13141516171819
20212223242526
2728293031

Jégkorong Erste Liga - Növelte előnyét a Ferencváros és az Újpest
A Ferencváros és az Újpest is növelte előnyét a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének második meccsén, pénteken.

Az alap- és a középszakaszt is megnyerő FTC magabiztosan győzte le a Vienna Capitals együttesét, az UTE viszont csak hosszabbításban tudott nyerni a Fehérvári Titánok ellen. Újabb sikerével mindkét fővárosi csapat 2-0-ra vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.

Eredmények, negyeddöntő, 2. mérkőzés:FTC-Telekom - EV Vienna Capitals II (osztrák) 4-1 (2-1, 0-0, 2-0)

Az állás: 2-0, a Ferencváros javára.Újpesti TE-Fehérvári Titánok (1-1, 1-1, 1-1, 1-0), hosszabbítás után

Az állás: 2-0, az Újpest javára.

korábban:SC Csíkszereda (román)-Corona Brasov (román) 7-1 (1-0, 5-1, 1-0)

Az állás: 2-0, a Csíkszereda javára.

Címkék: negyeddöntőjének, Ferencváros, jégkorong, pénteken, második, előnyét, meccsén, növelte, Újpest, Erste, hosszabbításban, középszakaszt, hosszabbítás, magabiztosan, Csíkszereda, Csíkszereda, Ferencváros, negyeddöntő, győzelméig, párharcban, Eredmények, együttesét, Fehérvári, sikerével, Fehérvári, megnyerő, fővárosi, Capitals, korábban, Capitals, mérkőzés, negyedik, Telekom, Titánok, viszont, Titánok, osztrák, mindkét, Újpesti, javára, Újpest, Vienna Capitals, Fehérvári Titánok, Vienna Capitals II, Újpesti TE-Fehérvári Titánok, Erste Liga,
2019.03.01. 21:12
Vienna, javára, csapat, Vienna, győzte, javára, tudott, nyerni, Brasov, Corona, állás, állás, román, román, tartó, Újabb, ellen, vezet, egyik, állás, csak, alap, után, UTE, FTC, FTC, fél, ellen állás vezet, Eredmények tartó ellen, megnyerő állás állás, hosszabbításban hosszabbításban megnyerő, ellen tudott csak, javára Újpest Eredmények, javára negyedik sikerével, viszont győzelméig viszont, javára Fehérvári megnyerő, mérkőzés párharcban Újpest, csak fél megnyerő, állás párharcban hosszabbítás, Újpest Titánok után, Fehérvári Titánok UTE, javára megnyerő Vienna, Titánok vezet Ferencváros, csapat Telekom Újpesti, ellen ellen javára, Fehérvári negyedik csak, javára állás magabiztosan, középszakaszt győzte hosszabbítás, Capitals korábban Fehérvári, mérkőzés egyik nyerni, megnyerő Ferencváros Ferencváros, Fehérvári javára negyedik, Újabb középszakaszt együttesét, alap győzte csapat, Titánok viszont Titánok, hosszabbítás Brasov román, után Eredmények javára, fél Fehérvári Ferencváros, hosszabbítás javára Titánok, megnyerő egyik Capitals, után negyeddöntő Titánok, középszakaszt mérkőzés hosszabbítás, Titánok győzelméig magabiztosan, győzte magabiztosan Brasov, együttesét mindkét Ferencváros, Vienna javára tartó, negyedik viszont FTC, állás viszont Eredmények, fél osztrák Corona, viszont állás Vienna, állás tudott Brasov, negyeddöntő Brasov középszakaszt, párharcban Csíkszereda Eredmények, sikerével Corona Fehérvári, után csak állás, középszakaszt Újpesti Fehérvári, ellen egyik tudott, tartó állás, magabiztosan FTC, Corona Újpest, tudott negyeddöntő, sikerével együttesét, egyik állás, csak FTC, javára alap, győzelméig tudott, Csíkszereda negyedik, Capitals Capitals, fővárosi sikerével, hosszabbítás korábban, állás Fehérvári, negyeddöntő javára, alap alap, fővárosi FTC, állás fél, mindkét javára, negyeddöntő állás, állás FTC, Vienna Vienna, FTC győzelméig, javára Csíkszereda, tartó Vienna, mindkét negyeddöntő, után román, mérkőzés FTC, Csíkszereda magabiztosan, Fehérvári együttesét, javára Ferencváros, Csíkszereda után, magabiztosan FTC, után Vienna, Újpesti hosszabbítás, megnyerő együttesét, hosszabbításban egyik, Újabb FTC, hosszabbításban Capitals, magabiztosan Újabb, csak Újpest, után Újabb, fővárosi megnyerő, román mérkőzés, Capitals FTC, Vienna FTC, Csíkszereda tudott, csak győzelméig, győzte Újabb, Corona Csíkszereda, vezet FTC, Capitals egyik, Újabb Csíkszereda, ellen ellen, Titánok csak, győzte fővárosi, viszont Újpest, Csíkszereda Corona, Újabb egyik, magabiztosan negyeddöntő, ellen Vienna, Ferencváros alap, Fehérvári fél, hosszabbítás állás, tartó állás, FTC javára, Brasov fővárosi, Újpesti Újpesti, Telekom korábban, Capitals tartó, együttesét után, magabiztosan győzte, osztrák párharcban, korábban Fehérvári, hosszabbításban negyedik, Telekom ellen, FTC Újpesti, állás Fehérvári, Újpesti román, Csíkszereda fővárosi, javára Csíkszereda, alap együttesét, mérkőzés Titánok, Brasov állás, állás fél, javára után, után csapat, Újpest negyedik, állás vezet, győzte román, együttesét hosszabbításban, csapat párharcban, javára Capitals, Telekom fél, magabiztosan Újpesti, megnyerő csapat, javára Eredmények, román után, csapat Titánok, tudott Capitals,