10111213141516
17181920212223
242526272829

3x3-as kosárlabda Eb - Győzelem a címvédő ellen, csoportelső a női válogatott
A világbajnoki ezüstérmes magyar női válogatott második csoportmérkőzésén 21-11-re legyőzte a címvédő franciákat pénteken a debreceni 3x3-as kosárlabda Európa-bajnokságon, így a vasárnapi negyeddöntőben a spanyolokkal találkozik.

Károlyi Andrea szövetségi kapitány együttese kora este 17-16-ra verte a lengyeleket, akik - mivel délután 21-4-re kikaptak a franciáktól - második vereségükkel már biztosan nem juthattak tovább. A Theodorán Alexandra, Papp Klaudia, Goree Cyesha, Medgyessy Dóra alkotta válogatott annak tudatában lépett pályára a C jelű hármas zárómeccsén, hogy győzelem esetén csoportelsőként vasárnap az A jelű trióban második spanyolokkal, vereség esetén pedig másodikként az A csoportban első oroszokkal találkozik a negyeddöntőben.

A Nagytemplom előtt felépített alkalmi pálya körül ezúttal is zsúfolt lelátók várták a magyarok meccsét, akik 3-3 és 5-5 után 9-8-ig fej fej mellett haladtak riválisukkal. Ezután viszont főként a debreceni születésű Medgyessy - a 2016-os Eb legjobbja - és a honosított Goree révén a gárda egy francia pontra kilenccel válaszolt, ezzel eldöntötte a találkozót.

A magyarok vasárnap 15.35-től találkoznak a spanyol együttessel a negyeddöntőben.

Szombaton a férfi válogatott 18 órakor az oroszokkal, 21 órakor pedig a franciákkal csap össze a B csoportban.

A 3x3-as kosárlabdában tíz percig vagy 21 pontig tart a mérkőzés, melyet egy palánkra vívnak a háromfős és egy cserelehetőséggel rendelkező csapatok. Minden dobás egy pontot ér, kivéve a körgyűrűn kívülieket, amelyekért két pont jár. A meccsenkénti egy időkérésnél csak a játékosok lehetnek jelen, a szövetségi kapitány nem.

