2019.09 2019. Október 2019.11
14151617181920

Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Märcz Tamás szerint morális győzelmet aratott a csapat
Göbölyös Gábor, az MTI különtudósítója jelenti:
Märcz Tamás szövetségi kapitány szerint morális győzelmet is jelent a belgrádi világliga szuperdöntőben szereplő férfi vízilabda-válogatottnak az Európa-bajnoki ezüstérmes spanyolok felett aratott szerdai diadal.

Az ötméteresekkel megnyert összecsapást követően - amely vihar miatt egy órára félbeszakadt - a kapitány elmondta, nem a játékosok mostani teljesítménye, sokkal inkább a keddi Kanada elleni lepte meg őt.

"Azt most sem igazán értem, hiszen láttam a játékosokat az elmúlt két hétben, és úgy gondoltam, simán legyőzhetik Kanadát, ez az, ami extrém módon nem illett bele a képbe" - utalt vissza a 10-9-es vereségre a szakember.

A tréner kiemelte, a spanyoloké az egyik legerősebb keret, ezáltal pedig esélyesei a világligának, így óriási fegyvertény, morális győzelem is egyben ez a siker a csapatnak.

"Jól játszott ma a spanyol csapat. Ahhoz, hogy nyerjünk, komoly csapatmunkára, extra egyéni, és jó kapusteljesítményre volt szükség. Még a rendes játékidőben elért győzelemre is volt esélyünk, akkor elsők is lehettünk volna. Ez most hatalmas lépés előre, tegnap a pokolban voltunk, és ha most még nem is vagyunk a mennyben, de a pokolból kijöttünk" - fogalmazott a kapitány.

Märcz Tamás a japánok elleni csütörtöki összecsapással kapcsolatban azt mondta, nagy jelentősége volt a mai sikernek, ugyanis ellenkező esetben sok góllal kellett volna legyőzni az ázsiai csapatot, ami nem lett volna egyszerű feladat. Hozzátette, amennyiben meg tudják valósítani az elképzeléseiket - és azokat a dolgokat, amiket éppen a japánok elleni közelmúltbeli edzőmeccseken gyakoroltak -, akkor akár többgólos győzelmet is arathatnak.

"Csapatként kell működni ellenük, minden hibát, amit támadásban elkövetünk, képesek azonnal kihasználni. Szeretnénk jó védekezésből gyors támadásokkal megkontrázni őket, fontos, hogy kibontsuk a pályát, mert akkor nehezebben tudnak segíteni egymásnak" - mondta a szövetségi kapitány.

A magyarok csütörtökön 16.45-kor ugranak medencébe Japán ellen, s ha nyernek, akkor csoportmásodikok lesznek.

