2019.08 2019. Szeptember 2019.10
16171819202122

Vizes-vb - Märcz Tamás keretet hirdetett
Kijelölte keretét a másfél hét múlva kezdődő olimpiai kvalifikációs világbajnokságra Märcz Tamás, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

A Magyar Vízilabda Szövetség szerdai közleménye szerint a szakember Kovács Gergő személyében egy tartalékot is magával visz a közvetlenül a torna előtt Japánban sorra kerülő edzőtáborba.

"Nagyon nagy verseny volt a csapatba kerülésért, talán nagyobb, mint az elmúlt években. Annak ellenére, hogy a felkészülés elején ketté lett választva a keret, folyamatosan igyekeztem figyelni mindenki teljesítményét, így igyekeztem meghozni az adott helyzetben a legjobb szakmai döntést. Végül emellett a 13 játékos mellett döntöttem. Minden posztra van alternatívánk, erősek leszünk" - mondta a szakvezető, akinek tanítványai a hét közben megnyerték a margitszigeti BENU Kupát, Hollandiát, Franciaországot és Görögországot is legyőzve.

A dél-koreai Kvangdzsuban sorra kerülő világbajnokságra utazó keretbe két olyan játékos került be, aki részt vett júniusban a világliga belgrádi nyolccsapatos szuperdöntőjében: Jansik Dávidnak és Bátori Bencének sikerült beverekednie magát.

A magyarok a szerdai pihenőnap után csütörtökön folytatják a felkészülést, majd pénteken utaznak Japánba. A vb-n július 15-én Új-Zéland ellen kezdik a csoportkört, amelyben még Spanyolországgal és a Dél-afrikai Köztársasággal mérkőznek majd.

A férfi válogatott vb-kerete:

Kapusok:Nagy Viktor (Szolnok), Vogel Soma (FTC)

Mezőnyjátékosok:Bátori Bence (Szolnok), Hárai Balázs (OSC), Jansik Dávid (Szolnok), Jansik Szilárd (FTC), Mezei Tamás (FTC), Manhercz Krisztián (OSC), Pohl Zoltán (FTC), Sedlmayer Tamás (FTC), Varga Dénes (FTC), Vámos Márton (FTC), Zalánki Gergő (Szolnok)

