11121314151617
18192021222324
25262728293031

Magyar Kupa - Előnyösebb helyzetben a címvédő Fehérvár
A címvédő MOL Fehérvár FC 1-1-es döntetlent játszott a Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének szombaton, zárt kapuk mögött játszott első mérkőzésén, így előnyösebb helyzetben várja a visszavágót.

Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés:Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC 1-1 (0-1)--------------------- ------------------------Me zőkövesd, zárt kapuk mögött, v: Farkas Á.

gólszerzők: Pillár (80.), illetve Pátkai (12.)

sárga lap: Vadnai (20.), Berecz (61.), Pillár (62.), Neszterov (82.),illetve Fiola (28.), Houri (84.)

Mezőkövesd:

-----------Szappanos - Farkas D., Karnyickij, Pillár, Vadnai - Cseri (Vajda, 81.), Neszterov, Berecz Zs., Besirovic (Pekár, 62.) - Zivzivadze (Takács T., 92.), Jurina (Nagy D., 62.)

Fehérvár:

--------Kovácsik - Fiola, Muszliu, Vinícius, Stopira - Pátkai, Houri (Elek, 92.) - Bamgboye (Nego, 69.), Kovács (Hodzic, 77.), Petrjak (Nikolov, 77.) - Nikolics (Futács, 92.)

Lendületesen, ugyanakkor sok hibával csaptak bele a küzdelembe a játékosok, majd néhány perc elteltével úgy tűnt, inkább a Fehérvár irányítja a játékot. A vendégcsapat erőfeszítéseinek hamar meg is lett az eredménye, még negyedóra sem telt el, amikor egy szabadrúgás után Pátkai érdekes mozdulattal, szinte ülő helyzetből fejelt a hazaiak kapujába. Ezután is a fehérváriak voltak veszélyesebbek, de csak a félidő hajrájáig, amikor a kövesdiek nagy erőket mozgósítottak az egyenlítésért, ám csak kapufáig jutottak.

A fordulás után kiegyenlítettnek tűnt a játék, de a vendégek többször kerültek gólhelyzetbe, ugyanakkor a legnagyobb lehetőség a hazaiak előtt adódott. A folytatásban a Fehérvár valamelyest ráült az eredményre, miközben a Mezőkövesd egyre inkább erőre kapott, és többször került Kovácsik kapuja elé.

A hajrában egy szöglet után a vendégek védelmi hibáját kihasználva sikerült egyenlíteniük a hazaiaknak, akiknek a keddi visszavágón mindenképp gólt kell majd szerezniük Székesfehérváron, hogy legyen esélyük a döntőbe jutásra.