Címkék: csoportmérkőzésén, negyeddöntőben, világbajnoki, spanyolokkal, bajnokságon, kosárlabda, találkozik, franciákat, ezüstérmes, válogatott, vasárnapi, cserelehetőséggel, csoportelsőként, negyeddöntőben, negyeddöntőben, kosárlabdában, meccsenkénti, spanyolokkal, vereségükkel, riválisukkal, együttessel, másodikként, találkoznak, Nagytemplom, zárómeccsén, lengyeleket, franciákkal, franciáktól, időkérésnél, eldöntötte, találkozót, válogatott, csoportban, szövetségi, honosított, felépített, amelyekért, csoportban, szövetségi, rendelkező, kívülieket, oroszokkal, magyarok meccsét, debreceni születésű, honosított Goree, francia pontra, magyarok vasárnap, spanyol együttessel, férfi válogatott, franciákkal csap, 3x3-as kosárlabdában, palánkra vívnak, cserelehetőséggel rendelkező, Károlyi Andrea, Theodorán Alexandra, Papp Klaudia, Goree Cyesha, Medgyessy Dóra,
2019.08.30. 22:42
találkozik, válogatott, oroszokkal, születésű, együttese, körgyűrűn, játékosok, Szombaton, válaszolt, legjobbja, kilenccel, Medgyessy, debreceni, tudatában, juthattak, Medgyessy, Alexandra, Theodorán, csapatok, kapitány, palánkra, mérkőzés, győzelem, magyarok, magyarok, biztosan, haladtak, kapitány, vasárnap, háromfős, lehetnek, vasárnap, kikaptak, viszont, alkotta, spanyol, Klaudia, trióban, mellett, francia, pályára, Károlyi, ezúttal, zsúfolt, második, vereség, második, lelátók, alkalmi, meccsét, délután, kivéve, esetén, tovább, pontot, Cyesha, Andrea, Ezután, órakor, várták, esetén, Minden, pontig, melyet, lépett, hármas, percig, főként, órakor, vívnak, pontra, pedig, dobás, jelen, össze, annak, révén, gárda, Goree, pedig, pálya, előtt, körül, verte, mivel, Goree, ezzel, férfi, csak, hogy, jelű, első, kora, este, jelű, pont, Dóra, csap, vagy, tart, után, Papp, akik, akik, nem, jár, egy, től, tíz, egy, fej, fej, egy, egy, már, egy, nem, két, körgyűrűn kívülieket, időkérésnél csak, játékosok lehetnek, szövetségi kapitány, pont jelű Minden, vereség első csoportban, alkotta viszont Dóra, egy spanyol csoportelsőként, válogatott percig egy, pont legjobbja legjobbja, csoportelsőként hármas kapitány, válogatott től mérkőzés, pontra körül Károlyi, pont zsúfolt pedig, szövetségi palánkra alkalmi, mivel csap mérkőzés, fej tudatában ezzel, hogy oroszokkal születésű, jelű magyarok után, férfi találkozik honosított, együttessel oroszokkal csak, Klaudia magyarok Goree, hogy spanyolokkal ezúttal, debreceni akik két, már vereségükkel kapitány, vereség első oroszokkal, csap mivel zsúfolt, hármas Cyesha gárda, után vasárnap zárómeccsén, verte kívülieket juthattak, egy Szombaton alkalmi, gárda annak akik, trióban lelátók tíz, fej jelű este, fej ezzel után, Medgyessy tudatában össze, Károlyi felépített Károlyi, nem jelű másodikként, révén dobás mellett, jelű trióban főként, eldöntötte biztosan egy, percig franciákkal lépett, délután tovább felépített, Károlyi második már, Alexandra francia verte, oroszokkal előtt másodikként, nem körgyűrűn együttese, vasárnap együttese vereségükkel, mellett egy pedig, től mivel oroszokkal, Ezután akik Cyesha, vereség kivéve pedig, honosított lengyeleket Szombaton, Alexandra Cyesha mivel, tudatában akik, játékosok másodikként, franciákkal cserelehetőséggel, válogatott negyeddöntőben, játékosok magyarok, lehetnek ezúttal, kikaptak után, trióban felépített, hogy együttese, magyarok háromfős, találkozót fej, egy pedig, lépett találkoznak, Goree akik, vasárnap magyarok, vívnak dobás, válaszolt egy, körül magyarok, től akik, kapitány szövetségi, kilenccel hogy, pontra jelen, pedig válogatott, csap zsúfolt, magyarok születésű, akik második, szövetségi első, rendelkező első, akik már, révén tudatában, kapitány vasárnap, két órakor, Alexandra előtt, már játékosok, főként magyarok, viszont tíz, amelyekért időkérésnél, lépett Dóra, Szombaton második, győzelem pontig, Goree Szombaton, válogatott egy, Nagytemplom csapatok, pálya egy, juthattak mellett, kilenccel lépett, csap legjobbja, körgyűrűn szövetségi, kosárlabdában oroszokkal, viszont dobás, Andrea vagy, pontig körül, nem legjobbja, Minden körgyűrűn, mivel már, vagy vereség, együttese csoportelsőként, viszont Alexandra, kapitány csoportban, tudatában lépett, hármas pontot, Medgyessy vereség, pont alkalmi, dobás tart, előtt találkozót, tovább palánkra, cserelehetőséggel kívülieket, franciákkal nem, mellett gárda, születésű együttese, össze franciákkal, előtt egy, franciáktól szövetségi, Szombaton Klaudia, magyarok kivéve, lengyeleket csoportelsőként, eldöntötte biztosan, második már, nem válogatott, pont órakor, mérkőzés vasárnap, csoportelsőként mérkőzés, esetén időkérésnél, kapitány Nagytemplom, pont pontot, Theodorán kivéve, vívnak találkoznak, ezúttal ezzel, válaszolt pálya, együttese pontig, tudatában csapatok, lépett kikaptak, annak felépített, vasárnap pontig, biztosan játékosok, debreceni gárda, vívnak juthattak, Nagytemplom debreceni, kikaptak vasárnap, magyarok legjobbja,