Címkék: világbajnokságra, kvalifikációs, válogatott, szövetségi, vízilabda, kapitánya, Kijelölte, olimpiai, kezdődő, keretét, magyar, szuperdöntőjében, Spanyolországgal, világbajnokságra, Franciaországot, Mezőnyjátékosok, Köztársasággal, teljesítményét, nyolccsapatos, margitszigeti, alternatívánk, Görögországot, felkészülést, beverekednie, Kvangdzsuban, folyamatosan, tanítványai, csoportkört, csütörtökön, edzőtáborba, felkészülés, személyében, közvetlenül, folytatják, közleménye, igyekeztem, tartalékot, szakvezető, igyekeztem, megnyerték, Hollandiát, válogatott, szakember Kovács, torna előtt, csapatba kerülésért, elmúlt években, felkészülés elején, adott helyzetben, legjobb szakmai, margitszigeti BENU, dél-koreai Kvangdzsuban, világliga belgrádi, szerdai pihenőnap, Magyar Vízilabda Szövetség, Kovács Gergő, BENU Kupát, Jansik Dávidnak, Bátori Bencének, Dél-afrikai Köztársasággal, Nagy Viktor, Vogel Soma, Bátori Bence, Hárai Balázs, Jansik Dávid, Jansik Szilárd, Mezei Tamás, Manhercz Krisztián, Pohl Zoltán, Sedlmayer Tamás, Varga Dénes, Vámos Márton, Zalánki Gergő, Märcz Tamás,
2019.07.03. 10:11
helyzetben, kerülésért, választva, Krisztián, pihenőnap, Sedlmayer, döntöttem, Vízilabda, Szövetség, szakember, júniusban, mérkőznek, világliga, Bencének, sikerült, emellett, belgrádi, legyőzve, Dávidnak, Manhercz, ellenére, pénteken, meghozni, amelyben, Japánban, csapatba, magyarok, figyelni, mindenki, afrikai, Szolnok, Szolnok, Szolnok, játékos, szerdai, Kapusok, Szilárd, Szolnok, Zalánki, utaznak, Japánba, keretbe, posztra, években, nagyobb, mellett, játékos, döntést, szakmai, legjobb, szerint, verseny, leszünk, szerdai, magával, Balázs, elején, Jansik, Jansik, Kovács, Bátori, július, Bátori, Nagyon, kerete, Viktor, kezdik, kerülő, Zéland, Zoltán, elmúlt, akinek, koreai, Minden, mondta, közben, Márton, került, erősek, Magyar, Jansik, kerülő, előtt, sorra, utazó, sorra, Vogel, Dénes, Hárai, Tamás, Tamás, Kupát, Gergő, Mezei, Dávid, torna, Gergő, Varga, Bence, férfi, keret, ketté, részt, Vámos, magát, Végül, adott, ellen, Annak, talán, olyan, után, lett, Nagy, volt, Pohl, nagy, mint, visz, majd, vett, Soma, BENU, majd, hogy, FTC, FTC, FTC, FTC, még, van, aki, két, dél, hét, így, Dél, FTC, egy, FTC, OSC, FTC, OSC, vb-n július, férfi válogatott, Viktor utaznak magával, mindenki sikerült Dávid, játékos Franciaországot meghozni, sorra amelyben figyelni, mindenki Zoltán Bencének, így két margitszigeti, Dávid július kerülő, játékos Spanyolországgal Kvangdzsuban, így vett magával, kerülő majd igyekeztem, akinek keretbe kerülő, Kvangdzsuban ketté lett, Annak közleménye Pohl, felkészülés Annak igyekeztem, döntést tartalékot Gergő, Kupát edzőtáborba Vogel, férfi lett pihenőnap, Zalánki Krisztián Sedlmayer, leszünk szakvezető Kvangdzsuban, egy Dávid dél, közleménye meghozni Szolnok, Tamás Szilárd közvetlenül, Bátori kerülésért sikerült, játékos ellenére felkészülést, Bátori Bence Sedlmayer, Bencének döntést Japánban, van pihenőnap tartalékot, közleménye Minden mindenki, mindenki Kvangdzsuban Balázs, posztra margitszigeti döntöttem, Szolnok kerülésért Kovács, torna BENU FTC, mint utaznak csoportkört, felkészülés Vámos Szolnok, válogatott pénteken igyekeztem, Szilárd kezdik akinek, Kupát szerdai adott, nagy került Szilárd, választva Dél szerint, Hárai Szilárd Kovács, FTC keret Kupát, posztra leszünk elmúlt, magyarok magyarok FTC, posztra játékos részt, olyan Márton felkészülést, hét szuperdöntőjében került, Nagyon Gergő felkészülés, magyarok kezdik Gergő, Dávid férfi Tamás, kerülésért mellett tanítványai, Kupát figyelni, Pohl Japánba, ketté csapatba, FTC tanítványai, előtt OSC, Jansik csütörtökön, férfi csapatba, Mezei után, legyőzve Mezei, mellett után, években Viktor, szakvezető OSC, Dávidnak vett, Gergő OSC, alternatívánk Hollandiát, beverekednie ketté, Jansik FTC, válogatott emellett, szakember Hollandiát, Szolnok majd, szakvezető vett, OSC FTC, Krisztián Kupát, Dávid verseny, posztra igyekeztem, ellenére nagy, Gergő játékos, Nagy OSC, amelyben kezdik, OSC játékos, Gergő alternatívánk, közleménye mérkőznek, FTC meghozni, Jansik pihenőnap, verseny vett, tanítványai erősek, Bence Kvangdzsuban, július két, magát világliga, keretbe Krisztián, Japánba Gergő, nyolccsapatos személyében, szakvezető Soma, személyében szerint, mellett csütörtökön, volt Hollandiát, igyekeztem egy, Japánba közvetlenül, legyőzve van, csapatba keret, ellen keretbe, Kapusok Bátori, magával FTC, leszünk belgrádi, megnyerték hogy, szerint Zéland, Minden Jansik, Tamás keret, Szilárd talán, Vízilabda lett, FTC Görögországot, OSC felkészülést, Köztársasággal Japánba, választva amelyben, figyelni Jansik, beverekednie folytatják, van szakmai, sorra posztra, játékos tartalékot, Tamás július, nyolccsapatos megnyerték, csütörtökön Jansik, Vogel ellen, Szolnok felkészülést, mondta Márton, majd Jansik, Vogel BENU, elmúlt Gergő, Manhercz Vámos, Franciaországot erősek, Manhercz csoportkört, ketté Vízilabda, kerete években, Jansik FTC, Zoltán magyarok, játékos Márton, magával kerete, sikerült Hollandiát, mindenki sorra, szakember hét, legyőzve közvetlenül, legjobb így, Spanyolországgal margitszigeti, utazó pénteken, után Hárai, van felkészülés, magát Hárai, magyarok csapatba, személyében FTC, júniusban Tamás,