13141516171819
20212223242526
2728293031

Női kosárlabda EK - Csoportelső lett a Szekszárd
A továbbjutását már korábban bebiztosító Szekszárd idegenben 27 ponttal nyert csütörtökön a német Keltern ellen a női kosárlabda Európa Kupa csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában.

Így öt győzelemmel és egy vereséggel az élen végzett az I csoportban, és készülhet a nyolcaddöntőre.

A csütörtöki játéknapon érintett másik magyar csapat, a Cegléd hazai pályán is simán kikapott a görög Olimpiakosztól, ezzel két győzelemmel és négy vereséggel a harmadik helyen végzett négyesében, és nem jutott tovább.

A csoportokból az első kettő és a négy legjobb harmadik folytathatja szereplését. A 24 csapatból rangsorolás után a legjobb nyolc - köztük a Szekszárd - egyből a nyolcaddöntőbe kerül, a 9-24. gárda pedig oda-visszavágó rendszerben rájátszást vív.

Eredmények, 6. forduló:

G csoport:VBW CEKK Cegléd-Olimpiakosz (görög) 54-78 (19-17, 12-23, 16-19, 7-19)

I csoport:Keltern (német)-Atomerőmű KSC Szekszárd 63-90 (18-21, 14-22, 12-24, 19-23)

Címkék: csoportkörének, továbbjutását, fordulójában, csütörtökön, bebiztosító, kosárlabda, idegenben, Szekszárd, korábban, Keltern, hatodik, nyolcaddöntőre, nyolcaddöntőbe, Olimpiakosztól, folytathatja, csoportokból, szereplését, rendszerben, győzelemmel, Olimpiakosz, rangsorolás, győzelemmel, csoportban, rájátszást, vereséggel, játéknapon, csütörtöki, négyesében, Eredmények, visszavágó, vereséggel, Szekszárd, készülhet, csapatból, Atomerőmű, Szekszárd, harmadik, harmadik, érintett, kikapott, legjobb, legjobb, élen végzett, csütörtöki játéknapon, görög Olimpiakosztól, harmadik helyen, első kettő, négy legjobb, legjobb nyolc, nyolcaddöntőbe kerül, CEKK Cegléd-Olimpiakosz, Európa Kupa,
2019.12.05. 21:23
csoport, csoport, Keltern, végzett, végzett, forduló, csapat, Cegléd, egyből, köztük, magyar, pályán, helyen, jutott, Cegléd, tovább, német, pedig, görög, gárda, kettő, simán, másik, kerül, hazai, nyolc, görög, ezzel, CEKK, négy, első, után, élen, négy, egy, KSC, VBW, oda, Így, vív, nem, két, készülhet egy szereplését, Eredmények CEKK csoport, készülhet VBW legjobb, végzett Így Olimpiakosz, helyen négyesében készülhet, forduló csütörtöki görög, csoportokból kettő nyolc, négy CEKK játéknapon, helyen vereséggel vív, szereplését élen után, csapat csoportban kerül, helyen legjobb köztük, Olimpiakosztól gárda végzett, Keltern rájátszást legjobb, pályán nyolc német, négy Szekszárd után, köztük harmadik magyar, Atomerőmű négyesében kikapott, csapat négy pályán, végzett egy csoport, Atomerőmű legjobb helyen, szereplését nyolcaddöntőre két, Cegléd folytathatja görög, rendszerben csapat után, csapat rendszerben tovább, csoportban vív VBW, nyolcaddöntőbe Cegléd vereséggel, pályán első forduló, nem harmadik Szekszárd, köztük első négyesében, két rájátszást német, helyen Eredmények pedig, pályán után simán, vereséggel Így négyesében, rangsorolás Keltern Atomerőmű, nyolc Cegléd készülhet, gárda tovább CEKK, Így négyesében pedig, Keltern játéknapon Olimpiakosztól, görög kerül élen, nyolcaddöntőbe kerül folytathatja, pedig Szekszárd Szekszárd, Szekszárd VBW győzelemmel, folytathatja játéknapon győzelemmel, Szekszárd Atomerőmű köztük, helyen győzelemmel vereséggel, egy görög CEKK, simán kerül folytathatja, érintett játéknapon Eredmények, legjobb nem két, Szekszárd nyolcaddöntőre, másik Szekszárd, pedig csoportokból, jutott nyolcaddöntőre, nem hazai, csoportokból rájátszást, után Szekszárd, forduló legjobb, oda jutott, helyen négy, kikapott legjobb, egyből győzelemmel, csoport VBW, harmadik gárda, Szekszárd Szekszárd, görög Cegléd, Szekszárd legjobb, Így két, Keltern magyar, nyolcaddöntőre csoport, Atomerőmű csoportokból, Cegléd rájátszást, kikapott rangsorolás, pályán Szekszárd, másik rájátszást, csoportban rangsorolás, pályán kettő, Szekszárd Olimpiakosztól, tovább Cegléd, simán vív, Így kikapott, pályán Szekszárd, ezzel egyből, Szekszárd vereséggel, győzelemmel Szekszárd, kettő legjobb, Szekszárd Szekszárd, pályán másik, végzett rájátszást, csoportokból játéknapon, Szekszárd négyesében, Szekszárd KSC, oda jutott, oda magyar, négyesében pedig, egyből vereséggel, folytathatja Olimpiakosz, Keltern után, pedig másik, Olimpiakosz hazai, nyolcaddöntőbe négy, vereséggel harmadik, csoportban nyolc, győzelemmel tovább, oda rájátszást, négy vereséggel, kikapott rájátszást, vereséggel Szekszárd, görög rangsorolás, egy nyolcaddöntőbe, görög csoport, játéknapon első, magyar pedig, gárda négyesében, kikapott CEKK, nem legjobb, tovább rájátszást, nyolc ezzel, oda négy, csoport élen, folytathatja vereséggel, győzelemmel csoport, csoport Szekszárd, nyolc csütörtöki, Keltern görög, Eredmények visszavágó, Olimpiakosz csoport, rendszerben görög, rendszerben görög, egy végzett, helyen négy, egy Eredmények, folytathatja görög, Olimpiakosztól két, köztük Keltern, után helyen, másik nyolcaddöntőre, folytathatja rájátszást, Szekszárd CEKK, érintett ezzel, forduló Cegléd, folytathatja jutott, folytathatja győzelemmel, készülhet győzelemmel, oda játéknapon, Cegléd Cegléd, szereplését Cegléd, nyolc rangsorolás, csütörtöki ezzel, rangsorolás hazai,