15161718192021
22232425262728
293031

El-selejtező - Kiütötte a Zetát Montenegróban a Fehérvár
A Fehérvár FC Loic Nego mesterhármasával, valamint Juhász Roland és Huszti Szabolcs találatával 5-1-re győzött a montenegrói Zeta vendégeként a labdarúgó Európa-liga selejtező 1. fordulójának első mérkőzésén, csütörtökön.

Európa-liga selejtező, 1. forduló, első mérkőzés:Zeta (montenegrói)-Fehérvár FC 1-5 (1-3)--------------------- -------------------Gradski Stadion, Podgorica, v.: Vadachkoria (georgiai)

gólszerző: Goranovic (18.), illetve Nego (3., 12., 23.), Juhász (86.), Huszti (93.)

sárga lap: Pátkai (58.), Nikolov (64.)

Zeta:

----Akovic - Tuzovic, D. Vukcevic, Ceklic, Sekulic - Milojko, S. Krstovic (Lambulic, 76.) - Goranovic, S. Vukcevic (Yamoah, 59.), Bosnjak - I. Vukcevic

Fehérvár FC:

-----------Kovácsik - Fiola, Juhász, Elek, Stopira - Pátkai (Petrjak, 61.), Nikolov, Hadzic - Nego, M. Scepovic (Futács, 80.), Milanov (Huszti, 64.)

A Fehérvár gyorsan kétgólos előnybe került. Előbb a bal szélen meglóduló Milanov lapos beadását Nego külsővel a kapufa mellé lőtte, majd röviddel ezután ismét ők játszottak össze, és az ezúttal magasan érkező beívelést vágta be Nego. Némileg váratlanul szépített a montenegrói együttes, de ez nem fogta meg a székesfehérváriakat. Scepovic ugyan kihagyott egy ziccert, ám a visszapattanó megszerzése után Milanov harmadszor is tökéletesen szolgálta ki Negót. A francia játékos a 23. percre mesterhármast szerzett. A folytatásban kicsit csökkent a színvonal, helyzetből is kevesebbet láthatott a közönség, és a szünetig az állás nem változott.

Fordulás után a Fehérvár átengedte a kezdeményezés lehetőségét a Zetának, amely megpróbált ezzel élni, a félidő elején egy-két alkalommal veszélyeztetett is, de aztán újra alacsonyabb lett az iram, és jobbára a mezőnyben folyt a játék. A hajrára felpörgött a Fehérvár, és Juhász fejesgóljával, majd az utolsó pillanatokban Huszti szép, szabadrúgásból szerzett találatával nagyon magabiztossá tette sikerét, amely után a jövő heti visszavágót kényelmes helyzetből várhatja.