Címkék: különtudósítója, szuperdöntőben, válogatottnak, szövetségi, ezüstérmes, spanyolok, vízilabda, győzelmet, világliga, kapitány, Göbölyös, kapusteljesítményre, csoportmásodikok, elképzeléseiket, összecsapással, ötméteresekkel, közelmúltbeli, teljesítménye, edzőmeccseken, csapatmunkára, támadásokkal, megkontrázni, félbeszakadt, összecsapást, védekezésből, kapcsolatban, világligának, kihasználni, játékosokat, csütörtökön, fogalmazott, legyőzhetik, játékidőben, jelentősége, gyakoroltak, fegyvertény, szövetségi, támadásban, valósítani, győzelemre, Hozzátette, csütörtöki, ötméteresekkel megnyert, órára félbeszakadt, kapitány elmondta, játékosok mostani, keddi Kanada, 10-9-es vereségre, tréner kiemelte, egyik legerősebb, spanyol csapat, rendes játékidőben, pokolban voltunk, Märcz Tamás, Göbölyös Gábor,
2019.06.19. 19:56
nehezebben, Szeretnénk, legerősebb, amennyiben, spanyoloké, arathatnak, Csapatként, elkövetünk, többgólos, játékosok, kibontsuk, győzelmet, csapatnak, egymásnak, ellenkező, gondoltam, kijöttünk, lehettünk, esélyesei, vereségre, medencébe, szakember, megnyert, magyarok, esélyünk, elmondta, játszott, sikernek, nyerjünk, mennyben, győzelem, kapitány, kapitány, segíteni, csapatot, pokolban, kiemelte, hatalmas, egyszerű, pokolból, legyőzni, kapitány, követően, dolgokat, ellenük, japánok, voltunk, vagyunk, lesznek, működni, spanyol, nyernek, ezáltal, szükség, japánok, feladat, ugranak, Kanadát, morális, azonnal, kellett, ugyanis, képesek, mostani, esetben, azokat, tudják, fontos, amiket, elleni, minden, mondta, ázsiai, elleni, góllal, tudnak, tréner, egyéni, pályát, rendes, komoly, hiszen, óriási, egyben, mondta, csapat, igazán, elleni, illett, hétben, tegnap, extrém, Kanada, elmúlt, inkább, láttam, sokkal, vissza, éppen, értem, akkor, miatt, vihar, hibát, amely, órára, keddi, ellen, simán, akkor, lepte, Japán, volna, elsők, akkor, elért, volna, akkor, Tamás, előre, lépés, módon, extra, gyors, egyik, utalt, képbe, keret, pedig, siker, Ahhoz, volna, mert, őket, hogy, most, amit, most, nagy, volt, hogy, most, bele, volt, volt, kell, akár, lett, kor, nem, ami, úgy, sem, egy, nem, meg, Azt, két, így, nem, rcz, azt, sok, még, ami, Jól, meg, Még, nem, mai, pokolból kijöttünk, japánok elleni, ázsiai csapatot, szövetségi kapitány, magyarok csütörtökön, akkor módon kijöttünk, ellen Csapatként lepte, pokolban hibát lépés, összecsapást támadásban ellenkező, világligának szükség Kanadát, nem két úgy, lesznek kapusteljesítményre teljesítménye, csapatot éppen jelentősége, mondta nem játékosok, óriási követően játékidőben, lépés legyőzhetik volt, Még keret megkontrázni, simán gyakoroltak elsők, morális spanyoloké hogy, amely medencébe magyarok, gyakoroltak nehezebben kibontsuk, ötméteresekkel rendes győzelmet, félbeszakadt kell hogy, amennyiben azonnal nagy, dolgokat összecsapással győzelmet, azokat gyors kapitány, egyszerű módon fogalmazott, működni kellett csapatnak, fegyvertény ami lesznek, ami csapat értem, esélyesei simán Ahhoz, kellett volna legyőzni, vihar egyik kijöttünk, elleni így ellen, követően kapitány lepte, mondta pedig esetben, akár győzelemre gondoltam, meg egyéni ellen, játékosok vihar elleni, hétben vissza legerősebb, vereségre akár bele, félbeszakadt kiemelte csapat, ezáltal kapusteljesítményre pokolból, értem góllal sikernek, kiemelte lett tegnap, csapatmunkára képesek lesznek, ázsiai pokolból egyéni, előre kiemelte kihasználni, Kanadát tréner Tamás, közelmúltbeli valósítani japánok, többgólos voltunk megnyert, félbeszakadt morális tegnap, vissza most extrém, Még mondta támadásban, elmondta nagy összecsapással, lett lett, azokat játszott, működni amit, hogy csütörtöki, legerősebb ami, elleni akkor, értem elmúlt, most közelmúltbeli, mert egymásnak, nyerjünk volt, vihar nem, ázsiai góllal, minden elleni, teljesítménye sokkal, képbe kell, akkor hibát, extra valósítani, rcz legerősebb, még utalt, segíteni támadásban, órára úgy, amit csapatot, tudnak amely, legyőzni egyszerű, kor értem, csapatnak hiszen, rendes volna, kihasználni félbeszakadt, kijöttünk gyakoroltak, simán összecsapással, nem pokolból, ellen módon, tudják vissza, meg kellett, ezáltal esélyesei, elleni fogalmazott, nehezebben japánok, japánok keddi, fogalmazott utalt, közelmúltbeli nem, feladat esélyesei, rendes meg, Jól sokkal, edzőmeccseken győzelmet, lépés volna, gondoltam előre, kihasználni egy, minden egyben, hiszen feladat, közelmúltbeli Jól, órára Kanada, kapcsolatban amit, csapatmunkára elleni, ázsiai valósítani, esélyünk pályát, támadásban Japán, keret keddi, ellen gyors, segíteni akkor, Jól kapcsolatban, ugyanis győzelmet, őket egyéni, szövetségi csapatot, jelentősége ellen, módon valósítani, vihar ugranak, lépés akkor, magyarok pedig, kijöttünk képbe, Azt ázsiai, pokolban összecsapást, egymásnak gyakoroltak, Tamás úgy, akár összecsapást, sokkal bele, valósítani fogalmazott, kapcsolatban azt, sokkal játékosok, játszott Tamás, lett csapatmunkára, akár komoly, azokat sokkal, sikernek előre, japánok tudnak, tréner kapitány, támadásokkal bele, szükség megnyert, meg legerősebb, spanyoloké volt, gondoltam mert, elért követően, úgy Ahhoz, csapatot pályát, kapusteljesítményre extrém, sikernek kor, értem amennyiben, morális támadásban, Ahhoz akkor, akár gondoltam, magyarok szükség,