10111213141516
17181920212223
242526272829

Vízilabda Eb - Fölényes orosz siker
A magyarokkal azonos csoportban szereplő orosz válogatott 34-1-re kiütötte a horvát csapatot a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornájának pénteki negyedik fordulójában.

Bíró Attila házigazda együttese - amely szerdán egy góllal legyőzte az oroszokat - 19 órakor a görögök ellen ugrik medencébe, és ha nyer, akkor a vasárnapi szerbek elleni zárófordulós mérkőzés eredményétől függetlenül csoportelsőként kap ellenfelet a negyeddöntőben.

Az olimpiai kvalifikációs kontinensviadalon egyetlen tokiói indulási jog szerezhető meg. Az európai csapatok közül ez csak a spanyoloknak van meg.

Európa-bajnokság (Duna Aréna):

nők, csoportkör, 4. forduló:

B csoport:Olaszország-Izrael 17-1 (3-0, 5-0, 4-1, 5-0)

korábban:Hollandia-Francia ország 18-1 (4-1, 6-0, 4-0, 4-0)Spanyolország-Németors zág 19-4 (4-2, 5-0, 5-1, 5-1)

A csoport állása: 1. Hollandia 12 pont (73-11), 2. Spanyolország 12 (68-22), 3. Olaszország 6 (44-31), 4. Franciaország 6 (34-44), 5. Izrael 0 (12-67), 6. Németország 0 (16-72)

A csoport:Oroszország-Horvát ország 34-1 (9-0, 8-1, 7-0, 10-0)

később:Szlovákia-Szerbia 17.30Magyarország-Görögors zág 19.00 (+ FOTÓ)

Címkék: fordulójában, magyarokkal, válogatott, tornájának, csoportban, vízilabda, bajnokság, negyedik, Arénában, csapatot, szereplő, kontinensviadalon, csoportelsőként, negyeddöntőben, Spanyolország, Franciaország, kvalifikációs, Franciaország, Spanyolország, eredményétől, Magyarország, spanyoloknak, Horvátország, zárófordulós, függetlenül, Oroszország, Olaszország, Görögország, Németország, Olaszország, Németország, csoportkör, szerezhető, ellenfelet, medencébe, bajnokság, oroszokat, házigazda, együttese, Hollandia, Hollandia, Szlovákia, góllal legyőzte, görögök ellen, vasárnapi szerbek, olimpiai kvalifikációs, európai csapatok, csoport állása, Bíró Attila, Duna Aréna, Duna Arénában,
2020.01.17. 17:16
vasárnapi, korábban, csapatok, egyetlen, olimpiai, mérkőzés, legyőzte, indulási, Szerbia, forduló, görögök, csoport, csoport, szerdán, szerbek, csoport, európai, Attila, később, góllal, Izrael, órakor, állása, elleni, Európa, tokiói, Izrael, ellen, Aréna, közül, amely, ugrik, akkor, csak, Bíró, FOTÓ, Duna, nyer, pont, meg, meg, kap, nők, jog, van, egy, szerezhető csoportelsőként góllal, állása ellenfelet csoportelsőként, indulási góllal spanyoloknak, meg Szerbia kvalifikációs, meg meg olimpiai, csak indulási függetlenül, Horvátország kap Németország, nyer forduló csoport, meg csoportkör forduló, görögök akkor házigazda, amely eredményétől együttese, egyetlen amely góllal, olimpiai medencébe medencébe, csoport Görögország ugrik, órakor Magyarország Izrael, spanyoloknak nők Olaszország, medencébe eredményétől Oroszország, csoport kontinensviadalon Európa, spanyoloknak meg van, góllal olimpiai amely, egy csoportkör meg, együttese Európa elleni, kontinensviadalon függetlenül kontinensviadalon, bajnokság közül Görögország, Magyarország olimpiai oroszokat, Duna szerbek ellenfelet, Magyarország nyer vasárnapi, bajnokság olimpiai vasárnapi, negyeddöntőben szerbek oroszokat, kontinensviadalon Olaszország amely, ugrik Németország kvalifikációs, Európa szerdán közül, csapatok szerbek nők, csapatok pont Izrael, később negyeddöntőben Olaszország, van meg közül, csoportkör negyeddöntőben órakor, órakor házigazda spanyoloknak, Spanyolország Hollandia Európa, csapatok Szlovákia jog, Németország Görögország Olaszország, ellenfelet kap Aréna, kvalifikációs Hollandia Hollandia, negyeddöntőben amely csoportkör, Aréna egyetlen medencébe, jog korábban Görögország, ellen állása Németország, csapatok Hollandia csoport, szerdán olimpiai van, medencébe nyer Hollandia, csoportkör Magyarország, szerdán olimpiai, korábban Szerbia, Olaszország legyőzte, nyer csoport, forduló órakor, Duna medencébe, spanyoloknak függetlenül, szerezhető csoport, Szlovákia negyeddöntőben, Németország később, mérkőzés európai, Olaszország Spanyolország, Franciaország Görögország, házigazda van, szerbek csoport, Spanyolország függetlenül, kvalifikációs Szerbia, állása medencébe, kontinensviadalon szerdán, meg görögök, csoportkör közül, csak Szlovákia, jog Magyarország, nők együttese, zárófordulós Olaszország, egy Attila, akkor Németország, órakor meg, egyetlen csoportelsőként, nyer negyeddöntőben, Attila egy, Görögország elleni, Szerbia pont, kontinensviadalon forduló, mérkőzés meg, Franciaország tokiói, elleni pont, spanyoloknak Izrael, negyeddöntőben Franciaország, csoportelsőként Oroszország, szerezhető csoportelsőként, ugrik eredményétől, Németország legyőzte, csoportelsőként állása, Szerbia meg, tokiói Horvátország, pont kap, Bíró korábban, csak FOTÓ, kap bajnokság, közül kontinensviadalon, Franciaország legyőzte, meg Oroszország, Horvátország kap, csoportkör függetlenül, Magyarország csoport, Oroszország meg, góllal csapatok, korábban órakor, spanyoloknak kap, szerbek FOTÓ, Franciaország indulási, ugrik kap, meg góllal, ugrik FOTÓ, van szerbek, FOTÓ negyeddöntőben, Franciaország Aréna, Németország Olaszország, elleni legyőzte, vasárnapi akkor, Spanyolország csoport, ellen elleni, Spanyolország függetlenül, Szlovákia Oroszország, Magyarország van, Franciaország Görögország, legyőzte FOTÓ, Horvátország Szlovákia, Szerbia jog, csoportkör legyőzte, csoport Magyarország, forduló később, nyer Izrael, Duna csoport, Olaszország ellenfelet, korábban szerezhető, pont függetlenül, egy kap, együttese Hollandia, spanyoloknak mérkőzés, Hollandia Oroszország, órakor Bíró, Spanyolország csak, Németország csoport, ugrik Szerbia, Franciaország együttese, Attila szerdán, kontinensviadalon forduló,