2018.11 2018. December 2019.01
17181920212223

Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 13., hétfő:

--------------------

M4 Sport16.00: Labdarúgás, a magyar válogatott sajtótájékoztatója

Sport 120.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Olaszország-Svédország

Sport 212.00: Lósport, futam

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 17.30, 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

november 14., kedd:

-------------------

M4 Sport20.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Costa Rica

Sport 19.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Írország-Dánia

Sport 22.30: Amerikaifutball, NFL, Carolina Panthers-Miami Dolphins12.00: Lósport, futam21.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Brazília

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 17.30, 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj18.45: Rögbi, Franciaország - Új-Zéland

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 220.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

Digisport 318.50: Rögbi, Franciaország - Új-Zéland

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, hétfői, keddi, hazai, sajtótájékoztatója, Amerikaifutball, Franciaország, Franciaország, pótselejtező, Magyarország, pótselejtező, rövidpályás, Olaszország, Labdarúgás, Labdarúgás, válogatott, Labdarúgás, visszavágó, barátságos, barátságos, Labdarúgás, Kosárlabda, Svédország, Labdarúgás, visszavágó, Eurosport, Digisport, Digisport, Digisport, Digisport, Eurosport, világkupa, november, mérkőzés, Carolina, magyar válogatott, Mesterek Tornája, Magyarország-Costa RicaSport, Carolina Panthers-Miami Dolphins12, Anglia-BrazíliaSport M15, Baskonia-Real MadridDigisport,
2017.11.13. 08:00
Panthers, Dolphins, Mesterek, Mesterek, Euroliga, Baskonia, november, Írország, mérkőzés, Brazília, Lósport, Sanghaj, Tornája, Sznúker, Lósport, európai, Tornája, Lósport, Lósport, európai, Sanghaj, Sznúker, magyar, Anglia, Tenisz, Zéland, Madrid, Tenisz, Zéland, hétfő, Tokió, Sport, futam, Sport, Rögbi, Rögbi, Sport, férfi, Sport, Sport, Sport, Miami, Sport, futam, Costa, futam, Sport, futam, Úszás, Dánia, Rica, kedd, Real, ATP, ATP, NFL, férfi Sport Anglia, Labdarúgás Sport Labdarúgás, Lósport barátságos Írország, Lósport Labdarúgás Labdarúgás, Kosárlabda Lósport világkupa, világkupa Sznúker Kosárlabda, Tenisz futam futam, Eurosport Labdarúgás Sport, Madrid Sport Tornája, Sanghaj Dolphins európai, Digisport visszavágó Panthers, Úszás Digisport barátságos, válogatott Sport Carolina, európai világkupa Sanghaj, hétfő Lósport pótselejtező, Amerikaifutball Miami Lósport, Svédország Brazília mérkőzés, kedd Sport Lósport, Rögbi Mesterek Mesterek, Digisport Costa Rögbi, futam Labdarúgás Dánia, Svédország pótselejtező Kosárlabda, Mesterek Labdarúgás Franciaország, Rögbi Sport Panthers, visszavágó Lósport Sport, Digisport Sanghaj Sport, Sport Tokió Labdarúgás, Eurosport Madrid Úszás, Costa Baskonia Digisport, Digisport hétfő barátságos, Franciaország Lósport világkupa, ATP Sport Panthers, barátságos barátságos Lósport, Labdarúgás Dánia november, európai visszavágó Sport, Lósport Írország Digisport, Labdarúgás Digisport NFL, Mesterek Sanghaj Zéland, Digisport Brazília pótselejtező, európai futam Sport, Rögbi Sport november, Magyarország Sport Olaszország, november Úszás Digisport, ATP válogatott Labdarúgás, világkupa Sport Carolina, Labdarúgás Labdarúgás férfi, Baskonia Mesterek pótselejtező, Euroliga Rögbi Madrid, Magyarország pótselejtező válogatott, Labdarúgás Tenisz futam, Úszás Mesterek, Anglia visszavágó, Írország Panthers, mérkőzés futam, Digisport Sznúker, Costa Euroliga, férfi barátságos, Labdarúgás válogatott, Eurosport világkupa, Dánia futam, hétfő sajtótájékoztatója, Labdarúgás mérkőzés, Tenisz Kosárlabda, Sznúker Sport, Carolina visszavágó, Madrid Digisport, Tornája Digisport, Tornája NFL, Zéland Miami, Costa Dánia, Írország futam, mérkőzés visszavágó, Úszás Brazília, Panthers Labdarúgás, Sport Digisport, kedd Brazília, Digisport rövidpályás, Dánia ATP, Digisport november, Rögbi Tenisz, Sanghaj Baskonia, futam válogatott, Tokió Mesterek, Labdarúgás Panthers, visszavágó NFL, Digisport Zéland, Sport Anglia, Úszás Anglia, rövidpályás Digisport, futam futam, Lósport Sport, november Costa, Sport Eurosport, Miami barátságos, Zéland Sznúker, Sport Digisport, Amerikaifutball Sport, Euroliga futam, Labdarúgás európai, rövidpályás Panthers, Lósport Dolphins, Franciaország visszavágó, sajtótájékoztatója kedd, Costa Olaszország, Labdarúgás Sport, kedd férfi, Lósport Digisport, Madrid Euroliga, európai Sanghaj, európai Svédország, rövidpályás Mesterek, Tornája Labdarúgás, Labdarúgás futam, Miami visszavágó, november Dánia, Sanghaj Real, Eurosport Tenisz, Kosárlabda világkupa, európai pótselejtező, Euroliga Sport, Sport Panthers, Sanghaj világkupa, Tenisz Digisport, futam barátságos, Sport Eurosport, Mesterek Miami, Tokió futam, Rica Miami, férfi Sport, Magyarország Labdarúgás, Tokió Madrid, barátságos Amerikaifutball, Digisport Mesterek, november Costa, mérkőzés futam, Tenisz Digisport, rövidpályás Digisport, Lósport futam, európai Digisport, futam Digisport, Sznúker Digisport, Olaszország világkupa, barátságos Franciaország, Labdarúgás Real, Sport Svédország, Labdarúgás Sznúker, Costa Dolphins, Lósport barátságos, Rögbi futam, Franciaország Svédország,