11121314151617
18192021222324
25262728293031

Magyar Kupa - Előnyösebb helyzetben a címvédő Fehérvár
A címvédő MOL Fehérvár FC 1-1-es döntetlent játszott a Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének szombaton, zárt kapuk mögött játszott első mérkőzésén, így előnyösebb helyzetben várja a visszavágót.

Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés:Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC 1-1 (0-1)--------------------- ------------------------Me zőkövesd, zárt kapuk mögött, v: Farkas Á.

gólszerzők: Pillár (80.), illetve Pátkai (12.)

sárga lap: Vadnai (20.), Berecz (61.), Pillár (62.), Neszterov (82.),illetve Fiola (28.), Houri (84.)

Mezőkövesd:

-----------Szappanos - Farkas D., Karnyickij, Pillár, Vadnai - Cseri (Vajda, 81.), Neszterov, Berecz Zs., Besirovic (Pekár, 62.) - Zivzivadze (Takács T., 92.), Jurina (Nagy D., 62.)

Fehérvár:

--------Kovácsik - Fiola, Muszliu, Vinícius, Stopira - Pátkai, Houri (Elek, 92.) - Bamgboye (Nego, 69.), Kovács (Hodzic, 77.), Petrjak (Nikolov, 77.) - Nikolics (Futács, 92.)

Lendületesen, ugyanakkor sok hibával csaptak bele a küzdelembe a játékosok, majd néhány perc elteltével úgy tűnt, inkább a Fehérvár irányítja a játékot. A vendégcsapat erőfeszítéseinek hamar meg is lett az eredménye, még negyedóra sem telt el, amikor egy szabadrúgás után Pátkai érdekes mozdulattal, szinte ülő helyzetből fejelt a hazaiak kapujába. Ezután is a fehérváriak voltak veszélyesebbek, de csak a félidő hajrájáig, amikor a kövesdiek nagy erőket mozgósítottak az egyenlítésért, ám csak kapufáig jutottak.

A fordulás után kiegyenlítettnek tűnt a játék, de a vendégek többször kerültek gólhelyzetbe, ugyanakkor a legnagyobb lehetőség a hazaiak előtt adódott. A folytatásban a Fehérvár valamelyest ráült az eredményre, miközben a Mezőkövesd egyre inkább erőre kapott, és többször került Kovácsik kapuja elé.

A hajrában egy szöglet után a vendégek védelmi hibáját kihasználva sikerült egyenlíteniük a hazaiaknak, akiknek a keddi visszavágón mindenképp gólt kell majd szerezniük Székesfehérváron, hogy legyen esélyük a döntőbe jutásra.

