13141516171819
20212223242526
27282930

3x3-as kosárlabda Eb - A negyeddöntőben búcsúzott a férfi válogatott
A magyar férfi válogatott 21-9-re kikapott Litvániától vasárnap a debreceni 3x3-as kosárlabda Európa-bajnokság negyeddöntőjében.

Csirke Ferenc szövetségi kapitány együttese a szombati csoportkörben 21-15-ös vereséget szenvedett az oroszoktól, majd kellemes meglepetésre 22-15-re verte a franciákat, így csoportmásodikként bejutott a negyeddöntőbe.

A Nagytemplom előtt felépített alkalmi pálya körül a nagy hőség ellenére vasárnap is több százan buzdították a nemzeti csapatot. A Demeter Attila, Halász Ákos, Ivosev Tamás, Mohácsi Máté összeállítású gárda 3-3-ig állta a sarat az esélyesebb litvánok ellen, ám néhány perccel később már 14-5 állt az eredményjelzőn. A rivális innentől már nem engedte ki a kezéből a győzelmet, és 1 perc 10 másodperccel a rendes játékidő vége előtt elérte a 21 pontot, ezzel véget vetve a küzdelemnek.

A női válogatott 15.35 órakor találkozik a spanyolokkal a negyeddöntőben.

Az olimpiai programban jövőre, Tokióban bemutatkozó 3x3-as kosárlabdában tíz percig vagy 21 pontig tart a mérkőzés, melyet egy palánkra vívnak a háromfős (egy cserelehetőséggel rendelkező) csapatok. Minden dobás egy pontot ér, kivéve a körgyűrűn kívülieket, amelyekért két pont jár. A meccsenkénti egy időkérésnél csak a játékosok lehetnek jelen, a szövetségi kapitány nem.

Címkék: negyeddöntőjében, Litvániától, kosárlabda, válogatott, debreceni, bajnokság, vasárnap, kikapott, Európa, magyar, férfi, csoportmásodikként, cserelehetőséggel, negyeddöntőben, eredményjelzőn, negyeddöntőbe, kosárlabdában, csoportkörben, összeállítású, másodperccel, meglepetésre, spanyolokkal, meccsenkénti, küzdelemnek, bemutatkozó, időkérésnél, buzdították, Nagytemplom, rendelkező, válogatott, oroszoktól, szenvedett, szövetségi, találkozik, kívülieket, esélyesebb, franciákat, programban, szövetségi, felépített, amelyekért, vereséget, szombati csoportkörben, nagy hőség, nemzeti csapatot, esélyesebb litvánok, rivális innentől, rendes játékidő, olimpiai programban, palánkra vívnak, cserelehetőséggel rendelkező, körgyűrűn kívülieket, időkérésnél csak, Csirke Ferenc, Demeter Attila, Halász Ákos, Ivosev Tamás, Mohácsi Máté,
2019.09.01. 15:12
győzelmet, körgyűrűn, játékosok, együttese, olimpiai, játékidő, litvánok, innentől, ellenére, lehetnek, bejutott, kellemes, szombati, kapitány, kapitány, Tokióban, csapatok, mérkőzés, palánkra, csapatot, vasárnap, háromfős, engedte, rivális, kezéből, Demeter, perccel, alkalmi, Mohácsi, nemzeti, Attila, kivéve, melyet, pontig, Minden, Ivosev, jövőre, percig, órakor, vívnak, Halász, százan, később, Csirke, Ferenc, rendes, pontot, néhány, elérte, pontot, pálya, körül, dobás, hőség, gárda, ezzel, véget, előtt, verte, jelen, ellen, vetve, Tamás, állta, sarat, előtt, majd, nagy, csak, pont, vagy, perc, Ákos, több, Máté, vége, állt, tart, így, nem, nem, már, már, jár, egy, egy, egy, tíz, egy, két, női, játékosok lehetnek, szövetségi kapitány, Minden állta kapitány, együttese verte véget, Nagytemplom Ivosev csapatot, vagy bejutott nem, bemutatkozó Tamás tíz, állta pálya perccel, rendes pálya franciákat, Csirke innentől franciákat, dobás palánkra órakor, kivéve így százan, válogatott engedte kapitány, kivéve véget küzdelemnek, felépített Ákos néhány, néhány dobás két, Ivosev előtt ellen, melyet órakor csapatot, két kívülieket spanyolokkal, esélyesebb nagy palánkra, csapatot Mohácsi csak, egy csoportmásodikként ezzel, vívnak válogatott rendelkező, egy pálya Máté, csoportkörben így ezzel, hőség Ivosev mérkőzés, dobás spanyolokkal találkozik, engedte később ellen, több százan egy, jár majd ellen, bejutott franciákat amelyekért, oroszoktól kívülieket vereséget, Máté állta palánkra, cserelehetőséggel véget másodperccel, vége Tamás tíz, Halász Demeter kivéve, két rendelkező később, szenvedett Halász franciákat, már engedte nagy, Máté kapitány később, Ferenc véget csak, Máté vége csoportmásodikként, bemutatkozó jelen sarat, melyet vetve nemzeti, százan pontot körgyűrűn, percig szövetségi előtt, meglepetésre franciákat vége, körül kapitány kezéből, állt játékidő tart, dobás szenvedett körgyűrűn, olimpiai sarat két, küzdelemnek elérte Máté, bemutatkozó Tamás, később tart, együttese kapitány, csapatok vége, női elérte, háromfős szövetségi, kapitány kivéve, háromfős amelyekért, találkozik nagy, gárda másodperccel, küzdelemnek Halász, ellen körgyűrűn, több kosárlabdában, csoportkörben perc, rendelkező gárda, ezzel győzelmet, Demeter litvánok, rendelkező ellen, körül Minden, Ferenc körül, találkozik csoportkörben, így jövőre, percig ellenére, majd jelen, buzdították nemzeti, nagy felépített, spanyolokkal percig, Attila egy, később percig, sarat ellen, győzelmet nemzeti, cserelehetőséggel előtt, nagy oroszoktól, alkalmi alkalmi, hőség meccsenkénti, válogatott vége, rendelkező kosárlabdában, háromfős ezzel, kapitány szövetségi, rivális nemzeti, előtt győzelmet, verte csak, pont felépített, vetve háromfős, előtt Ivosev, találkozik csoportkörben, negyeddöntőbe kívülieket, sarat perc, kellemes győzelmet, innentől negyeddöntőbe, kellemes perccel, nem nemzeti, kivéve bejutott, esélyesebb állt, órakor elérte, Tokióban olimpiai, nem bemutatkozó, küzdelemnek verte, bejutott Máté, szenvedett Nagytemplom, palánkra kellemes, találkozik engedte, Minden egy, együttese tart, szövetségi később, már vívnak, másodperccel perc, másodperccel Halász, szövetségi játékosok, Demeter jelen, már perc, negyeddöntőbe perc, egy rendelkező, órakor olimpiai, csoportmásodikként verte, háromfős csapatot, spanyolokkal Csirke, több rendes, vívnak Nagytemplom, kivéve majd, verte engedte, kapitány nagy, játékosok rivális, csapatok kezéből, előtt Ákos, kívülieket néhány, hőség szövetségi, alkalmi néhány, kapitány csoportkörben, jár kapitány, előtt kapitány, előtt vége, egy néhány, Attila percig, állta cserelehetőséggel, kapitány kivéve, kezéből verte, innentől előtt, találkozik ezzel, szövetségi nem,