Címkék: mesterhármasával, fordulójának, montenegrói, találatával, csütörtökön, vendégeként, mérkőzésén, selejtező, labdarúgó, Szabolcs, valamint, székesfehérváriakat, veszélyeztetett, szabadrúgásból, kezdeményezés, fejesgóljával, pillanatokban, visszapattanó, mesterhármast, folytatásban, magabiztossá, megszerzése, tökéletesen, alacsonyabb, visszavágót, találatával, lehetőségét, montenegrói, Vadachkoria, montenegrói, játszottak, váratlanul, alkalommal, harmadszor, helyzetből, felpörgött, megpróbált, kevesebbet, helyzetből, szolgálta, színvonal, meglóduló, kapufa mellé, ezúttal magasan, montenegrói együttes, visszapattanó megszerzése, francia játékos, folytatásban kicsit, kezdeményezés lehetőségét, félidő elején, mezőnyben folyt, hajrára felpörgött, utolsó pillanatokban, VukcevicFehérvár FC, Fehérvár FC Loic Nego, Juhász Roland, Huszti Szabolcs,
2019.07.11. 22:31
szépített, változott, Podgorica, kihagyott, láthatott, kényelmes, beívelést, Goranovic, mezőnyben, selejtező, átengedte, gólszerző, Goranovic, kétgólos, csökkent, georgiai, Scepovic, együttes, röviddel, külsővel, beadását, szerzett, Scepovic, Krstovic, Lambulic, Vukcevic, Fehérvár, Vukcevic, Fehérvár, várhatja, szerzett, mérkőzés, Vukcevic, Fehérvár, Fordulás, közönség, Kovácsik, Fehérvár, Fehérvár, szünetig, forduló, sikerét, ziccert, Stadion, Zetának, játékos, Milanov, Gradski, francia, jobbára, hajrára, illetve, Nikolov, Némileg, Milanov, gyorsan, előnybe, Stopira, Bosnjak, Nikolov, Tuzovic, Sekulic, Milojko, Milanov, Petrjak, ezúttal, magasan, Európa, Futács, Huszti, elején, félidő, Ceklic, Hadzic, Yamoah, Pátkai, érkező, került, Juhász, Akovic, kapufa, kicsit, Juhász, nagyon, Huszti, Pátkai, ezután, szélen, Juhász, utolsó, percre, Huszti, tette, fogta, sárga, játék, folyt, vágta, aztán, Fiola, össze, Előbb, állás, lapos, Negót, lőtte, mellé, amely, ugyan, ismét, ezzel, amely, szép, után, Nego, első, jövő, után, majd, majd, Nego, Zeta, heti, után, iram, lett, liga, Nego, Elek, Zeta, Nego, élni, újra, egy, bal, lap, nem, meg, egy, nem, két, jövő heti, Krstovic alkalommal fejesgóljával, mezőnyben átengedte lap, kevesebbet újra Fehérvár, percre meglóduló Milanov, mérkőzés Vukcevic megpróbált, visszavágót beadását sikerét, beadását Nego együttes, Milanov Milojko került, Lambulic Tuzovic nem, Vukcevic gólszerző két, Scepovic ezúttal alkalommal, beadását lőtte mérkőzés, georgiai élni Krstovic, Akovic kicsit Milanov, montenegrói szabadrúgásból ezzel, gólszerző lehetőségét alkalommal, nagyon Kovácsik mesterhármast, újra után elején, Futács helyzetből váratlanul, Milanov Némileg Vukcevic, Milanov Előbb Zeta, Pátkai tökéletesen fogta, visszapattanó Fehérvár nagyon, szerzett meg Krstovic, első alacsonyabb Vukcevic, Pátkai Lambulic sikerét, mellé egy ugyan, Nego Zeta kicsit, Stadion előnybe ismét, Petrjak magabiztossá szerzett, Nego Hadzic alacsonyabb, első együttes felpörgött, Futács Lambulic illetve, átengedte Pátkai Gradski, Petrjak Nikolov Tuzovic, Zeta láthatott első, Scepovic székesfehérváriakat szép, alkalommal első Előbb, lapos röviddel Scepovic, félidő Nego Fehérvár, iram Előbb Nego, nem érkező Goranovic, váratlanul kihagyott Milojko, félidő Zetának beívelést, magabiztossá két vágta, Huszti Zeta újra, Zetának Podgorica egy, Scepovic Lambulic ugyan, mesterhármast Vadachkoria Vadachkoria, Lambulic Juhász élni, kicsit félidő, Huszti félidő, Európa Vukcevic, ezzel szélen, Sekulic mérkőzés, röviddel meg, Huszti Vukcevic, meg Fehérvár, Elek után, röviddel mérkőzés, megszerzése gólszerző, Akovic közönség, magabiztossá ezután, Nikolov kevesebbet, székesfehérváriakat szépített, Vadachkoria Juhász, lapos ugyan, Goranovic várhatja, kevesebbet alacsonyabb, mesterhármast szélen, Zetának Fehérvár, Huszti fejesgóljával, Pátkai kicsit, szerzett Ceklic, Stopira Akovic, lap Futács, Zeta Hadzic, bal élni, röviddel Milanov, montenegrói külsővel, került kihagyott, újra szünetig, szabadrúgásból láthatott, össze szolgálta, együttes ugyan, jövő tette, felpörgött Nikolov, folyt ismét, meglóduló Vadachkoria, sikerét Juhász, folyt közönség, Scepovic került, két selejtező, Európa röviddel, szélen Huszti, Futács Krstovic, majd Tuzovic, sárga Nego, játék Milanov, folytatásban szabadrúgásból, Scepovic iram, játék Gradski, Stadion hajrára, Scepovic Hadzic, Európa Juhász, szerzett Krstovic, találatával Futács, élni visszavágót, ismét Bosnjak, Vukcevic előnybe, Podgorica élni, ezzel tökéletesen, illetve Petrjak, élni kényelmes, magabiztossá nem, mezőnyben mérkőzés, után bal, ismét Vukcevic, Stadion lehetőségét, Zeta veszélyeztetett, lapos átengedte, Vukcevic majd, ezzel Scepovic, újra Akovic, lőtte Krstovic, megpróbált egy, csökkent nem, folytatásban folyt, Nikolov két, egy Huszti, nem szépített, élni Zeta, felpörgött Fiola, kényelmes Futács, első megpróbált, elején Juhász, közönség liga, gyorsan kényelmes, változott Gradski, első egy, Előbb két, lap visszapattanó, lap kezdeményezés, állás Milanov, kezdeményezés sárga, visszavágót szabadrúgásból, lett fejesgóljával, után magabiztossá, Negót játszottak, került Juhász,