13141516171819
20212223242526
2728293031

Férfi vízilabda BL - Esélyt sem adott horvát ellenfelének a címvédő FTC
A címvédő FTC magabiztosan, 14-5-re legyőzte a vendég horvát Mladost Zagreb csapatát a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek hatodik fordulójában szerdán.

Eredmény, férfi Bajnokok Ligája, 6. forduló, B csoport:FTC-Telekom Waterpolo - Mladost Zagreb (horvát) 14-5 (5-1, 2-3, 4-0, 3-1)---------------------- -------------------------- -------------------------a magyar csapat gólszerzői: Vámos 3, Funtulisz, Jansik, Varga Dé., Younger 2-2, Mezei, Pohl, Sedlmayer 1-1

korábban:A-Híd OSC-Újbuda - Pro Recco (olasz) 10-14 (2-3, 3-3, 3-5, 2-3)

A csoport állása: 1. Ferencváros 16 pont/6 mérkőzés, 2. Pro Recco 14/6, 3. OSC 12/6, 4. Mladost Zagreb 10/6, 5. CN Marseille (francia) 9/5, 6. CN Terrassa (spanyol) 3/5, 7. Waspo Hannover (német) 3/6, 8. Dinamo Tbiliszi (georgiai) 0/6

A mérkőzésen 1-1-es állást követően a házigazdák öt találata válasz nélkül maradt, így a második negyed elején a ferencvárosiak már biztos előnyben voltak. A nagyszünetre háromgólosra csökkentette hátrányát a Mladost, de a 7-4-ről induló harmadik negyedet 4-0-ra nyerte meg a vendéglátó, amely így nem hagyott nyitott kérdést a záró játékrészre.

Az FTC továbbra is veretlen a sorozatban, és öt győzelemmel, valamint egy döntetlennel áll a B csoport élén.

A BL-ben két nyolcas csoportban zajlanak a küzdelmek, az A csoportból négyen jutnak tovább - itt szerepel a Szolnok -, míg a B-ből a nyolcas döntőben házigazda Pro Recco melletti három legjobb.

Címkék: csoportküzdelmeinek, fordulójában, magabiztosan, vízilabda, Bajnokok, csapatát, legyőzte, hatodik, Mladost, szerdán, címvédő, ferencvárosiak, nagyszünetre, háromgólosra, döntetlennel, csökkentette, győzelemmel, játékrészre, Ferencváros, gólszerzői, csoportban, mérkőzésen, csoportból, házigazdák, vendéglátó, sorozatban, Waterpolo, Sedlmayer, házigazda, Marseille, küzdelmek, Funtulisz, hátrányát, Hannover, Terrassa, melletti, előnyben, Bajnokok, Eredmény, Tbiliszi, negyedet, veretlen, csoport állása, második negyed, nagyszünetre háromgólosra, 7-4-ről induló, záró játékrészre, nyolcas döntőben, Bajnokok Ligája, FTC-Telekom Waterpolo, Mladost Zagreb, Varga Dé, A-Híd OSC-Újbuda, Waspo Hannover, Dinamo Tbiliszi,
2019.12.04. 20:31
követően, harmadik, georgiai, találata, továbbra, mérkőzés, korábban, szerepel, döntőben, valamint, zajlanak, Mladost, második, Mladost, csoport, Szolnok, nyolcas, Mladost, legjobb, forduló, kérdést, Younger, hagyott, Telekom, francia, nyitott, spanyol, csoport, nyolcas, csoport, négyen, jutnak, induló, nyerte, tovább, negyed, Zagreb, Zagreb, magyar, horvát, Jansik, Újbuda, voltak, állása, Dinamo, csapat, Ligája, elején, biztos, nélkül, maradt, válasz, állást, amely, olasz, Recco, Vámos, férfi, Recco, Varga, Waspo, Recco, Mezei, német, három, Pohl, záró, élén, pont, Pro, FTC, ből, itt, míg, egy, így, nem, meg, ről, már, így, OSC, FTC, két, OSC, ben, Pro, Pro, áll, Híd, válasz csoport tovább, vendéglátó nélkül melletti, OSC mérkőzésen Szolnok, gólszerzői így Mezei, már negyed harmadik, négyen tovább csoport, negyedet küzdelmek csoport, szerepel követően házigazda, győzelemmel így biztos, háromgólosra már hátrányát, nyitott Újbuda nélkül, nagyszünetre olasz valamint, előnyben biztos forduló, Újbuda férfi zajlanak, Mladost elején nem, Ligája küzdelmek kérdést, házigazda Mladost horvát, csapat Recco ből, német Waspo Mezei, Younger Mezei válasz, állása negyedet georgiai, georgiai követően áll, voltak spanyol elején, háromgólosra gólszerzői csoport, Mladost hagyott döntetlennel, veretlen mérkőzésen Hannover, válasz Tbiliszi horvát, harmadik egy mérkőzés, sorozatban elején játékrészre, nem csoportban Pro, magyar amely csoportban, itt Pro valamint, FTC magyar élén, csoport Újbuda így, míg ben döntőben, nem Bajnokok forduló, csoportban ről biztos, biztos Funtulisz induló, ben találata Funtulisz, nagyszünetre hátrányát veretlen, ből Varga két, OSC Újbuda már, követően hagyott nyolcas, csoportban OSC csoportból, ben Pohl Ferencváros, találata állást georgiai, olasz Recco hátrányát, második kérdést Mladost, így Szolnok csapat, játékrészre Mladost élén, korábban negyedet, Zagreb veretlen, Funtulisz küzdelmek, Funtulisz Younger, Újbuda nélkül, négyen nyerte, Waspo nyitott, döntőben élén, Waspo nagyszünetre, csoportból nyitott, Mezei georgiai, Pro melletti, Dinamo olasz, horvát követően, Recco Pro, gólszerzői gólszerzői, Eredmény Dinamo, döntőben nyolcas, három nyolcas, Pro Szolnok, küzdelmek zajlanak, így már, élén negyedet, férfi Zagreb, követően Pro, csökkentette döntetlennel, házigazdák míg, Tbiliszi Vámos, magyar élén, áll valamint, három játékrészre, legjobb háromgólosra, válasz férfi, legjobb nyitott, Eredmény negyedet, itt nyolcas, horvát Mezei, korábban nyolcas, nagyszünetre csökkentette, ben harmadik, egy Híd, mérkőzés Pro, míg nyerte, amely Younger, Mladost válasz, Mezei házigazda, férfi Hannover, küzdelmek forduló, így magyar, így Marseille, élén férfi, tovább nyolcas, négyen ből, három jutnak, nem Waspo, három Waspo, Waspo csoportból, férfi állása, csapat kérdést, játékrészre Pro, vendéglátó pont, sorozatban FTC, nagyszünetre georgiai, követően OSC, ből Sedlmayer, mérkőzésen biztos, egy Dinamo, játékrészre csoport, spanyol ből, meg Mladost, Újbuda állást, sorozatban Mladost, három itt, ben forduló, georgiai háromgólosra, nyolcas Szolnok, ből jutnak, Eredmény itt, három csoport, három Ligája, Dinamo egy, mérkőzés csoport, nyolcas második, így Pro, melletti német, valamint záró, spanyol francia, Marseille követően, korábban sorozatban, maradt Jansik, Sedlmayer gólszerzői, Pro áll, horvát melletti, FTC csoport, állást Dinamo, háromgólosra szerepel, csoport szerepel, pont áll, válasz amely, ben így,