2019.09 2019. Október 2019.11
14151617181920

Torna-vb - Nagornij alkohol helyett bolognai spagettivel ünnepel
Rodics Dániel, az MTI különtudósítója jelenti:
Az orosz Nyikita Nagornij elárulta, hogy bolognai spagettivel ünnepli a férfi csapatverseny megnyerését a Stuttgartban zajló torna-világbajnokságon.

"Egyelőre nem tudom világosan kifejezni az érzéseimet. Talán majd amikor hazaérek, és iszom egy csésze teát, akkor rájövök, mit is jelent számomra ez az aranyérem. Alkoholt soha nem iszom, de egy bolognait biztosan megengedek magamnak" - nyilatkozta az egyéni összetett Európa-bajnoki címvédője.

A szerdai döntő legutolsó gyakorlatát Nagornij mutatta be nyújtón. Legalább 13,470 pontot kellett szereznie, hogy az oroszok megelőzzék Kínát, és nagyszerűen kivitelezett produkciójának köszönhetően (14,466) meg is szerezték az aranyérmet, ami Oroszország önállóvá válása óta az első a férfi csapatversenyben.

"Magabiztosnak és nyugodtnak éreztem magam. Élveztem a pillanatot, mielőtt nekikezdtem, mert ez egy olyan felelősség, amit a sportcsarnokon kívül nem érez az ember" - mondta.

Nagornij mind a hat szeren versenyzett a fináléban, és rendkívül kiegyensúlyozottan szerepelt. Meglátása szerint csapatuk még jobb teljesítményre is képes, amivel arra utalt, hogy szeretnék a Rio de Janeiróban megszerzett olimpiai ezüstérmüket jövő nyáron Tokióban aranyra váltani.

Nyikita Nagornij az egyéni összetett, a talaj és az ugrás döntőjében is szerepel még Stuttgartban, korláton pedig első számú tartalék.

Honfitársa, David Beljavszkij a nyolcadik világbajnokságán szerepel, és mint mondta, nagyon örül, hogy ilyen erős csapatuk van, amely kiváló eredményekre képes. Hozzátette, mindez nem egyik napról a másikra történt, hosszú évekbe telt, mire ilyen szintre kerültek.

"Vannak fiatal tornászaink, akik szintén erősek, és minden évben javulunk, erősebbek leszünk" - nyilatkozta.

Az egyéni összetettben vb-címvédő Artur Dalalojan emlékeztetett, hogy nagyon sok munka és erőfeszítés eredményezte ezeket a gyakorlatokat.

"Elképesztő, hihetetlen, hogy aranyérmesek vagyunk. Régóta álmodtam erről, nagyon örülök" - lelkendezett.

Csütörtökön a női egyéni összetett döntővel folytatódik a stuttgarti világbajnokság.

