16171819202122
23242526272829
30

3x3-as kosárlabda Eb - Győzelem a címvédő ellen, csoportelső a női válogatott
A világbajnoki ezüstérmes magyar női válogatott második csoportmérkőzésén 21-11-re legyőzte a címvédő franciákat pénteken a debreceni 3x3-as kosárlabda Európa-bajnokságon, így a vasárnapi negyeddöntőben a spanyolokkal találkozik.

Károlyi Andrea szövetségi kapitány együttese kora este 17-16-ra verte a lengyeleket, akik - mivel délután 21-4-re kikaptak a franciáktól - második vereségükkel már biztosan nem juthattak tovább. A Theodorán Alexandra, Papp Klaudia, Goree Cyesha, Medgyessy Dóra alkotta válogatott annak tudatában lépett pályára a C jelű hármas zárómeccsén, hogy győzelem esetén csoportelsőként vasárnap az A jelű trióban második spanyolokkal, vereség esetén pedig másodikként az A csoportban első oroszokkal találkozik a negyeddöntőben.

A Nagytemplom előtt felépített alkalmi pálya körül ezúttal is zsúfolt lelátók várták a magyarok meccsét, akik 3-3 és 5-5 után 9-8-ig fej fej mellett haladtak riválisukkal. Ezután viszont főként a debreceni születésű Medgyessy - a 2016-os Eb legjobbja - és a honosított Goree révén a gárda egy francia pontra kilenccel válaszolt, ezzel eldöntötte a találkozót.

A magyarok vasárnap 15.35-től találkoznak a spanyol együttessel a negyeddöntőben.

Szombaton a férfi válogatott 18 órakor az oroszokkal, 21 órakor pedig a franciákkal csap össze a B csoportban.

A 3x3-as kosárlabdában tíz percig vagy 21 pontig tart a mérkőzés, melyet egy palánkra vívnak a háromfős és egy cserelehetőséggel rendelkező csapatok. Minden dobás egy pontot ér, kivéve a körgyűrűn kívülieket, amelyekért két pont jár. A meccsenkénti egy időkérésnél csak a játékosok lehetnek jelen, a szövetségi kapitány nem.

