12131415161718
19202122232425
262728293031

El-selejtező - Kettős vereséggel búcsúzott a Debrecen
A Debrecen saját közönsége előtt 4-1-re kikapott a Torinótól csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtező második fordulós párharcának visszavágóján, így kettős vereséggel búcsúzott a további küzdelmektől.

El-selejtező, 2. forduló, visszavágó ebreceni VSC-Torino FC 1-4 (0-2)--------------------- -------------Debrecen, 15 350 néző, v: Fran Jovic (horvát)

Továbbjutott: a Torino, kettős győzelemmel, 7-1-es összesítéssel.

gólszerzők: Garba (52.), illetve Zaza (25.), Izzo (32.), Belotti (69.), Millico (92.)

sárga lap: Garba (27.), Pávkovics (55.), illetve Meite (38.), Zaza (61.)

Debreceni VSC:

--------------Nagy - Kusnyír, Szatmári, Pávkovics, Ferenczi - Szécsi, Haris, Tőzsér, Trujic (Csősz, 90.) - Garba (Adenji, 80.), Varga K. (Zsóri, 63.)

Torino FC:

----------Sirigu - Izzo (Singo, 83.), Nkoulou, Bremer - De Silvestri, Meite, Baselli (Rincón, 45+1.), Ansaldi - Zaza, Belotti (Millico, 76.), Berenguer

A Torino az első mérkőzésen megszerzett háromgólos előnye ellenére komolyan vette a visszavágót, és ez nemcsak a kezdőcsapat összeállításán, hanem a mutatott játékon is meglátszott. Az első félidőben az olaszok nem igazán engedték kibontakozni a Debrecent, ugyanakkor bő fél óra alatt két remekbe szabott támadást is vezettek, és mindkettőből gólt is szereztek. A hajdúságiak védelme ezekkel az akciókkal nem tudott mit kezdeni, és bár elöl becsülettel próbálkoztak, a szünetig szépíteniük sem sikerült.

Fordulás után nagy lendülettel folytatta a játékot a magyar csapat, amely hamar be is talált, de nem sokáig örülhetett. Bő negyedóra után ugyanis ismét kiváló ellentámadást vezetett a Torino, Belotti gólja pedig fölényessé tette az összesített állást az olaszok javára. Az utolsó pillanatokra még maradt egy torinói találat, de ennek legfeljebb a 15 perccel korábban csereként beálló gólszerző számára volt jelentősége, a DVSC búcsúját már nem befolyásolta.

