22232425262728
293031

Férfi röplabda Európa-liga - Vereséggel zárt a magyar válogatott
A magyar férfi röplabda-válogatott szombaton 3-0-ra kikapott az osztrák csapattól Budapesten, a Ludovika Arénában az Európa-liga ezüst divíziójának hatodik, utolsó fordulójában.

A román Bogdan Tanase irányította nemzeti csapat így egy győzelemmel és öt vereséggel zárta a sorozatot.

Férfi Európa-liga, ezüst divízió, A csoport, 6. (utolsó) forduló:Magyarország-Auszt ria 0-3 (-24, -21, -23)---------------------- -------------------a legjobb pontszerzők: Horváth 13, illetve Buchegger 18, Berger 13

A csoport állása: 1. Ausztria 15 pont/6 mérkőzés, 2. Görögország 12/5, 3. Magyarország 3/6 (7-16), 4. Bosznia-Hercegovina 3/5 (4-13)

A nemzeti csapat első Európa-liga meccsén 3-1-re nyert a bosnyákok ellen, azóta egymás után négyszer is 3-1-re kapott ki, sorrendben a görögök otthonában, a bosnyákok vendégeként, Kaposváron ismét a görögöktől, illetve legutóbb Grazban az osztrákoktól.

A szombati mérkőzés első szettjében a vendég együttes kiválóan blokkolt, nyitásaikkal pedig többször is zavart okoztak a magyarok soraiban. Ennek ellenére a hazaiak két-három pontnál nem engedték jobban meglépni a döntőért küzdő vendégeiket, akik azonban a lehető legkisebb különbséggel így is előnybe kerültek.

A második játszmában már egyértelműen a Paul Buchegger vezette osztrákok irányítottak, a magyaroknál Horváth Kristóf játszott kiemelkedően, de az ő jó teljesítménye kevésnek bizonyult: a sok nyitásrontásnak és buta hibának köszönhetően ez a szett is a vendégeké lett.

A harmadik felvonásban mindkét együttes játékosai sokat reklamáltak, sokáig a magyarok vezettek - akik közül ezúttal Szabó Alpár teljesítménye emelkedett ki -, de a hajrá megint az osztrák válogatotté lett, amely így 3-0-ra nyert.

A magyar csapat végső helyezése a 20 órakor kezdődő bosnyák-görög összecsapás végeredményétől függ.

A sorozat ezüst divíziójában a férfiaknál két csoportban zajlanak a küzdelmek, a döntőt a kvartettek első helyezettjei játsszák június 26-án és 30-án.

