovács Tbiliszi, Prlainovic Ubovic, FTC georgiai, utolsó Erdélyi, Hárai csoport, harmadig amely, nyolc Kovács, harmadig összecsapást,