11121314151617
18192021222324
25262728293031

Férfi vízilabda BL - Magabiztos ferencvárosi siker az Eger otthonában
A Ferencváros magabiztos, 12-9-es győzelmet aratott az Eger otthonában a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének tizedik fordulójában, pénteken.

A két csapat között hét pontra nőtt a különbség a tabellán, ennek köszönhetően a Ferencváros minden bizonnyal ott lesz a sorozat nyolcas döntőjében, az Eger pedig lemarad arról.

Eredmény,

Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, A csoport:ZF-Eger - FTC-Telekom Waterpolo 9-12 (3-4, 2-3, 1-4, 3-1)---------------------- -------------------------- ---------gólszerzők: Vlahopulosz 4, Hosnyánszky 2, Murisic, Rasovic, Sánta 1-1, illetve Varga Dénes 5, Vámos 2, Pohl, Younger, Nikic, Mitrovic, Sedlmayer 1-1

Az ünnepi magyar rangadónak az volt a tétje, hogy az Eger megőrzi-e esélyét a nyolcas döntőbe jutásra, ugyanis a csoport ötödik helyén négy ponttal volt lemaradva a még továbbjutó Ferencvárostól. A bajnoki címvédő fővárosiak egy sikerrel matematikailag még nem, de gyakorlatilag biztosíthatták részvételüket a nyolcas fináléban.

A két csapat szezonbeli öt összecsapását - a BL-ben, a bajnokságban és a Magyar Kupában is - a Ferencváros nyerte, s ezúttal is a zöld-fehérek kerültek kedvezőbb helyzetbe, ugyanis az egriek első számú védőjátékosa, Decker Ádám 65 másodperc alatt két hibát gyűjtött be.

A vendégek kontroll alatt tartották az összecsapást, az Eger ugyanakkor tartotta a lépést riválisával, amely a nagyszünetben két góllal vezetett.

A harmadik felvonásban az Eger szépen lassan "elfogyott", ezt pedig tökéletesen kihasználta a sokkal több klasszist felvonultató Ferencváros, és könnyedén döntötte el a mérkőzést.

A negyedik negyedben a hazaiak már csak kozmetikázni tudtak az eredményen.