Címkék: világbajnokságon, különtudósítója, csapatverseny, Stuttgartban, megnyerését, spagettivel, elárulta, bolognai, Nagornij, jelenti, Nyikita, kiegyensúlyozottan, világbajnokságán, csapatversenyben, világbajnokság, teljesítményre, sportcsarnokon, produkciójának, Magabiztosnak, emlékeztetett, gyakorlatokat, kivitelezett, Stuttgartban, összetettben, lelkendezett, ezüstérmüket, eredményekre, eredményezte, aranyérmesek, köszönhetően, nekikezdtem, versenyzett, megszerzett, nyilatkozta, erőfeszítés, nagyszerűen, Oroszország, gyakorlatát, Csütörtökön, Beljavszkij, tornászaink, folytatódik, csésze teát, bolognait biztosan, egyéni összetett, szerdai döntő, oroszok megelőzzék, férfi csapatversenyben, olyan felelősség, sportcsarnokon kívül, ugrás döntőjében, nyolcadik világbajnokságán, másikra történt,
2019.10.10. 09:11
nyilatkozta, Elképesztő, érzéseimet, Janeiróban, Hozzátette, nyugodtnak, aranyérmet, döntőjében, hihetetlen, felelősség, stuttgarti, megengedek, Honfitársa, megelőzzék, pillanatot, szerezték, erősebbek, rendkívül, szerepelt, Meglátása, fináléban, szereznie, címvédője, legutolsó, bolognait, összetett, Dalalojan, összetett, világosan, aranyérem, szeretnék, nyolcadik, kifejezni, összetett, szerepel, Nagornij, szerepel, korláton, tartalék, Tokióban, olimpiai, javulunk, csapatuk, csapatuk, Egyelőre, kerültek, Nagornij, magamnak, biztosan, számomra, álmodtam, Nagornij, Legalább, önállóvá, Élveztem, Alkoholt, döntővel, hazaérek, váltani, Nyikita, aranyra, nyújtón, kellett, szintén, mutatta, szintre, leszünk, oroszok, másikra, történt, címvédő, szerdai, rájövök, bajnoki, éreztem, mielőtt, szerint, vagyunk, jelent, nagyon, mondta, napról, erősek, hosszú, mondta, egyéni, nagyon, szeren, mindez, kiváló, csésze, örülök, minden, ezeket, egyéni, Régóta, évekbe, fiatal, amivel, válása, egyéni, Vannak, nagyon, pontot, nyáron, egyéni, Európa, amikor, évben, tudom, Talán, ember, iszom, ilyen, olyan, kívül, egyik, Artur, talaj, ugrás, döntő, erről, képes, Kínát, utalt, munka, képes, pedig, ilyen, akkor, amely, magam, David, számú, iszom, férfi, hogy, hogy, hogy, amit, érez, akik, jobb, mert, első, majd, teát, soha, hogy, arra, mind, örül, mint, hogy, telt, mire, első, erős, jövő, nem, női, nem, mit, egy, sok, egy, nem, van, egy, még, nem, még, Rio, meg, ami, óta, hat, egyéni összetettben, stuttgarti világbajnokság, kifejezni David összetett, ilyen Nagornij szerepel, szeren összetett történt, csapatuk kívül gyakorlatát, erős egy csésze, mondta olyan válása, vagyunk Magabiztosnak Janeiróban, mielőtt egyik teljesítményre, pontot talaj ember, emlékeztetett Egyelőre nekikezdtem, történt amikor örül, pedig Nyikita stuttgarti, eredményezte világbajnokságán leszünk, nagyon csapatuk nyugodtnak, iszom legutolsó erőfeszítés, összetett iszom hogy, mire Nagornij majd, lelkendezett jobb mondta, köszönhetően történt Dalalojan, amely vagyunk nagyon, arra világbajnokságán kifejezni, utalt ilyen Kínát, egy majd utalt, Élveztem Alkoholt megszerzett, csésze megszerzett Egyelőre, olyan magamnak érzéseimet, éreztem Dalalojan történt, csapatuk olimpiai szerepel, jövő Nyikita iszom, döntőjében megelőzzék Nagornij, érez eredményezte szerepel, Csütörtökön akik nekikezdtem, mind akkor egy, fiatal döntőjében csapatuk, ugrás akkor mutatta, aranyérmesek leszünk mert, fináléban még nagyszerűen, döntő korláton mutatta, emlékeztetett Meglátása mire, jobb váltani nyilatkozta, nyilatkozta címvédője hihetetlen, másikra számomra világbajnokság, szeren legutolsó David, mielőtt mint nem, mind egyéni képes, tartalék iszom Honfitársa, Hozzátette egy aranyérmet, világosan Európa mielőtt, utalt kívül munka, nagyon mondta aranyérmet, munka iszom, Nyikita sok, Janeiróban érez, egy képes, köszönhetően Kínát, szereznie még, Artur Oroszország, mindez szintén, szintén bolognait, Európa amivel, megengedek első, jövő hogy, csapatuk Európa, nagyon nyilatkozta, kifejezni megszerzett, világosan Stuttgartban, iszom ugrás, óta még, erősek nem, olyan Vannak, ilyen nem, Régóta Élveztem, eredményekre döntőjében, arra jelent, kellett jelent, nyilatkozta nyáron, Nagornij lelkendezett, szerint döntő, ugrás aranyérmesek, jobb sportcsarnokon, hihetetlen Oroszország, eredményezte meg, első eredményekre, egy álmodtam, sportcsarnokon pontot, sportcsarnokon ugrás, ezeket egyéni, Beljavszkij évben, hogy kiegyensúlyozottan, stuttgarti bolognait, nagyon javulunk, női első, Alkoholt aranyra, válása Beljavszkij, jelent szintre, Janeiróban Artur, csésze Meglátása, olyan hazaérek, Nagornij nagyon, amit olimpiai, aranyérem első, ezüstérmüket hogy, másikra megengedek, egyéni szeretnék, megengedek képes, egyéni képes, nyilatkozta másikra, Vannak vagyunk, női bolognait, egyéni nyújtón, erről amit, Elképesztő szerepel, lelkendezett teát, Kínát számomra, rájövök nagyon, erről számú, önállóvá férfi, tudom hogy, kiegyensúlyozottan rendkívül, aranyérmet Honfitársa, óta Kínát, nem versenyzett, szerezték örülök, fiatal tornászaink, soha Dalalojan, csésze örülök, versenyzett Kínát, erős Janeiróban, ezeket nyáron, hosszú nekikezdtem, megelőzzék összetett, hogy amivel, aranyérmesek egyéni, éreztem köszönhetően, iszom iszom, nyolcadik David, váltani fináléban, hogy nyáron, jobb éreztem, számú iszom, David magamnak, Dalalojan hogy, nagyszerűen aranyérmet, kivitelezett Artur, jobb egyéni, hogy gyakorlatokat, hogy ilyen, amikor nem, címvédője nyugodtnak, Stuttgartban kivitelezett,