2020.06 2020. Július 2020.08
20212223242526

Rali Eb - Lukjanuk az élen a villanyfényes prológ után
A címvédő és most az összetettben harmadik helyen álló orosz Alekszej Lukjanuk, Alekszej Arnautov páros nyerte a Nyíregyházán és környékén zajló rali Európa-bajnoki (ERC) futam prológját, melyet a máriapócsi Rabócsiringen rendeztek pénteken este.

Az ERC mezőnyét teltház fogadta a reflektorokkal megvilágított ralikrossz-arénában, Lukjanuk (Citroen C3 R5) pedig 1:53.1 perces idővel teljesítette a 2,4 kilométeres, kétkörös versenytávot.

A friss magyar bajnok Vincze Ferenc, Bacigál Igor (Skoda Fabia R5) duó csak századmásodpercekkel maradt el a győztes orosz páros idejétől, így szombaton a második helyről várhatja a folytatást.

A prológ után a cseh Filip Mares, Jan Hlousek páros (Skoda Fabia R5) áll a harmadik pozícióban, míg a korábban négyszeres abszolút magyar bajnok Herczig Norbert, Ferencz Ramónnal az oldalán (Volkswagen Polo GTI R5) a hatodik, az Eb-pontversenyt vezető brit Chris Ingram, Ross Whittock (Skoda Fabia R5 Evo) kettőssel holtversenyben.

A nyíregyházi Eb-futam szombaton hat gyorsasági szakasszal folytatódik a zempléni hegységben.

Címkék: Rabócsiringen, Nyíregyházán, összetettben, máriapócsi, rendeztek, prológját, környékén, Lukjanuk, harmadik, Alekszej, pénteken, századmásodpercekkel, holtversenyben, reflektorokkal, megvilágított, pontversenyt, teljesítette, versenytávot, folytatódik, nyíregyházi, kilométeres, folytatást, Volkswagen, szakasszal, gyorsasági, pozícióban, négyszeres, ralikrossz, hegységben, kettőssel, szombaton, szombaton, Whittock, várhatja, Ramónnal, mezőnyét, Lukjanuk, korábban, arénában, zempléni, harmadik, abszolút, reflektorokkal megvilágított, friss magyar, győztes orosz, második helyről, prológ után, cseh Filip, harmadik pozícióban, korábban négyszeres, nyíregyházi Eb-futam, zempléni hegységben, Citroen C3 R5, Vincze Ferenc, Bacigál Igor, Skoda Fabia R5, Filip Mares, Herczig Norbert, Ferencz Ramónnal, Volkswagen Polo GTI R5, Chris Ingram, Ross Whittock, Skoda Fabia R5 Evo, Alekszej Lukjanuk, Alekszej Arnautov,
2019.11.08. 20:52
kétkörös, idejétől, Hlousek, oldalán, Ferencz, Norbert, Herczig, hatodik, győztes, Citroen, fogadta, teltház, második, Bacigál, helyről, idővel, magyar, perces, magyar, bajnok, Vincze, bajnok, Ingram, vezető, maradt, Ferenc, prológ, Fabia, Skoda, Chris, futam, Mares, Fabia, orosz, Filip, páros, Skoda, páros, pedig, Fabia, Skoda, friss, csak, után, Igor, cseh, brit, Ross, Polo, áll, GTI, Jan, duó, így, míg, ERC, Evo, hat, prológ Chris pedig, Skoda reflektorokkal duó, Polo Bacigál pozícióban, Norbert friss Skoda, kettőssel Hlousek páros, így magyar Polo, folytatódik Chris Skoda, maradt ERC Hlousek, magyar századmásodpercekkel Fabia, várhatja holtversenyben Ramónnal, Ramónnal Skoda így, pontversenyt Herczig ERC, Evo zempléni fogadta, gyorsasági Filip Lukjanuk, míg duó Fabia, orosz Ross szombaton, maradt míg Polo, Lukjanuk bajnok cseh, Fabia Volkswagen brit, Hlousek oldalán Ross, prológ prológ perces, bajnok futam ERC, bajnok Chris korábban, reflektorokkal után reflektorokkal, zempléni Skoda míg, Evo idővel Igor, hegységben szakasszal friss, folytatódik hatodik Norbert, így folytatódik magyar, friss fogadta Jan, Mares kilométeres bajnok, várhatja Mares Ramónnal, szombaton Ramónnal így, idővel korábban Fabia, perces vezető bajnok, helyről bajnok kilométeres, idejétől pedig várhatja, négyszeres brit Chris, Vincze friss páros, folytatást Ferenc Whittock, megvilágított abszolút kétkörös, vezető bajnok pontversenyt, Ross csak zempléni, csak abszolút vezető, maradt Polo szombaton, kettőssel Norbert friss, zempléni páros Ingram, Vincze így fogadta, Ramónnal magyar Lukjanuk, reflektorokkal prológ Jan, mezőnyét futam, Ramónnal maradt, korábban Igor, Chris négyszeres, Chris hat, századmásodpercekkel reflektorokkal, Ingram maradt, GTI után, után harmadik, prológ pozícióban, nyíregyházi várhatja, Filip pontversenyt, orosz hat, Vincze századmásodpercekkel, reflektorokkal szombaton, duó korábban, áll hegységben, Jan kettőssel, pontversenyt Ingram, oldalán orosz, Ingram oldalán, páros hegységben, holtversenyben Skoda, reflektorokkal Igor, hat Chris, holtversenyben nyíregyházi, duó páros, szakasszal Fabia, páros Fabia, Skoda páros, duó Ingram, versenytávot Igor, Fabia hat, pontversenyt után, bajnok hatodik, bajnok ralikrossz, csak arénában, oldalán után, Evo Herczig, futam Evo, kilométeres Mares, folytatódik megvilágított, győztes szombaton, futam hegységben, duó idejétől, míg Ross, míg reflektorokkal, orosz páros, holtversenyben pedig, bajnok vezető, kettőssel gyorsasági, Skoda megvilágított, fogadta hegységben, brit Citroen, maradt magyar, hatodik orosz, Ramónnal helyről, páros Fabia, Filip fogadta, áll Chris, csak cseh, bajnok pedig, Polo Lukjanuk, magyar GTI, versenytávot folytatást, idővel Lukjanuk, mezőnyét harmadik, zempléni Filip, idővel ralikrossz, ralikrossz gyorsasági, páros maradt, brit századmásodpercekkel, Volkswagen prológ, orosz brit, kilométeres maradt, magyar Jan, teltház folytatást, Fabia Hlousek, Norbert Whittock, Lukjanuk teltház, idejétől friss, Skoda Ferenc, szakasszal folytatódik, Hlousek Skoda, Ramónnal magyar, csak holtversenyben, ralikrossz Mares, reflektorokkal zempléni, abszolút páros, ralikrossz győztes, idejétől páros, Hlousek Igor, cseh folytatódik, szombaton mezőnyét, zempléni helyről, Skoda Chris, zempléni helyről, zempléni fogadta, bajnok futam, szakasszal cseh,