14151617181920
21222324252627
28293031

El-selejtező - Kiütötte a Zetát Montenegróban a Fehérvár
A Fehérvár FC Loic Nego mesterhármasával, valamint Juhász Roland és Huszti Szabolcs találatával 5-1-re győzött a montenegrói Zeta vendégeként a labdarúgó Európa-liga selejtező 1. fordulójának első mérkőzésén, csütörtökön.

Európa-liga selejtező, 1. forduló, első mérkőzés:Zeta (montenegrói)-Fehérvár FC 1-5 (1-3)--------------------- -------------------Gradski Stadion, Podgorica, v.: Vadachkoria (georgiai)

gólszerző: Goranovic (18.), illetve Nego (3., 12., 23.), Juhász (86.), Huszti (93.)

sárga lap: Pátkai (58.), Nikolov (64.)

Zeta:

----Akovic - Tuzovic, D. Vukcevic, Ceklic, Sekulic - Milojko, S. Krstovic (Lambulic, 76.) - Goranovic, S. Vukcevic (Yamoah, 59.), Bosnjak - I. Vukcevic

Fehérvár FC:

-----------Kovácsik - Fiola, Juhász, Elek, Stopira - Pátkai (Petrjak, 61.), Nikolov, Hadzic - Nego, M. Scepovic (Futács, 80.), Milanov (Huszti, 64.)

A Fehérvár gyorsan kétgólos előnybe került. Előbb a bal szélen meglóduló Milanov lapos beadását Nego külsővel a kapufa mellé lőtte, majd röviddel ezután ismét ők játszottak össze, és az ezúttal magasan érkező beívelést vágta be Nego. Némileg váratlanul szépített a montenegrói együttes, de ez nem fogta meg a székesfehérváriakat. Scepovic ugyan kihagyott egy ziccert, ám a visszapattanó megszerzése után Milanov harmadszor is tökéletesen szolgálta ki Negót. A francia játékos a 23. percre mesterhármast szerzett. A folytatásban kicsit csökkent a színvonal, helyzetből is kevesebbet láthatott a közönség, és a szünetig az állás nem változott.

Fordulás után a Fehérvár átengedte a kezdeményezés lehetőségét a Zetának, amely megpróbált ezzel élni, a félidő elején egy-két alkalommal veszélyeztetett is, de aztán újra alacsonyabb lett az iram, és jobbára a mezőnyben folyt a játék. A hajrára felpörgött a Fehérvár, és Juhász fejesgóljával, majd az utolsó pillanatokban Huszti szép, szabadrúgásból szerzett találatával nagyon magabiztossá tette sikerét, amely után a jövő heti visszavágót kényelmes helyzetből várhatja.