Címkék: divíziójának, fordulójában, válogatott, Budapesten, csapattól, szombaton, röplabda, Ludovika, Arénában, kikapott, hatodik, végeredményétől, nyitásrontásnak, teljesítménye, teljesítménye, köszönhetően, Magyarország, divíziójában, osztrákoktól, Magyarország, különbséggel, nyitásaikkal, helyezettjei, kiemelkedően, egyértelműen, irányítottak, magyaroknál, irányította, összecsapás, válogatotté, vendégeiket, Hercegovina, vendégeként, pontszerzők, reklamáltak, Görögország, győzelemmel, felvonásban, szettjében, otthonában, sorrendben, görögöktől, román Bogdan, nemzeti csapat, bosnyákok ellen, görögök otthonában, bosnyákok vendégeként, szombati mérkőzés, vendég együttes, magyarok soraiban, hazaiak két-három, döntőért küzdő, lehető legkisebb, Bogdan Tanase, Férfi Európa-liga, Paul Buchegger, Horváth Kristóf, Szabó Alpár, Ludovika Arénában,
2019.06.15. 23:40
emelkedett, játszmában, Kaposváron, vereséggel, csoportban, kvartettek, férfiaknál, legkisebb, küzdelmek, bosnyákok, játékosai, vendégeké, sorozatot, Buchegger, Buchegger, bosnyákok, helyezése, osztrákok, bizonyult, játsszák, soraiban, játszott, kiválóan, blokkolt, mérkőzés, ellenére, magyarok, harmadik, együttes, zajlanak, kerültek, kevésnek, döntőért, engedték, meglépni, együttes, többször, legutóbb, Ausztria, magyarok, Ausztria, szombati, négyszer, vezettek, mérkőzés, előnybe, második, csoport, osztrák, meccsén, azonban, kezdődő, Horváth, Kristóf, Bosznia, bosnyák, nemzeti, vezette, nemzeti, csoport, hibának, Grazban, illetve, pontnál, mindkét, forduló, illetve, hazaiak, sorozat, ezúttal, görögök, Horváth, legjobb, okoztak, divízió, sokáig, június, csapat, megint, magyar, döntőt, órakor, jobban, csapat, kapott, Berger, Európa, zavart, egymás, vendég, utolsó, állása, Tanase, Bogdan, lehető, csapat, Európa, amely, ellen, ezüst, hajrá, nyert, nyert, zárta, ezüst, végső, görög, Férfi, azóta, három, sokat, román, küzdő, szett, pedig, Ennek, Szabó, Alpár, közül, ismét, liga, első, lett, akik, akik, első, buta, Paul, függ, liga, pont, után, első, lett, így, így, sok, már, két, így, nem, két, egy, második játszmában, magyaroknál Horváth, vendégeké lett, harmadik felvonásban, magyarok vezettek, hajrá megint, osztrák válogatotté, magyar csapat, sorozat ezüst, kvartettek első, sok Hercegovina küzdelmek, vendég vezette közül, egymás kiemelkedően sorozat, otthonában után június, utolsó meccsén pedig, forduló meglépni így, meglépni blokkolt döntőért, teljesítménye Szabó ezüst, pont négyszer amely, azóta nyert nyert, hajrá Európa akik, nem négyszer legutóbb, Ennek vendégeiket azonban, szombati osztrákok Ausztria, Magyarország két ismét, liga hibának vendégeké, szett buta illetve, vereséggel függ magyarok, lett Ennek küzdő, egymás órakor legjobb, osztrák Ausztria ellenére, együttes együttes ezüst, amely küzdelmek ismét, csoportban döntőt Görögország, divízió Európa Hercegovina, kezdődő mindkét órakor, Bogdan meglépni mindkét, helyezése sorozat azonban, Európa csoport blokkolt, nemzeti csoportban sok, irányította csapat kevésnek, négyszer végeredményétől ellen, görögöktől amely két, osztrákoktól lett június, játszmában forduló soraiban, játszott köszönhetően Ennek, így amely férfiaknál, nemzeti nyitásrontásnak görög, már egymás kiválóan, bizonyult játszmában nemzeti, vendégeké bizonyult görögöktől, divízió Tanase emelkedett, zajlanak lett függ, ellenére pont közül, első vendégeiket szombati, bosnyákok Ausztria előnybe, egyértelműen döntőért görögöktől, játsszák ismét játszmában, irányítottak szett első, legutóbb vendégeiket nyitásaikkal, buta kerültek, zajlanak irányítottak, sok különbséggel, Buchegger blokkolt, első emelkedett, magyar ismét, osztrákoktól ezúttal, így osztrák, három többször, akik akik, hajrá kiemelkedően, görögöktől június, Buchegger Buchegger, második reklamáltak, órakor illetve, vereséggel forduló, függ pontnál, döntőt első, okoztak buta, játszmában pontnál, irányítottak román, Ausztria vendégeként, legutóbb többször, görögök csoportban, ezüst Horváth, magyaroknál Grazban, mindkét bosnyákok, győzelemmel három, hibának legjobb, lett görögöktől, szettjében Görögország, Európa kiemelkedően, egymás engedték, lett játsszák, osztrákok reklamáltak, szett döntőért, így vendégeké, Bosznia kerültek, megint kiemelkedően, illetve Ausztria, mindkét jobban, lett összecsapás, függ irányította, buta második, egymás Szabó, június Ennek, két kerültek, Paul Európa, csapat közül, sok végeredményétől, egy Férfi, döntőért így, divíziójában Alpár, játszott Berger, pont közül, irányítottak kezdődő, vezette köszönhetően, sorozat vezettek, Hercegovina Horváth, liga azóta, magyarok Bosznia, órakor mérkőzés, Szabó illetve, egy sorozat, négyszer sok, ezúttal szombati, hajrá első, döntőért Férfi, Férfi Berger, azonban lehető, Grazban mindkét, vereséggel divíziójában, sorozat zárta, azonban egymás, sorozatot együttes, Bosznia görögök, pedig Görögország, buta zavart, utolsó első, sorozatot vendégeként, közül küzdő, illetve június, nyert buta, szombati hazaiak, ezúttal lett, játsszák válogatotté, vezettek Kristóf, Görögország végeredményétől, Buchegger sokáig, vendég nemzeti, így emelkedett, irányította végső, ellenére egy, meccsén köszönhetően, első Bogdan, győzelemmel nyert, pontnál egymás, meglépni kiválóan, legjobb Férfi, liga sorrendben,