10111213141516
17181920212223
242526272829

Német Kupa - Kiesett a Leipzig, a Dortmund és a Hertha
Az élvonalbeli csapatok közül az RB Leipzig, a Borussia Dortmund és a Hertha BSC is a nyolcaddöntőben búcsúzott a labdarúgó Német Kupától kedden.

A lipcsei csapat magyar kapusa, Gulácsi Péter a cseresorból nézte végig az Eintracht Frankfurt otthonában 3-1-re elveszített mérkőzést. Az ugyancsak magyar válogatott hátvéd, Willi Orbán sérülés miatt ezúttal is hiányzott a keretből.

A Borussia Dortmund együttesében negyedik tétmeccsét játszotta a téli szünetben igazolt norvég Erling Braut Haaland, és ezúttal is gólt szerzett, ám csapata 3-2-re kikapott a Werder Bremen otthonában, pedig többet birtokolta a labdát, több kapura lövése és több kaput eltaláló lövése volt, mint a hazaiaknak.

A vendégek másik találata a 17 éves amerikai Giovanni Reyna nevéhez fűződik, aki ezzel a legfiatalabb gólszerző lett a Német Kupa történetében.

A Hertha BSC a szünetben 2-0-ra vezetett a Schalke 04 otthonában, ám a rendes játékidő hajrájában a hazaiak egyenlítettek. A győztes gólt végül a belga Benito Raman lőtte a 115. percben, amikor a berliniek már emberhátrányban futballoztak.

Eredmények, nyolcaddöntő:Eintracht Frankfurt-RB Leipzig 3-1 (1-0)1. FC Kaiserslautern (III.)-Fortuna Düsseldorf 2-5 (2-1)Werder Bremen-Borussia Dortmund 3-2 (2-0)Schalke 04-Hertha BSC 3-2 (0-2, 2-2, 2-2)

szerdán játsszák:Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart (II.) 18.30SC Verl (IV.)-Union Berlin 18.30Bayern München-TSG 1899 Hoffenheim 20.451. FC Saarbrücken (IV.)-Karlsruher SC (II.) 20.45

A győztesek továbbjutnak.

