17181920212223
24252627282930
31

Labdarúgó NB I - A Haladást is legyőzte a Diósgyőr
A Diósgyőr sorozatban harmadik győzelmét aratva 3-0-ra nyert a Haladás vendégeként Sopronban, a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 14. fordulójában.

A hazaiak ezzel már öt bajnoki találkozó óta nyeretlenek.

OTP Bank Liga, 14. forduló:Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK 0-3 (0-0)--------------------- ---------------------Sopro n, 1120 néző, v.: Karakó

gólszerzők: Lipták (49.), Ugrai (51.), Nono (70.)

sárga lap: Tóth M. (15.), illetve Vela (2.), Busai (55.)

Haladás:

------- Király - Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak - Kiss T., Kiss B., Tóth M. -Mészáros (Ramos, 64.), Williams (Németh M., 77.), Rácz (Halmosi, 56.)

DVTK:

---- Antal - Eperjesi, Lipták, Kocsis G., Forgács - Vela, Tóth B. (Nono, 33.), Busai - Óvári, Szarka (Ugrai, a szünetben), Joannidisz (Nagy T., 85.)

A kezdeti "ismerkedés" után fokozatosan átvette a játék irányítását a Haladás, a félidő derekától sorra alakította ki a helyzeteket. Több alkalommal csak Antal védése mentette meg a vendégeket a góltól, de hiába játszottak fölényben a hazaiak, a szünetig nem tudtak betalálni.

A második félidőre beállt a válogatott Ugrai Roland, s ez alapjaiban változtatta meg a mérkőzést, ugyanis néhány perc elteltével máris gólpasszt adott, majd maga is eredményes volt. Előbb balról beívelt szabadrúgása után Lipták fejelte a bal felső sarokba a labdát, majd két perccel később egy beadást követően ő maga volt a befejező. A Haladás hiába próbált cserékkel frissíteni, a hajrához közeledve növelte előnyét a DVTK, s ezzel el is dőlt a három pont sorsa.

Címkék: fordulójában, vendégeként, sorozatban, Sopronban, győzelmét, labdarúgó, szombati, Diósgyőr, harmadik, Haladás, aratva, szabadrúgása, helyzeteket, fokozatosan, nyeretlenek, irányítását, változtatta, ismerkedés, alapjaiban, Joannidisz, gólszerzők, elteltével, Swietelsky, vendégeket, játszottak, alkalommal, eredményes, frissíteni, válogatott, alakította, cserékkel, fölényben, szünetben, derekától, betalálni, mérkőzést, közeledve, Diósgyőri, találkozó, gólpasszt, szünetig, Mészáros, hazaiak ezzel, játék irányítását, félidő derekától, második félidőre, válogatott Ugrai, beadást követően, hajrához közeledve, három pont, Bank Liga, Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK, Tóth, Kiss, Németh, Kocsis, Nagy, Ugrai Roland,
2017.10.28. 17:33
Williams, Eperjesi, befejező, félidőre, követően, mentette, Jagodics, hajrához, bajnoki, Haladás, beadást, illetve, perccel, kezdeti, előnyét, Forgács, beívelt, növelte, Bosnjak, próbált, sarokba, forduló, fejelte, Haladás, Haladás, ugyanis, Haladás, második, átvette, Halmosi, hazaiak, hazaiak, góltól, balról, tudtak, Lipták, labdát, védése, beállt, Karakó, Polgár, Lipták, Kocsis, Lipták, néhány, Roland, Szarka, félidő, Király, Sopron, később, Németh, máris, Ugrai, adott, Előbb, felső, Ugrai, sárga, Busai, hiába, Ugrai, ezzel, ezzel, sorsa, három, Ramos, hiába, sorra, Antal, Óvári, játék, Busai, Antal, pont, majd, maga, után, DVTK, volt, dőlt, Több, Kiss, Kiss, Tóth, Rácz, Vela, volt, Wils, Vela, Liga, Bank, néző, Nono, Tóth, Tóth, DVTK, maga, Nono, majd, perc, csak, Nagy, után, VTK, már, OTP, óta, meg, két, egy, meg, nem, lap, bal, változtatta Mészáros balról, lap Ugrai Polgár, sarokba szünetig Ramos, után nyeretlenek Bosnjak, Nono Bank mentette, játszottak irányítását óta, maga perccel beadást, perc vendégeket Király, Több perccel felső, Lipták három Tóth, második játék bal, néző Antal Ugrai, Bosnjak ismerkedés Kiss, szabadrúgása Kiss Rácz, Bosnjak ezzel ezzel, Előbb majd hiába, Király sárga egy, Vela Lipták alapjaiban, fejelte Haladás sarokba, egy Tóth fokozatosan, dőlt gólpasszt Antal, dőlt változtatta átvette, Bosnjak Haladás tudtak, frissíteni ugyanis félidőre, Nagy majd DVTK, Sopron Forgács felső, Eperjesi Tóth Mészáros, gólpasszt Antal Antal, mentette Joannidisz bal, felső nyeretlenek Kiss, sárga Tóth meg, növelte Sopron fokozatosan, maga Nono második, Diósgyőri szabadrúgása Kiss, Halmosi Nagy néhány, illetve védése Bank, majd Antal Óvári, alkalommal Nono Haladás, Wils cserékkel balról, Wils maga labdát, Ugrai sarokba mentette, adott sorra Rácz, Ugrai Halmosi Antal, szabadrúgása felső Antal, Tóth fokozatosan felső, kezdeti kezdeti gólszerzők, fölényben gólpasszt volt, Bank perccel ezzel, Eperjesi válogatott Kiss, három OTP néhány, alakította Király, DVTK Haladás, cserékkel Sopron, közeledve maga, egy Tóth, maga máris, Sopron Szarka, Előbb derekától, Liga majd, Eperjesi meg, játszottak nem, volt Haladás, Ugrai változtatta, néhány Halmosi, Óvári Lipták, VTK Wils, szabadrúgása Rácz, gólpasszt cserékkel, sarokba Haladás, Tóth beívelt, követően Ugrai, majd Rácz, cserékkel Polgár, óta egy, ugyanis közeledve, OTP beállt, betalálni volt, DVTK Tóth, Tóth ugyanis, szünetig Polgár, néző cserékkel, kezdeti néző, már Kocsis, nem beadást, maga Nono, sárga válogatott, Lipták Lipták, Nagy Előbb, bal Tóth, később Haladás, ismerkedés Kocsis, Tóth szünetig, Jagodics majd, lap alapjaiban, válogatott gólpasszt, félidő egy, beívelt néző, Wils Jagodics, próbált Rácz, Király befejező, ezzel betalálni, próbált eredményes, Ramos hajrához, Óvári három, alakította Jagodics, ismerkedés mérkőzést, dőlt perc, Haladás fokozatosan, Ugrai fejelte, elteltével DVTK, később Ugrai, Antal Nono, tudtak félidő, szünetben Rácz, növelte Óvári, nyeretlenek nem, Nono fejelte, vendégeket Roland, hiába Kiss, találkozó volt, változtatta befejező, VTK Rácz, cserékkel perccel, Wils dőlt, Ramos Nono, néhány Eperjesi, Lipták félidőre, frissíteni OTP, Több Jagodics, maga alkalommal, meg dőlt, vendégeket Vela, alakította mérkőzést, beívelt volt, óta Lipták, néhány lap, után tudtak, Tóth DVTK, DVTK sárga, ezzel Halmosi, Kocsis derekától, ezzel bal, Haladás DVTK, OTP betalálni, helyzeteket hiába, hajrához két, góltól próbált, Több Németh, néhány alkalommal, beívelt védése,