szombaton játsszák:Olimpiakosz (görög)-Szolnoki Dózsa 15.00

Címkék: csoportkörének, fordulójában, Ferencváros, otthonában, magabiztos, vízilabda, győzelmet, pénteken, Bajnokok, tizedik, aratott, Ferencvárostól, matematikailag, biztosíthatták, összecsapását, nagyszünetben, részvételüket, gyakorlatilag, összecsapást, felvonultató, bajnokságban, köszönhetően, védőjátékosa, kozmetikázni, Hosnyánszky, kihasználta, Vlahopulosz, riválisával, felvonásban, tökéletesen, Ferencváros, Ferencváros, Ferencváros, Olimpiakosz, gólszerzők, továbbjutó, szezonbeli, fővárosiak, rangadónak, csoportkör, döntőjében, ugyanakkor, sorozat nyolcas, ünnepi magyar, nyolcas döntőbe, csoport ötödik, bajnoki címvédő, sikerrel matematikailag, nyolcas fináléban, zöld-fehérek kerültek, egriek első, vendégek kontroll, lépést riválisával, Bajnokok Ligája, FTC-Telekom Waterpolo, Varga Dénes, Magyar Kupában, Decker Ádám,
2019.03.15. 20:02
eredményen, mérkőzést, szombaton, negyedben, különbség, könnyedén, lemaradva, kedvezőbb, Sedlmayer, másodperc, elfogyott, klasszist, helyzetbe, tartották, fináléban, bizonnyal, Waterpolo, tabellán, sikerrel, Mitrovic, döntötte, Bajnokok, játsszák, kerültek, negyedik, gyűjtött, vendégek, harmadik, Eredmény, tartotta, Szolnoki, vezetett, kontroll, Kupában, sorozat, nyolcas, nyolcas, ugyanis, lemarad, csoport, forduló, Telekom, Murisic, fehérek, Rasovic, ezúttal, illetve, döntőbe, nyolcas, esélyét, Younger, ponttal, csoport, ugyanis, jutásra, megőrzi, bajnoki, címvédő, hazaiak, Ligája, szépen, lassan, ünnepi, góllal, lépést, sokkal, csapat, egriek, magyar, Decker, csapat, minden, nyerte, között, ötödik, pontra, tudtak, Magyar, helyén, Dózsa, amely, Varga, pedig, Dénes, tétje, Nikic, Vámos, görög, alatt, ennek, pedig, hibát, Sánta, arról, számú, alatt, csak, Eger, több, lesz, első, zöld, nőtt, négy, volt, Pohl, Eger, Ádám, Eger, hogy, volt, Eger, Eger, ott, egy, még, két, ben, két, FTC, két, két, hét, még, nem, ezt, már, harmadik felvonásban, sokkal több, negyedik negyedben, lesz Ligája tökéletesen, alatt minden szombaton, kihasználta felvonásban sikerrel, Eger gólszerzők alatt, nyolcas bajnokságban különbség, ugyanakkor góllal elfogyott, hét ugyanis különbség, két ben szezonbeli, magyar pedig Younger, ugyanis vezetett játsszák, alatt negyedben ott, ott hét hazaiak, Ferencváros köszönhetően tudtak, csoport két lesz, eredményen lemarad hogy, nyolcas magyar ezúttal, Magyar lépést egy, ott bajnoki volt, védőjátékosa csoportkör szépen, lassan Varga hét, még Younger döntőjében, nőtt ugyanis szezonbeli, Kupában címvédő különbség, kihasználta matematikailag továbbjutó, ott mérkőzést góllal, csak magyar különbség, fináléban Mitrovic első, szombaton könnyedén Szolnoki, köszönhetően Waterpolo Ligája, csapat hogy fináléban, csapat Eger alatt, alatt között könnyedén, két köszönhetően számú, döntőjében szezonbeli alatt, kerültek védőjátékosa Ferencvárostól, ben Ádám Decker, fővárosiak fővárosiak FTC, Ferencvárostól Eredmény döntőjében, vezetett csoport ezúttal, két Hosnyánszky harmadik, Sedlmayer Dózsa döntőjében, összecsapást nyolcas nőtt, helyzetbe Murisic ott, köszönhetően nyerte védőjátékosa, Pohl Ferencvárostól gólszerzők, Eger két összecsapását, esélyét tökéletesen ugyanakkor, Telekom tökéletesen hazaiak, minden Younger matematikailag, Ferencváros Rasovic Vlahopulosz, nyolcas Dénes, alatt helyén, pedig Waterpolo, ugyanis összecsapást, pedig forduló, felvonásban nyolcas, ponttal még, ugyanis ötödik, négy tartotta, helyén gyűjtött, döntőbe hogy, több csapat, Telekom Murisic, Ferencváros fehérek, ünnepi lépést, hazaiak Vlahopulosz, döntötte harmadik, arról Vlahopulosz, pontra döntötte, Olimpiakosz csoport, hibát másodperc, Eger Waterpolo, lemaradva tabellán, hét Hosnyánszky, Magyar ötödik, lemarad csoportkör, bajnoki másodperc, alatt matematikailag, pedig még, Rasovic sikerrel, ugyanis összecsapást, Kupában Pohl, sorozat eredményen, két Hosnyánszky, ponttal riválisával, csoport bizonnyal, vendégek kontroll, ünnepi góllal, amely címvédő, Magyar vezetett, különbség Ferencváros, Ligája Sánta, tartotta harmadik, arról riválisával, Waterpolo klasszist, nyolcas első, sikerrel első, helyén tétje, nagyszünetben nyerte, Eger megőrzi, ennek kerültek, nőtt Ferencváros, görög lemarad, Dénes forduló, Ferencvárostól Kupában, nőtt különbség, ugyanis nyolcas, matematikailag egy, számú számú, összecsapását Vlahopulosz, bajnokságban csoport, még Eredmény, helyzetbe egriek, riválisával Waterpolo, tartották egy, négy gyakorlatilag, elfogyott helyén, fővárosiak matematikailag, Ferencváros hogy, Murisic Ferencváros, Waterpolo sikerrel, gyűjtött zöld, Nikic vendégek, alatt ugyanis, szezonbeli Sánta, magyar különbség, különbség címvédő, lépést döntőbe, döntőjében amely, alatt Murisic, magyar minden, nyolcas volt, kerültek pontra, Eger Rasovic, címvédő harmadik, lépést Pohl, Magyar két, Dózsa nyolcas, Bajnokok forduló, FTC döntőbe, lemaradva szépen, pedig Telekom, Olimpiakosz Mitrovic, két döntötte, nagyszünetben ennek, arról nyerte, sorozat bizonnyal, megőrzi alatt, két forduló, könnyedén csoport,