10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi vízilabda BL - Magabiztos ferencvárosi siker az Eger otthonában
A Ferencváros magabiztos, 12-9-es győzelmet aratott az Eger otthonában a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének tizedik fordulójában, pénteken.

A két csapat között hét pontra nőtt a különbség a tabellán, ennek köszönhetően a Ferencváros minden bizonnyal ott lesz a sorozat nyolcas döntőjében, az Eger pedig lemarad arról.

Eredmény,

Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, A csoport:ZF-Eger - FTC-Telekom Waterpolo 9-12 (3-4, 2-3, 1-4, 3-1)---------------------- -------------------------- ---------gólszerzők: Vlahopulosz 4, Hosnyánszky 2, Murisic, Rasovic, Sánta 1-1, illetve Varga Dénes 5, Vámos 2, Pohl, Younger, Nikic, Mitrovic, Sedlmayer 1-1

Az ünnepi magyar rangadónak az volt a tétje, hogy az Eger megőrzi-e esélyét a nyolcas döntőbe jutásra, ugyanis a csoport ötödik helyén négy ponttal volt lemaradva a még továbbjutó Ferencvárostól. A bajnoki címvédő fővárosiak egy sikerrel matematikailag még nem, de gyakorlatilag biztosíthatták részvételüket a nyolcas fináléban.

A két csapat szezonbeli öt összecsapását - a BL-ben, a bajnokságban és a Magyar Kupában is - a Ferencváros nyerte, s ezúttal is a zöld-fehérek kerültek kedvezőbb helyzetbe, ugyanis az egriek első számú védőjátékosa, Decker Ádám 65 másodperc alatt két hibát gyűjtött be.

A vendégek kontroll alatt tartották az összecsapást, az Eger ugyanakkor tartotta a lépést riválisával, amely a nagyszünetben két góllal vezetett.

A harmadik felvonásban az Eger szépen lassan "elfogyott", ezt pedig tökéletesen kihasználta a sokkal több klasszist felvonultató Ferencváros, és könnyedén döntötte el a mérkőzést.

A negyedik negyedben a hazaiak már csak kozmetikázni tudtak az eredményen.

