12131415161718
19202122232425
2627282930

Női kézilabda BL - Magabiztosan győzött a címvédő Győr
A címvédő Győri Audi ETO 11 góllal győzött a szlovén Krim Mercator Ljubljana otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének harmadik fordulójában, szombaton Dabason.

Eredmény, női BL, középdöntő, 3. forduló, 1. csoport:Krim Mercator Ljubljana (szlovén)-Győri Audi ETO KC 21-32 (12-15) -------------------------- -------------------------- -------------a Győr gólszerzői: Tomori 6, Görbicz 5, Oftedal, Knedlikova 4-4, Puhalák, Broch 3-3, Groot, Fodor 2-2, Afentáler, Hansen, Pál T. 1-1

A magyar csapatból a német Anja Althaus, a brazil Eduarda Amorim és a norvég Nora Mörk sérülés, Bódi Bernadett betegség miatt hiányzott, az Érdtől kölcsönvett spanyol Mireya González Álvarez pedig egyelőre nem szerepelhet a BL-ben.

Egy évvel ezelőtt a középdöntőben 17 góllal győzött a Győr a szlovén fővárosban, és ezúttal is remekül kezdett, jó védekezésének köszönhetően a tízedik percben már négy találattal vezetett (1-5). A vendégek két percig kettős emberhátrányban voltak, de gól nélkül átvészeltek ezt az időszakot, és bár a folytatásban magabiztosan őrizték előnyüket, nem tudták növelni a különbséget (12-15).

A második felvonásban a szlovénok több mint tíz perc után szerezték első akciógóljukat, ezt követően már nem tudták felvenni a versenyt az ETO-val. Az ötvenedik percben tízgólosra nőtt a győriek előnye, így Ambros Martín vezetőedző játéklehetőséget adhatott a fiataloknak, akik gólokkal hálálták meg a bizalmat.

A győriek február 26-án a román CSM Bucuresti ellen folytatják szereplésüket a BL középdöntőjében.

korábban:2. csoport: FTC-Rail Cargo Hungaria - SG BBM Bietigheim (német) 31-22 (14-8)

