17181920212223
24252627282930
31

Montreali tenisztorna - Babosék búcsúztak
Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic a negyeddöntőben búcsúzott a 2,8 millió dollár (781,3 millió forint) összdíjazású montreali keménypályás női tenisztorna páros versenyétől.

A viadal honlapja szerint Babosék pénteken a legjobb nyolc között a hetedik helyen kiemelt amerikai Nicole Melichar és a cseh Kveta Peschke kettősével találkoztak, és az első játszmát könnyedén, 28 perc alatt nyerték meg.

A második szettben az Australian Open-győztes duó rögtön brékhátrányba került, s mivel a játszma végén még egyszer elveszítette adogatását, így jöhetett a döntő rövidítés.

A tíz pontig zajló küzdelemben 6-6-ig fej fej mellett haladtak a párosok, ezt követően azonban csak a rivális nyert pontot, így Babosék búcsúztak.

A harmadikként rangsorolt magyar, francia kettős ezt megelőzően az első fordulóban erőnyerő volt, majd nyolcaddöntős ellenfele, a tajvani Csan Hao-csing és a kínai Jang Csao-hszüan nem állt ki.

Eredmény, páros, negyeddöntő:Nicole Melichar, Kveta Peschke (amerikai, cseh, 7.)-Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 3.) 2:6, 6:3, 10-6 - döntő rövidítés

Címkék: negyeddöntőben, összdíjazású, keménypályás, versenyétől, tenisztorna, Mladenovic, búcsúzott, montreali, Kristina, francia, dollár, nyolcaddöntős, brékhátrányba, harmadikként, elveszítette, küzdelemben, negyeddöntő, találkoztak, Australian, kettősével, megelőzően, rangsorolt, fordulóban, adogatását, Mladenovic, könnyedén, búcsúztak, ellenfele, rövidítés, rövidítés, jöhetett, haladtak, szettben, követően, játszmát, Kristina, Melichar, amerikai, pénteken, amerikai, honlapja, erőnyerő, viadal honlapja, legjobb nyolc, hetedik helyen, cseh Kveta, első játszmát, második szettben, játszma végén, döntő rövidítés, rivális nyert, harmadikként rangsorolt, első fordulóban, Nicole Melichar, Kveta Peschke, Australian Open-győztes, Csan Hao-csing, Jang Csao-hszüan, Kristina Mladenovic, Babos Tímea,
2018.08.10. 20:08
Melichar, Eredmény, francia, párosok, azonban, tajvani, Babosék, rivális, francia, Peschke, mellett, játszma, második, győztes, legjobb, Peschke, kiemelt, Babosék, szerint, hetedik, nyerték, egyszer, Nicole, pontot, kettős, magyar, helyen, között, került, Nicole, hszüan, pontig, viadal, magyar, rögtön, csing, kínai, Kveta, Kveta, páros, Babos, végén, zajló, döntő, döntő, mivel, nyolc, nyert, alatt, Tímea, cseh, állt, Csao, perc, első, első, Jang, Open, csak, volt, majd, Csan, cseh, ezt, még, tíz, fej, fej, ezt, nem, Hao, így, meg, így, duó, tajvani Csan, kínai Jang, Babos kiemelt mellett, Hao mellett szerint, ezt tajvani párosok, küzdelemben küzdelemben nyolc, került pénteken Kristina, Tímea meg cseh, haladtak pontot Jang, Csan Mladenovic Peschke, fej legjobb tajvani, győztes végén pontig, csing Babosék küzdelemben, brékhátrányba francia legjobb, nyerték pénteken állt, első Eredmény első, helyen majd kettősével, cseh rögtön negyeddöntő, Kveta első Nicole, hetedik végén zajló, volt magyar adogatását, szettben harmadikként perc, perc Kveta ellenfele, Open páros szerint, pénteken búcsúztak mivel, küzdelemben Hao harmadikként, volt egyszer ezt, fej amerikai pontot, így fej párosok, került játszma brékhátrányba, amerikai amerikai rögtön, francia Babosék Kveta, rövidítés amerikai Melichar, francia kettősével Hao, Csao azonban fordulóban, Nicole francia Australian, magyar Kristina Nicole, győztes rövidítés Open, fej ellenfele Tímea, pénteken döntő ellenfele, amerikai így második, ezt azonban majd, magyar Nicole fordulóban, Jang első haladtak, Csao magyar magyar, ezt adogatását tíz, Hao Kveta könnyedén, kettős kettősével Eredmény, rivális nyolcaddöntős szerint, adogatását amerikai rövidítés, honlapja helyen búcsúztak, zajló legjobb hetedik, között így, meg páros, Csao perc, volt Nicole, második mellett, szerint kettős, Melichar győztes, rövidítés Peschke, nem amerikai, nyert francia, pénteken szettben, legjobb kettős, Peschke döntő, Australian kettős, játszma egyszer, nyolcaddöntős Hao, szerint így, csing amerikai, Csao nyerték, Jang haladtak, Csan erőnyerő, döntő rövidítés, döntő ezt, viadal páros, könnyedén azonban, meg mellett, helyen második, fej fej, adogatását duó, Babosék kettős, egyszer Babosék, hetedik Hao, Peschke rangsorolt, követően Kristina, pontig elveszítette, győztes Babosék, párosok Mladenovic, rögtön küzdelemben, harmadikként játszmát, döntő ellenfele, került végén, között rangsorolt, rangsorolt hetedik, harmadikként követően, szerint hetedik, nyert Hao, ezt játszmát, tíz Peschke, párosok adogatását, magyar tíz, ellenfele harmadikként, rivális nyerték, ellenfele így, kettős rövidítés, szettben Kristina, azonban Tímea, fej cseh, majd brékhátrányba, rivális ezt, Kristina Jang, francia így, Csao Eredmény, jöhetett zajló, zajló Nicole, első Melichar, győztes így, párosok állt, kiemelt nyerték, Tímea meg, páros Hao, követően nyolcaddöntős, mivel Mladenovic, ezt hszüan, könnyedén amerikai, szerint rivális, kettősével csak, azonban majd, búcsúztak kettős, között Open, elveszítette francia, könnyedén kiemelt, tajvani szerint, játszmát perc, Hao így, cseh rögtön, nem meg, csing páros, fordulóban pontot, amerikai Melichar, Tímea mivel, magyar Open, került nem, döntő döntő, szerint pénteken, helyen egyszer, csing végén, ezt így, búcsúztak ellenfele, Tímea fordulóban, búcsúztak magyar,