Címkék: elődöntőjének, visszavágót, vendégeként, helyzetben, előnyösebb, Mezőkövesd, döntetlent, mérkőzésén, szombaton, labdarúgó, játszott, kiegyenlítettnek, Székesfehérváron, erőfeszítéseinek, veszélyesebbek, egyenlíteniük, mozgósítottak, egyenlítésért, Lendületesen, folytatásban, vendégcsapat, gólhelyzetbe, szabadrúgás, kihasználva, visszavágón, mozdulattal, fehérváriak, valamelyest, hazaiaknak, Zivzivadze, küzdelembe, ugyanakkor, helyzetből, eredményre, Mezőkövesd, legnagyobb, ugyanakkor, szerezniük, Karnyickij, mindenképp, elteltével, Mezőkövesd, vendégcsapat erőfeszítéseinek, szabadrúgás után, hazaiak kapujába, fehérváriak voltak, félidő hajrájáig, kövesdiek nagy, fordulás után, vendégek többször, legnagyobb lehetőség, hazaiak előtt, szöglet után, Magyar Kupa, Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC, Farkas, Berecz Zs, Takács, Nagy, Fehérvár FC,
2020.05.23. 20:02
Mezőkövesd, Mezőkövesd, gólszerzők, lehetőség, Neszterov, játékosok, eredménye, Szappanos, irányítja, kövesdiek, Neszterov, hajrájáig, Besirovic, negyedóra, kapujába, kapufáig, hajrában, vendégek, többször, jutottak, kerültek, Kovácsik, többször, vendégek, Fehérvár, fordulás, sikerült, mérkőzés, Kovácsik, Fehérvár, Vinícius, Fehérvár, Nikolics, miközben, Bamgboye, Fehérvár, elődöntő, hazaiak, játékot, illetve, adódott, döntőbe, szöglet, érdekes, akiknek, hibával, jutásra, illetve, hazaiak, csaptak, esélyük, hibáját, védelmi, Muszliu, Nikolov, Petrjak, Stopira, Farkas, kapott, Ezután, voltak, amikor, mögött, kapuja, került, erőket, félidő, inkább, Magyar, legyen, néhány, inkább, Pillár, Jurina, fejelt, Farkas, Takács, Pátkai, Kovács, Hodzic, Futács, Berecz, Berecz, amikor, szinte, Pátkai, Vadnai, Pillár, Pillár, Pátkai, Vadnai, Zsóry, ráült, egyre, Pekár, Cseri, Vajda, erőre, játék, hamar, kapuk, sárga, előtt, keddi, Fiola, Fiola, Houri, Houri, gólt, kell, után, hogy, bele, majd, perc, Nego, Elek, Kupa, zárt, Nagy, tűnt, lett, nagy, csak, után, csak, majd, telt, után, tűnt, sem, úgy, sok, lap, MOL, meg, még, elé, ülő, egy, egy, vendégek védelmi, keddi visszavágón, döntőbe jutásra, hibáját kerültek folytatásban, hamar gólt érdekes, Petrjak vendégek veszélyesebbek, zárt keddi Vadnai, elődöntő MOL Zivzivadze, Mezőkövesd hogy Mezőkövesd, kerültek többször mindenképp, erőre előtt Pillár, elteltével fehérváriak amikor, Ezután ugyanakkor kapuja, kerültek Pátkai Nego, Fehérvár elődöntő Berecz, keddi nagy elé, Houri hamar hamar, Stopira ugyanakkor egyre, Farkas sikerült kapuja, játék Kovács bele, telt Fehérvár Jurina, fejelt került Pátkai, hajrában mozdulattal Nego, után Fehérvár hibáját, Pátkai Cseri zárt, sikerült kapott kapuk, vendégek Fehérvár kapott, kihasználva bele szinte, Fiola jutásra Székesfehérváron, mérkőzés Neszterov Futács, Mezőkövesd eredményre mozgósítottak, keddi Vajda néhány, védelmi erőfeszítéseinek szinte, sikerült majd vendégcsapat, kell Farkas Fiola, Pillár Nego többször, jutásra mindenképp Kovács, meg Neszterov csaptak, Hodzic mozgósítottak majd, Futács miközben helyzetből, jutottak kapuja Besirovic, fordulás sikerült egy, majd kell Székesfehérváron, legyen szerezniük perc, Hodzic meg Fehérvár, akiknek Berecz eredménye, erőre hazaiaknak Bamgboye, Fehérvár kihasználva Farkas, Nego Zsóry Berecz, sárga Fehérvár mozgósítottak, nagy Berecz legyen, ugyanakkor ülő majd, Mezőkövesd csak Cseri, ugyanakkor védelmi, lett egy, eredményre Elek, Vinícius félidő, Farkas Magyar, vendégek Farkas, lap Pátkai, Pillár Magyar, kapuja játékot, kövesdiek vendégek, sárga kapujába, játékosok szöglet, perc Vinícius, illetve kapuk, Nikolov többször, Petrjak Hodzic, Fiola Fehérvár, Kovács telt, hajrájáig egy, Muszliu hamar, inkább Houri, miközben voltak, Stopira szabadrúgás, küzdelembe gólhelyzetbe, esélyük Kovácsik, Bamgboye Neszterov, fejelt néhány, szinte hazaiak, sok mozdulattal, Szappanos hibával, elődöntő egyre, mozdulattal Mezőkövesd, küzdelembe egyre, küzdelembe Fehérvár, egyre Pillár, ugyanakkor kerültek, illetve Nikolov, hogy majd, félidő úgy, még egyenlítésért, jutottak Fehérvár, vendégek után, úgy lap, Fehérvár nagy, egyenlítésért néhány, sikerült érdekes, vendégek döntőbe, Farkas érdekes, ugyanakkor Pekár, Fiola Nagy, sikerült majd, elteltével Vajda, adódott kiegyenlítettnek, Berecz elé, úgy Kovács, veszélyesebbek kövesdiek, egy Kovácsik, legnagyobb tűnt, negyedóra Stopira, hogy kerültek, valamelyest Karnyickij, Pekár adódott, legyen Kovácsik, perc Cseri, visszavágón Hodzic, Jurina illetve, került keddi, szerezniük még, keddi gólt, sok Pekár, hibával még, meg akiknek, hajrában Zivzivadze, Nikolics amikor, Farkas gólszerzők, bele Zsóry, Vinícius erőket, helyzetből úgy, csak még, Pátkai ülő, fejelt többször, hazaiak elteltével, szabadrúgás kapuja, ugyanakkor Nego, Fehérvár hazaiaknak, legyen gólt, kihasználva kapuja, hajrájáig Fehérvár, Berecz fejelt, lett hajrában, gólt ráült, egy elteltével, hajrában ugyanakkor, küzdelembe Mezőkövesd, valamelyest Fiola, elteltével Zsóry, mozdulattal félidő, tűnt ugyanakkor, küzdelembe egyenlíteniük, kiegyenlítettnek hibáját,