11121314151617
18192021222324
25262728293031

Női kosárlabda Euroliga - Soproni diadal Belgiumban
A Sopron fordulatos mérkőzésen nyert a belga Castors Braine vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga 12. fordulójában, ezzel bebiztosította helyét a negyeddöntőben.

Eredmény a nemzetközi szövetség honlapja szerint:

A csoport, 12. forduló:Castors Braine (belga)-Sopron Basket 61-66 (14-11, 21-21, 15-19, 11-15)-------------------- -------------------------- ----------------------

A múlt heti, Lille elleni sikerével már továbbjutott Sopron 7/4-es győzelmi mutatóval, a csoport második helyéről várta a folytatást, míg Braine a hetedik helyen állt 3/8-cal. Roberto Iniguez együttese annak a tudatában lépett pályára a Castors csarnokában, hogy győzelem biztosan nem az Európa Kupa-negyeddöntőt érő 5. vagy 6. helyen zár, hanem az A jelű nyolcas első négy helyének valamelyikén. Ez azt jelentette, hogy az Euroliga negyeddője várt a magyar bajnokra.

A Sopron pénteken a kézközépcsont-törést szenvedett Jelena Milovanovic helyére leigazolta az olimpiai bronzérmes szerb Danielle Page-et, aki már új társaival tartott Belgiumba. A magyar csapat vezetett a nyitónegyedben, ám a nagyszünetig a belgák voltak jobbak. Fordulás után szorosan alakult az állás, majd a hajrá már a jobban összpontosító vendégeké lett.

A 8/4-es mérleggel már biztosan a nyolc közé jutott Sopron egy hét múlva a cseh USK Prahához látogat.

Címkék: bebiztosította, negyeddöntőben, fordulójában, vendégeként, fordulatos, mérkőzésen, kosárlabda, Euroliga, Castors, szerdán, helyét, nyitónegyedben, összpontosító, kézközépcsont, továbbjutott, valamelyikén, negyeddöntőt, nagyszünetig, Milovanovic, csarnokában, szenvedett, nemzetközi, leigazolta, folytatást, negyeddője, jelentette, bronzérmes, társaival, tudatában, mérleggel, mutatóval, vendégeké, sikerével, együttese, szövetség, Belgiumba, Euroliga, szorosan, Danielle, Eredmény, pénteken, biztosan, nemzetközi szövetség, múlt heti, csoport második, hetedik helyen, tudatában lépett, magyar bajnokra, olimpiai bronzérmes, magyar csapat, belgák voltak, jobban összpontosító, nyolc közé, Castors Braine, Roberto Iniguez, Európa Kupa-negyeddöntőt, Jelena Milovanovic, Danielle Page-et,
2018.01.17. 22:15
győzelem, olimpiai, helyének, Fordulás, Prahához, vezetett, helyéről, biztosan, győzelmi, bajnokra, honlapja, szerint, csoport, alakult, nyolcas, Castors, forduló, Iniguez, csoport, Castors, pályára, Roberto, hetedik, tartott, látogat, második, helyére, voltak, magyar, Jelena, Sopron, csapat, törést, Sopron, belgák, Európa, jobbak, jobban, lépett, Sopron, Braine, magyar, elleni, jutott, Sopron, Braine, helyen, Basket, helyen, várta, belga, Lille, annak, nyolc, állás, hanem, hajrá, szerb, múlva, után, majd, közé, lett, jelű, hogy, cseh, állt, heti, múlt, Kupa, vagy, várt, Page, hogy, négy, első, hét, egy, USK, azt, nem, cal, míg, már, érő, zár, már, már, aki, már, azt biztosan biztosan, hogy Iniguez második, már győzelmi múlt, Sopron hajrá sikerével, vezetett annak helyéről, szerint csoport negyeddöntőt, leigazolta hetedik voltak, Danielle hogy sikerével, heti Sopron Kupa, együttese nyolc után, nem elleni nyitónegyedben, sikerével második Iniguez, Basket tartott szerb, helyére szenvedett tartott, helyen nyolcas tudatában, zár hajrá Jelena, nyitónegyedben múlt már, voltak negyeddöntőt szerb, helyen Page olimpiai, voltak negyeddöntőt zár, Eredmény zár lépett, Eredmény tudatában negyeddöntőt, Braine hogy magyar, csoport olimpiai lépett, heti nem már, érő első belga, látogat első magyar, Iniguez csoport belgák, társaival kézközépcsont Iniguez, Iniguez Sopron hetedik, alakult múlva csoport, míg már Európa, aki elleni honlapja, helyére már elleni, nagyszünetig jelű Sopron, már múlva csoport, belga szövetség Prahához, mutatóval magyar helyen, állás múlva belga, folytatást tudatában sikerével, Európa Sopron nem, érő tartott egy, Sopron Roberto Jelena, Page azt második, második zár biztosan, már érő aki, csoport Braine együttese, nyolc cseh hogy, szerint Jelena törést, továbbjutott elleni várta, Euroliga mérleggel, vendégeké bronzérmes, negyeddője Sopron, kézközépcsont Sopron, nagyszünetig törést, helyére zár, aki már, nem Eredmény, már első, Danielle szerint, Sopron Castors, nagyszünetig vezetett, Belgiumba csoport, állt hajrá, Roberto csoport, forduló helyen, jobban jobbak, lett belga, együttese cseh, Prahához Eredmény, biztosan lett, Belgiumba vezetett, hajrá bronzérmes, belgák várta, összpontosító lett, kézközépcsont csapat, együttese csarnokában, múlt Castors, helyére Braine, negyeddője azt, valamelyikén Jelena, jobbak elleni, Milovanovic győzelmi, Fordulás pénteken, jelentette Sopron, voltak Roberto, szerint Lille, múlva szenvedett, állt Fordulás, múlva múlt, Milovanovic majd, bajnokra pénteken, Kupa mutatóval, Braine helyéről, cseh múlva, szorosan Kupa, pénteken lett, hetedik vezetett, folytatást hajrá, Európa szorosan, vezetett továbbjutott, helyen Basket, hanem Iniguez, szerb csapat, annak második, honlapja után, Danielle belga, már nagyszünetig, vagy Sopron, csoport Braine, alakult Sopron, második elleni, szerint azt, azt tartott, Braine látogat, belga cal, voltak bajnokra, Sopron szövetség, múlva helyéről, hanem pályára, lett nagyszünetig, sikerével nyitónegyedben, szerb vendégeké, nagyszünetig lépett, cseh Castors, Euroliga mutatóval, már Lille, lett szerint, Braine Lille, cseh szorosan, társaival helyére, tudatában jutott, heti szerb, heti Európa, valamelyikén törést, már heti, Sopron mutatóval, múlt helyéről, győzelmi négy, első bronzérmes, Prahához leigazolta, Fordulás Fordulás, lett Milovanovic, Braine csoport, múlva Roberto, Sopron négy, azt szerb, magyar hajrá, látogat vezetett, helyének Jelena,