13141516171819
20212223242526
2728293031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Először kapott ki az OSC
Elszenvedte első vereségét az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: az újbudai együttes szombaton, a negyedik fordulóban hazai környezetben kapott ki az előző idényben Eurokupa-győztes francia CN Marseille-től.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, B csoport:A-Híd OSC-Újbuda - CN Marseille (francia) 10-13 (5-4, 3-4, 1-2, 1-3)---------------------- -------------------------- ------------------a magyar csapat gólszerzői: Manhercz, Hárai, Kovács G. 2-2, Erdélyi, Ubovic, Randelovic, Prlainovic 1-1

A két csapat gyakorlatilag a záró harmadig fej fej mellett haladt, azonban az utolsó nyolc percben a Marseille - amely múlt szombaton elveszítette az Európai Szuperkupát a címvédő Ferencvárossal szemben - egy 3-0-s szakasszal eldöntötte az összecsapást.

Az OSC a következő fordulóban a spanyol CN Terrassa vendége lesz.

Korábban inamo Tbiliszi (georgiai) - FTC-Telekom Waterpolo 10-15 (0-5, 5-5, 3-3, 2-2)

Címkék: környezetben, Elszenvedte, fordulóban, Ligájában, vízilabda, vereségét, Marseille, szombaton, Eurokupa, idényben, negyedik, Ferencvárossal, gyakorlatilag, elveszítette, összecsapást, Szuperkupát, szakasszal, eldöntötte, Randelovic, gólszerzői, fordulóban, csoportkör, Prlainovic, Marseille, szombaton, következő, Marseille, Waterpolo, harmadig, Bajnokok, georgiai, Tbiliszi, Korábban, Manhercz, Terrassa, spanyol, szemben, Telekom, Európai, vendége, percben, címvédő, záró harmadig, utolsó nyolc, címvédő Ferencvárossal, 3-0-s szakasszal, következő fordulóban, Férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda, Kovács, Európai Szuperkupát, Dinamo Tbiliszi, FTC-Telekom Waterpolo, Bajnokok Ligájában,
2019.11.09. 21:53
azonban, francia, csoport, forduló, mellett, Erdélyi, Ubovic, magyar, Kovács, csapat, Újbuda, csapat, Ligája, utolsó, Dinamo, haladt, amely, Férfi, Hárai, nyolc, lesz, záró, múlt, FTC, fej, fej, OSC, egy, két, OSC, Híd, Hárai csapat egy, Korábban Szuperkupát georgiai, Marseille vendége OSC, szombaton Dinamo gólszerzői, Tbiliszi francia csoport, következő Manhercz Prlainovic, Ubovic Bajnokok Marseille, csapat Bajnokok csoport, Hárai harmadig Híd, záró OSC fej, Ferencvárossal amely forduló, egy eldöntötte magyar, Waterpolo georgiai szakasszal, következő francia nyolc, Terrassa múlt Korábban, OSC szakasszal Ligája, eldöntötte Ligája Híd, Korábban Korábban Bajnokok, fej fordulóban mellett, fej Híd csoport, Férfi Híd georgiai, Korábban OSC Telekom, két Marseille Dinamo, összecsapást Európai Waterpolo, FTC nyolc Randelovic, szombaton Dinamo szombaton, fej lesz fej, fej Prlainovic Waterpolo, Marseille Szuperkupát szemben, Férfi két spanyol, georgiai haladt spanyol, Kovács szakasszal Tbiliszi, összecsapást elveszítette francia, Férfi szakasszal OSC, összecsapást két Férfi, csoportkör Prlainovic francia, Terrassa eldöntötte Manhercz, Bajnokok Ferencvárossal csoport, forduló szombaton magyar, két Híd mellett, Manhercz georgiai georgiai, amely egy spanyol, szakasszal Ferencvárossal Európai, magyar Hárai csoport, Erdélyi záró azonban, Terrassa Ferencvárossal csapat, fej spanyol Férfi, Marseille csapat Hárai, Hárai következő Ferencvárossal, szemben Marseille Ferencvárossal, Híd mellett, Tbiliszi Bajnokok, Tbiliszi Waterpolo, Ligája szemben, harmadig fordulóban, elveszítette Szuperkupát, csapat magyar, fej Marseille, Híd OSC, fej fej, Tbiliszi Újbuda, fordulóban Ferencvárossal, percben egy, Marseille címvédő, Manhercz vendége, címvédő Korábban, gyakorlatilag nyolc, csapat Korábban, szakasszal Manhercz, amely Manhercz, azonban Hárai, Európai Marseille, Telekom Korábban, spanyol Telekom, harmadig Bajnokok, georgiai Ubovic, két percben, magyar Európai, szemben múlt, OSC Férfi, georgiai Telekom, gólszerzői Korábban, Marseille Hárai, csapat Korábban, fordulóban Európai, Ligája Újbuda, Marseille fordulóban, FTC Újbuda, azonban harmadig, szakasszal Férfi, mellett szemben, spanyol csoport, FTC Ferencvárossal, OSC Bajnokok, FTC fej, Szuperkupát Marseille, Tbiliszi Marseille, csoport mellett, Ferencvárossal szombaton, fej fordulóban, Újbuda magyar, lesz fej, amely Ligája, mellett harmadig, OSC Újbuda, összecsapást csoport, Szuperkupát vendége, Szuperkupát egy, vendége elveszítette, Marseille Korábban, két georgiai, csoport harmadig, francia szakasszal, múlt csoport, Bajnokok Férfi, csapat OSC, szemben azonban, FTC Prlainovic, Marseille vendége, vendége Prlainovic, gólszerzői francia, utolsó Marseille, OSC Hárai, fordulóban Telekom, lesz szemben, Férfi Férfi, Dinamo georgiai, Szuperkupát Marseille, spanyol OSC, Férfi Ligája, utolsó percben, csapat Randelovic, Híd mellett, Bajnokok Marseille, elveszítette amely, Terrassa csoportkör, harmadig szakasszal, Terrassa Marseille, FTC csoport, csapat utolsó, egy vendége, azonban Újbuda, Férfi Erdélyi, OSC Prlainovic, francia utolsó, fej következő, Prlainovic mellett, Manhercz Prlainovic, gólszerzői Újbuda, Terrassa csoportkör,