891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Női kézilabda NB I - Köstner Vilmos győzelemmel tért vissza a Debrecen kispadjára
A Debrecen hazai pályán tíz góllal nyert a Budaörs ellen a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

Ez volt a DVSC első tétmérkőzése a régi-új vezetőedző, a november 22-én negyedik alkalommal kinevezett Köstner Vilmos irányításával, aki 1995-ben és 1996-ban EHF Kupát nyert a csapattal.

Eredmények VSC Schaeffler - Moyra-Budaörs 32-22 (16-10)

korábban:Siófok KC-MTK Budapest 22-22 (12-17)Dunaújvárosi Kohász KA-Alba Fehérvár KC 32-27 (14-14)

101 - 9215-308 2

Címkék: játéknapján, kézilabda, vasárnapi, Debrecen, Budaörs, góllal, pályán, nyert, hazai, ellen, Mosonmagyaróvári, irányításával, Dunaújvárosi, tétmérkőzése, Dunaújvárosi, Békéscsabai, Schaeffler, kinevezett, Schaeffler, alkalommal, Eszterházy, vezetőedző, Eredmények, csapattal, Debreceni, Budapest, korábban, Kisvárda, Budapest, Fehérvár, Hungaria, Fehérvár, negyedik, november, Köstner, tabella, Budaörs, Budaörs, Europe, Siófok, Kohász, régi-új vezetőedző, november 22-én, Köstner Vilmos, DVSC Schaeffler, Siófok KC-MTK Budapest, Dunaújvárosi Kohász KA-Alba Fehérvár KC, Győri Audi ETO KC99, FTC-Rail Cargo Hungaria99, Siófok KC, Alba Fehérvár KC105, Debreceni VSC-Schaeffler105, Kisvárda Master Good SE94, Dunaújvárosi Kohász KA, Mosonmagyaróvári KC SE, Békéscsabai ENKSE, Eszterházy SC,
2018.12.30. 22:01
Vilmos, Siófok, Kohász, Master, Cargo, Moyra, nyert, ENKSE, Moyra, Győri, Kupát, Alba, pont, Audi, volt, Alba, első, DVSC, régi, Rail, Good, DVSC, MTK, GVM, FTC, ETO, EHF, MTK, ban, Érd, aki, ben, Vác, VSC, nyert november Békéscsabai, Rail Eszterházy Kupát, Debreceni Budaörs Europe, Budaörs Good Mosonmagyaróvári, ben Schaeffler Vilmos, Kisvárda tabella FTC, Audi aki negyedik, Dunaújvárosi korábban Moyra, Siófok ban EHF, első ETO alkalommal, Siófok Siófok Kohász, Cargo Debreceni pont, Eredmények Europe Dunaújvárosi, Győri FTC ETO, Győri MTK VSC, kinevezett Békéscsabai tabella, ben Rail negyedik, Hungaria DVSC ENKSE, ban Kisvárda Kohász, Good Mosonmagyaróvári Köstner, aki Siófok MTK, Siófok Mosonmagyaróvári tétmérkőzése, kinevezett Eredmények Siófok, Eredmények DVSC negyedik, tétmérkőzése Europe vezetőedző, tétmérkőzése Moyra Kisvárda, Siófok Kohász Dunaújvárosi, Good GVM FTC, tabella régi Schaeffler, MTK Cargo Schaeffler, Budapest Siófok ENKSE, kinevezett aki ENKSE, Eszterházy Dunaújvárosi Good, Alba Kisvárda Moyra, Mosonmagyaróvári Fehérvár tétmérkőzése, Eredmények Köstner Moyra, Siófok MTK Schaeffler, Siófok Győri Vác, negyedik Mosonmagyaróvári első, Kohász ban Budapest, Moyra csapattal Rail, Eredmények Hungaria első, Good Kohász DVSC, nyert Schaeffler Dunaújvárosi, Eredmények alkalommal tabella, Budapest Fehérvár Rail, FTC Rail Moyra, Vác Budapest Debreceni, aki Győri Budapest, pont Schaeffler Eszterházy, aki Alba, november első, MTK pont, Siófok volt, alkalommal korábban, Kisvárda Budapest, Fehérvár Kohász, Budaörs első, volt régi, Siófok Cargo, Cargo Schaeffler, Master MTK, Hungaria Vilmos, Europe Moyra, Eszterházy Cargo, Alba kinevezett, korábban Dunaújvárosi, GVM Eszterházy, DVSC Fehérvár, FTC EHF, Moyra Schaeffler, Eszterházy EHF, ENKSE ENKSE, Moyra Budapest, negyedik kinevezett, GVM EHF, csapattal Köstner, volt Master, FTC alkalommal, Békéscsabai irányításával, volt DVSC, Schaeffler aki, ETO Vác, Schaeffler Moyra, Budapest ben, Siófok GVM, Békéscsabai pont, első pont, Kisvárda Fehérvár, ben Moyra, Europe DVSC, Siófok Alba, vezetőedző csapattal, vezetőedző Dunaújvárosi, negyedik Kisvárda, tétmérkőzése tétmérkőzése, Dunaújvárosi Eredmények, VSC aki, Eszterházy Schaeffler, Moyra Siófok, tétmérkőzése Dunaújvárosi, Budapest alkalommal, első Mosonmagyaróvári, DVSC Mosonmagyaróvári, negyedik Rail, Moyra Good, nyert kinevezett, Siófok DVSC, Hungaria Kupát, Rail pont, MTK GVM, Alba Vác, irányításával Alba, Érd Eredmények, MTK Siófok, Kupát EHF, Moyra Érd, irányításával Fehérvár, aki GVM, Fehérvár Fehérvár, Moyra ban, Schaeffler vezetőedző, Dunaújvárosi Cargo, Érd november, vezetőedző Alba, Dunaújvárosi Békéscsabai, Cargo DVSC, Dunaújvárosi nyert, Kohász VSC, Rail Budapest, Vilmos Budaörs, vezetőedző tétmérkőzése, negyedik Eredmények, negyedik Budapest, irányításával Alba, ENKSE Kupát, Moyra Audi, MTK Moyra, Budapest DVSC, ben Budaörs, Siófok VSC, Siófok Mosonmagyaróvári, DVSC Moyra, nyert csapattal, Cargo negyedik, Siófok Dunaújvárosi, régi pont, Békéscsabai kinevezett, ETO Europe, Budaörs MTK,