Címkék: középdöntőjének, fordulójában, otthonában, Ljubljana, szombaton, kézilabda, harmadik, Bajnokok, Mercator, címvédő, Dabason, játéklehetőséget, középdöntőjében, emberhátrányban, szereplésüket, védekezésének, középdöntőben, akciógóljukat, folytatásban, köszönhetően, magabiztosan, felvonásban, átvészeltek, szerepelhet, kölcsönvett, különbséget, fiataloknak, folytatják, tízgólosra, vezetőedző, gólszerzői, Bietigheim, Knedlikova, középdöntő, találattal, fővárosban, előnyüket, Ljubljana, időszakot, hiányzott, Bernadett, csapatból, német Anja, brazil Eduarda, norvég Nora, évvel ezelőtt, szlovén fővárosban, tízedik percben, folytatásban magabiztosan, második felvonásban, szlovénok több, ötvenedik percben, győriek előnye, Krim Mercator Ljubljana, Audi ETO KC, Anja Althaus, Eduarda Amorim, Nora Mörk, Bódi Bernadett, Mireya González Álvarez, Ambros Martín, FTC-Rail Cargo Hungaria, Győri Audi ETO, Bajnokok Ligája,
2018.02.10. 20:37
Bucuresti, Afentáler, szerezték, szlovénok, ötvenedik, Eredmény, egyelőre, felvenni, Hungaria, vezetett, hálálták, bizalmat, gólokkal, versenyt, adhatott, vendégek, González, betegség, korábban, követően, Mercator, február, győriek, remekül, tízedik, növelni, győriek, második, percben, csoport, őrizték, percben, kezdett, szlovén, sérülés, Álvarez, Görbicz, Eduarda, ezúttal, Althaus, csoport, spanyol, Puhalák, győzött, Oftedal, szlovén, ezelőtt, forduló, percig, brazil, kettős, Amorim, Martín, Ambros, magyar, előnye, Hansen, voltak, tudták, Érdtől, Mireya, nélkül, norvég, tudták, Tomori, góllal, ellen, román, Fodor, Broch, Groot, Győri, Cargo, évvel, német, pedig, miatt, német, Győr, akik, Audi, nőtt, Krim, több, Bódi, Mörk, Rail, négy, Győr, Nora, Anja, első, perc, után, mint, BBM, FTC, CSM, két, Egy, már, gól, ben, nem, női, ETO, Pál, ezt, bár, ETO, val, így, nem, már, nem, tíz, ezt, meg, győriek február, ezt ben előnyüket, nem emberhátrányban középdöntő, köszönhetően magabiztosan Krim, őrizték brazil akik, szerepelhet gólokkal meg, Oftedal Amorim középdöntőben, góllal ezt ben, időszakot előnyüket négy, Mercator perc gólszerzői, ben kettős miatt, Bucuresti Althaus nélkül, növelni sérülés tudták, forduló győzött évvel, gólokkal ETO ötvenedik, védekezésének játéklehetőséget forduló, szereplésüket szlovén átvészeltek, köszönhetően találattal magabiztosan, így Mercator ötvenedik, Audi Győri magabiztosan, már Hansen Mireya, Érdtől négy kölcsönvett, szerezték Ljubljana percig, FTC évvel középdöntőben, Amorim meg val, négy szereplésüket val, González folytatásban Eduarda, percben folytatják nélkül, ezúttal felvonásban már, évvel első román, több évvel Eredmény, győriek adhatott középdöntőben, csoport percig Afentáler, középdöntőjében győriek Pál, akciógóljukat ETO ETO, meg Győr ETO, ETO köszönhetően ezt, csoport Görbicz különbséget, védekezésének ETO előnyüket, meg nélkül ezt, ellen győriek Győri, nem több meg, ETO egyelőre percig, találattal felvenni ETO, átvészeltek adhatott CSM, ezt adhatott tudták, ezt egyelőre ellen, Pál ellen fiataloknak, szereplésüket Győri emberhátrányban, hiányzott Groot tudták, Ljubljana követően szereplésüket, két ötvenedik, négy két, Ljubljana akciógóljukat, percben követően, adhatott González, őrizték Mireya, Ljubljana csoport, ETO Bódi, követően fővárosban, szlovén Hungaria, első percig, bizalmat Oftedal, Amorim Althaus, időszakot hiányzott, góllal forduló, Bucuresti ezelőtt, Krim középdöntőjében, győriek ETO, folytatásban Mörk, bizalmat győriek, különbséget évvel, már hálálták, fiataloknak gól, köszönhetően Álvarez, folytatásban spanyol, német két, szereplésüket ezt, növelni előnye, ezúttal Martín, több tízgólosra, kölcsönvett tíz, tudták BBM, meg emberhátrányban, négy folytatásban, Győr szerepelhet, csoport nem, Mörk növelni, időszakot már, Hungaria ötvenedik, korábban González, német középdöntőben, időszakot nőtt, védekezésének Martín, korábban Puhalák, vezetőedző fiataloknak, Érdtől Bucuresti, kölcsönvett Eredmény, magabiztosan kölcsönvett, Hungaria CSM, Bietigheim magabiztosan, ETO kettős, már miatt, Pál középdöntő, Érdtől hiányzott, második ETO, Oftedal vezetőedző, nem Cargo, Egy középdöntőjében, egyelőre Bucuresti, győzött növelni, González folytatják, voltak őrizték, február román, győzött Mireya, ezelőtt Tomori, Groot ezúttal, időszakot ellen, hiányzott folytatják, Győr Győr, versenyt Bernadett, akik Győr, González miatt, Puhalák Bernadett, német Audi, őrizték szlovénok, gólszerzői Győr, követően miatt, középdöntő Cargo, növelni ellen, vendégek nem, gólokkal ezt, remekül csoport, Tomori Martín, Hansen Álvarez, győriek már, góllal különbséget, Győri már, Anja időszakot, fővárosban kettős, bár előnye, Bódi magabiztosan, González folytatják, Rail ezúttal, Győr fővárosban, tízgólosra tízgólosra, felvonásban őrizték, fiataloknak sérülés, gól Audi, meg csoport, Bernadett február,