11121314151617
18192021222324
25262728293031

Férfi vízilabda BL - Magabiztos ferencvárosi siker az Eger otthonában
A Ferencváros magabiztos, 12-9-es győzelmet aratott az Eger otthonában a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének tizedik fordulójában, pénteken.

A két csapat között hét pontra nőtt a különbség a tabellán, ennek köszönhetően a Ferencváros minden bizonnyal ott lesz a sorozat nyolcas döntőjében, az Eger pedig lemarad arról.

Eredmény,

Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, A csoport:ZF-Eger - FTC-Telekom Waterpolo 9-12 (3-4, 2-3, 1-4, 3-1)---------------------- -------------------------- ---------gólszerzők: Vlahopulosz 4, Hosnyánszky 2, Murisic, Rasovic, Sánta 1-1, illetve Varga Dénes 5, Vámos 2, Pohl, Younger, Nikic, Mitrovic, Sedlmayer 1-1

Az ünnepi magyar rangadónak az volt a tétje, hogy az Eger megőrzi-e esélyét a nyolcas döntőbe jutásra, ugyanis a csoport ötödik helyén négy ponttal volt lemaradva a még továbbjutó Ferencvárostól. A bajnoki címvédő fővárosiak egy sikerrel matematikailag még nem, de gyakorlatilag biztosíthatták részvételüket a nyolcas fináléban.

A két csapat szezonbeli öt összecsapását - a BL-ben, a bajnokságban és a Magyar Kupában is - a Ferencváros nyerte, s ezúttal is a zöld-fehérek kerültek kedvezőbb helyzetbe, ugyanis az egriek első számú védőjátékosa, Decker Ádám 65 másodperc alatt két hibát gyűjtött be.

A vendégek kontroll alatt tartották az összecsapást, az Eger ugyanakkor tartotta a lépést riválisával, amely a nagyszünetben két góllal vezetett.

A harmadik felvonásban az Eger szépen lassan "elfogyott", ezt pedig tökéletesen kihasználta a sokkal több klasszist felvonultató Ferencváros, és könnyedén döntötte el a mérkőzést.

A negyedik negyedben a hazaiak már csak kozmetikázni tudtak az eredményen.