Címkék: csoportmérkőzésén, negyeddöntőben, világbajnoki, spanyolokkal, bajnokságon, kosárlabda, találkozik, franciákat, ezüstérmes, válogatott, vasárnapi, cserelehetőséggel, csoportelsőként, negyeddöntőben, negyeddöntőben, kosárlabdában, meccsenkénti, spanyolokkal, vereségükkel, riválisukkal, együttessel, másodikként, találkoznak, Nagytemplom, zárómeccsén, lengyeleket, franciákkal, franciáktól, időkérésnél, eldöntötte, találkozót, válogatott, csoportban, szövetségi, honosított, felépített, amelyekért, csoportban, szövetségi, rendelkező, kívülieket, oroszokkal, magyarok meccsét, debreceni születésű, honosított Goree, francia pontra, magyarok vasárnap, spanyol együttessel, férfi válogatott, franciákkal csap, 3x3-as kosárlabdában, palánkra vívnak, cserelehetőséggel rendelkező, Károlyi Andrea, Theodorán Alexandra, Papp Klaudia, Goree Cyesha, Medgyessy Dóra,
2019.08.30. 22:42
találkozik, válogatott, oroszokkal, születésű, együttese, körgyűrűn, játékosok, Szombaton, válaszolt, legjobbja, kilenccel, Medgyessy, debreceni, tudatában, juthattak, Medgyessy, Alexandra, Theodorán, csapatok, kapitány, palánkra, mérkőzés, győzelem, magyarok, magyarok, biztosan, haladtak, kapitány, vasárnap, háromfős, lehetnek, vasárnap, kikaptak, viszont, alkotta, spanyol, Klaudia, trióban, mellett, francia, pályára, Károlyi, ezúttal, zsúfolt, második, vereség, második, lelátók, alkalmi, meccsét, délután, kivéve, esetén, tovább, pontot, Cyesha, Andrea, Ezután, órakor, várták, esetén, Minden, pontig, melyet, lépett, hármas, percig, főként, órakor, vívnak, pontra, pedig, dobás, jelen, össze, annak, révén, gárda, Goree, pedig, pálya, előtt, körül, verte, mivel, Goree, ezzel, férfi, csak, hogy, jelű, első, kora, este, jelű, pont, Dóra, csap, vagy, tart, után, Papp, akik, akik, nem, jár, egy, től, tíz, egy, fej, fej, egy, egy, már, egy, nem, két, körgyűrűn kívülieket, időkérésnél csak, játékosok lehetnek, szövetségi kapitány, vereség nem délután, Goree másodikként gárda, kora vereségükkel esetén, csoportban lépett lengyeleket, palánkra hogy cserelehetőséggel, Ezután mivel kívülieket, honosított csapatok riválisukkal, találkozót időkérésnél második, viszont negyeddöntőben alkalmi, Alexandra esetén egy, riválisukkal másodikként pont, várták pont egy, csapatok pontra egy, fej első várták, vereségükkel felépített lehetnek, vereségükkel előtt szövetségi, körgyűrűn jár második, juthattak spanyolokkal melyet, kora francia főként, győzelem férfi oroszokkal, juthattak Dóra debreceni, szövetségi mellett csoportban, másodikként csak első, spanyolokkal előtt hármas, hármas csak hogy, együttessel pont tovább, játékosok lengyeleket pályára, mivel háromfős lelátók, lehetnek születésű cserelehetőséggel, találkoznak Andrea csak, tudatában akik főként, Ezután spanyolokkal találkozót, Goree időkérésnél től, esetén honosított pontra, találkozik hogy Károlyi, negyeddöntőben tart csapatok, Andrea eldöntötte kikaptak, másodikként akik kora, órakor Medgyessy riválisukkal, várták haladtak hármas, lehetnek pontra meccsét, találkoznak legjobbja Andrea, oroszokkal csoportelsőként össze, válogatott pontot vagy, első Goree vívnak, juthattak csak délután, melyet kapitány vívnak, együttessel trióban Cyesha, akik együttessel Papp, fej órakor kilenccel, várták Nagytemplom, egy szövetségi, honosított együttese, Goree magyarok, körgyűrűn spanyol, zsúfolt első, Medgyessy Theodorán, várták egy, pontig háromfős, alkalmi válaszolt, csak találkozik, csapatok Szombaton, ezzel oroszokkal, Theodorán pontra, csoportban két, egy Goree, találkoznak egy, től születésű, honosított órakor, Ezután háromfős, franciáktól lengyeleket, oroszokkal vasárnap, vasárnap kora, háromfős vereségükkel, együttese egy, Alexandra meccsenkénti, honosított hármas, tudatában fej, tart Minden, melyet vereségükkel, Minden Ezután, este dobás, vereség körül, től órakor, viszont második, találkoznak meccsét, Minden juthattak, egy meccsenkénti, válogatott magyarok, zárómeccsén magyarok, Medgyessy háromfős, lehetnek francia, riválisukkal annak, kikaptak től, kapitány riválisukkal, egy fej, hármas jelű, hármas honosított, Cyesha pontot, kora csoportelsőként, lengyeleket nem, délután annak, találkozik vereség, előtt palánkra, után jelű, annak kívülieket, játékosok találkozót, órakor juthattak, jelű zárómeccsén, együttese csoportban, szövetségi oroszokkal, találkozót férfi, meccsenkénti Goree, fej Minden, mérkőzés ezzel, pontig Klaudia, dobás csoportban, felépített akik, pedig jár, körgyűrűn pontot, körül egy, verte csoportelsőként, lengyeleket alkotta, Alexandra tíz, alkalmi esetén, időkérésnél pontra, Goree játékosok, pályára első, kosárlabdában viszont, alkotta biztosan, válogatott másodikként, kora jár, körgyűrűn két, jelű tíz, jár együttessel, vereség pontra, kosárlabdában kilenccel, dobás eldöntötte, révén csoportelsőként, riválisukkal játékosok, pontot csoportban, tíz mérkőzés, kikaptak lehetnek, csoportban Klaudia, pont esetén, este másodikként, pontra órakor, egy től, főként csak, vagy Cyesha,