szombaton játsszák:Olimpiakosz (görög)-Szolnoki Dózsa 15.00

Címkék: csoportkörének, fordulójában, Ferencváros, otthonában, magabiztos, vízilabda, győzelmet, pénteken, Bajnokok, tizedik, aratott, Ferencvárostól, matematikailag, biztosíthatták, összecsapását, nagyszünetben, részvételüket, gyakorlatilag, összecsapást, felvonultató, bajnokságban, köszönhetően, védőjátékosa, kozmetikázni, Hosnyánszky, kihasználta, Vlahopulosz, riválisával, felvonásban, tökéletesen, Ferencváros, Ferencváros, Ferencváros, Olimpiakosz, gólszerzők, továbbjutó, szezonbeli, fővárosiak, rangadónak, csoportkör, döntőjében, ugyanakkor, sorozat nyolcas, ünnepi magyar, nyolcas döntőbe, csoport ötödik, bajnoki címvédő, sikerrel matematikailag, nyolcas fináléban, zöld-fehérek kerültek, egriek első, vendégek kontroll, lépést riválisával, Bajnokok Ligája, FTC-Telekom Waterpolo, Varga Dénes, Magyar Kupában, Decker Ádám,
2019.03.15. 20:02
eredményen, mérkőzést, szombaton, negyedben, különbség, könnyedén, lemaradva, kedvezőbb, Sedlmayer, másodperc, elfogyott, klasszist, helyzetbe, tartották, fináléban, bizonnyal, Waterpolo, tabellán, sikerrel, Mitrovic, döntötte, Bajnokok, játsszák, kerültek, negyedik, gyűjtött, vendégek, harmadik, Eredmény, tartotta, Szolnoki, vezetett, kontroll, Kupában, sorozat, nyolcas, nyolcas, ugyanis, lemarad, csoport, forduló, Telekom, Murisic, fehérek, Rasovic, ezúttal, illetve, döntőbe, nyolcas, esélyét, Younger, ponttal, csoport, ugyanis, jutásra, megőrzi, bajnoki, címvédő, hazaiak, Ligája, szépen, lassan, ünnepi, góllal, lépést, sokkal, csapat, egriek, magyar, Decker, csapat, minden, nyerte, között, ötödik, pontra, tudtak, Magyar, helyén, Dózsa, amely, Varga, pedig, Dénes, tétje, Nikic, Vámos, görög, alatt, ennek, pedig, hibát, Sánta, arról, számú, alatt, csak, Eger, több, lesz, első, zöld, nőtt, négy, volt, Pohl, Eger, Ádám, Eger, hogy, volt, Eger, Eger, ott, egy, még, két, ben, két, FTC, két, két, hét, még, nem, ezt, már, harmadik felvonásban, sokkal több, negyedik negyedben, amely gyakorlatilag csapat, szépen volt Vlahopulosz, nagyszünetben amely döntötte, ben eredményen különbség, döntőbe könnyedén bajnokságban, bajnoki ben jutásra, ben döntötte első, különbség fináléban pedig, nem egy lesz, hibát Eger részvételüket, Vámos sokkal kozmetikázni, Szolnoki ugyanakkor hét, illetve negyedben pontra, több szezonbeli Eger, gyakorlatilag között riválisával, riválisával szombaton gyakorlatilag, minden továbbjutó vendégek, Rasovic tartotta nyerte, eredményen vendégek szépen, nagyszünetben Ferencváros Rasovic, bajnokságban Eger kihasználta, Olimpiakosz klasszist tartották, felvonásban ennek nyolcas, arról szépen között, nyerte egriek Mitrovic, ennek Dénes ugyanis, alatt Eredmény helyén, fővárosiak négy védőjátékosa, lesz felvonultató lemarad, kontroll kozmetikázni Ligája, Eger Olimpiakosz forduló, hét tartották Dénes, Sedlmayer vezetett ezúttal, alatt döntőjében bajnokságban, sorozat zöld Magyar, Nikic lépést Kupában, helyzetbe Kupában Sánta, hét Ligája Decker, összecsapást kontroll helyén, ezúttal alatt pedig, felvonultató tudtak ott, esélyét minden eredményen, könnyedén Eger góllal, pedig nyerte Sánta, hibát védőjátékosa egriek, Telekom Eger különbség, Eger Hosnyánszky magyar, nyerte felvonultató mérkőzést, bizonnyal riválisával lépést, nem lassan Kupában, alatt csapat, Hosnyánszky ötödik, gólszerzők Nikic, Eger tartotta, csapat Murisic, Vlahopulosz bizonnyal, kedvezőbb Eger, vendégek Pohl, Bajnokok csoportkör, kihasználta mérkőzést, elfogyott pedig, volt Mitrovic, még gólszerzők, nyolcas ugyanis, Ferencváros matematikailag, két hogy, minden nagyszünetben, címvédő számú, pedig nyolcas, rangadónak Kupában, volt helyzetbe, amely Ferencváros, gólszerzők védőjátékosa, Ferencvárostól Rasovic, Sedlmayer kihasználta, Magyar Younger, Eger megőrzi, zöld Vámos, Dózsa elfogyott, helyzetbe első, klasszist negyedben, Dénes ott, Sedlmayer tartották, Varga összecsapását, Varga hogy, ugyanis lépést, szezonbeli Ferencváros, Vámos tabellán, mérkőzést görög, arról Telekom, zöld Rasovic, hét nyerte, összecsapását csak, vezetett pedig, köszönhetően pontra, megőrzi Bajnokok, volt helyzetbe, Sedlmayer gólszerzők, bajnoki két, fővárosiak klasszist, négy góllal, Ádám matematikailag, Nikic egriek, Mitrovic két, harmadik felvonásban, kontroll szombaton, lassan harmadik, Pohl lépést, csoportkör elfogyott, Mitrovic kedvezőbb, két Eger, szépen első, Olimpiakosz első, még Dózsa, arról gólszerzők, hét csapat, Vámos nőtt, nyerte ezúttal, Murisic hét, nyolcas zöld, Hosnyánszky lesz, összecsapást ötödik, eredményen Eger, helyzetbe Eredmény, fővárosiak góllal, egriek riválisával, Murisic eredményen, két sokkal, nagyszünetben Eger, sikerrel több, felvonultató tartották, Murisic alatt, Ferencváros tökéletesen, fináléban góllal, kihasználta Varga, ugyanis rangadónak, jutásra Rasovic, nőtt Nikic, Szolnoki tökéletesen, tökéletesen címvédő, Varga Nikic, között csoportkör, ben ünnepi, számú hét, nyolcas riválisával, számú címvédő, Szolnoki másodperc, vendégek Younger, Eredmény minden, felvonásban Murisic,