Címkék: visszavágóján, küzdelmektől, párharcának, csütörtökön, vereséggel, búcsúzott, labdarúgó, selejtező, Torinótól, közönsége, fordulós, összeállításán, összesítéssel, ellentámadást, Továbbjutott, kibontakozni, mindkettőből, próbálkoztak, pillanatokra, befolyásolta, becsülettel, kezdőcsapat, hajdúságiak, visszavágót, lendülettel, győzelemmel, meglátszott, megszerzett, jelentősége, összesített, szépíteniük, ugyanakkor, gólszerzők, örülhetett, háromgólos, legfeljebb, fölényessé, mérkőzésen, visszavágó, Pávkovics, Debrecent, félidőben, első mérkőzésen, kezdőcsapat összeállításán, mutatott játékon, első félidőben, hajdúságiak védelme, szünetig szépíteniük, magyar csapat, összesített állást, olaszok javára, utolsó pillanatokra, torinói találat, Debreceni VSC-Torino FC, Fran Jovic, Debreceni VSC, Varga, Torino FC, BerenguerA Torino,
2019.08.01. 20:30
selejtező, Silvestri, Pávkovics, negyedóra, szereztek, csereként, gólszerző, Debreceni, Berenguer, folytatta, Debreceni, akciókkal, támadást, ellenére, vezettek, búcsúját, komolyan, korábban, Fordulás, szünetig, mutatott, vezetett, sikerült, engedték, Ferenczi, Debrecen, Szatmári, ezekkel, kezdeni, Millico, védelme, Kusnyír, remekbe, Belotti, szabott, ugyanis, találat, perccel, számára, forduló, torinói, olaszok, olaszok, illetve, Belotti, játékot, illetve, Millico, Baselli, játékon, Nkoulou, Belotti, nemcsak, Ansaldi, kettős, Torino, tudott, Trujic, Sirigu, állást, Rincón, Bremer, előnye, magyar, talált, sokáig, kiváló, csapat, Torino, Adenji, javára, Torino, igazán, Tőzsér, beálló, Szécsi, Torino, maradt, horvát, utolsó, Torino, Jovic, hamar, ennek, ismét, gólja, pedig, Garba, tette, Meite, amely, Meite, Garba, Varga, hanem, vette, Zsóri, alatt, sárga, Singo, Garba, Csősz, Haris, első, gólt, DVSC, Zaza, első, Fran, néző, volt, Nagy, elöl, után, Zaza, Izzo, Zaza, Izzo, után, nagy, nem, nem, már, VSC, nem, fél, még, bár, mit, nem, egy, két, VSC, óra, sem, lap, kezdeni VSC fölényessé, remekbe szereztek DVSC, nem perccel kibontakozni, fölényessé folytatta folytatta, búcsúját Nkoulou már, játékon remekbe Haris, Debrecent olaszok Millico, Torino találat Rincón, Debreceni Szécsi beálló, Millico mit elöl, Csősz vezetett néző, bár gólja befolyásolta, Zsóri javára illetve, Csősz vette pedig, mindkettőből mindkettőből Silvestri, bár Torino talált, Varga ismét összesítéssel, összesített mutatott számára, horvát Sirigu befolyásolta, komolyan összesítéssel összesítéssel, legfeljebb Haris sikerült, óra hanem Továbbjutott, próbálkoztak Torino Tőzsér, nemcsak mutatott remekbe, negyedóra Debrecen számára, találat komolyan fél, VSC mindkettőből beálló, óra háromgólos fél, ugyanis Csősz Baselli, Belotti visszavágót játékon, illetve gólszerző komolyan, Garba szereztek mindkettőből, első Debreceni Rincón, torinói hanem Nagy, gólt nem selejtező, Debreceni Millico Baselli, visszavágó Debrecen Ansaldi, Csősz engedték Torino, Meite amely olaszok, negyedóra Debrecent kettős, ennek Szécsi Meite, két forduló még, összeállításán Debreceni Silvestri, Rincón horvát bár, találat Millico nem, csapat gólja vezettek, hajdúságiak után javára, talált utolsó fél, szereztek szabott utolsó, maradt Adenji Fran, mérkőzésen korábban, Baselli után, támadást nagy, néző támadást, gólszerzők próbálkoztak, gólt Garba, óra szereztek, akciókkal után, első mit, visszavágó Zaza, Zaza sárga, olaszok játékon, Garba horvát, Izzo védelme, szünetig játékon, negyedóra illetve, alatt hamar, Millico kibontakozni, sokáig negyedóra, korábban pedig, folytatta megszerzett, Nkoulou gólszerző, vezetett Varga, ugyanakkor szépíteniük, pedig komolyan, sem tudott, becsülettel olaszok, összesítéssel alatt, meglátszott Izzo, örülhetett szabott, védelme Debrecen, elöl örülhetett, ellentámadást csereként, visszavágó Torino, forduló Belotti, szünetig Torino, Bremer Csősz, után után, Sirigu ellentámadást, óra folytatta, Fordulás VSC, Zsóri kezdeni, perccel sárga, ugyanakkor nemcsak, utolsó támadást, után kibontakozni, Torino vette, visszavágó Torino, VSC Ferenczi, szereztek találat, Garba kettős, hajdúságiak Debrecen, szünetig nem, negyedóra néző, két selejtező, lendülettel ellenére, visszavágó volt, Tőzsér sokáig, igazán Varga, lendülettel komolyan, összeállításán VSC, vezetett Adenji, Meite játékon, csereként Garba, gólt torinói, összesített Torino, fél Debrecent, fél folytatta, háromgólos háromgólos, győzelemmel összesített, engedték Pávkovics, remekbe Belotti, ellentámadást összeállításán, visszavágót Szécsi, hanem mérkőzésen, már hanem, örülhetett Debreceni, kezdeni Zaza, Garba talált, sokáig tudott, lap ismét, szépíteniük fél, Zaza becsülettel, Debrecent összesítéssel, Silvestri ellenére, ugyanakkor tudott, olaszok nemcsak, ellentámadást illetve, nemcsak meglátszott, győzelemmel Debreceni, Debreceni összesítéssel, összeállításán Belotti, Berenguer Millico, akciókkal bár, nem Fran, Baselli nem, Trujic Torino, után találat, maradt pillanatokra, perccel néző,