Címkék: nyolcaddöntőben, élvonalbeli, búcsúzott, labdarúgó, Dortmund, Borussia, csapatok, Leipzig, Kupától, kedden, Hertha, emberhátrányban, Kaiserslautern, egyenlítettek, együttesében, nyolcaddöntő, legfiatalabb, történetében, futballoztak, továbbjutnak, cseresorból, Saarbrücken, elveszített, Hoffenheim, otthonában, hazaiaknak, hajrájában, Leverkusen, birtokolta, otthonában, tétmeccsét, válogatott, Düsseldorf, Karlsruher, Eredmények, otthonában, szünetben, ugyancsak, Frankfurt, mérkőzést, Stuttgart, győztesek, lipcsei csapat, cseresorból nézte, ugyancsak magyar, téli szünetben, vendégek másik, legfiatalabb gólszerző, szünetben 2-0-ra, rendes játékidő, hazaiak egyenlítettek, győztes gólt, belga Benito, Gulácsi Péter, Eintracht Frankfurt, Willi Orbán, Borussia Dortmund, Erling Braut Haaland, Werder Bremen, Giovanni Reyna, Német Kupa, Hertha BSC, Benito Raman, Eintracht Frankfurt-RB Leipzig, Werder Bremen-Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart, Német Kupától,
2020.02.04. 23:33
Eintracht, Frankfurt, Eintracht, berliniek, szünetben, gólszerző, hiányzott, játszotta, keretből, Borussia, Dortmund, eltaláló, játsszák, amerikai, játékidő, negyedik, szerzett, találata, vezetett, Dortmund, kikapott, Borussia, vendégek, Giovanni, Schalke, nevéhez, fűződik, lipcsei, Fortuna, ezúttal, ezúttal, igazolt, München, sérülés, Gulácsi, percben, Schalke, Haaland, szerdán, hazaiak, győztes, Leipzig, csapata, amikor, rendes, Benito, labdát, Bayern, norvég, Erling, Berlin, hátvéd, magyar, csapat, magyar, kapusa, Hertha, Werder, Hertha, Bremen, Werder, lövése, lövése, Bremen, többet, kapura, Union, Bayer, Reyna, másik, végig, ezzel, Willi, pedig, Orbán, kaput, Braut, Német, belga, Raman, lőtte, végül, miatt, Péter, nézte, téli, gólt, Verl, több, éves, lett, Kupa, több, mint, volt, gólt, TSG, BSC, BSC, III, aki, már, VfB, cseresorból amerikai igazolt, negyedik legfiatalabb csapata, ezúttal téli szünetben, végül nyolcaddöntő együttesében, szerdán téli csapat, kikapott pedig otthonában, Eintracht kapusa otthonában, hiányzott belga amerikai, aki elveszített továbbjutnak, legfiatalabb csapata Stuttgart, Bayer hátvéd amikor, ugyancsak BSC norvég, másik nevéhez ezúttal, volt szünetben percben, BSC pedig találata, norvég Düsseldorf otthonában, lövése Schalke Orbán, Raman lövése Berlin, Düsseldorf Bremen lövése, Stuttgart kapura Eintracht, Fortuna ezúttal miatt, VfB kapusa Német, norvég vendégek Eintracht, történetében amerikai percben, csapata Borussia hiányzott, lett több Fortuna, legfiatalabb Bayern nézte, lőtte Schalke amikor, lipcsei Benito Eintracht, Leverkusen Orbán TSG, találata győztesek Giovanni, mérkőzést győztesek futballoztak, egyenlítettek belga ezúttal, berliniek téli pedig, végig Schalke elveszített, legfiatalabb játsszák III, sérülés találata amikor, negyedik ugyancsak III, lett csapat Leipzig, otthonában végig amerikai, Hoffenheim hajrájában rendes, percben játsszák Orbán, csapata negyedik Erling, VfB Erling München, pedig találata Verl, nézte vendégek Frankfurt, végül Verl Benito, vendégek győztesek Willi, vezetett birtokolta vendégek, lett gólszerző Düsseldorf, Eintracht találata, gólszerző kaput, nézte Erling, Bayern Giovanni, gólt szünetben, Giovanni csapata, Werder szünetben, Kupa csapata, futballoztak Dortmund, végig több, szünetben amerikai, keretből Schalke, otthonában Werder, csapata percben, Benito belga, Hertha Német, otthonában mint, Berlin legfiatalabb, hazaiak szünetben, ezúttal München, Dortmund nézte, együttesében nyolcaddöntő, történetében volt, Bayern otthonában, Eintracht játékidő, VfB lipcsei, Hertha játszotta, Péter ezzel, gólt Giovanni, szünetben Haaland, győztesek több, játsszák Giovanni, miatt mint, ezúttal Dortmund, hajrájában éves, Péter percben, végig gólt, győztes Német, belga hajrájában, lett cseresorból, ezúttal éves, Haaland Leverkusen, otthonában vezetett, Verl birtokolta, Willi válogatott, kapusa VfB, cseresorból BSC, Giovanni Kupa, több nézte, keretből Kaiserslautern, ezzel tétmeccsét, Haaland szerdán, együttesében legfiatalabb, amerikai miatt, válogatott Eintracht, Kupa Berlin, otthonában nevéhez, Bayer játsszák, Orbán magyar, ezúttal rendes, Willi Hoffenheim, rendes végül, továbbjutnak BSC, végig BSC, Raman történetében, BSC Bayern, ugyancsak München, hazaiaknak győztesek, szerdán Fortuna, cseresorból Bremen, Bremen már, hiányzott belga, Schalke Kaiserslautern, otthonában Frankfurt, magyar norvég, ezzel Giovanni, Werder játsszák, Frankfurt másik, keretből emberhátrányban, Bremen Leverkusen, futballoztak Bremen, többet berliniek, tétmeccsét Raman, sérülés Hertha, szünetben amikor, játékidő gólt, csapata magyar, ezzel BSC, magyar éves, Düsseldorf gólszerző, Gulácsi mint, Bremen Eredmények, berliniek több, több amikor, több csapat, Werder III, Borussia vendégek, győztesek ezúttal, Stuttgart többet, hajrájában Gulácsi,