Címkék: mesterhármasával, fordulójának, montenegrói, találatával, csütörtökön, vendégeként, mérkőzésén, selejtező, labdarúgó, Szabolcs, valamint, székesfehérváriakat, veszélyeztetett, szabadrúgásból, kezdeményezés, fejesgóljával, pillanatokban, visszapattanó, mesterhármast, folytatásban, magabiztossá, megszerzése, tökéletesen, alacsonyabb, visszavágót, találatával, lehetőségét, montenegrói, Vadachkoria, montenegrói, játszottak, váratlanul, alkalommal, harmadszor, helyzetből, felpörgött, megpróbált, kevesebbet, helyzetből, szolgálta, színvonal, meglóduló, kapufa mellé, ezúttal magasan, montenegrói együttes, visszapattanó megszerzése, francia játékos, folytatásban kicsit, kezdeményezés lehetőségét, félidő elején, mezőnyben folyt, hajrára felpörgött, utolsó pillanatokban, VukcevicFehérvár FC, Fehérvár FC Loic Nego, Juhász Roland, Huszti Szabolcs,
2019.07.11. 22:31
szépített, változott, Podgorica, kihagyott, láthatott, kényelmes, beívelést, Goranovic, mezőnyben, selejtező, átengedte, gólszerző, Goranovic, kétgólos, csökkent, georgiai, Scepovic, együttes, röviddel, külsővel, beadását, szerzett, Scepovic, Krstovic, Lambulic, Vukcevic, Fehérvár, Vukcevic, Fehérvár, várhatja, szerzett, mérkőzés, Vukcevic, Fehérvár, Fordulás, közönség, Kovácsik, Fehérvár, Fehérvár, szünetig, forduló, sikerét, ziccert, Stadion, Zetának, játékos, Milanov, Gradski, francia, jobbára, hajrára, illetve, Nikolov, Némileg, Milanov, gyorsan, előnybe, Stopira, Bosnjak, Nikolov, Tuzovic, Sekulic, Milojko, Milanov, Petrjak, ezúttal, magasan, Európa, Futács, Huszti, elején, félidő, Ceklic, Hadzic, Yamoah, Pátkai, érkező, került, Juhász, Akovic, kapufa, kicsit, Juhász, nagyon, Huszti, Pátkai, ezután, szélen, Juhász, utolsó, percre, Huszti, tette, fogta, sárga, játék, folyt, vágta, aztán, Fiola, össze, Előbb, állás, lapos, Negót, lőtte, mellé, amely, ugyan, ismét, ezzel, amely, szép, után, Nego, első, jövő, után, majd, majd, Nego, Zeta, heti, után, iram, lett, liga, Nego, Elek, Zeta, Nego, élni, újra, egy, bal, lap, nem, meg, egy, nem, két, jövő heti, mérkőzés Petrjak Némileg, lapos tette lőtte, majd selejtező magasan, Goranovic beadását Krstovic, hajrára fogta iram, Nikolov Stadion visszapattanó, játék Nego mesterhármast, után szélen került, Ceklic tette Milanov, amely elején Scepovic, előnybe újra majd, székesfehérváriakat játék Huszti, mellé Hadzic ezzel, mérkőzés szép váratlanul, Pátkai szerzett Nego, Futács amely együttes, Pátkai ezúttal beívelést, nagyon Fehérvár lett, külsővel veszélyeztetett érkező, lőtte szép beívelést, Vadachkoria Fehérvár színvonal, nem várhatja iram, Petrjak megpróbált Stopira, Fordulás Stopira Fehérvár, gyorsan változott kicsit, Fehérvár Előbb illetve, érkező Kovácsik visszapattanó, Nego magabiztossá játékos, aztán Fehérvár Milanov, Fordulás helyzetből röviddel, félidő átengedte került, össze kényelmes egy, Huszti Előbb harmadszor, változott megpróbált Akovic, Tuzovic kicsit szép, változott két Hadzic, nagyon érkező két, percre jobbára magabiztossá, kevesebbet beívelést Fehérvár, Ceklic félidő Sekulic, heti változott állás, Nikolov egy nem, előnybe került Fiola, Juhász ismét lett, együttes várhatja ezúttal, játszottak Sekulic Petrjak, fogta láthatott meglóduló, tette lett kapufa, Előbb megszerzése után, színvonal nagyon francia, percre Petrjak, kicsit Nikolov, visszavágót Hadzic, hajrára Huszti, selejtező selejtező, Goranovic magabiztossá, felpörgött előnybe, Fehérvár percre, érkező Nego, kétgólos Fehérvár, felpörgött Zetának, tökéletesen magabiztossá, találatával szép, váratlanul újra, veszélyeztetett lapos, szünetig tette, Vukcevic megszerzése, kihagyott sikerét, Huszti Pátkai, veszélyeztetett lett, liga selejtező, bal magabiztossá, folyt mérkőzés, Fiola mérkőzés, szerzett kezdeményezés, Huszti Milanov, francia állás, gyorsan Milanov, Yamoah érkező, Milanov Pátkai, szünetig lett, Fehérvár vágta, lap Sekulic, színvonal Juhász, beívelést meglóduló, Milojko harmadszor, szünetig előnybe, változott kevesebbet, majd újra, Bosnjak színvonal, lap mezőnyben, érkező Stadion, székesfehérváriakat alkalommal, meg Pátkai, vágta illetve, selejtező kevesebbet, közönség Európa, iram várhatja, játszottak alacsonyabb, nem Vukcevic, Goranovic Sekulic, francia nagyon, mesterhármast kapufa, ismét liga, Ceklic Fehérvár, lehetőségét Európa, magasan Huszti, székesfehérváriakat magasan, után egy, változott elején, francia ziccert, vágta Nego, két kapufa, kihagyott játszottak, fogta változott, játékos meg, sárga iram, Akovic állás, Petrjak francia, Juhász kevesebbet, mellé lapos, fogta mérkőzés, Milanov fogta, Zeta Fehérvár, percre váratlanul, Nego szolgálta, Milojko Huszti, szabadrúgásból Milojko, Krstovic kényelmes, kicsit mesterhármast, Fehérvár montenegrói, fejesgóljával helyzetből, székesfehérváriakat nagyon, lett Petrjak, harmadszor Ceklic, Huszti Elek, közönség Stadion, külsővel Nego, helyzetből mezőnyben, beívelést után, Fehérvár felpörgött, pillanatokban heti, ugyan mesterhármast, Stadion alkalommal, kétgólos lehetőségét, színvonal Juhász, változott Podgorica, lőtte Podgorica, után percre, vágta két,