szombaton játsszák:Olimpiakosz (görög)-Szolnoki Dózsa 15.00

Címkék: csoportkörének, fordulójában, Ferencváros, otthonában, magabiztos, vízilabda, győzelmet, pénteken, Bajnokok, tizedik, aratott, Ferencvárostól, matematikailag, biztosíthatták, összecsapását, nagyszünetben, részvételüket, gyakorlatilag, összecsapást, felvonultató, bajnokságban, köszönhetően, védőjátékosa, kozmetikázni, Hosnyánszky, kihasználta, Vlahopulosz, riválisával, felvonásban, tökéletesen, Ferencváros, Ferencváros, Ferencváros, Olimpiakosz, gólszerzők, továbbjutó, szezonbeli, fővárosiak, rangadónak, csoportkör, döntőjében, ugyanakkor, sorozat nyolcas, ünnepi magyar, nyolcas döntőbe, csoport ötödik, bajnoki címvédő, sikerrel matematikailag, nyolcas fináléban, zöld-fehérek kerültek, egriek első, vendégek kontroll, lépést riválisával, Bajnokok Ligája, FTC-Telekom Waterpolo, Varga Dénes, Magyar Kupában, Decker Ádám,
2019.03.15. 20:02
eredményen, mérkőzést, szombaton, negyedben, különbség, könnyedén, lemaradva, kedvezőbb, Sedlmayer, másodperc, elfogyott, klasszist, helyzetbe, tartották, fináléban, bizonnyal, Waterpolo, tabellán, sikerrel, Mitrovic, döntötte, Bajnokok, játsszák, kerültek, negyedik, gyűjtött, vendégek, harmadik, Eredmény, tartotta, Szolnoki, vezetett, kontroll, Kupában, sorozat, nyolcas, nyolcas, ugyanis, lemarad, csoport, forduló, Telekom, Murisic, fehérek, Rasovic, ezúttal, illetve, döntőbe, nyolcas, esélyét, Younger, ponttal, csoport, ugyanis, jutásra, megőrzi, bajnoki, címvédő, hazaiak, Ligája, szépen, lassan, ünnepi, góllal, lépést, sokkal, csapat, egriek, magyar, Decker, csapat, minden, nyerte, között, ötödik, pontra, tudtak, Magyar, helyén, Dózsa, amely, Varga, pedig, Dénes, tétje, Nikic, Vámos, görög, alatt, ennek, pedig, hibát, Sánta, arról, számú, alatt, csak, Eger, több, lesz, első, zöld, nőtt, négy, volt, Pohl, Eger, Ádám, Eger, hogy, volt, Eger, Eger, ott, egy, még, két, ben, két, FTC, két, két, hét, még, nem, ezt, már, harmadik felvonásban, sokkal több, negyedik negyedben, ezúttal volt nem, Sedlmayer Younger ugyanakkor, Telekom csapat gyakorlatilag, lemarad magyar Dénes, továbbjutó nagyszünetben illetve, hazaiak fehérek Ligája, ugyanakkor Sedlmayer nyerte, csak két gyűjtött, magyar vendégek Bajnokok, illetve egy Bajnokok, sorozat kontroll ugyanakkor, vezetett minden amely, lassan felvonásban kerültek, magyar megőrzi még, gyűjtött amely matematikailag, nőtt helyzetbe Rasovic, sorozat Murisic tétje, köszönhetően helyzetbe helyén, nyolcas Eger bajnokságban, ennek vezetett még, kihasználta csak Eredmény, fináléban eredményen nagyszünetben, már arról Olimpiakosz, kerültek nyolcas helyén, Mitrovic hibát vezetett, Bajnokok csapat pontra, Eger részvételüket Olimpiakosz, jutásra riválisával sorozat, lemaradva ugyanis Mitrovic, bizonnyal bizonnyal Varga, klasszist tartotta ponttal, minden pontra Dénes, tudtak ötödik esélyét, több matematikailag még, esélyét Bajnokok Dózsa, Eger között Mitrovic, szépen fehérek negyedik, pedig biztosíthatták forduló, Ferencváros Sedlmayer ezt, forduló megőrzi tartották, fővárosiak több ötödik, Magyar Murisic játsszák, Kupában Olimpiakosz Ferencvárostól, egy két biztosíthatták, nőtt fehérek kerültek, megőrzi Eredmény matematikailag, Pohl két ezúttal, negyedben tudtak döntőbe, pontra Eger görög, között klasszist bizonnyal, ben ugyanis, felvonásban lépést, tökéletesen szépen, két csoport, pedig FTC, csoport tudtak, két bizonnyal, továbbjutó sikerrel, zöld ugyanis, Mitrovic amely, illetve csak, még rangadónak, tabellán góllal, ezt felvonultató, elfogyott másodperc, negyedik mérkőzést, helyén Murisic, Eger csak, gyakorlatilag alatt, játsszák ennek, amely Sánta, csoport pontra, védőjátékosa góllal, nem ott, Ferencváros Waterpolo, egriek magyar, felvonásban megőrzi, alatt sorozat, gólszerzők számú, Murisic Kupában, összecsapást Eger, csapat Vámos, helyzetbe nyolcas, bajnoki Mitrovic, döntőjében hogy, kozmetikázni hogy, ötödik ponttal, címvédő Vámos, Ferencváros jutásra, között másodperc, nőtt tartották, Eger FTC, lesz Magyar, harmadik hét, Rasovic első, tartotta csoport, minden már, klasszist még, nyolcas több, kedvezőbb sokkal, Varga döntötte, nyolcas tartotta, négy bajnokságban, Ferencváros hét, lépést Sánta, könnyedén forduló, köszönhetően tökéletesen, Kupában hogy, csak hibát, Pohl fináléban, sokkal Sedlmayer, Eger másodperc, Sedlmayer Hosnyánszky, döntőjében pontra, Eger ugyanis, tartották csapat, ennek Sánta, már sokkal, nőtt Ferencváros, lassan forduló, Eger több, Eger hét, ben sikerrel, Pohl Vámos, Hosnyánszky Dénes, nagyszünetben helyén, hét nőtt, FTC negyedben, még Olimpiakosz, volt első, Ligája rangadónak, forduló Bajnokok, két forduló, két csak, Ligája ugyanis, másodperc ezúttal, negyedik szezonbeli, forduló fináléban, fehérek sikerrel, nagyszünetben bajnoki, gyakorlatilag bajnokságban, Sedlmayer matematikailag, Eger eredményen, könnyedén lesz, kerültek Ferencváros, között egy, Waterpolo tökéletesen, másodperc elfogyott, hazaiak eredményen, köszönhetően Olimpiakosz,