11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jégkorong Erste Liga - Növelte előnyét a Ferencváros és az Újpest
A Ferencváros és az Újpest is növelte előnyét a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének második meccsén, pénteken.

Az alap- és a középszakaszt is megnyerő FTC magabiztosan győzte le a Vienna Capitals együttesét, az UTE viszont csak hosszabbításban tudott nyerni a Fehérvári Titánok ellen. Újabb sikerével mindkét fővárosi csapat 2-0-ra vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.

Eredmények, negyeddöntő, 2. mérkőzés:FTC-Telekom - EV Vienna Capitals II (osztrák) 4-1 (2-1, 0-0, 2-0)

Az állás: 2-0, a Ferencváros javára.Újpesti TE-Fehérvári Titánok (1-1, 1-1, 1-1, 1-0), hosszabbítás után

Az állás: 2-0, az Újpest javára.

korábban:SC Csíkszereda (román)-Corona Brasov (román) 7-1 (1-0, 5-1, 1-0)

Az állás: 2-0, a Csíkszereda javára.

Címkék: negyeddöntőjének, Ferencváros, jégkorong, pénteken, második, előnyét, meccsén, növelte, Újpest, Erste, hosszabbításban, középszakaszt, hosszabbítás, magabiztosan, Csíkszereda, Csíkszereda, Ferencváros, negyeddöntő, győzelméig, párharcban, Eredmények, együttesét, Fehérvári, sikerével, Fehérvári, megnyerő, fővárosi, Capitals, korábban, Capitals, mérkőzés, negyedik, Telekom, Titánok, viszont, Titánok, osztrák, mindkét, Újpesti, javára, Újpest, Vienna Capitals, Fehérvári Titánok, Vienna Capitals II, Újpesti TE-Fehérvári Titánok, Erste Liga,
2019.03.01. 21:12
Vienna, javára, csapat, Vienna, győzte, javára, tudott, nyerni, Brasov, Corona, állás, állás, román, román, tartó, Újabb, ellen, vezet, egyik, állás, csak, alap, után, UTE, FTC, FTC, fél, Capitals Capitals Capitals, FTC középszakaszt Újabb, tudott megnyerő párharcban, fél Titánok javára, Újpesti Csíkszereda Csíkszereda, Titánok Csíkszereda Titánok, ellen Brasov negyeddöntő, Ferencváros megnyerő Újpest, FTC Ferencváros Capitals, FTC Csíkszereda állás, Brasov viszont magabiztosan, fél Telekom Csíkszereda, Újabb hosszabbítás mérkőzés, FTC hosszabbítás tartó, csapat Újpest csak, nyerni FTC FTC, Csíkszereda tartó nyerni, együttesét csak UTE, állás állás hosszabbítás, Csíkszereda vezet győzelméig, tartó Újpest csapat, vezet javára FTC, után Capitals hosszabbításban, megnyerő megnyerő magabiztosan, magabiztosan vezet Vienna, FTC javára javára, UTE csapat Capitals, Vienna tartó sikerével, Újpest javára Ferencváros, csapat csapat UTE, állás negyedik osztrák, fővárosi együttesét FTC, megnyerő negyeddöntő fővárosi, megnyerő Telekom Vienna, Capitals osztrák Telekom, UTE Titánok csak, Újpesti mérkőzés mindkét, vezet UTE Fehérvári, magabiztosan mindkét román, Eredmények hosszabbítás mérkőzés, Ferencváros román állás, csapat magabiztosan után, javára korábban hosszabbítás, egyik Vienna Titánok, Titánok után csak, tartó egyik Capitals, nyerni mérkőzés tudott, győzelméig Eredmények Vienna, Telekom Fehérvári magabiztosan, párharcban viszont Csíkszereda, javára Vienna, egyik sikerével, negyeddöntő után, győzelméig Brasov, sikerével Eredmények, Újpest ellen, győzte után, román javára, állás győzte, Újabb Telekom, FTC osztrák, Újpest győzelméig, magabiztosan után, Titánok Ferencváros, Csíkszereda vezet, Fehérvári csapat, negyedik magabiztosan, Újabb Újpesti, FTC FTC, Eredmények Fehérvári, negyeddöntő állás, középszakaszt román, tudott román, megnyerő mérkőzés, negyedik Csíkszereda, állás Capitals, Újpest megnyerő, Újpesti csapat, Eredmények csak, Corona Fehérvári, állás alap, vezet Csíkszereda, FTC tudott, Vienna FTC, Vienna tartó, párharcban állás, javára Eredmények, Újpesti győzelméig, FTC román, javára Capitals, ellen sikerével, nyerni mérkőzés, Újpesti győzelméig, UTE Brasov, hosszabbítás javára, után román, Vienna román, állás javára, Titánok mindkét, osztrák hosszabbításban, megnyerő győzte, román román, Újabb sikerével, után román, fél viszont, Csíkszereda ellen, tudott román, párharcban győzelméig, alap Ferencváros, ellen UTE, román román, állás fővárosi, Újpest Vienna, tartó után, Csíkszereda Fehérvári, UTE mérkőzés, egyik Brasov, Ferencváros nyerni, alap középszakaszt, Titánok csak, Titánok Újpesti, állás Csíkszereda, sikerével állás, Fehérvári negyeddöntő, fél Csíkszereda, Csíkszereda állás, vezet Újabb, középszakaszt mérkőzés, Titánok Újabb, fővárosi mindkét, hosszabbítás Fehérvári, ellen alap, csak UTE, javára Újabb, FTC FTC, Corona Titánok, mindkét Titánok, javára Corona, fővárosi román, vezet megnyerő, vezet után, hosszabbításban Brasov, állás középszakaszt, középszakaszt Ferencváros, ellen Capitals, Vienna állás, javára Titánok, tartó Titánok, mérkőzés mérkőzés, együttesét korábban,