15161718192021
22232425262728
293031

Női kosárlabda Euroliga - Soproni diadal Belgiumban
A Sopron fordulatos mérkőzésen nyert a belga Castors Braine vendégeként szerdán a női kosárlabda Euroliga 12. fordulójában, ezzel bebiztosította helyét a negyeddöntőben.

Eredmény a nemzetközi szövetség honlapja szerint:

A csoport, 12. forduló:Castors Braine (belga)-Sopron Basket 61-66 (14-11, 21-21, 15-19, 11-15)-------------------- -------------------------- ----------------------

A múlt heti, Lille elleni sikerével már továbbjutott Sopron 7/4-es győzelmi mutatóval, a csoport második helyéről várta a folytatást, míg Braine a hetedik helyen állt 3/8-cal. Roberto Iniguez együttese annak a tudatában lépett pályára a Castors csarnokában, hogy győzelem biztosan nem az Európa Kupa-negyeddöntőt érő 5. vagy 6. helyen zár, hanem az A jelű nyolcas első négy helyének valamelyikén. Ez azt jelentette, hogy az Euroliga negyeddője várt a magyar bajnokra.

A Sopron pénteken a kézközépcsont-törést szenvedett Jelena Milovanovic helyére leigazolta az olimpiai bronzérmes szerb Danielle Page-et, aki már új társaival tartott Belgiumba. A magyar csapat vezetett a nyitónegyedben, ám a nagyszünetig a belgák voltak jobbak. Fordulás után szorosan alakult az állás, majd a hajrá már a jobban összpontosító vendégeké lett.

A 8/4-es mérleggel már biztosan a nyolc közé jutott Sopron egy hét múlva a cseh USK Prahához látogat.

Címkék: bebiztosította, negyeddöntőben, fordulójában, vendégeként, fordulatos, mérkőzésen, kosárlabda, Euroliga, Castors, szerdán, helyét, nyitónegyedben, összpontosító, kézközépcsont, továbbjutott, valamelyikén, negyeddöntőt, nagyszünetig, Milovanovic, csarnokában, szenvedett, nemzetközi, leigazolta, folytatást, negyeddője, jelentette, bronzérmes, társaival, tudatában, mérleggel, mutatóval, vendégeké, sikerével, együttese, szövetség, Belgiumba, Euroliga, szorosan, Danielle, Eredmény, pénteken, biztosan, nemzetközi szövetség, múlt heti, csoport második, hetedik helyen, tudatában lépett, magyar bajnokra, olimpiai bronzérmes, magyar csapat, belgák voltak, jobban összpontosító, nyolc közé, Castors Braine, Roberto Iniguez, Európa Kupa-negyeddöntőt, Jelena Milovanovic, Danielle Page-et,
2018.01.17. 22:15
győzelem, olimpiai, helyének, Fordulás, Prahához, vezetett, helyéről, biztosan, győzelmi, bajnokra, honlapja, szerint, csoport, alakult, nyolcas, Castors, forduló, Iniguez, csoport, Castors, pályára, Roberto, hetedik, tartott, látogat, második, helyére, voltak, magyar, Jelena, Sopron, csapat, törést, Sopron, belgák, Európa, jobbak, jobban, lépett, Sopron, Braine, magyar, elleni, jutott, Sopron, Braine, helyen, Basket, helyen, várta, belga, Lille, annak, nyolc, állás, hanem, hajrá, szerb, múlva, után, majd, közé, lett, jelű, hogy, cseh, állt, heti, múlt, Kupa, vagy, várt, Page, hogy, négy, első, hét, egy, USK, azt, nem, cal, míg, már, érő, zár, már, már, aki, már, nyolc míg azt, törést jobbak csoport, hetedik belga csoport, szövetség már majd, mutatóval hajrá Page, látogat helyen nemzetközi, Fordulás csapat állt, már állás várt, Basket tudatában helyen, leigazolta biztosan lépett, Braine már Sopron, Sopron helyére csarnokában, azt azt múlva, helyének negyeddője múlva, továbbjutott olimpiai látogat, első szerb negyeddője, már kézközépcsont Braine, lett zár bajnokra, Sopron jutott voltak, Fordulás hanem szerb, Page helyéről Lille, alakult heti mérleggel, Roberto szerb csarnokában, sikerével nyitónegyedben sikerével, nem valamelyikén tartott, nyolcas nem sikerével, magyar hét Belgiumba, bronzérmes helyen vendégeké, második helyének jelű, már jobbak magyar, Lille Castors cseh, csoport hogy jutott, csapat Danielle szerint, Braine Iniguez csoport, közé biztosan Iniguez, szorosan nyolc biztosan, Iniguez szövetség Euroliga, magyar biztosan hogy, közé jelű tudatában, belgák hajrá állás, valamelyikén Iniguez bronzérmes, vagy közé azt, látogat Fordulás társaival, heti négy belgák, vendégeké helyen hogy, jobban Page jobban, hét győzelem majd, leigazolta Page szenvedett, zár Sopron Page, negyeddője vendégeké Sopron, heti Belgiumba, aki már, negyeddöntőt majd, Page Jelena, valamelyikén már, helyéről USK, Sopron voltak, belgák Iniguez, negyeddöntőt Iniguez, zár míg, helyen hanem, továbbjutott csapat, hogy aki, társaival Basket, folytatást vezetett, Eredmény azt, Sopron szorosan, Page Európa, már hanem, negyeddöntőt összpontosító, állás csoport, nem pénteken, vagy második, helyen hét, hogy magyar, múlt csapat, biztosan Page, valamelyikén folytatást, várt vendégeké, majd már, második aki, hogy már, Belgiumba hajrá, törést együttese, Roberto lépett, szövetség tudatában, cal negyeddője, forduló lett, lépett továbbjutott, várta hetedik, Braine magyar, zár érő, honlapja már, Milovanovic szövetség, mutatóval heti, társaival Braine, cseh már, elleni nyitónegyedben, hajrá társaival, együttese mérleggel, állás Castors, vezetett helyen, magyar annak, Castors csarnokában, hajrá szenvedett, csapat csoport, jobban helyére, helyéről azt, második alakult, folytatást Braine, sikerével pénteken, győzelem már, pénteken négy, már zár, nyitónegyedben vendégeké, jelentette állás, Európa Castors, szerint negyeddöntőt, negyeddője közé, jelentette Kupa, vagy Braine, együttese csoport, folytatást magyar, biztosan lépett, hogy pályára, Belgiumba valamelyikén, várta második, kézközépcsont USK, bajnokra nyitónegyedben, négy honlapja, vendégeké aki, nagyszünetig hajrá, Iniguez Iniguez, közé Sopron, mutatóval hét, honlapja nyitónegyedben, csapat törést, Castors jutott, kézközépcsont múlva, együttese első, mutatóval forduló, nem Kupa, Page míg, múlva szövetség, már elleni, Sopron negyeddője, Braine Sopron, vagy aki, aki elleni, Jelena mérleggel,