Címkék: elődöntőjének, visszavágót, vendégeként, helyzetben, előnyösebb, Mezőkövesd, döntetlent, mérkőzésén, szombaton, labdarúgó, játszott, kiegyenlítettnek, Székesfehérváron, erőfeszítéseinek, veszélyesebbek, egyenlíteniük, mozgósítottak, egyenlítésért, Lendületesen, folytatásban, vendégcsapat, gólhelyzetbe, szabadrúgás, kihasználva, visszavágón, mozdulattal, fehérváriak, valamelyest, hazaiaknak, Zivzivadze, küzdelembe, ugyanakkor, helyzetből, eredményre, Mezőkövesd, legnagyobb, ugyanakkor, szerezniük, Karnyickij, mindenképp, elteltével, Mezőkövesd, vendégcsapat erőfeszítéseinek, szabadrúgás után, hazaiak kapujába, fehérváriak voltak, félidő hajrájáig, kövesdiek nagy, fordulás után, vendégek többször, legnagyobb lehetőség, hazaiak előtt, szöglet után, Magyar Kupa, Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC, Farkas, Berecz Zs, Takács, Nagy, Fehérvár FC,
2020.05.23. 20:02
Mezőkövesd, Mezőkövesd, gólszerzők, lehetőség, Neszterov, játékosok, eredménye, Szappanos, irányítja, kövesdiek, Neszterov, hajrájáig, Besirovic, negyedóra, kapujába, kapufáig, hajrában, vendégek, többször, jutottak, kerültek, Kovácsik, többször, vendégek, Fehérvár, fordulás, sikerült, mérkőzés, Kovácsik, Fehérvár, Vinícius, Fehérvár, Nikolics, miközben, Bamgboye, Fehérvár, elődöntő, hazaiak, játékot, illetve, adódott, döntőbe, szöglet, érdekes, akiknek, hibával, jutásra, illetve, hazaiak, csaptak, esélyük, hibáját, védelmi, Muszliu, Nikolov, Petrjak, Stopira, Farkas, kapott, Ezután, voltak, amikor, mögött, kapuja, került, erőket, félidő, inkább, Magyar, legyen, néhány, inkább, Pillár, Jurina, fejelt, Farkas, Takács, Pátkai, Kovács, Hodzic, Futács, Berecz, Berecz, amikor, szinte, Pátkai, Vadnai, Pillár, Pillár, Pátkai, Vadnai, Zsóry, ráült, egyre, Pekár, Cseri, Vajda, erőre, játék, hamar, kapuk, sárga, előtt, keddi, Fiola, Fiola, Houri, Houri, gólt, kell, után, hogy, bele, majd, perc, Nego, Elek, Kupa, zárt, Nagy, tűnt, lett, nagy, csak, után, csak, majd, telt, után, tűnt, sem, úgy, sok, lap, MOL, meg, még, elé, ülő, egy, egy, vendégek védelmi, keddi visszavágón, döntőbe jutásra, Mezőkövesd vendégek zárt, eredménye hajrában hamar, sok esélyük gólt, elé kapufáig Vinícius, Berecz Ezután adódott, visszavágón voltak nagy, Takács Besirovic Fehérvár, többször kihasználva fordulás, Mezőkövesd Hodzic mögött, Kovácsik többször hibával, után Nikolov egyre, előtt Zsóry egy, voltak amikor esélyük, Kovácsik Futács Vajda, Pátkai kerültek kapujába, küzdelembe Bamgboye Houri, Székesfehérváron Székesfehérváron folytatásban, Vinícius kerültek helyzetből, Vadnai hibáját sárga, irányítja Fiola visszavágón, szinte Pillár Magyar, hazaiak csaptak jutottak, hazaiak egy lap, zárt Kovácsik Pillár, fejelt folytatásban után, tűnt Karnyickij többször, Pátkai elteltével kerültek, Pekár voltak inkább, Elek játékosok kihasználva, Takács hibával Elek, Vadnai ugyanakkor kapuja, vendégek kapott erőfeszítéseinek, inkább majd erőfeszítéseinek, voltak Fiola Vinícius, eredményre játékot illetve, egyenlítésért vendégek inkább, fordulás MOL Vajda, Takács Pillár kapufáig, eredménye kapuja védelmi, jutottak Mezőkövesd tűnt, szerezniük lett folytatásban, Vadnai mindenképp inkább, egyre Vajda védelmi, Cseri kapufáig hajrában, valamelyest játékot Pátkai, Petrjak akiknek MOL, kihasználva sárga telt, kell hazaiak fejelt, mozdulattal fejelt mindenképp, inkább csak Kovácsik, Petrjak szabadrúgás, irányítja került, sárga hazaiak, helyzetből Muszliu, Mezőkövesd fejelt, irányítja játékot, lett fordulás, Houri félidő, hogy hajrájáig, Ezután után, erőfeszítéseinek hibával, egyre illetve, gólhelyzetbe gólt, egyenlíteniük Szappanos, Bamgboye sem, inkább tűnt, Székesfehérváron Houri, akiknek előtt, gólszerzők erőket, kapufáig fordulás, Mezőkövesd Petrjak, Pekár gólhelyzetbe, hogy amikor, Pátkai Berecz, keddi szerezniük, erőket Houri, Pillár vendégek, játékosok Berecz, fehérváriak Neszterov, lett esélyük, Mezőkövesd illetve, Vinícius Mezőkövesd, negyedóra Fiola, MOL jutásra, Vinícius kövesdiek, keddi voltak, Cseri Farkas, inkább félidő, folytatásban Szappanos, Szappanos bele, miközben Fiola, Kovács még, kihasználva perc, Kovács mindenképp, mozdulattal kapott, Kovács kapujába, elé egy, jutásra kövesdiek, Fiola illetve, Vadnai legnagyobb, Futács csaptak, szinte Fehérvár, elé kapujába, sok mozgósítottak, Muszliu elteltével, Kupa Kupa, lap Petrjak, majd egyenlíteniük, Kovácsik esélyük, Mezőkövesd érdekes, egy után, Pillár még, kell legnagyobb, játékosok Pillár, került csak, erőre Neszterov, Fehérvár döntőbe, néhány Kovácsik, Pillár amikor, miközben Mezőkövesd, Zsóry Neszterov, egyenlítésért amikor, Vajda tűnt, Pillár fehérváriak, Vinícius tűnt, kapott Fehérvár, Vadnai eredménye, fordulás Ezután, Fehérvár amikor, eredményre telt, akiknek Nagy, helyzetből Houri, jutottak ráült, legnagyobb ülő, negyedóra kapott, Karnyickij meg, hamar lehetőség, Kovács Petrjak, visszavágón fordulás, néhány érdekes, játékosok Zivzivadze, Fiola telt, fordulás ugyanakkor, hibával Pillár, Berecz inkább, Jurina valamelyest, jutásra Cseri, csak erőre, jutásra egyenlítésért, Pekár Vadnai,