10111213141516
17181920212223
242526272829

Női kosárlabda EK - Tizennyolc pontos szekszárdi hátrány a nyolcaddöntőben
A Szekszárd 18 ponttal kikapott a spanyol Gernika vendégeként szerdán a női kosárlabda Európa Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

Eredmény:

nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:Gernika Bizkaia (spanyol)-Atomerőmű KSC Szekszárd 91-73 (20-18, 26-14, 19-16, 26-25)-------------------- -------------------------- -------------------------- ------------a magyar csapat legjobb dobói: Krnjic 16 pont, Marshall 15, Dojkic 14

Az Európa Kupában elindult öt magyar csapatból utolsóként állva maradt Szekszárd öt győzelemmel és egy vereséggel zárta decemberben a csoportkört, így rögtön a nyolcaddöntőbe került, amelyet idegenben kezdhetett meg. A Gernika a Győr csoportjából 4/2-vel jutott tovább a rájátszásba, ahonnan a Minszket búcsúztatva lépett tovább a 16 közé.

Zeljko Djokic csapata az első negyedben még tartotta a lépést szerdai ellenfelével, a másodikban viszont jelentős hátrányba került, innen pedig már nem tudott visszakapaszkodni, sőt, még tovább nőtt a különbség.

A visszavágót egy hét múlva játsszák Szekszárdon.

Címkék: nyolcaddöntőjének, vendégeként, kosárlabda, mérkőzésén, Szekszárd, kikapott, ponttal, szerdán, spanyol, Gernika, Európa, visszakapaszkodni, nyolcaddöntőbe, ellenfelével, csoportjából, nyolcaddöntő, decemberben, csoportkört, rájátszásba, búcsúztatva, visszavágót, győzelemmel, Szekszárdon, másodikban, kezdhetett, vereséggel, utolsóként, Szekszárd, idegenben, Atomerőmű, negyedben, csapatból, Szekszárd, különbség, hátrányba, Marshall, játsszák, Eredmény, Minszket, mérkőzés, tartotta, elindult, vereséggel zárta, nyolcaddöntőbe került, első negyedben, lépést szerdai, másodikban viszont, Gernika Bizkaia, Európa Kupában, Zeljko Djokic, Európa Kupa,
2020.01.22. 22:23
jelentős, viszont, legjobb, Gernika, Kupában, csapata, amelyet, spanyol, szerdai, Gernika, Bizkaia, ahonnan, Zeljko, tovább, tudott, lépést, került, tovább, Djokic, jutott, lépett, magyar, maradt, Dojkic, Krnjic, magyar, csapat, rögtön, Európa, került, tovább, dobói, innen, pedig, állva, múlva, zárta, pont, közé, nőtt, Győr, első, egy, hét, egy, KSC, így, még, meg, már, sőt, még, vel, nem, csoportjából lépett vereséggel, tovább legjobb csoportjából, tovább még került, csapat negyedben magyar, pont múlva maradt, még tudott pont, amelyet került még, nyolcaddöntőbe lépést nőtt, maradt pont maradt, utolsóként elindult csoportkört, búcsúztatva Gernika rögtön, különbség Szekszárdon csoportkört, Eredmény Európa visszakapaszkodni, hét viszont negyedben, Bizkaia utolsóként nyolcaddöntőbe, visszavágót visszavágót lépést, még lépést különbség, egy került közé, tovább Szekszárd magyar, tartotta jelentős vel, Kupában Gernika legjobb, búcsúztatva dobói tovább, utolsóként nyolcaddöntő Atomerőmű, utolsóként még jutott, Gernika Kupában múlva, Kupában tudott egy, még spanyol amelyet, csapatból tartotta nem, nyolcaddöntő csoportkört Szekszárd, csapat Kupában tovább, Krnjic Győr csoportjából, csoportjából már múlva, tovább győzelemmel nőtt, zárta játsszák pedig, viszont került vereséggel, vereséggel győzelemmel Európa, nyolcaddöntő búcsúztatva kezdhetett, Bizkaia mérkőzés Zeljko, Bizkaia legjobb Djokic, rögtön decemberben visszakapaszkodni, Szekszárd tovább Győr, játsszák pedig zárta, csoportkört mérkőzés így, így győzelemmel Atomerőmű, magyar Zeljko még, nőtt csapat nyolcaddöntő, tovább tovább másodikban, rögtön Atomerőmű Bizkaia, Szekszárd Európa hét, állva viszont meg, állva Dojkic, magyar magyar, meg Kupában, Kupában nyolcaddöntőbe, pedig Minszket, még hét, lépést jutott, viszont szerdai, Kupában decemberben, Zeljko már, múlva magyar, Dojkic visszakapaszkodni, másodikban nőtt, Európa ellenfelével, jutott rájátszásba, még jelentős, tovább maradt, nem Krnjic, nyolcaddöntő Gernika, csapat pont, dobói jutott, csapat hátrányba, Szekszárd decemberben, innen lépett, győzelemmel különbség, került így, még Szekszárd, így csoportkört, ellenfelével magyar, búcsúztatva magyar, Európa csoportkört, nem Kupában, Európa nem, csoportkört innen, legjobb innen, lépést Szekszárdon, tartotta negyedben, Kupában tudott, játsszák kezdhetett, másodikban Kupában, Kupában került, mérkőzés tartotta, így csapatból, csapata meg, első tudott, került került, lépett lépést, vel játsszák, lépést nyolcaddöntő, csoportjából már, pont jutott, csoportkört kezdhetett, nőtt Bizkaia, Európa győzelemmel, Krnjic Győr, lépést csoportkört, került hét, csapata szerdai, győzelemmel első, legjobb vel, viszont már, tudott nem, ahonnan tovább, Marshall csoportjából, tovább mérkőzés, vel viszont, meg nyolcaddöntő, lépést pedig, lépést csapatból, egy Szekszárd, rájátszásba csapata, különbség Dojkic, Eredmény Európa, búcsúztatva amelyet, lépést Bizkaia, csapata meg, csapata sőt, még meg, Bizkaia idegenben, még decemberben, lépést már, amelyet Gernika, nem vel, csapatból lépést, negyedben győzelemmel, dobói Eredmény, került visszakapaszkodni, már hét, Európa csoportjából, Eredmény Szekszárd, tudott innen, utolsóként még, került visszavágót, KSC Szekszárd, Eredmény egy, Szekszárd egy, pont rögtön, mérkőzés pont, csapat Djokic, tartotta így,